Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Utorok 19. November 2019 | meniny má Alžbeta

Monitorujeme 1663 informačných zdrojov

Nebuchadnezzar je českým nástupcom stratégie Pharaoh

17.11.2019 17:00 Budovateľské stratégie majú po celom svete slušnú fanúšikovskú základňu, z čoho v posledných rokoch ťažilo primárne Paradox Interactive produkujúce jedno výrazné dielo za druhým. Na hernej scéne však existujú aj iné šikovné spoločnosti, o čom nás teraz chcú presvedčiť vývojári z českého štúdia Nepos Games. To aktuálne pracuje na staviteľskej RTS Nebuchadnezzar, o ktorej vám viac povieme v našom dnešnom oznámení.

Asus VivoWatch BP: smart hodinky s meraním EKG a krvného tlaku

15.11.2019 22:02 Asus nevyrába len hardvér na PC alebo nadupané herné telefóny, vie aj kvalitné smart hodinky. Model Asus VivoWatch BP je navyše obdarený atraktívnymi zdravotnými funkciami, ktoré strážia vaše srdce. O čo ide? A ako smart hodinky fungujú?

Najlepšie herné telefóny

15.11.2019 22:02 Aké sú najlepšie herné telefóny súčasnosti? A čím sa vôbec líšia od bežných smartfónov? Posvietili sme si na Razer Phone, Xiaomi Black Shark, Nubia Red Magic, Honor Play a horúcu novinku ASUS ROG Epic. Mysleli sme ale aj na tých, ktorí sa obzerajú po lacnom mobile na hranie hier.

Assassin's Creed Kingdom má uspokojiť fanúšikov príbehu aj veľkých otvorených svetov

15.11.2019 22:02 Séria Assassin's Creed oslavuje narodeniny! Okrem toho, že jej prajeme všetko najlepšie, vám tiež prinášame ďalšie informácie o pripravovanom novom diele. Tentoraz sa rozhovoril sám riaditeľ Ubisoftu Yves Guillemot, podľa ktorého pôjde Assassin's Creed Kingdom dohrať v krátkom čase, ak to hráč bude chcieť. Zároveň sa ale máme tešiť na obrovský svet. Viac v dnešnej novinke.

Najlepšie lacné klávesnice na písanie

15.11.2019 01:36 Chcete si zaobstarať novú klávesnicu na písanie, ale neviete, či vám bude vyhovovať? Nevadí, pripravili sme pre vás porovnanie klávesníc, na ktorých sa najlepšie píše. Pozitívne je už to, že stoja len niekoľko eur.

Cat S52 je elegantná novinka zo sveta odolných smartfónov

15.11.2019 01:36 Zháňate poriadny odolný smartfón, ale nepáči sa vám bežný „tehlový“ vzhľad? Cat S52 by mohol byť presne pre vás. Ide totiž o odolný smartfón, ktorý by ste od tých bežných možno ani nerozoznali. Za jeho elegantné, ale zároveň odolné telo ručí, ako je už zvykom, armádna certifikácia. Mobil toho ale ponúka viac. Čo všetko môžete od Cat S52 očakávať?

Apple Expert je pripravený vám pomôcť s otázkami

14.11.2019 21:12 Neviete si rady s výberom produktu od Applu? Máte nejaké otázky ohľadom horúcich noviniek? Chcete niečo vedieť o službách Apple alebo máte technické problémy? Nielen v týchto prípadoch je vám plne k dispozícii náš Apple Expert. Ide o preškoleného špecialistu, ktorého môžete kontaktovať priamo na našom e-shope prostredníctvom chatu. Kedy ho zastihnete a s čím vám môže pomôcť?

Najvýkonnejšie mobilné telefóny 2019: prehľad šampiónov

14.11.2019 00:38 Zaujíma vás, ktoré mobilné telefóny sú momentálne najvýkonnejšie? Prinášame vám ich prehľad. Ako meradlo si berieme rebríček AnTuTu a poradie rozdeľujeme na mobily s Androidom a iOS. Ktoré sú teda tie najvýkonnejšie mobilné telefóny?

BlizzCon 2019 – Diablo 4, Overwatch 2, World of Warcraft: Shadowlands a ďalšie oznámenia

14.11.2019 00:38 Úvodný ceremoniál BlizzCon 2019 je za nami. Či sa podaril viac než jeho vlaňajší ročník, čo všetko nám predstavil a aký bol jeho najvýraznejší moment, si môžete prečítať v našom krátkom zhrnutí, ktoré je tu predovšetkým pre tých, ktorí nemali možnosť sedieť počas uplynulých hodín pri obrazovke. Ak ste teda mali tú smolu a nestihli začiatok BlizzConu 2019, rýchlo to napravte!

Antivírusový softvér KASPERSKY – spoľahlivá ochrana pre všetky vaše zariadenia!

14.11.2019 00:38 Ako zabezpečiť všetky dôležité dáta? Preverené antivírusové programy Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Internet Security a Kaspersky Total Security sa postarajú o ochranu všetkých zariadení vo vašej domácnosti! Aký je medzi nimi rozdiel a čo všetko dokážu? A prečo vlastne antivírusový softvér potrebujeme? Dozviete sa v našom článku!

Fossil Gen 5 The Carlyle HR – nadčasový dizajn, volanie aj voliteľná výdrž

12.11.2019 23:41 Novinku The Carlyle HR z piatej generácie smart hodiniek spoločnosti Fossil by ste nemali prehliadnuť. Popri štýlovom dizajne a prekrásnom AMOLED displeji totiž poteší aj širokým výberom inteligentných funkcií alebo nastavením výdrže batérie. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Meníme plazmu za OLED: Panasonic GZ2000

12.11.2019 23:41 Doba plazmových TV je nenávratne preč a najhorúcejšou technológiou na poli televízorov je bezpochyby OLED. Čím televízory s technológiou OLED toľko prevyšujú svoju konkurenciu? To si demonštrujeme na špičkovej novinke z dielní spoločnosti Panasonic – OLED Smart TV Panasonic GZ2000!

Test výkonu PC – Ako na to?

12.11.2019 23:41 Iste vám niekedy napadlo zistiť, aký má váš počítač výkon a či pracuje správne. Prinášame podrobný návod, ako otestovať výkon PC. Ukážeme si, ako otestovať výkon procesora, grafického adaptéra či systémovej jednotky. Taktiež sa pozrieme na meranie prevádzkovej teploty počítača a metodiku správneho merania. Toto a mnoho ďalšieho sa dozviete v našom podrobnom návode.

World of Warcraft: Shadowlands sa má stať expanziou v znamení zmien

11.11.2019 21:31 Keď sme vám World of Warcraft: Shadowlands v priebehu minulých dní predstavili, bolo o ňom vo svete k dispozícii skutočne len minimum informácií. Počas uplynulých hodín sa však otvoril rad rôznych zdrojov prítomných priamo na BlizzCone 2019, vďaka čomu tu pre vás teraz máme novinku, ktorá vám snáď odpovie na všetky vaše otázky.

Ako funguje bezdrôtové nabíjanie

11.11.2019 21:31 Moderné inteligentné telefóny majú celý rad zábavných funkcií, ale to každodenné pripájanie kábla s nabíjačkou je skrátka otrava. Poradíme vám, ako si zariadiť pohodlné bezdrôtové nabíjanie, vďaka ktorému budete mať svoj telefón neustále plný energie.

Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť