Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Streda 16. Október 2019 | meniny má Vladimíra

Monitorujeme 1666 informačných zdrojov

Štýlové dámske oblečenie od Tommy Hilfiger

Luxusná značka Tommy Hilfiger je už na trhu viac ako tridsať rokov. Jeho oblečenie obliekajú slávne osobnosti už od polovice osemdesiatich rokov. Jeho športový štýl a pohodlné jeans si postupne obľúbili všetci. Nezaostáva však sa aktuálnou modernou dobou a jeho nápady majú vždy obrovaký úspech.

V júni tohto roku predstavil kolekciu Tommy Jeans. Ide o výber z jeho najlepších kúskov Hilfiger Denim. Vracia sa tak do 90-tych rokov, a znovu ožíva tieto modely v novom, modernom  originálnom prevedení. Look retró sa vracia a Hilfiger chce dať možnosť novým generáciám sa znovu zamilovať do jeho najlepších výtvorov.

Cez zimu sú obľúbené a vyhľadávané nielen dámske kabáty a vetrovky podpísané jeho menom. Mladá generácia ocení bundy a mikini Hilfiger, ktoré sú zárukou pohodlia a štýlu.

Zimnú kolekciu 2016-2017 pre slávny módny brand Tommy Hilfiger tohto roku nakreslila a pripravila top modelka Gigi Hadid. Mladistvý a čerstvý ráz, ktorým modelka chcela charakterizovať kolekciu TommyXGigi zahŕňa dámske športové oblečenie, topánky, doplnky ako slnečné okuliare, hodinky a parfém The Girl. Všetko je viditeľne inšpirované štýlom navy. Dámske mikiny, svetríky a tričká s typickými symbolmi kotvy sú obohatené o zlaté gombíky. A nechýbajú ani pulóvre s klasickými bielo-modrými čiarami.

Napokon toto je typický nádych všetkých odevov populárneho stylistu Hilfigera. Jeho móda sa 

Datum: 30.12.2016


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť