Registrovať

Streda 18. Október 2017 | meniny má Lukáš

Monitorujeme 1722 informačných zdrojov

Slovensko prepadlo! Kríza nášho školstva potvrdená: Takto dopadli naši žiaci v testoch

Slovensko prepadlo! Kríza nášho školstva potvrdená: Takto dopadli naši žiaci v testoch

Topky.sk - Domáce 30.11.2016 14:30 BRATISLAVA - v matematike aj prírodných vedách dosiahli slovenskí žiaci v oboch predmetoch nižšie skóre oproti testovaniam v rokoch 2007 aj 2011. Vyplýva to z prvých výsledkov medzinárodného výskumu vedomostí a zručností žiakov štvrtého ročníka základných škôl v matematike a prírodných vedách – TIMSS, ktoré zverejnilo ministerstvo školstva. Testovanie sa na Slovensku uskutočnilo v máji 2015 a zapojilo sa doň 198 základných škôl a 5773 žiakov.

Čítať celý článok >> 

 

Najnovšie
Najčítanejšie

Nie sú nájdené žiadne články.

Nie sú nájdené žiadne články.Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť