Rozšírené hľadanie
Piatok 3. Júl 2020 |
meniny má Miloslav
Plánované novinky Olympus

03.07.2020 09:01 Olympus představuje aktualizovanou roadmapu s novými objektivy. Můžete se těšit nejen na profi teleobjektivy, ale nově i na profi makro a širokoúhlý zoom. Kromě objektivů se dočkáme i nového firmware pro E-M1X a zbrusu nové aplikace, umožňující využití vybraných fotoaparátů jako webkamery.

Neuveriteľné fotografie odhaľujú, ako vyzerá obmedzenie pohybu na celom svete v súťaži „Zostaňte dom

03.07.2020 06:01 Prvýkrát v histórii je celý svet zjednotený: bojuje s neviditeľným nepriateľom, ktorý dostal meno COVID-19. Za posledných pár mesiacov zaviedlo karanténne opatrenia na ochranu svojej populácie pred globálnou pandémiou viac ako 95 krajín. Aj keď obmedzenia pobytu mnohým zmenili dennú rutinu, izolovali nás od našich blízkych, bezprecedentné globálne úsilie v boji proti koronavírusu sa ukázalo ako úspešné v spomaľovaní jeho šírenia. Fotografická súťaž #StayHome umožnila fotografom z celého sveta podeliť sa o svoj jedinečný pohľad na vzniknutú situáciu a inšpirovať ostatných aby zostali pozitívni a nevzdávali sa.

Rychle a ostře s červencovým FotoVideo

02.07.2020 06:33 Věříme, že jste se už nabažili dokonalých záběrů přírody a krásy, které jsme vám nabídli s otevřeným srdcem v našem červnovém vydání. V červenci pro změnu trochu zrychlujeme! Současná foto a video technika umožňuje zachytit sportovní a motoristické výkony v těch nejkratších okamžicích, a tak se s námi na tyto záběry rychlosti v našich rozhovorech podívejte.

"Zelené" fotografie

02.07.2020 06:33 Zelená farba je farba nádeje a odjakživa symbolizuje rast, život, plodnosť, energiu a vitalitu. Táto osviežujúca farba upokojuje myseľ a zároveň predstavuje záruku prežitia, keďže oznamuje blízkosť vody. Online fotografická súťaž aplikácie Agora, # Green2020, začala 15. mája a zúčastnilo sa jej niekoľko tisíc fotografov z celého sveta so 17 689 snímkami. Nechajte sa inšpirovať výberom súťažných fotografií na zelenú tému.

Akcie Fujifilm - leto 2020

01.07.2020 09:06 Fujifilm pripravilo na leto niekoľko zaujímavých akcií.

Spoločnosť Nikon naďalej inšpiruje fotografov výzvou #CREATEYOURLIGHT, ktorá pokračuje zaujímavými a

01.07.2020 06:05 Spoločnosť Nikon naďalej inšpiruje fotografov a nadšencov fotografie. Po zaujímavých témach, akými boli Fotografovanie v podomácky vyrobenom štúdiu, Abstraktné makro alebo Fotografovanie jedla, predstavuje už v poradí siedmu tému:

Následujúci mesiac