Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Piatok 21. Február 2020 | meniny má Eleonóra

Monitorujeme 1650 informačných zdrojov

Ako reklamovať produkt zakúpený cez internet?

30.06.2019 01:12 Určite sa aj vám niekoľkokrát stalo, že ste výrobok, ktorý ste si kúpili, či už na internete alebo v kamennom obchode, museli ísť reklamovať, pretože sa po nejakom čase od kúpy pokazil alebo vám nevyhovoval. Je to úplne normálne a práve kv ocirc li tomu obchody ponúkajú možnosť vrátenia alebo reklamovania výrobku do nejakej lehoty.

Obdobie najväčších nákupov sa čo nevidieť začne

26.06.2019 00:33 Leto nám pomaly končí a nbsp s nbsp ním aj uhorková sez oacute na, horúce dni a nbsp prázdniny. So septembrom prichádzajú nielen školské povinnosti, menej slnka a nbsp dlhé večery, ale aj prípravy na zimu a nbsp s nbsp ňou spojený Black Friday a čarovné Vianoce.

Dve rady, ako vám stravovací denník pomôže schudnúť

25.06.2019 00:32 Scaron túdie ukazujú, že stravovací denník, do ktorého si ženy zapisujú pravidelne svoje jedlo, pom ocirc že zhodiť až dvakrát vyššiu hmotnosť ako niektoré diéty. Ale nie každé zapisovanie jedla má takýto efekt.

Kvalitná káva ako z kaviarne? Automatický kávovar vám s tým pomôže!

22.06.2019 00:06 Máte radi kvalitnú kávu a hľadáte kvalitný kávovar do firmy alebo domov? Dnes m ocirc že mať kávovar hocikto a užívať si kvalitnú kávu ako z prvotriednej kaviarne každý deň. Napríklad, vďaka kávovarom Nivona!

Veľtrh ArtVerona pre milovníkov umenia

19.06.2019 00:34 Pre milovníkov tradičného a nbsp moderného umenia je určený veľtrh ArtVerona, ktorý sa bude konať 12. až 15. okt oacute bra roku 2018 na výstavisku v nbsp talianskej Verone. nbsp

Cestujete na dovolenku? Nezabúdajte na poistenie!

17.06.2019 21:36 Zaužívaná fráza, ktorú pravdepodobne počúvate z každej strany, no aj tak sa vám akosi nechce veriť, že poistenie je až také d ocirc ležité... Kedy sa vám cestovné poistenie zíde a aké výhody prináša?

Prepojte vašu značku a svojich zamestnancov najlepších brand amabasádorov máte pod vlastnou stre

17.06.2019 00:35 Brand ambassador je súčasť moderného marketingového mixu. Obvykle si firmy najímajú r ocirc zne celebrity, ale aj zástupcov z radov cieľovej skupiny, aby šírili povedomie o značke a presvedčovali okolie a ďalších členov cieľovky o kvalite značky. Veľmi často sa to robí pomocou reklamných predmetov. Je to najlacnejšia a najefektívnejšia propagácia značky.

Pripravte sa na leto s novým kotlíkom na guláš

17.06.2019 00:35 Blíži sa jar a nbsp pekné počasie vyženie von mnohých ľudí, ktorí žijú nielen v nbsp rodinných domoch. Grilovanie či varenie gulášu je aktivitou, ktorá je typická pre letné mesiace, kedy sa pri nich stretne partia známych ľudí. nbsp

Rebríky, lešenie hliníkové rebríky, drevené rebríky, lešenie/lešenárska koza

14.06.2019 10:38 Prečo sa lešenárska koza volá práve tak, ako sa volá? Každý, koho sa takto spýtate, odpovie, že je to preto, že má štyri nohy. Je však aj iné vysvetlenie. Kedysi boli lešenárske kozy také nestabilné, že skákali hore dole.

Tipy a triky, keď chcete zvládnuť angličtinu pre samoukov

14.06.2019 00:36 Poznanie, znalosti a vedomosti, to všetko sú pre nás d ocirc ležité hodnoty. Pre samotné ľudstvo je to významnou a neodmysliteľnou súčasťou života na zemi. Nepodceňujte ani sami seba a priučte sa niečomu novému. Chcete porozumieť najrozšírenejšiemu jazyku na svete? V tom prípade začnite s nbsp angličtinou ešte dnes!

Novoročné predsavzatie: Tento rok bude m lepší!

13.06.2019 00:36 3, 2,1 Scaron ťastný nový rok všetkým!!! Vraj už novoročné predsavzatia nie sú v m oacute de, ale kedy inokedy si sľúbiť, že nielen celý náš rok, ale aj my budeme lepší? nbsp

Ktoré materiály pri regáloch udržia najviac hmotnosti?

11.06.2019 15:34 Nájsť regál, ktorý by spĺňal všetky vaše požiadavky, nie je vždy ľahká úloha. Aby ste s nbsp ním boli úplne spokojní, prihliadať musíte na niekoľko d ocirc ležitých aspektov. Jeden z nbsp najpodstatnejších parametrov je však jeho nosnosť. Pozrime sa na to, ktorý materiál udrží najviac.

Ako roll up bannery a prezentačné steny pomôžu propagácii vašej firmy?

09.06.2019 00:02 Rozmýšľate nad sp ocirc sobmi, ako svoju firmu ešte lepšie zviditeľniť? Umiestnením roll up bannerov a prezentačných stien na vhodné miesta dokážete osloviť veľa potenciálnych zákazníkov!

Hľadá sa kuriér. Značka: spoľahlivý

06.06.2019 01:05 Azda neexistuje človek či firma, ktorá by aspoň raz v živote nevyužila služby kuriéra. Kuriérske služby nám výrazným sp ocirc sobom zjednodušujú život. Na to, aby ste niečo poslali alebo si nechali doručiť, už nemusíte ani vyjsť z domu či firmy. nbsp

Tlmočenie na konferenciách je stále nutnosťou. Viete, ako sme na tom v EU a u nás so znalosťou cudzí

01.06.2019 00:42 Na jednu stranu sa m ocirc že Slovensko pochváliť tým, že až 72 študentov stredných šk ocirc l na Slovensku študuje minimálne dva cudzie jazyky pritom priemer v Eur oacute pskej únii je len 44 , na druhú stranu nie je rozhodne znalosť cudzích jazykov u nás na dostatočnej úrovni. nbsp


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť