Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Streda 19. Jún 2019 | meniny má Alfréd

Monitorujeme 1671 informačných zdrojov

Blogy

Zabudnime na lanovku, postavme si radšej vzdušné zámky.  Čítané: (1)

Blog | Sme.sk 19.06.2019 03:04 Napadá mi také, celkom dobré tvrdenie. Keď raz načnete tému, tak ju rozvíjajte. Nech sa páči, pokračovanie k lanovke. Táranie o tom, ako sa niečo nedá alebo čo je dôležitejšie, ma nebaví. Preto pár vecí, ktoré do dnes nezazneli.

Zabudnime na lanovku, postavme si radšej vzdušné zámky.  Čítané: (1)

Blog | Sme.sk (Výber) 19.06.2019 03:04 Napadá mi také, celkom dobré tvrdenie. Keď raz načnete tému, tak ju rozvíjajte. Nech sa páči, pokračovanie k lanovke. Táranie o tom, ako sa niečo nedá alebo čo je dôležitejšie, ma nebaví. Preto pár vecí, ktoré do dnes nezazneli.

Zabudnime na lanovku, postavme si radšej vzdušné zámky.  Čítané: (1)

Blog.sme.sk 19.06.2019 03:03 Napadá mi také, celkom dobré tvrdenie. Keď raz načnete tému, tak ju rozvíjajte. Nech sa páči, pokračovanie k lanovke. Táranie o tom, ako sa niečo nedá alebo čo je dôležitejšie, ma nebaví. Preto pár vecí, ktoré do dnes nezazneli.

Kudy putoval radioaktivní mrak z Černobylu nad Evropou? Podívejte se Čítané: (1)

Elektřina.cz 19.06.2019 02:36 Kontaminované vzdušné masy naducané nebezpečnými radioaktivními látkami se přes území tehdejšího Československa přehnaly dokonce třikrát. Poprvé se k nám radioaktivní mrak z Černobylu dostal v noci mezi 29. a 30. dubnem. Které části Evropy i naší republiky zasáhla radiace po výbuchu nejsilněji?

Aquasvět Chomutov – prima aquapark po Krušnými horami Čítané: (1)

Autovylet.cz 19.06.2019 01:16 Aquasvět v Chomutově je další aquapark, který jsme letos navštívili během naší rodinné tour po akvaparcích a koupalištích a proto na vás jako vždy čeká recenze plná informací, které jinde nenajdete. To je pravda, protože když jsem hledal den před návštěvou to, co asi zajímá každého rodiče nebo hladového tatíka, na webu chomutovského akvaparku jsem opravdu

Ceny emisních povolenek lámou rekordy, hrozí zdražování elektřiny Čítané: (1)

Elektřina.cz 19.06.2019 01:16 Cena emisních povolenek se vyšplhala na rekordní výši. Znečišťovatelé se jimi předzásobují kvůli tomu, že jich na trhu už brzy bude výrazně méně.

Nový e-book: Vzhůru do AMP! Čítané: (1)

Vzhůru dolů 19.06.2019 00:41 Milé čtenářky, milí čtenáři, s velkou radostí vítám na světě náš nový e-book. Vzhůru do AMP vám na více než třech stovkách stránek detailně představí technologii bezkonkurenčně rychlých webů a zároveň efektivní frontendový framework – AMP. Tentokrát jsem nepsal sám. Pomáhal mi parťák z podcastu, Robin Pokorný. AMP přináší revoluci ve způsobu tvorby obsahových webů a e-shopů, takže by mělo zajímat všechny webové vývojáře, ale také marketéry a majitele webů. Text knihy jsme psali tak, aby byl srozumitelný technickým i netechnickým lidem. → Více informací Hezké prázdninové čtení Vám přeje Martin Michálek

Konec cílené reklamy na internetu? Již od příštího roku může nastat Čítané: (1)

Blog IMP net - Marketing a reklama 19.06.2019 00:41 Evropská unie usiluje o zrušení práv na používání osobních údajů o uživateli získání z webu bez jeho souhlasu či registrace. Nejde přitom o žádné teorie, konkrétní návrh na schválení by měl začít platit od května 2018. Čeká nás konec remarketingu a návrat do reklamní doby kamenné?

Kdeže je to Slniečkovo? Čože je to Slniečkovo? Čítané: (1)

blog.detskerekreacie.sk 19.06.2019 00:40 Je novou a sviežou verziou tábora známeho z minulých rokov pod názvom “Disneycamp”. Je to letný tábor pre deti od 5 do 10 rokov. Na tomto tábore Ti ponúkame možnosť spoznať staršie aj novšie rozprávky a ich hrdinov, možnosť stať sa súčasťou veľkého príbehu, ktorý ...

Záhada znovu ožíva Čítané: (1)

blog.detskerekreacie.sk 19.06.2019 00:40 Stovkám deťom sa v prvom ročníku 13.komnaty podarilo rozlúštiť záhady Čertovského lesa a zabrániť dávnemu proroctvu Mayskeho boha Bolona Yokteho o konci sveta. Tu ale náš príbeh nekončí!!! Na Čertove sa začína šíriť správa o...

Igor Matovič asi nepozná Matematiku volebného zákona, alebo zámerne klame?  Čítané: (1)

Blog | Sme.sk 19.06.2019 00:38 Toto je reč čísiel a volebného zákona maximum čo sa môže pre-krúžkovať zo spodu kandidátky je 5,  lebo sa dá dať maximálne 5 krúžkov a potom sa rátajú hlasy zhora preferenčné.  Preto kvalitní poslanci utekajú v článku je rozbor.

Dokedy to SMERu budeme tolerovať?  Čítané: (1)

Viliam Novotný 19.06.2019 00:34 Správanie SMERu v zdravotníctve je dlhodobo arogantné. Nielenže nič nerobia na zlepšenie zdravotnej starostlivosti, ešte sa pacientom a zdravotníkom aj vysmievajú.

Ficov „Zajac“ vo vláde  Čítané: (1)

Viliam Novotný 19.06.2019 00:34 Vláda sa chystá zaviesť nové poplatky v zdravotníctve. Pozor, nie nejaká liberálna, ale Ficova. Jeden z pilierov politiky vládneho SMERu sa otriasa v základoch - Ficove bezplatné zdravotníctvo! A to stojí za povšimnutie.

Ako Robert Fico zabudol, že už nie je premiérom Čítané: (1)

Blog | Pravda.sk 19.06.2019 00:34 Neprešiel ani týždeň od vymenovania Zuzany Čaputovej za prezidentku Slovenskej republiky a už s ňou má problém poslanec Národnej rady Robert Fico. Ale poďme pekne od začiatku. To že mal ex-prezident Andrej Kiska počas svojho pôsobenia vo funkcií prezidenta Slovenskej republiky s Robertom Ficom nezhody je všeobecne známe. Neustále na

1. časť : Moje zistenia v kauze Cervanová.  Čítané: (1)

Jozef Šátek 19.06.2019 00:07 Svojou analýzou nechcem odpovedať na základnú otázku, či "skutočne" sú alebo nie sú "Nitrania" vinní a ktoré "dôkazy" to preukazujú či vyvracajú, takú ambíciu nemám. Ako dlhoročný vyšetrovateľ, ktorý vykonával svoje remeslo pred 


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť