Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 20. Máj 2019 | meniny má Bernard

Monitorujeme 1674 informačných zdrojov

  • 1

Do práce na kolobežke? Jednoznačne áno!

16.05.2019 00:33 Každý z nbsp nás si veľmi dobre uvedomuje, že pravidelný pohyb má blahodarné účinky pre naše zdravie, keďže ním nielen posilníme organizmus, ale tiež zhodíme nejaké to kilečko navyše, ktoré nás už trápi nejaký čas.

Bez kvalitného lyžiarskeho oblečenia sa nezaobídete!

15.05.2019 00:12 Určite mi dáte za pravdu, že základom poriadnej lyžovačky je predovšetkým kvalitné a nbsp teplé lyžiarske oblečenie, ktoré vás v nbsp akejkoľvek situácií udrží v nbsp suchu. Bohužiaľ, ľudia mnohokrát podľahnú podozrivo nízkym cenám a nbsp nakúpia veci, ktoré im nevydržia ani jednu sez oacute nu. Prečo je d ocirc ležité venovať náležitú pozornosť práve oblečeniu určenému na lyžovačku?

Ako zorganizovať kvalitný teambuilding

12.05.2019 00:12 Ak máte vo firme na starosť prácu s ľuďmi, určite viete, že vzťahy na pracovisku sú jedným zo stavebných pilierov úspešného podniku. Práca na nich je však nesmierne náročná. Preto sa množstvo firiem snaží investovať do skvalitňovania vzťahov na pracovisku nemalé prostriedky. nbsp

Lyžiarska obuv na čo sa zamerať pri jej výbere?

09.05.2019 00:09 Lyžiarske topánky, resp. lyžiarky sú nevyhnutnou súčasťou lyžiarskej výbavy, bez ktorej by ste v nbsp podstate na svah ísť nemohli. Kvalitná lyžiarska obuv je určená rovnako ako aj pre profesionálov, tak i nbsp pre bežných lyžiarov, ktorým záleží na prvotriednom komforte a nbsp bezpečnosti počas jazdy. nbsp

Reprezentačný tréner Kozák spolu s prezidentom SFZ Kováčikom a primátorkou Vaľovou otvorili nový fu

02.05.2019 00:31 Scaron portoví fanúšikovia v nbsp našom meste sa dnes večer dočkali otvorenia zrekonštruovaného futbalového štadi oacute na na Chemlonskej ulici. Prezident Slovenského futbalového zv auml zu Ján Kováčik, reprezentačný tréner Ján Kozák spolu s nbsp primátorkou mesta Janou Vaľovou a ďalšími hosťami o nbsp 18.15 nbsp hod. prestrihli slávnostnú pásku. Novým štadi oacute nom sa začne aj nová éra humenského futbalu, ktorý nedávno potešil svojich fanúšikov postupom do III. nbsp ligy.

  • 1
Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť