Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 21. Október 2019 | meniny má Uršuľa

Monitorujeme 1668 informačných zdrojov

  • 1

Commix, Jubei a SP:MC konečne spolu na Slovensku. Značky Metalheadz a Exit hovoria za všetko.

21.10.2019 00:36 Commix, Jubei a SP:MC konečne spolu na Slovensku. Značky Metalheadz a Exit hovoria za všetko.Zástupcovia dvoch prvotriednych drum&bass labelov s dlhou históriou zahrajú v piatok 14. októbra v Bratislave. Pod spoločnou taktovkou značiek SIGNAll_FM a Drumatique sa v KC Dunaj predstaví legenda Commix a nekompromisná dvojica Jubei & SP:MC so svojím projektom Zones. Pripravený je extra soundsystém aj špeciálne vizualizácie. Idú si svoje, majú jedinečný štýl a vo svojej predstave o drum&basse majú úplne jasno. Nie len toto spája trojicu headlinerov, ktorí 14.10. rozvibrujú príjemné priestory bratislavského KC Dunaj. Commix, Jubei a SP:MC. Ľudia, ktorých prínos do sveta polámaných beatov je neodškriepiteľný. Predpredaj vstupeniek na . Pôvodne trojčlenný projekt Commix dnes reprezentuje George Levings. Album Call To Mind s legendárnymi skladbami ako Be True, How You Gonna Feel, alebo Japanese Electronics znamenal jednu z najzásadnejších nahrávok drum&bassu a v mnohom predbehol svoju dobu. Keď je však reč o nadčasovosti, treba spomenúť aj tracky ako Underwater Scene, či Bear Music, ktoré boli v čase svojho vzniku priam futuristické.Commix sa nikdy nechceli opakovať a vždy prichádzali s novými nápadmi. Projekt je po kratšej odmlke späť a v roku 2016 aj s novým materiálom pre značku Metalheadz. Na pláne je dokonca nový longplayer, o ktorom George hovorí ako o projekte, ktorý bude protipólom k dnešnému na tanečný parket orientovanému drum&bassu. Spolupracuje na ňom s rôznymi živými hudobníkmi a bude postavený na kvalitnom zvukovom dizajne. Prvé ochutnávky určite privezie aj na Slovensko. Jubei sa nikdy netajil tým, že zvuk labelu Metalheadz, ktorému šéfuje Goldie ho poriadne ovplyvnil aj v jeho tvorbe. Jeho hudba sa na nič nehrá. Drum&bass bez zbytočných príkras. S poriadnymi bicími aj basou. Väčšinou krásne temný a nekompromisne rolujúci. Po debutovom albume To Have And Have Not z roku 2013 vydal výbornú True Form EP a sústredil sa na množstvo práce v štúdiu. Ako sám hovorí - pokiaľ ide o novú hudbu, rok 2017 bude asi jeho zatiaľ najsilnejším. Radosť je o to väčšia, že tento materiál budeme počuť možno po prvýkrát aj v Bratislave. To však nie je všetko. Jubei vystúpi v kombe s jedným s najlepších drum&bass MC's vôbec. Jubei & SP:MC, to je projekt ZONES. Zohratá dvojica, poriadny flow a next level zvuk. V rámci noci sa predstaví aj domáca sila - dji Gabanna, Lixx, Svetlux a Clive. Špecialitou večera bude extra soundsystém nainštalovaný v klube pre túto príležitosť, rovnako ako svetelný park a live vizualizácie, o ktoré sa postará partia Noisvizion. Jasná voľba pre každého fanúšika nie len súčasných polámaných beatov. Predpredaj vstupeniek: Facebook udalosť: Drum&bass prinášame na Slovensko aj vďaka podpore partnerov , a .

Poláskaj sa s drum and bassom

08.10.2019 00:42 Poláskaj sa s drum and bassomV sobotu 27.5. sa rozlúčime s mesiacom lásky v našom milovanom Subclube, našou milovanou hudbou :) S predohrou začne Huspi už o 22:00. O hodinu a pol neskôr pritvrdí Pio. Po polnoci nám svoju lásku k drum and bassu a talent príde ukázať Madface. Sedem rokov na scéne a tvrdej práce v štúdiu mu prinieslo zmluvu s legendárnou britskou značkou RAM records, či Liquicity. Je taktiež hrdým členom Let It Roll crew. Najnovšie kúsky zo svojho štúdia nám v primetime predstaví aj Dephzac. O veľkolepý záver sa postará Matis, stage a projekciu pripravia NoisvizioN crew. 22:00 - 23:30 Huspi 23:30 - 01:00 Pio 01:00 - 02:30 Madface 02:30 - 04:00 Dephzac 04:00 - ??:?? Matis Počas akcie si budeš môcť zakúpiť lístky na TRIDENT FESTIVAL 2017 za zvýhodnenú cenu . TRIDENT crew tiež venovala 2 lístky na tento festival, ktoré rozdáme priamo na akcii. Príď sa aj ty poláskať v sobotu 27.5.s drum and bassom v Subclube. Do 23:00 iba za 5 €. Potom o euro viac a po 03:00 hod. klesne cena vstupného na 3 €. Všetci ste srdečne vítaní. Tešíme sa na vás!

Veľké hity na Veľkú noc!

07.10.2019 01:07 Veľké hity na Veľkú noc!Vo štvrtok, 13.4., pred predĺženým veľkonočným víkendom, ešte skôr než sa vyberieš vyšibať babku, si pre teba dnb.sk presentz v Subclube pripravilo unikátnu tancovačku. Predstav si večer, kde po každom premixe zvoláš: "to je tá moja, to poznám!" :). Predstav si, že ti každý z DJov v Greatest Hits lineupe bez zbytočnej vaty namieša len to najlepšie, čo drum and bass svetu dal. Dji dostali neľahkú úlohu, zostaviť exkluzívny výber reprezentujúci určité obdobie drum and bassovej histórie, či súčastnosti. Otec zakladateľ, skutočný pamätník a milovník drum and bassu - Galagha svoj set nazval "Before they were stars" . Namieša nám prelomové tracky od ľudí, ktorých mená dnes pozná úplne každý fanúšik zlomeného beatu. Lixx, skvelý dj a moderátor, majiteľ jednej z najväčších zbierok drum and bassu široko ďaleko, si s nami zaspomína ako znel v rokoch 2005 - 2010, kedy tanečné parkety po celom svete dobili mená ako Matrix & Futurebound, Dany Byrd, Brookes Brothers, Concord Dawn... S Kubom sa v čase presunieme ešte o niečo hlbšie do minulosti, do rokov hardstepu a techstepu , ktoré položili základy dnes tak obľúbenému neurofunku. Pamätáte si ešte na najväčšie hity od Stakka & Skynet, Bad Company, Ed Rush & Optical, či Konflict? :). Nesmie chýbať ani to najlepšie z liquidfunku v podaní Matisa a najväčšie vypaľovačky súčastnosti si preberieme s Huspim. Vizuál, parádny stage a projekciu má na starosti NoisvizioN crew. Vydaj sa s nami na nostalgickú cestu históriou zlomeného beatu od jeho zrodu až po súčasanosť. Vstup: 5 € do 23:00. Potom o euro viac a po 03:00 hod. klesne cena vstupného na 3 €. Všetci ste srdečne vítaní.Tešíme sa na vás!

Vydaj sa na exotickú cestu drum and bassom s Philipom TBC

05.10.2019 00:32 Vydaj sa na exotickú cestu drum and bassom s Philipom TBC , živá legenda českého drum and bassu so sebou v sobotu 19. mája do Subclubu privezie poriadny kus exotiky. Jeho Indian Beatology tour už niekoľko mesiacov plní kluby v susedných Čechách a sľubuje skutočný hudobný zážitok, lahodný ako kari so štipkou garam masala, ostrý ako chilli :). Sýtu multižánrovú porciu hudby dochutí Angličan . Večer otvoríme premietaním dokumentu z Philipovej cesty za inšpiráciou naprieč Indiou a potom to roztočíme, ako máme v Subclube zvykom :). Pre zmenu nostalgické chute namiešajú vo svojej vinyl show "Drum and Bass Clasics Bangers ". Do súčasnosti sa vrátime s rezidentmi Matisom a Huspim. Vizuálnu hostinu budú servírovať . Lineup: 22:00 - 22:40 Indian Beatology dokument 22:40 - 00:00 Zybex & 00:00 - 01:30 Fezry 01:30 - 03:00 Philip TBC & LifeSize MC 03:00 - 04:30 Huspi 04:30 - ??:?? Matis Vydaj sa s nami na exotickú cestu drum and bassom - 19.5. v Subclube iba za 6 € do 23:00. Potom o Euro viac a po 03:00 hod. klesne cena vstupného na 4 €. Viac info o akcii a aj na stránke. Všetci ste srdečne vítaní.Tešíme sa na vás!

Máj, drum and bassu čas

05.10.2019 00:32 Máj, drum and bassu čas Posledná májová sobota 27.5. bude patriť v Subclube opäť drum and bassu pod hlavičkou dnb.sk. S mesiacom lásky sa rozlúčime lineupom, ktorý si určite zamilujete ;) Svoju lásku k drum and bassu a talent nám príde dokázať dj a producent . Sedem rokov na scéne a tvrdej práce v štúdiu mu prinieslo zmluvu s legendárnou britskou značou RAM records, či Liquicity. Je taktiež hrdým členom Let It Roll crew. Najnovšími kúskami zo svojho štúdia nás v primetime poteší . O skvelú tancovačku sa postarajú aj a rezidenti Huspi s Matisom. Vizuál, stage a projekciu pripravia NoisvizioN crew. Počas akcie si budeš môcť zakúpiť lístky na TRIDENT FESTIVAL 2017 za zvýhodnenú cenu . TRIDENT crew tiež venovala 2 lístky na tento festival, ktoré rozdáme priamo na akcii. Príď sa aj ty poláskať v sobotu 27.5. s drum and bassom v Subclube. Do 23:00 iba za 5 €. Potom o euro viac a po 03:00 hod. klesne cena vstupného na 3 €. Všetci ste srdečne vítaní. Tešíme sa na vás!

Legendárne D&B vydavateľstvo Critical oslaví 15. výročie v Bratislave!

05.10.2019 00:32 Legendárne D&B vydavateľstvo Critical oslaví 15. výročie v Bratislave! Jeden z najrešpektovanejších d&b labelov Critical Music v rámci svojho narodeninového turné zavíta aj na Slovensko. Veľkolepá halová akcia sa piatok 10. marca dokonca odohrá až na troch stage-och so skvelým line-upom a hudobnou pestrosťou. Critical history: Píše sa rok 2002, keď v izbe drum and bassového vizionára Kasru v severnom Londýne pojem Critical Music rozkvitol až v najúspešnejšiu nezávislú nahrávaciu spoločnosť na Britských ostrovoch. Nápad vytvorený z jednoduchej myšlienky, ktorej posolstvom bolo vydávať tu najlepšiu hudbu, ktorú scéna môže ponúknuť, sa stal jedným z najrešpektovanejších vydavateľstiev v Anglicku, ktoré sa stará o nové talenty a vydáva novú a čerstvú zmes basy a beatov! Critical sa môže pyšniť vynikajúcim eventom Critical Sound, ktorý má svoju rezidenciu v legendárnom klube Fabric v Londýne, a je veľmi úspešnou párty na celých ostrovoch a v zahraničí. III Trident.sk prináša túto kultovú noc už 10.3.2017 na Slovensko, ktorá sa prvý krát uskutoční vo veľkolepom halovom prevedení. Na Critical Sound Slovakia v Bratislave prijal pozvanie momentálne jeden z najúspešnejších producentov súčasnosti MEFJUS, ktorý sa nezabudnuteľným trackom Mythos v spolupráci s InsideInfo vryl každému techstepovému milovníkovi pod kožu. Následne prijal ponuku od Critical records, na ktorom vydal medzi inými aj svoj debutový album "Emulation", ktorý nasledujúce roky rozbíjal tanečné parkety na DnB parties. Tento album vyhral podľa "Drum & Bass Arena Awards" album roka 2015 - a zaslúžene! Totálny vrchol bol album Sanity Check 2, ktorý vyprodukoval spolu s jeho "bratom in crime" EMPERORom, a aj ten samozrejme na Critical Sound Slovakia nemôže chýbať. Tento ďalší mega talentovaný producen rozvíril vody v drum and bassovej komunite. Jeho debutový release "Monolit" mu zaistil pozíciu ako najviac dychberúci drum and bass súčasnosti. Ďalej jeho "Begin EP", a hlavne jeho spolupráca s Mefjusom na "Hello World EP", s ktorým zobral scénu útokom a vytlačil všetky kontrolky do maxima. Jeho debutovým albumom Dispositions LP", do ktorého ako sám hovorí dal kúsok seba, sa odráža jeho charakter a podčiarkol svoj nezameniteľný štýl s kombináciou nálady a techniky, ktorá je prepletená zabíjajúcim samplom a surovosťou. Do "svätej trojice" pribudne aj duša celého projektu KASRA - zakladateľ a majiteľ labelu Critical Sound rec., ktorý je v popredí modernej undergroundovej scény. DJ, ktorý rozbehol label od skromných začiatkov až do jedného z najrešpektovanejších vydavateľstiev vôbec. "Kasra je dôležitou postavou mimo stredný prúd DnB. To čo robí, robí s vášňou a starostlivosťou. Je to spriaznená duša" - povedal o Kasrovi legenda a jeden zo zakladaťelov drum and bassu - DJ Goldie. Týmto velikánom bude sekundovať špička slovenskej drum and bassovej scény - moderátor relácie Signall_fm DJ LIXX, ktorý vystúpi v b2b sete s CLIVEom ďalej obľúbený DJ KATO feat. MC JIMMY DANGER, ostrielaný slovenský producent a nový člen III Trident crew DEPHZAC odzbrojujúca producentská dvojka, ktorých meno v DnB svete rezonuje čím ďalej tým viac TRILO b2b SUBTENSION, a na koniec sa predstaví talentovaný producent KUTLO. Celá táto paráda na main stage bude osadená kvalitným sound systémom a samozrejme je zaručená aj kvalitná vizuálna stránka tejto jedinečnej show. Jedinečný industriaálny pristor refinery Gallery však ponúknie aj omnoho viac... Aby bola párty rôznorodá, pribudne na druhý stage anglického undergroundového labelu Audio Danger Records, ktorý bude zastupovať stále populárnejší štýl - Jump Up. Na ADR stage priletia z Britských ostrovov skvelí producenti: RED-I & MASKER, ktorí nám nedajú vydýchnuť ani na minútu. Sekundovať im bude aj anglický Tom Root alebo výborný rakúsky producent TrendR, ktorý vystúpi s MC GANS OQUAI. Za MCkov sa ďalej predstaví aj nový člen IIITrident crew a zakladateľ ADR labelu - JIMMY DANGER a jeho krásna a talentovaná polovička MILA_MILA 207. Slovensko bude reprezentovať obľúbený DCKDST, Dr. WHITE, KAŠKO alebo nemecký DJ žijúci v Bratislave - D-HIGH. Štandardne bude pripravený aj vonkajší "Housemusic.sk stage", kde si návštevníci budú môcť v kľude zafajčiť, dať dobrý drink a oddýchnuť si od lámaných beatov v duchu príjemnej house music. Pozvanie sem prijal výborný anglický DJ JAMES ROBINSON, notoricky známy WYCHITAWACS a jeho kumpáni MATUSH & FILO alebo IIITridenťáci RAMIREZ & BEATY, ktorí nechajú tento raz DnB v kúte a predstavia Vám ich houseovú hudobnú stránku. Čaká nás naozaj skvelá oslava 15. rokov Critical Music, počas ktorej táto crew nebude šetriť basou a poteší všetkých d&b fajnšmekrov! Keep it Critical :) CRITICAL SOUND SLOVAKIA fri. 10 / MAR / 2017 Refinery Gallery, Bratislava TICKETS ➤ FB EVENT ➤

Drum and bassový nový rok

05.10.2019 00:32 Drum and bassový nový rokDrum and bassový nový rok Veľkolepý Silvestrovský drum and bassový žúr v hlavnom meste zažiješ už tradične v Subclube. Poriadne rachoty sľubuje nielen pestrý lineup, ale aj parádny ohňostroj nad hradom a mostom SNP. V sobotu 31.12. ťa v Subclube uvíta a na zvyšok večera naladí už o 21:00 hod. Ak počuješ na tekuté beaty, vokály a melódie, určite ho nezmeškaj. Polnočný odpočet bude mať na starosť IIITridenťák . Hneď ako padne fľaša šampanského sa za mix postaví headliner z Amsterdamu , ktorý nám prinesie najžiadanejší zvuk vydavateľstva Blackout. O dve hodiny neskôr poteší každého milovníka zvuku popredných dnb značiek Eatbrain, či Renegade Hardware. Veľké finále zaobstará rezident Matis. Parádny stage a VJing zabezpečí crew. 21:00 - 22:30 Drummatic 22:30 - 00:30 Tysmo 00:30 - 02:30 Khronos 02:30 - 04:00 Trilo 04:00 - ??:?? Matis Najlacnejšie lístky zoženieš na za 9,5 EUR až do 31.12. - 17:00. Na mieste: 12 EUR / 15 EUR / 5 EUR . Súťažiť o voľné vstupy môžeš aj v éteri Rádia_FM. Všetci ste srdečne vítaní. Tešíme sa na vás!

Drumatique session s Artificial intelligence

05.10.2019 00:32 Drumatique session s Artificial intelligenceNovembrová Drumatique Session v Subclube predstaví naozaj zásadné meno svetového drum&bassu. Na Slovensko prichádza producentské duo pôsobiace na scéne už viac ako 15 rokov, stojace za značkou Ingtegral Records, s releasmi na labeloch Shogun Audio, Exit, Commercial Suicide, 31 Records, Full Cycle, Soul:R, Goodlooking, CIA, Innerground a v neposlednom rade Metalheadz. Pre nich tak jedinečný sound reprezentujúci celé spektrum dnb od soulful až po deepové rollery predstaví v piatok 11. novembra dvojica pochádzajúca z Londýna Glenn Herweijer a Zula Warner a.k.a. ARTIFICIAL INTELLIGENCE ! Line up doplní skvelý DJ a selektor LIXX, mladý talent SLOFI a rezidenti GABANNA, SVETLUX & CLIVE. Súťaž o FREE vstupy na Drumatique facebook stránke . DRUMATIQUE SESSION @ SUBCLUBPiatok 11. november 2016Start 22:00 | Vstup 6€ do 23:30, potom 7€ Event:

  • 1
Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť