Registrovať

Sobota 16. December 2017 | meniny má Albína

Monitorujeme 1721 informačných zdrojov

  • 1

Základné body štruktúry diplomovej práce

06.12.2017 21:03 K jedným z pilierov každej záverečnej práce patrí jej štruktúra. Ako na ňu, čo musí obsahovať a ako ju vyskladať? Ako na štruktúru diplomovky a bakalárky Štruktúru diplomovej aj bakalárskej práce tvoria tieto časti: preliminária – obal, titulný list, abstrakt, predhovor a obsah hlavný text – úvod, jadro práce, záver a zoznam použitej literatúry koncová časť – ... Príspevok Základné body štruktúry diplomovej práce zobrazený najskôr Pisem.sk.

Základné body štruktúry diplomovej práce

06.12.2017 19:32 K jedným z pilierov každej záverečnej práce patrí jej štruktúra. Ako na ňu, čo musí obsahovať a ako ju vyskladať? Ako na štruktúru diplomovky a bakalárky Štruktúru diplomovej aj bakalárskej práce tvoria tieto časti: preliminária – obal, titulný list, abstrakt, predhovor a obsah hlavný text – úvod, jadro práce, záver a zoznam použitej literatúry koncová časť – ... Príspevok Základné body štruktúry diplomovej práce zobrazený najskôr Pisem.sk.

Zúfalí pri výbere vianočných darčekov? Tieto darčeky určite potešia!

06.12.2017 17:41 Hej, kámo, poraď mi, čo mám kúpiť na Vianoce mame, otcovi, bratovi a kamarátom? Túto otázku asi aktuálne počujete každý deň. Nebojte sa, máme pre vás niekoľko tipov! Oh, áno mami, zase som dostal trenky, jedinú vec, po ktorej som celý rok túžil. Ak túto vetu poznáte aj vy, žiadny strach, rozhodne v tom nie ... Príspevok Zúfalí pri výbere vianočných darčekov? Tieto darčeky určite potešia! zobrazený najskôr Pisem.sk.

Nos, za ktorý sa nebudete hanbiť!

02.12.2017 22:05 Aj vy patríte k ľuďom, ktorí sa hanbia sa svoj vzhľad, len kvôli krivému nosu? Nenechajte si nosom pokaziť život, náprava je dostupná a jednoduchá! Nos je dominantou našej tváre. Rozdeľuje tvár na dve, v ideálnom prípade identické časti. Nie je preto žiadnym prekvapením, že pokiaľ má nos nevyvážené proporcie a doslova si pýta pozornosť, ... Príspevok Nos, za ktorý sa nebudete hanbiť! zobrazený najskôr Pisem.sk.

  • 1
Následujúci mesiac

 

 Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť