Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Piatok 20. Júl 2018 | meniny má Iľja

Monitorujeme 1694 informačných zdrojov

  • 1

MUZIKOTERAPIA – Liečivá sila hudby

17.07.2018 11:02 Iste ste už počuli o tom, že pri zaspávaní alebo relaxácii je vhodné si pustiť niečo pokojné, pri športovaní naopak niečo dynamickejšie, trávenie zase podporuje klasika. Zaľúbené piesne nám vynárajú spomienky na našu polovičku, hity z rádií zase na spoločne strávené chvíle s priateľmi. Nie je to náhoda. Hudba má naozaj hlboké harmonizujúce účinky na naše telo, Príspevok MUZIKOTERAPIA – Liečivá sila hudby zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

BIGGER – BETTER – FASTER – MORE

14.07.2018 14:37 Každé ráno sa v Afrike prebudí gazela s vedomím, že musí bežať rýchlejšie ako najrýchlejší lev, aby nebola zožratá. Každé ráno sa tiež v Afrike prebudí lev. Vie, že musí byť rýchlejší ako najpomalšia gazela, pretože inak zostane hladný. Je v podstate ľahostajné, či byť levom, alebo gazelou. Zakaždým, ako vyjde slnko, musia obaja bežať. Príspevok BIGGER – BETTER – FASTER – MORE zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Čo potrebujete vedieť o joge, ak chcete začať cvičiť

12.07.2018 14:05 Joga je tisícky rokov staré cvičenie pochádzajúce z východu a v posledných rokoch ovládla aj západný svet. Joga štúdia nájdete v každom väčšom meste, môžete si zakúpiť relaxačné joga pobyty v exotických destináciách a ak vám chýba inšpirácia, stačí otvoriť Instagram zahltený fotkami dokonale prevedených pozícií. Ako však s jogou začať a čo o nej skutočne potrebujete vedieť? Vyberte si z viacerých druhov Ak ste Príspevok Čo potrebujete vedieť o joge, ak chcete začať cvičiť zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

11 spôsobov ako sa naučiť užívať si čas osamote

12.07.2018 14:05 Práca, škola, rodina, priatelia a pomedzi to všetko len minimum času na seba samých. Mnohí sa radi vyhnú tomu, aby ho naozaj využili vo svoj prospech. Pritom čas strávený pre seba a len so sebou samým môže mať skvelý dopad aj na náš sociálny život. Chápem to, byť sám môže byť pre niekoho trochu stresujúce, ale nenechajte Príspevok 11 spôsobov ako sa naučiť užívať si čas osamote zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ako zmýšľať ekologicky, aj keď už máte sklenenú fľašu a nepoužívate plastové slamky

12.07.2018 14:05 Obmedzujete plasty, do obchodu nosíte bavlnenú tašku a pijete zo sklenenej fľaše. Ale čo ak môžete urobiť viac? Obmedziť plasty je skvelý prvý krok, no ak chcete pre prostredie spraviť viac, treba si začať všímať okolie, prírodu a hľadať spôsoby, ako zanechávať za sebou čo najmenšiu odpadovú stopu.  Menej chémie v kúpeľni Trh s prírodnou kozmetikou sa Príspevok Ako zmýšľať ekologicky, aj keď už máte sklenenú fľašu a nepoužívate plastové slamky zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

To najlepšie z výpredajov alebo plný šatník za málo peňazí

09.07.2018 16:05 Výpredaje sú na vrchole a to je najlepší čas, kedy sa vybrať na nákupy. Ak však nemáte niečo vyhliadnuté, spontánne môžete v obchodoch nechať veľa peňazí za oblečenie, ktoré možno ani neunosíte. A práve preto sme pre vás pripravili sprievodcu výpredajmi v 8 bodoch! Choďte na výpredaje pripravená Dôležité je vedieť najmä, po čo idete, aby ste nakúpili efektívne. Príspevok To najlepšie z výpredajov alebo plný šatník za málo peňazí zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Júl bez plastov

09.07.2018 16:05 Vedeli ste, že vedci predpokladajú, že približne už v roku 2050 bude v oceánoch viac plastu ako rýb? A to až 50% produkovaného plastu celosvetovo je plast na jedno použitie, teda plast, ktorý produkovať vôbec nemusíme. Pridajte sa k celosvetovej výzve, prevezmite zodpovednosť a zvládnite júl bez plastov na jedno použitie. Začnite od seba, pomôžte celému svetu Podporou výzvy Príspevok Júl bez plastov zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Letná svadba – perfektné šaty, topánky aj make-up

09.07.2018 16:05 Letné romantické svadby majú svoje čaro. Ak vás taká túto sezónu čaká a vy ste si ešte nevybrali šaty, topánky alebo ste sa nerozhodli, na aký make-up stavíte, poradíme vám. Pri príprave na svadbu platí niekoľko všeobecných pravidiel, nielen, čo sa etikety týka. Patria medzi ne aj také, ktoré vám doprajú komfort a dodajú sebavedomie. Dôležité je Príspevok Letná svadba – perfektné šaty, topánky aj make-up zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Cudzí jazyk je už samozrejmosťou. Vylepšite si ten Váš jazykovým kurzom v zahraničí

09.07.2018 13:30 Každý kto si chcel zlepšiť  svoju angličtinu prípadne iný cudzí jazyk, asi vyskúšal štandardný jazykový kurz v jazykovej škole. Tie prinesú v závislosti od zamerania buď cibrenie gramatiky, počúvania, prípadne písania. Rozprávanie je však náročnejšie – často sa hanbíme za svoj hovorený cudzí jazyk a nie sme schopní zo seba vydať ani hlások. Jazykové znalosti, pracovné skúsenosti, nových Príspevok Cudzí jazyk je už samozrejmosťou. Vylepšite si ten Váš jazykovým kurzom v zahraničí zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Slimming cafe každodenná dávka antioxidantov a vitamínov

06.07.2018 10:00 Určite ste sa aj Vy stretli s mnohými prípravkami na chudnutie, ktoré bolo nutné do tela dostávať tými najrôznejšími spôsobmi. To, čo mali tieto produkty spoločné, bolo hlavne to, že vo väčšine prípadov pozostávali s veľkého množstva chemických látok kultivovaných niekde v laboratóriu a to, že ak ste na ich základe aj schudli, tak to Príspevok Slimming cafe každodenná dávka antioxidantov a vitamínov zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1
Následujúci mesiac
Najnovšie
Najčítanejšie

Nie sú nájdené žiadne články.

Nie sú nájdené žiadne články.Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť