Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 20. Október 2019 | meniny má Vendelín

Monitorujeme 1668 informačných zdrojov

Kovboji, rasisti a komentátori SME

10.10.2019 01:02 Príde mi celkom legitímne navrhnúť, aby sa urobil experiment, v ktorom by niekto o číslo väčší  p.  Morvayovi päsťou zlomil nos, kľakol mu na chrbát a mlátil mu hlavou o chodník. Nie že by táto vpravde darwinovská metóda nemohla kvalitu miestnej žurnalistiky vylepšiť, ale pre autentický zážitok kedysi novinári skúšali všeličo možné na vlastnej koži, aby to vedeli čitateľom náležite sprostredkovať.

O boji s extrémistami a náročnej práci provokatéra.

10.10.2019 01:02 Používanie provokatérov je prejavom poslednej fázy úpadku štátu pre asanáciu hodnôt na ktorých údajne stojí + eštebáckeho myslenia veliaceho súdruha fízla + limitnej ľudskej úbohosti, pod ktorou ležia už len politici, neliečení pedofilní sadisti a fanúšikovia Kelly Family.

Maťo, prihlás sa svojmu ministrovi.

10.10.2019 01:02 Neviem ako by reagoval hypotetický vylízanec s dušou boľševika, keby sa pohyboval vo funkcii ministra vnútra, to naozaj nemôžem ani predpokladať. Ja len viem, že ten náš minister ku neodkontrolovateľnej povinnosti pridal neuložiteľnú a hlavne nevymožiteľnú sankciu. Lebo poriadok musí byť.

Ako poslanec Hlina o exekútoroch písal

10.10.2019 01:02 Poslanec Hlina sa zasa raz rozpísal, tentoraz o exekúciách. A zasa raz to dopadlo ako zvyčajne. Teda že laik žasne, odborník ide do mrákot.

Eurozáchranári na Cypre vs. Antonín Zápotocký v Československu

10.10.2019 01:02 Ja by som pre súdruhov eurozáchranárov mal iné, omnoho elegantnejšie riešenie : načo hľadať účty, kradnúť prachy odtiaľ, sledovať ako sa ovečky bránia, vyzerať ako idiot pri presviedčaní je to pre ich dobro a vôbec, tak robiť že je s tým veľa komplikácií? Veď sa to dá aj inak

...a my vám zdaníme Cyprus!

10.10.2019 01:02 Cyperskí poslanci túto lúpežnícku jednorazovú daň jednohlasne odmietli, asi nepočuli tú tézu že čo príde z Bruselu, o tom sa síce môže hlasovať ale hlavne sa s tým nakoniec musí súhlasiť lebo to došlo z Bruselu a Brusel sa nemýli lebo je Brusel.

O ozbrojených primitívoch a hlbokom omyle Petra Breinera.

10.10.2019 01:02 P. Breiner myšlienku obmedzenia práva nosiť zbraň podporuje. Čo však nechápem, podporuje ju aj napriek, jemne povedané, nepríjemným skúsenostiam úplne konkrétne jeho rodiny s rôznymi režimami, ktoré sa u nás vyskytli. A ktoré si tiež svorne zakladali na kontrole a na tom, že zbrane majú mať v rukách iba preverení súdruhovia.

Ospravedlnenie prezidentovi

10.10.2019 01:02 Viem, že aktuálnym trendom je na nášho prezidenta hlavy štátu kydať koľko sa len vojde . Viem, že neustály tlak negatívnych komentárov, vtipov, karikatúr, kritiky, skrytých narážok, otvorených urážok, výziev na abdikáciu, doručených máp bratislavskej kanalizačnej siete s vyznačenými turistickými chodníkmi atď. atp., musí na jeho citlivú dušu pôsobiť zle. Chúďa, možno si už po večeroch ani len na tú fujaru nezanôti a len tak sedí, tupo zízajúc do tmy. A práve preto si myslím, že je najvyšší čas sa pánovi prezidentovi ospravedlniť.

O amnestii pána prezidenta

10.10.2019 01:02 Aj vy máte z výberu p. prezidenta ktorých trestných činov sa amnestia týka a ktorých nie taký čudný pocit? Akože stačí dozrieť na to či deti chodia do školy a platiť výživné, v takom prípade ich môžete občas zmlátiť prípadne aj pretiahnuť?

Trnka, sto rokov dozadu

10.10.2019 01:02 V každej normálnej krajine by sa dotyčný už dávno trtošil a pregrciaval uzatvoreným oddelením špecializovaného zariadenia, v ktorom prokuratúra vykonáva dozor nad dodržiavaním zákonnosti.

Náckovia proti náckom a horiaca vlajka EÚ

10.10.2019 01:02 Kde máte tú výzvu??? Kde máte tú výstrahu??? Čí život alebo zdravie boli ohrozené???  To naozaj bolo nevyhnutné vrhnúť sa na podpaľačov leopardím skokom a strhnúť ich na zem ako divá zver?

Deň hanby

10.10.2019 01:02 Dňa 17.09.2012, zapamätajme si tento dátum, došlo k zásadnej udalosti, ktorá jasne nastavuje zrkadlo zvrátenosti tejto krajiny a rovnako jasne ukazuje, že zvolená cesta vedie do pekla.  V tento deň na svojej facebookovej stránke Oskar Dobrovodský oficiálne oznámil, že sa vzdáva.

Exekučná junk fiction

10.10.2019 01:02 Slovenská konsolidačná je „akciová spoločnosť so 100% majetkovou účasťou štátu, ktorej predmetom činnosti je okrem iného faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti". Inými slovami : štátny odpadkový kôš na nevymožiteľné pohľadávky. Alebo ešte názornejšie : ďalší z krycích názvov pre „peňaženka daňového poplatníka".

O exekučnej imunite štátu a bezbrehých exekúciách

10.10.2019 01:02 Ak chce byť štát naozaj účinne a v súlade s ústavou imúnny proti exekúciám, dá sa to dosiahnuť pomerne jednoduchým spôsobom. Aj bez skráteného legislatívneho konania. Stačí si platiť dlhy, riadne a včas.

Multikulti happening u pána poslanca

10.10.2019 01:02 Nápad pána poslanca Polláka, aby štát plošne legalizoval krádeže možnosťou odkúpiť ukradnuté v splátkach na X rokov, za cenu ktorú štát uzná za vhodnú a to celé bez ohľadu na názor právoplatného majiteľa, nie je možné neoceniť.

Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť