Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 27. Január 2020 | meniny má Bohuš

Monitorujeme 1658 informačných zdrojov

Človek pre svoje fungovanie nevyhnutne potrebuje svetlo

Často pracujeme do neskorých hodín a na domáce práce nám tak zostáva čas až po západe slnka. Bez svetla by sme toho veľa nespravili, a tak sú svietidlá súčasťou každého domova.

Vďaka elektrine sa tak človek stal nezávislým od slnečného svitu. Aj v práci musíme mať dostatok svetla často aj počas dňa, čo zabezpečujú najmä úsporné LED svietidlá. Tým správnym dodávateľom môže byť práve ECO-LOGIC s.r.o. zo Senca. LED technológie predstavujú výraznú úsporu na elektrickej energií a naviac majú aj oveľa dlhšiu životnosť. Sú teda správnym riešením ako pre domácnosť, tak aj pre kanceláriu, či výrobnú halu s nepretržitou prevádzkou. Práca na zmeny nie je ničím výnimočným, a tak máme aj v noci zabezpečený dostatok svetla, potrebného na vykonanie svojej práce. Výrobné haly sú však často konštruované tak, že aj počas dňa nie je možné sa spoliehať na denné svetlo a tomu umelému sa jednoducho nevyhneme. Práve LED žiarovky sa vyznačujú príjemným prirodzeným svetlom, vhodným pre ľudské oko. Neničíte si tak zrak ani pri celodennom svietení.

V mestách je však nevyhnutné najmä pouličné osvetlenie. Keďže aj v noci cestujeme za prácou, či zábavou, na dobre osvetlenej ulici sa cítime bezpečnejšie. Výraznú úsporu vďaka LED technológií je možné uplatniť aj pri verejnom osvetlení. Aj pri vyšších počiatočných nákladoch, je celková úspora viac než len zaujímavá, samosprávy však musia rozhodnúť, či sú schopné, ale aj ochotné túto investíciu podstúpiť. Viac informácií nájdete tu.

Aj vďaka novým projektom LED osvetlenia nás nové technológie sprevádzajú na každom kroku.

Datum: 18.08.2013


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť