Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Sobota 22. Február 2020 | meniny má Etela

Monitorujeme 1650 informačných zdrojov

  • 1

Posilnite svoje telo pomocou kvalitných strojov

20.02.2020 16:33 Posilňovacie stroje, to nie sú len činky a veľké závažia, ktoré zdvíhajú svalovci. Ide o rôzne fitness stroje, ktoré môžu pokojne používať aj začiatočníci, no musia vedieť, ako na to. Ktorý z nich si vyberiete? Cvičiť môžete aj doma Už vás nebaví cvičiť v komerčných posilňovniach, ktoré sú stále plnšie a drahšie? To nie je dôvod, aby ste s cvičením prestali, ... Príspevok Posilnite svoje telo pomocou kvalitných strojov zobrazený najskôr Pisem.sk.

Kombinézy nemusia byť iba jednofarebné. V týchto vám nikdy nebude zima!

16.02.2020 18:30 Mama a dcérka k sebe patria. Mama sa vidí v dcérke a dcérka zasa v mame. Ani jedna nedá dopustiť na tú druhú. Radi spolu trávia spoločné chvíle, varia, pečú, upratujú, učia sa, kreslia… Výsledkom je kombináciu elegantného a trendového oblečenia s využitím pestrých farieb a netypického dizajnu návrhárov týchto zimných kombinéz. Každý deň v tomto outfite ... Príspevok Kombinézy nemusia byť iba jednofarebné. V týchto vám nikdy nebude zima! zobrazený najskôr Pisem.sk.

Viete, pre koho sú určené celoročné pneumatiky?

11.02.2020 19:39 Celoročné pneumatiky sú v mnohých ohľadoch synonymom komfortu a úľavy od mnohých povinností, ako napríklad sezónne prezúvanie vozidla. Hoci môžeme kúpou celoročných pneumatík ušetriť nemalé finančné prostriedky, predsa len nie sú vhodné pre každého vodiča. Celoročné pneumatiky prešli v posledných rokoch zásadným vývojom a boli odstránené mnohé nedostatky starších celoročných modelov. Výrobcovia zapracovali na odolnejšiej ... Príspevok Viete, pre koho sú určené celoročné pneumatiky? zobrazený najskôr Pisem.sk.

Ako sa chránia voči výpadku elektriny nemocnice?

11.02.2020 19:39 Ako sa zabezpečiť v prípade výpadku elektrickej energie na miestach, kde si ho dovoliť nemôžu? Keď elektrický prúd vypadne vo vašom byte alebo dome, jednoducho namiesto pozerania televízie, zapálite sviečky a počkáte pokiaľ prúd znova naskočí. Zatiaľ si môžete vychutnať ticho a romantiku s partnerom alebo si zahrať spoločenské hry s deťmi, či prečítať dobrú ... Príspevok Ako sa chránia voči výpadku elektriny nemocnice? zobrazený najskôr Pisem.sk.

Výhody saunovania v parnej saune.

11.02.2020 19:39 Parná sauna ma množstvo benefitov pre naše zdravie. Pozitívne účinky saunovania poznali už starovekí Rimania. Tí si nevedeli predstaviť svoj život bez parného kúpeľa. Rímsky lekár Asklepiad tvrdil, že pre vyliečenie chorého je potrebná primeraná gymnastika, potenie sa v pare, masáž, diéta a prechádzky na čerstvom vzduchu. Návšteva parnej sauny len na pár minút denne ... Príspevok Výhody saunovania v parnej saune. zobrazený najskôr Pisem.sk.

Ako potešiť priateľku alebo priateľa?

11.02.2020 19:39 Čo tak romantický výlet v Tatrách. Je mnoho spôsobov ako potešiť milovanú polovičku. Nie je však nič hodnotnejšie ako spoločne strávený čas a zážitky. Na lyžiach, bežkách, i pešo Spoločné aktivity a prekonávanie prekážok posilňujú vzťah. Svahy v okolí Štrbského Plesa patria k najvyhľadávanejším lyžiarskym lokalitám na Slovensku. Je to aj vďaka najdlhšej lyžiarskej sezóne ... Príspevok Ako potešiť priateľku alebo priateľa? zobrazený najskôr Pisem.sk.

Coworking Bratislava, kancelárske priestory

11.02.2020 19:39 HubHub je vymakaný coworking s neutíchajúcimi príležitosťami pre prácu v moderných priestoroch. Keďže nešetríme možnosťami stretnúť zaujímavých a inšpiratívnych ľudí, stereotyp ťa obíde rýchlosťou svetla. Ak chceš konečne zažiť neobvyklé pracovné prostredie, kde sa kreujú inovatívne nápady, príď do coworking Bratislava. Máme pre teba úplne nové kancelárske priestory, zasadacie miestnosti, aj pohodovú chill zónu. Vieme ti ... Príspevok Coworking Bratislava, kancelárske priestory zobrazený najskôr Pisem.sk.

Nakupujte výhodne vďaka zľavovým kupónom!

11.02.2020 15:31 Samozrejme, hovoríme o nakupovaní online, ktoré je každým dňom populárnejšie. Okrem tradičných akciových ponúk môžete pri internetových nákupoch využívať aj zľavové kupóny, ktoré prinášajú mnoho výhod. Už žiadne čakanie na zľavy, vďaka zľavovým kódom máte tie najlepšie ceny pri nakupovaní online zaručené vždy! Zdá sa vám to príliš výhodné na to, aby to bola pravda? ... Príspevok Nakupujte výhodne vďaka zľavovým kupónom! zobrazený najskôr Pisem.sk.

ČÍM SA RIADIŤ PRI VÝBERE STREŠNÉHO BOXU

10.02.2020 19:34 Poradíme vám, podľa akých kritérií možno postupovať v prípade, že hľadáte vhodný strešný box pre váš automobil. Požiadavky jednotlivých vozidiel na strešné nosiče sa totiž môžu líšiť a do úvahy sa oplatí zobrať aj niekoľko ďalších faktorov. Čo sa pri kúpe neoplatí podceniť Väčšie množstvo úložného priestoru pri cestovaní je jednou z hlavných predností, ktorou vyniká strešný box. ... Príspevok ČÍM SA RIADIŤ PRI VÝBERE STREŠNÉHO BOXU zobrazený najskôr Pisem.sk.

  • 1
Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť