Rozšírené hľadanie
Sobota 8. Máj 2021 |
meniny má Ingrida

Na výlete po Severnej Morave Vás uvíta hotel Příbor

Datum: 08.06.2011

Krásne moravské mestečko Příbor sa nachádza na Severnej Morave neďaleko Nového Jičína. Toto malebné starobylé mesto sa preslávilo ako rodisko svetoznámeho psychoanalytika Sigmunda Freuda. Ak sa počas dovolenky zatúlate do tohto kraja, určite sa tu zastavte. Množstvo historických budov a pamiatok čaká na Vašu návštevu. Určite nevynechajte rodný dom a pamätnú sieň Sigmunda Freuda, kde sa dozviete veľa informácií o tejto významnej osobnosti.

V centre mesta navštívte hotel Příbor s príznačným názvom „U Freuda“. Personál je pripravený maximálne sa prispôsobiť požiadavkám návštevníkov. Postarajú sa o Váš žalúdok, uložia Vás k spánku, skrátka Vám zabezpečia kompletný servis, aby ste si odpočinuli a načerpali silu na ďalšie výlety po kraji.

Hotel Příbor poskytuje moderné ubytovanie v šiestich dvojlôžkových izbách, ktoré sú vybavené samostatným WC, sprchovým kútom, telefónom a televízorom so satelitným príjmom. Okrem kvalitných jedál Vám hotel Příbor môže ponúknuť bohatý výber kvalitných pív, na ktoré sa špecializuje náš Irish Pub. Tým, čo pivo príliš neobľubujú, namiešajú naši barmani skvelé alkoholické i nealkoholické kokteily a popritom predvedú aj skvelú barmanskú show.

Hotel Příbor sa teší na Vašu návštevu!

Čítané: 3096 x