Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 21. Október 2019 | meniny má Uršuľa

Monitorujeme 1668 informačných zdrojov

  • 1

Nie každý tmel je silikón

14.10.2019 00:34 Ako povedal klasik: “Mať toľko silikónu, ako priemerná účastníčka reality show, tak pretesním celý barák” Sú však všetky silikóny vhodné napríklad na pretesňovanie okien? A sú vôbec všetky tmely silikónové? Skúsime to zistiť. A pravda je, že existuje niekoľko typov tmelov, pričom silikónové tmely sú len jedným z nich. Okrem nich existujú akrylátové, polyuretánové a Príspevok zobrazený najskôr .

Ako bezpečne zvládnuť zimnú cestu.

07.10.2019 00:33 Jazdenie v rôznych podmienkach si vyžaduje prispôsobenie sa daným okoliu a samotným podmienkam. Samozrejme jazda v daždi nie je rovnaká ako jazda v pekný slnečný deň. Rovnako tomu je aj pri jazdení v zime. Riziko rastie buď so snehom alebo ľadom. To sú asi najťažšie podmienky na jazdu. V tomto prípade treba byť nadmieru opatrný, nakoľko ani obrovské skúsenosti nemusia zabrániť Príspevok zobrazený najskôr .

Pásové a kolesové rýpadlá

07.10.2019 00:33 Pokiaľ ide o dosahovanie vysokej produkcie v oblasti výkopových prác, stavebníctva ale poľnohospodárskej techniky, máme na výber zo strojov, ktoré nám túto prácu dokážu uľahčiť. Môžeme si vybrať buď pásové alebo kolesové stroje, v tomto prípade rýpadlá. Asi je hneď jasné, že pásové stroje sú jedinečné a zvládnu toho o trochu viac, no stačí na stroji vymeniť podvozok a dostanete celkom Príspevok zobrazený najskôr .

Ako piť tvrdý alkohol

07.10.2019 00:33 Určite sa už každý dospelý človek stretol s pocitom, že mu konkrétny alkohol nerobil dobre. Mohlo sa stať aj to, že ste pomiešali rôzne druhy alkoholov za večer. Pár tipov, ktoré vám zlepšia dojem z alkoholu a zároveň vás naučia ako piť alkohol „zdravo“ aby ste nemuseli pretrpieť nasledujúci deň v posteli. Ak zapíjate sladkým, Príspevok zobrazený najskôr .

Havarijné poistenie vám pomôže pri škrabancoch, nehode i strete so zverou

02.10.2019 00:14 Havarijné poistenie patrí u väčšiny z nás k tým záležitostiam, na ktoré si spomenieme, až keď je neskoro. Prestaňte riskovať a radšej si v článku prečítajte, prečo a v akých situáciách sa havarijná poistka rozhodne vyplatí, nech ste majiteľom nového či ojazdeného auta. Veľa Slovákov možnosť havarijného poistenia ignoruje. Dôvodov je niekoľko, niektorí si myslia, Príspevok zobrazený najskôr .

Nehoda s lesnou zverou? Musíte ju nahlásiť policajtom

01.10.2019 00:35 S blížiacou sa jeseňou sa každoročne blíži i obdobie, kedy je riziko nehody s lesnou zverou vyššie.  Obzvlášť by ste si mali dávať pozor na cestách popri lesných porastoch či vodných zdrojoch. Bohužiaľ, niekedy sa zrážke s lesnou zverou nevyhnete. Ako treba postupovať? V každom prípade upovedomte políciu Zo zákona ste povinný každú nehodu s Príspevok zobrazený najskôr .

  • 1
Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť