Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 23. Február 2020 | meniny má Roman, Romana

Monitorujeme 1649 informačných zdrojov

Kúpa ready-made spoločnosti

Pri realizovaní podnikateľského zámeru môžu vzniknúť viaceré problémy spojené s právnymi a administratívno-technickými požiadavkami na začínajúceho podnikateľa v podmienkach Slovenskej republiky.

Podľa celosvetového rebríčka konkurencieschopnosti švajčiarskeho Inštitútu pre rozvoj manažmentu je Slovensko zaradené na 49. miesto, čo nie je pre krátko sa rozvíjajúcu, mladú ekonomiku lichotivé. Preto sú s podnikaním u nás spojené mnohé prekážky rôzneho druhu, ktoré treba čo najefektívnejšie a najrýchlejšie prekonať.  

Pri spoločnosti s ručením obmedzeným, ktorá je v súčasnosti najvýhodnejšou právnou formou obchodnej spoločnosti, sú s jej založením spojené mnohé právne úkony (ustanovujúce valné zhromaždenie, zápis do obchodného registra, spoločenská zmluva). Naplnenie všetkých potrebných a nevyhnutných požiadaviek môže istý čas trvať. No existuje aj iná, oveľa lepšia možnosť.

Takouto možnosťou je kúpa už založenej spoločnosti. Predstavte si spoločnosť, ktorá sa profesionálne zaoberá zakladaním, správou a predajom ready made spoločností. Jednoducho sa dohodnete, akú spoločnosť potrebujete a za veľmi nízku cenu a krátky čas ste vlastníkom zaregistrovanej, podľa dohody i niekoľko rokov existujúcej spoločnosti. Tento proces môže trvať len 24 hodín. Za jednu noc podnikateľom. Dá sa to a funguje to.  Ready made spoločnosť je výborný nástroj na zlepšenie podnikateľského prostredia, na zvýšenie efektívnosti podniku, pričom cena za takúto službu je prinajmenšom smiešna, keď to porovnáte s možnosťami novej spoločnosti spojených s Vašim podnikavým duchom. Nikto Vám nebude hádzať pod nohy byrokratické polená a môžete sa naplno venovať činnosti, pre ktorú ready made spoločnosť vznikla – Vašu sebarealizáciu v akomkoľvek biznise.

Datum: 04.12.2011


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť