Rozšírené hľadanie
Pondelok 1. Marec 2021 |
meniny má Albín
Café Hipsteryon otvára napriek zákazom: Kapela Tusté Baletky pozýva na koncert

01.03.2021 17:34 Senická kapela Tusté Baletky vydáva po siedmich rokoch existencie svoj prvý oficiálny album. Poslucháčov tak pozývajú na dvanásťchodové menu do novootvoreného Café Hipsteryon.

Víťazka Česko Slovensko má talent Margaréta Ondrejková vydáva prvý singel

01.03.2021 17:34 Samostatná hudobná kariéra víťazky súťaže Česko Slovensko má talent 2019 Margaréty Ondrejkovej sa hneď na štarte trochu skomplikovala. Počiatočné problémy s hudobným producentom ju však neodradili a v nastúpenej ceste pokračuje s novým tímom spolupracovníkov. Do rádií teraz posiela svoj prvý singel Keď zaspávam.

Puerto predstavil skladbu Toto sme my. Spolupracoval na nej s Adissom

01.03.2021 14:40 Slovenský raper Puerto predstavuje novinku, ktorú vydáva spolu s videoklipom. Skladba Toto sme my, ležala dlhšie obdobie v šuflíku a svetlo sveta uzrela podľa slov interpreta v pravú chvíľu. Pieseň, na ktorej spolupracoval spolu s Adissom, ktorý sa podpísal pod hudbu, master a mix, je autentickou výpoveďou Puertovho vtedajšieho vzťahu.

Katarína Knechtová, Le Payaco a Richard Müller majú nomináciu na Anděla

01.03.2021 12:11 Po minuloročnej úspešnej premiére, kedy si sošku Anděla odniesla kapela Nocadeň za album Auróra, sa aj tento rok bude odovzdávať cena Anděl za Najlepší slovenský album. Po prvom kole hlasovania slovenskej sekcie žánrových cien dostali najviac hlasov albumy Svety Kataríny Knechtovej, Pohybliví v nehybnom od Le Payaco a Hodina medzi psom a vlkom Richarda Müllera.

Ivan Tásler: Náš príbeh súvisí so slovenskou hudobnou rodinou

01.03.2021 12:11 Hneď dvoma kompiláciami potešila skupina IMT Smile svojich fanúšikov v minulom roku. Boli aspoň čiastočnou náhradou za zrušené koncerty pre pandémiu. V júni vyšla výberovka Život IMT Smile 1998 – 2020 a v decembri výberovka s názvom Aj to je život B-strana a Rarity Live. Obe mapujú dráhu úspešnej kapely bratov Táslerovcov, ktorej úplné začiatky siahajú do roku 1992.

Následujúci mesiac