Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Štvrtok 19. September 2019 | meniny má Konštantín

Monitorujeme 1668 informačných zdrojov

Šport - Cyklo

  • 1

Austrálie na kole: nejkrásnější trasy pro začátečníky i zkušené cyklisty Čítané: (1)

NaKole.cz 19.09.2019 03:15 Austrálie svou rozlohou může vypadat jako země vhodná pouze pro ty, kteří se rozhodnou ji poznávat autem nebo přelétat mezi oblastmi letadlem. Může být ale rájem i pro nadšené cyklisty, kterým na dovolené k poznávání nových krajů stačí místo čtyř kol a koní pod kapotou kola dvě a vlastní odhodlání.

Okolo Slovenska: Küng ovládol časovku, no Lampaert vedie. Baška výborný Čítané: (1)

Cyklonews.sk 18.09.2019 19:31 Prvý deň Okolo Slovenska pokračoval krátkou časovkou v Bardejove. Mestský okruh meral 7400 metrov a obsahoval viaceré priame pasáže, mierne zvlnené, a z víťazstva sa tak mal radovať jazdec, ktorý vedel ponúknuť na špeciálnom bicykli najväčší výkon a silu. Taktiež prehovorilo aj počasie, ktoré bolo chladné a teplomer ukazoval niečo okolo 13 ºC. Prvým veľkým … Continued The post Okolo Slovenska: Küng ovládol časovku, no Lampaert vedie. Baška výborný appeared first on Cyklonews.sk.

Diabetik sa napriek chorobe stal profíkom. Planet: „Ak nerobíte v pelotóne nič, načo potom trénujete Čítané: (1)

Cyklonews.sk 18.09.2019 19:31 Bora, Quick Step, UAE. V Bardejove sa zoradili veľké tímové autobusy na kvalitou naplnený 63. ročník Okolo Slovenska. V mixe hviezd sa však našiel aj možno menší, no srdcom veľký prokontinentálny tím Novo Nordisk. Ten sa na prvý pohľad stráca v ďalších, druhodivizných tímov, no niečím sú jedineční. Americká stajňa Team Novo Nordisk zastrešuje jazdcov, … Continued The post Diabetik sa napriek chorobe stal profíkom. Planet: „Ak nerobíte v pelotóne nič, načo potom trénujete?“ appeared first on Cyklonews.sk.

Okolo Slovenska: Chaotický šprint vyhral Kristoff, Viviani tretí a Baška za ním Čítané: (1)

Cyklonews.sk 18.09.2019 15:31 Dnes odštartovali preteky Okolo Slovenska prvou poletapou dlhou 138,2 km. Začiatok aj cieľ sa nachádzal na historickom námestí v Bardejove. Severovýchod Slovenska privítal svetovú špičku chladným, veterným počasím. Do úniku sa dostali Alexandre Delettre , Rasmus Wallin , Anders Skaarseth , Florian Kierner , Erik Fetter a Kenny Molly . … Continued The post Okolo Slovenska: Chaotický šprint vyhral Kristoff, Viviani tretí a Baška za ním appeared first on Cyklonews.sk.

  • 1

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť