Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 21. Október 2019 | meniny má Uršuľa

Monitorujeme 1668 informačných zdrojov

Aku náradie je praktickým vianočným darčekom pre každého domáceho majstra

20.10.2019 01:11 Vybrať pre manžela vianočný darček, ktorý ho osloví, nie je nič jednoduché. Ale pokiaľ máte doma domáceho majstra, máte po starostiach. Kvalitného náradia nebude mať nikdy dosť.

Palivové drevo

19.10.2019 00:37 Drevo nesluží len ako dekoračné predmety.....čo sa týka kúrenia nestačí ho naštiepať, na pálenie musí byť aj dostatočne suché ako živý vianočný stromček po vianociach. Áno, mokré či vlhké drevo dokážeme prinútiť, aby horelo.

Na cestu na dovolenku si proti únave pribaľte Kofex – koncentrovaný kofeín pre šoférov

15.10.2019 00:35 Nechali ste si dovolenku na koniec leta? Tak šťastnú cestu a pozor na únavu. Mikrospánok je nepríjemný a nebezpečný spolujazdec.

2018 znamenal koniec sociálnych médií ako ich poznáme

15.10.2019 00:35 Sociálne médiá boli aj v roku 2018 horúcou marketingovou témou. Marketéri horlivo rátali lajky či videnia a zháňali influencerov. Užívatelia si obľúbili videá a strachovali sa o bezpečnosť svojich údajov.

Popis procesu degenerácie ľudskosti v človeku

13.10.2019 00:34 Naša najvnútornejšia podstata je duchovná a pochádza z duchovnej ríše, ktorá sa nachádza nad hmotnou časťou univerza. Duchovná podstata vstupuje do hmotného sveta za účelom vývoja. Za účelom osobnostného a duchovného dozrievania.

Odhalenie tajomstva pravého života a pravej modlitby

13.10.2019 00:34 To, čo ľudia doposiaľ považovali za modlitbu, boli len nutné predstupne pravej modlitby, ktorá spočíva v niečom, k čomu sme zatiaľ ešte nedospeli. V niečom, čo tu na zemi vôbec neexistuje a k čomu snáď dozrelo len zopár jednotlivcov.

Ako sa zázračne uzdraviť? Návod

11.10.2019 00:40 Kto chce sám na sebe prežiť zázračné uzdravenie, musí splniť tri podmienky. Prvá podmienka je poznať, prečo ochorel. Presnejšie povedané poznať, aká je duchovná príčina choroby, ktorá ho postretla.

Výnimočnosť židovského národa! V čom spočívala a prečo ju stratil?

10.10.2019 00:00 Mnohí ľudia sa pýtajú, prečo je práve židovský národ taký výnimočný? Prečo je tak vysoko vyzdvihnutý spomedzi všetkých národov? Prečo si práve jeho Stvoriteľ vyvolil? Veď keby sme zobrali už len čisto duchovnú oblasť, v dobe, kedy vzniklo židovské náboženstvo vznikli, alebo už dávno jestvovali aj iné, veľmi hodnotné náboženské systémy. A to napríklad v Indii. Celkom konkrétne trebárs Védy.

Relaxujte na sviatky pokoja v Bardejovských kúpeľoch

08.10.2019 11:10 Vianoce sú sviatky pokoja a môže byť lepší pokoj, než namiesto nakupovania, zháňania, varenia, pečenia a upratovania, si užívať luxus štvorhviezdičkového hotela v žiadaných kúpeľoch? Zoberte celú rodinu a príďte osláviť najkrajšie sviatky roka do Bardejovských Kúpeľov v dňoch 23. až 27.decembra 2019. Okúpu vás tu, pohostia, zabavia, zrelaxujete a načerpáte sily po náročnom roku. Zároveň máte jednu z posledných možností minúť zamestnanecký poukaz na rekreáciu, pokiaľ ste tak už neurobili. A to ešte chvíľu za zvýhodnené ceny.

Neplnohodnotné potraviny oslabujú ducha!

08.10.2019 00:35 Žijeme v realite, v ktorej ľudia svojim prístupom a svojim konaním pokrivili tisíce vecí, čo napokon musí mať veľmi negatívny dopad na nich samotných. A tento negatívny dopad sa prejavuje trebárs aj v nekvalite potravín, ktoré konzumujeme.

Hyacinty

06.10.2019 00:02 Ak si dnes v záhradnom centre kúpite prvotriedne cibule hyacintov, môžete s nimi začať hneď pracovať

Dekorácie do bytu

05.10.2019 00:00 Byt alebo dom – priestor, kde bývame, spíme, jeme, radujeme sa, tvoríme, pracujeme, žijeme. Je to miesto, kde trávime veľa času a potrebujeme sa tam cítiť príjemne, pohodlne aj krásne. Na to, aby sme si vytvorili harmonický priestor, nám pomáhajú aj rôzne dekorácie do bytu. Obľúbené predmety, doplnky, nábytok to všetko vytvára náš domov.

Využitie slnečných kolektorov v priemysle má budúcnosť

04.10.2019 13:05 Viete čo majú spoločného spracovanie železného šrotu v ŽP EKO QELET, Hliník nad Hronom na Slovensku, sieť hypermarketov Tesco v Maďarsku, farmaceutická klinika v Káthmándú v Nepále a odsoľovacia stanica v Ománe? Všade tam ohrievajú vodu ploché slnečné kolektory z produkcie najväčšieho slovenského výrobcu slnečných kolektorov, firmy THERMO|SOLAR Žiar, s. r. o.Informuje o tom riaditeľ tejto firmy Alfréd Gottas

Uzamykateľný box – bezpečnosť nadovšetko!

04.10.2019 01:04 Pracujete vo vašej firme s cennými tovarmi, pri ktorých vám záleží na bezpečnosti ich prepravy a skladovania? Uzamykateľný box je skvelým riešením, ako udržať tovar v tom najvyššom bezpečí!

Prezídium ZCHFP SR vyzýva politikov na zodpovednosť

03.10.2019 17:04 Súčasná nepriaznivá podnikateľská situácia na Slovensku, sprevádzaná rastom cien energií, dopadmi zvyšovania minimálnej mzdy a sociálnych balíčkov, spolu so zahraničnými dopadmi, je už za hranicou únosnosti a spôsobuje chemickým a farmaceutickým podnikom, ale aj iným odvetviam značné ekonomické škody. Prezídium Zväzu chemického a farmaceutického priemyslu SR, na zasadaní v Bratislave vo štvrtok 3.októbra 2019, preto vyzvalo slovenských politikov a orgány štátu aby sa správali zodpovedne a prestali zhoršovať podnikateľské prostredie na Slovensku prijímaním nesystémových populistických rozhodnutí.

Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť