Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 29. Marec 2020 | meniny má Miroslav

Monitorujeme 1650 informačných zdrojov

Ekonomika - Reality

  • 1

ZARIADENÁ a ZREKONŠTRUOVANÁ gars. s loggiou, ihneď voľná- TOPOĽČIANSKA

29.03.2020 09:11  Cena: 0 EUR Ponúkame na prenájom zrekonštruovanú garsónku na Topoľčianskej ulici v Petržalke, BA V. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: • Garsónka o rozlohe 28 m2 + 4 m2 loggia • Poschodie 7/12 • Kompletná rekonštrukcia • Zariadená • Ihneď voľná Byt je po kompletnej rekonštrukcii a je kompletne zariadený. Kúpeľňa je po rekonštrukcii spojená s WC. V kúpeľni práčka, v predsieni vstavaná skriňa typu rolldor. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii, je zateplený, nová vstupná brána na čip, nové výťahy, nové schránky. Terasový dom. Výborná poloha s kompletnou občianskou vybavenosťou - obchody, zdravotné stredisko, pošta, Tesco, Billa, jazero Draždiak. CENA, UVOĽNENIE A PLATBY: Byt je ihneď voľný. Cena: 450,-EUR/mes. vrátane energií Platby: 1x nájom 450,-EUR 1x kaucia 450,-EUR Provízia pre RK 225,-EUR NFO A OBHLIADKY: Mgr. Denisa Gőrcsová 0904/97 69 69 gorcsova.denisa@gmail.com www.damtrading.sk

/VIDEO/ SLNEČNÝ ZARIADENÝ 3 IZB.BYT,BALKÓN, NOVOSTAVBA, SLOVENSKÝ GROB

29.03.2020 04:08  Cena: 129.900 EUR V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj tento 3-izbový byt, ktorý sa nachádza 1-poschodí bytového domu na ul. Dúhová 6 v obci Slovenský Grob, okres Pezinok. Dispozične je byt riešený nasledovne: priestranná obývačka s výstupom na balkón prepojená s kuchyňou a predsieňou so zabudovaným rolldoor ,2x nepriechodná izba so zabudovaným Roll-Door + z 1 izby taktiež výstup na balkón, kúpeľňa, samostatné WC ZÁKLADNÉ ÚDAJE BYTU: * Dúhová, Slovenský Grob * 3 izbový byt s balkónom * 1.poschodie / 4 poschodí * Rozloha bytu: 65,23 m2 * Rozloha balkón: 5 m2 * Celková rozloha: 70,23 m2 * Stav bytu: vo veľmi dobrom stave, k nasťahovaniu * Zariadenie: kompletne zariadený * Ťarchy: bude bez tiarch * Orientácia bytu: Severozápad VYBAVENIE BYTU: * Bezpečnostné dvere * Podlaha je kombinácia laminátovej podlahy a dlažby * Kuchynská linka: indukčná varná doska, digestor, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, teplovzdušná rúra * Rolldoor skrine v každej miestnosti BYTOVÝ DOM: * Stav bytového domu: novostavba – rok 2018 * Výťah * Parkovanie: pred bytovým domom * K dispozícií: kočikáreň , Pezinkom a Sencom . Autobusová doprava má zastávku cca 100 m od bytového domu. Vo vedľajšom bytovom dome je kaviareň, cukráreň. Širokú ponuku občianskej vybavenosti nájdete v obchodnom centre MONAR , ktoré je vzdialené iba 1,9 km od bytu. Vedľa OC Monar sa nachádza aj supermarket Tesco a autobusová zastávka. CENA: 129.900 Eur ID: 81805147 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! © Text je autorským dielom a majetkom 1.BCR s. r. o. Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

/VIDEO/ SLNEČNÝ ZARIADENÝ 3 IZB.BYT,BALKÓN, NOVOSTAVBA, SLOVENSKÝ GROB

29.03.2020 04:08  Cena: 129.900 EUR V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj tento 3-izbový byt, ktorý sa nachádza 1-poschodí bytového domu na ul. Dúhová 6 v obci Slovenský Grob, okres Pezinok. Dispozične je byt riešený nasledovne: priestranná obývačka s výstupom na balkón prepojená s kuchyňou a predsieňou so zabudovaným rolldoor ,2x nepriechodná izba so zabudovaným Roll-Door + z 1 izby taktiež výstup na balkón, kúpeľňa, samostatné WC ZÁKLADNÉ ÚDAJE BYTU: * Dúhová, Slovenský Grob * 3 izbový byt s balkónom * 1.poschodie / 4 poschodí * Rozloha bytu: 65,23 m2 * Rozloha balkón: 5 m2 * Celková rozloha: 70,23 m2 * Stav bytu: vo veľmi dobrom stave, k nasťahovaniu * Zariadenie: kompletne zariadený * Ťarchy: bude bez tiarch * Orientácia bytu: Severozápad VYBAVENIE BYTU: * Bezpečnostné dvere * Podlaha je kombinácia laminátovej podlahy a dlažby * Kuchynská linka: indukčná varná doska, digestor, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, teplovzdušná rúra * Rolldoor skrine v každej miestnosti BYTOVÝ DOM: * Stav bytového domu: novostavba – rok 2018 * Výťah * Parkovanie: pred bytovým domom * K dispozícií: kočikáreň , Pezinkom a Sencom . Autobusová doprava má zastávku cca 100 m od bytového domu. Vo vedľajšom bytovom dome je kaviareň, cukráreň. Širokú ponuku občianskej vybavenosti nájdete v obchodnom centre MONAR , ktoré je vzdialené iba 1,9 km od bytu. Vedľa OC Monar sa nachádza aj supermarket Tesco a autobusová zastávka. CENA: 129.900 Eur ID: 81805146 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! © Text je autorským dielom a majetkom 1.BCR s. r. o. Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

/VIDEO/ SLNEČNÝ ZARIADENÝ 3 IZB.BYT,BALKÓN, NOVOSTAVBA, SLOVENSKÝ GROB

29.03.2020 04:08  Cena: 129.900 EUR V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj tento 3-izbový byt, ktorý sa nachádza 1-poschodí bytového domu na ul. Dúhová 6 v obci Slovenský Grob, okres Pezinok. Dispozične je byt riešený nasledovne: priestranná obývačka s výstupom na balkón prepojená s kuchyňou a predsieňou so zabudovaným rolldoor ,2x nepriechodná izba so zabudovaným Roll-Door + z 1 izby taktiež výstup na balkón, kúpeľňa, samostatné WC ZÁKLADNÉ ÚDAJE BYTU: * Dúhová, Slovenský Grob * 3 izbový byt s balkónom * 1.poschodie / 4 poschodí * Rozloha bytu: 65,23 m2 * Rozloha balkón: 5 m2 * Celková rozloha: 70,23 m2 * Stav bytu: vo veľmi dobrom stave, k nasťahovaniu * Zariadenie: kompletne zariadený * Ťarchy: bude bez tiarch * Orientácia bytu: Severozápad VYBAVENIE BYTU: * Bezpečnostné dvere * Podlaha je kombinácia laminátovej podlahy a dlažby * Kuchynská linka: indukčná varná doska, digestor, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, teplovzdušná rúra * Rolldoor skrine v každej miestnosti BYTOVÝ DOM: * Stav bytového domu: novostavba – rok 2018 * Výťah * Parkovanie: pred bytovým domom * K dispozícií: kočikáreň , Pezinkom a Sencom . Autobusová doprava má zastávku cca 100 m od bytového domu. Vo vedľajšom bytovom dome je kaviareň, cukráreň. Širokú ponuku občianskej vybavenosti nájdete v obchodnom centre MONAR , ktoré je vzdialené iba 1,9 km od bytu. Vedľa OC Monar sa nachádza aj supermarket Tesco a autobusová zastávka. CENA: 129.900 Eur ID: 81805145 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! © Text je autorským dielom a majetkom 1.BCR s. r. o. Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Moderne rekonštruovaný 3-izbák vo vyhľadávanej lokalite Piešťan

28.03.2020 22:04  Cena: 129.900 EUR Moderne rekonštruovaný 3-izbák vo vyhľadávanej lokalite Piešťan Hľadáte pre seba bývanie bez potreby rekonštrukcie...? Nechcete tráviť čas prerábaním...? Máme pre Vás TIP...! Príďte sa pozrieť na tento byt v Zavretom kúte v Piešťanoch a budete milo prekvapení. Ponúkame Vám na predaj komplet zrekonštruovaný čiastočne zariadený 3-izbový byt v zateplenom bytovom dome v Piešťanoch. Bytový dom prešiel kompletnou revitalizáciou. V jeho okolí je štandardná občianska vybavenosť, napojenie na mestskú dopravu, škola, škôlka a výborné parkovanie. Samotný byt sa nachádza na prvom z troch poschodí bytového domu. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, kuchyne s loggiou, dvoch spální, šatníka a kúpeľne s WC. Prešiel kompletnou rekonštrukciou, nové rozvody vody, elektriky, plynu, nové omietky, maľovky, SDK stropy s bodovými svetlami, izolované podlahy , nové plávajúce podlahy, interiérové a vstupné dvere, nové plastové okná, v kuchyni francúzsky balkón s posuvnými dverami. Kuchyňa DECODOM so vstavanými spotrebičmi prémiových značiek Predáva sa čiastočne zariadený . - kompletná rekonštrukcia - 3 izby, kúpeľňa s WC - 68m2 úžitkovej plochy, 64m2 podlahovej plochy - šatník - zateplený bytový dom - kuchynská linka zn. DECODOM so vstavanými spotrebičmi - optický internet, optika ORANGE, TELEKOM + satelit na streche bytového domu a rozvod do každej miestnosti. - vyhľadávaná lokalita - bez potreby rekonštrukcie Ak Vás táto ponuka oslovila, neváhajte ma kontaktovať a dohodnite si obhliadku už dnes. Cena nehnuteľnosti je 129.900,-€. Cena je vrátane provízie, ktorá zahŕňa realitné poradenstvo a servis, právny servis a poplatky spojené s prepisom nehnuteľnosti. Volajte 0903 476 290, alebo píšte martin.haring@allforlife.sk, poprípade FB @allforlife, IG all_4_life_official a samozrejme youtube All 4 Life.

Predaj 2-izb.byt v centre, vhodný na prerobenie na "byt snov"

28.03.2020 22:04  Cena: 57.000 EUR FinReal go ponúka na predaj 2-izbový byt v kľudnej lokalite v centre Šale na ulici Budovateľská. Byt: - 2./2. poschodie - celková výmera podlahovej plochy bytu a príslušenstva je 56,35 m2 + balkón. - byt je v pôvodnom stave, preto je ideálny pre klienta, ktorý si chce splniť sen o prerobení bytu podľa vlastných predstáv - vymenené plastové okná, pôvodné parkety v izbách, v kuchyni linoleum - okná otočené na obe strany do parku, v obklopení zelene - byt je slnečný, svetlý - byt je kúpou ihneď voľný - vhodný na prerobenie podľa vlastných predstáv Výhody bytu: - výborná lokalita v centre mesta - kompletná občianska vybavenosť - možnosť prerobiť podľa vlastných predstáv - potenciálne zaujímavé možnosti dispozičného riešenia - treba vidieť! Cena nehnuteľnosti: Cena nehnuteľnosti je 57.000€, vrátane kompletného odborného a právneho servisu. Nehnuteľnosť je možné financovať prostredníctvom HÚ. Poskytujeme sprostredkovanie HÚ naším špecialistom v danom odbore. V prípade záujmu kontaktujte makléra: Mgr. Monika Hučková +421 905 822 300 monika.huckova@frgo.sk

CASMAR RK ponúka na predaj pekný 3izb.byt v blízkosti centra

28.03.2020 21:06  Cena: 138.000 EUR Exkluzívne len u nás!!! Ponúkame na predaj veľmi pekný 3izb. byt vo veľmi vyhľadávanej časti Trnavy na Hlbokej ulici sídlisko Družba. Byt sa nachádza na 2/8 poschodí s výmerou 68m2 s loggiou + pivnica. Byt prešiel v roku 2011 kompletnou rekonštrukciou z kvalitných materiálov : plastové okná, murované jadro- prestavba kúpeľne a toalety, sanita, rozvody vody a elektriny -medené, v celom byte sú plávajúce podlahy, interiérové dvere s obložkami, klimatizácia, bezpečnostné vchodové dvere, kuchynská linka robená na mieru so vstavanými spotrebičmi ,veľkou výhodou je priamy vstup z kuchyne do komory . Dispozícia bytu: vstupná chodba, šatník , kuchyňa, veľká obývacia izba + lodžia, detská izba, spálňa, zväčšená kúpeľňa spolu s Wc, . Byt sa predáva kompletne zariadený !!! Jeho najväčšou výhodou je lokalita s dostatkom zelene, detských ihirísk a s dostupnosťou do centra mesta- cca 5min. V tesnej blízkosti je komplet občianska vybavenosť . Cena bytu je 138 000,- EUR. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na tel.0908 216 676 Ing.Marta Krejčí krejci.m@casmar.sk

3 izbový rodinný dom s garážou v tichej časti obce Malinovo

28.03.2020 21:06  Cena: 227.000 EUR Ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho 3 izbového rodinného domu v pokojnej lokalite súkromnej ulice v obci Malinovo. Rodinný dom je postavený na pozemku o výmere 415 m2 s úžitkovou plochou 96 m2 a zastavanou plochou domu 113 m2 + garáž 26 m2 + terasa 16,5 m2. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete: obecný vodovod, kanalizácia, elektrická NN sieť a plyn. Na pozemku vedľa domu sa nachádza samostatne stojaca murovaná garáž s diaľkovo ovládanou plastovou segmentovou bránou, s elektroinštaláciou . Prístup do garáže je z ulice aj z vnútra kompletne oploteného pozemku. Pred domom sa nachádza murovaná vodomerná šachta, chodník a státie pre auto so zámkovou dlažbou. Dom sa predáva s novou posteľou z masívu, príp. s ďalším zariadením - podľa dohody. Dispozícia domu: Dispozičné riešenie ponúka oddelenú nočnú a dennú časť s prístupom na slnečnú terasu v zátiší za domom 3,3 m x 5 m. V dome je kuchynská komora a technická miestnosť so zaveseným kotlom, druhým WC a umývadlom. Vybavenie domu: - Vykurovanie – radiátory, plynový kotol so zásobníkom TUV - Internet prípojka - káblová optika, DSL, 4G LTE+ - Kompletne zariadená kuchyňa so spotrebičmi Whirpool , plynová varná doska - Kúpeľňa s WC je vybavená sprchovacím kútom a rohovou vaňou - Rolldoor v chodbe a v jednej obytnej miestnosti - dlažba na chodbe, v kuchyni, komore, technickej miestnosti, v kúpeľni - plávajúca podlaha v chodbe, obývačke a obytných izbách - Inštalovaný zabezpečovací systém, obsluha cez SMS - Posuvná exteriérová brána pre vonkajšie parkovacie státie pri dome - Exteriérová 3 fázová elektrická prípojka a vodovodná prípojka na fasáde domu - Úložný priestor pod strechou - K dispozícii 3D CAD model - dom, garáž, pozemok Mesačné prevádzkové náklady sú cca plyn 50,- EUR, elektrina 20,- EUR a voda 5,- EUR . Lokalita: Rodinný dom sa nachádza v blízkosti parku s kaštieľom, veľmi dobrou dostupnosťou k zastávke MHD , potraviny , lokalita 3 vody s letným kúpaním, reštaurácia, kaviareň . Cena domu je 227.000,- EUR vrátane provízie pre RK, ktorá zabezpečí kompletný právny a predajný servis . Zabezpečíme kompletné hypotekárne poradenstvo. Kontakt: Jakub Peczár, 0948 122 336, info@mirabell.sk. Všetky naše aktuálne ponuky si môžete pozrieť na našej stránke www.reality.mirabell.sk

STAR DEVELOPMENT - PREDAJ - 2 izbový byt, Dúbravka

28.03.2020 20:06  Cena: 119.000 EUR STAR DEVELOPMENT Vám ponúka na predaj krásny, 2-izbový byt , na Drobného ulici v Bratislave. Byt sa nachádza na 6. poschodí bytového domu. Bytový dom má dva výťahy. Rozloha bytu predstavuje 40,96 m2. K bytu prislúcha úplne nová pivnica v suteréne domu. Byt prešiel kompletnou čerstvou rekonštrukciou 2020 - rekonštrukcia elektrických rozvodov, dátových rozvodov, vody, kanalizácie, nové stierky, maľovky, okná, dvere. V kúpeľni a WC je použitá dlažba a sanita vysokého štandardu a batérie GROHE. Byt je kompletne moderne zariadený a pripravený k okamžitému nasťahovaniu. #STARDEVELOPMENT tím úplne zmenenú dispozíciu, ktorá pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne spojenej s WC, šatníka, obývacej izby spojenej s kuchynským kútom, spacím kútom a samostatnej spálne. Byt je orientovaný na východ do tichej ulice. V blízkosti bytového domu je OD Saratov, rôzne športoviská, zastávka autobusu a električiek. Byt je bez tiarch a kúpou voľný. Bývajte už o 15 dní! Byt je tiež vhodný ako investičná nehnuteľnosť na prenájom. V prípade záujmu vie #STARDEVELOPMENT zabezpečení nájomcu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Zodpovedný maklér: Ing. Adam Achberger, kontakt: 0905 735 487, email: adam@stardevelopment.sk.✌️ Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotografie sú majetkom a autorským dielom spoločnosti STAR DEVELOPMENT, s.r.o. © Copyright STAR DEVELOPMENT

STAR DEVELOPMENT - PREDAJ - 2 izbový byt, Dúbravka

28.03.2020 20:06  Cena: 119.000 EUR STAR DEVELOPMENT Vám ponúka na predaj krásny, 2-izbový byt , na Drobného ulici v Bratislave. Byt sa nachádza na 6. poschodí bytového domu. Bytový dom má dva výťahy. Rozloha bytu predstavuje 40,96 m2. K bytu prislúcha úplne nová pivnica v suteréne domu. Byt prešiel kompletnou čerstvou rekonštrukciou 2020 - rekonštrukcia elektrických rozvodov, dátových rozvodov, vody, kanalizácie, nové stierky, maľovky, okná, dvere. V kúpeľni a WC je použitá dlažba a sanita vysokého štandardu a batérie GROHE. Byt je kompletne moderne zariadený a pripravený k okamžitému nasťahovaniu. #STARDEVELOPMENT tím úplne zmenenú dispozíciu, ktorá pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne spojenej s WC, šatníka, obývacej izby spojenej s kuchynským kútom, spacím kútom a samostatnej spálne. Byt je orientovaný na východ do tichej ulice. V blízkosti bytového domu je OD Saratov, rôzne športoviská, zastávka autobusu a električiek. Byt je bez tiarch a kúpou voľný. Bývajte už o 15 dní! Byt je tiež vhodný ako investičná nehnuteľnosť na prenájom. V prípade záujmu vie #STARDEVELOPMENT zabezpečení nájomcu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Zodpovedný maklér: Ing. Adam Achberger, kontakt: 0905 735 487, email: adam@stardevelopment.sk.✌️ Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotografie sú majetkom a autorským dielom spoločnosti STAR DEVELOPMENT, s.r.o. © Copyright STAR DEVELOPMENT

Nová polyfunkcia mieri do Žiliny

26.03.2020 00:40 V krajskom sídle a v jednom z najväčších slovenských miest Žilina by sa v dohľadnej dobe mala uskutočniť prestavba objektu v širšom centre. Tým by v tomto meste malo byť dostupnejších najmä viac administratívnych priestorov. Na Poštovej ulici Dominantnou funkciou nového objektu by podľa predloženého zámeru by mala byť administratíva a poskytnutie maloobchodných priestorov. Nachádzať sa bude na Poštovej ulici a podľa investora, žilinskej akciovej spoločnosti Továreň na čokoládu, stavba nadväzuje na veľké investičné projekty a s ich súvisiacim rozvojom ďalších aktivít v meste, vrátane uspokojenia nárokov na moderné administratívne priestory. Stavba vznikne kompletnou rekonštrukciou jestvujúceho objektu, kde sídlia spoločnosti...

Bývanie opäť zdraželo

20.03.2020 03:30 Cenovej horúčke, zdá sa, ešte nie je koniec. Svedčí o tom aj najnovší prieskum oficiálneho európskeho štatistického úradu Eurostat. Podľa ich analýzy totiž ceny nehnuteľností určených na bývanie opätovne vzrástli. Ceny rastú V prvom štvrťroku 2017 v porovnaní s rovnakým obdobím 2016 ceny nehnuteľností určených na bývanie vzrástli o 4 percentá v eurozóne a v samotnej Európskej únií o 4,5 percenta. Tieto údaje pochádzajú z Eurostatu, štatistického úradu Európskej únie. V porovnaní so štvrtým štvrťrokom 2016 sa ceny nehnuteľností v eurozóne v prvom štvrťroku 2017 zvýšili o 0,4 v Eurozóne a o 0,7 percenta v únií. Najvyšší rast v...

  • 1

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť