Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 15. September 2019 | meniny má Jolana

Monitorujeme 1668 informačných zdrojov

  • 1

Ukulele

13.09.2019 14:44 Ukulele pochádza pôvodom z Havajských ostrovov kde sa prezýva aj ako skákajúca blcha. Možno aj kvôli tomu, že má tak špecifický zvuk. Popíšeme vám štyri základné druhy ukulele. Sopránové ukulele je najmenším typom ukulele. Skutočne je veľmi maličké a môžete si ho zobrať so sebou kdekoľvek do tašky. Tento typ má masívnu prednú dosku z mahagónu. Je ideálne ... Príspevok Ukulele zobrazený najskôr Pisem.sk.

Pomocníci v kuchyni

12.09.2019 15:41 Keď sa spomenie slovo kuchyňa, vynorí sa mužom zvyčajne pred očami miesto, kde môžu vyčarovať niečo rýchle, prípadne veľmi chutné , čím prekvapia rodinu alebo návštevu. Pre ženské publikum však kuchyňa znamená zvyčajne len jednu z radu povinností pri starostlivosti o domácnosť – a žiadnu slávu na sociálnych sieťach. Najmä v lete, ktorého kolorit ... Príspevok Pomocníci v kuchyni zobrazený najskôr Pisem.sk.

Ktoré podprsenky sú ideálne na horúce leto? Športové a podprsenky bez kostíc!

06.09.2019 01:00 Správna podprsenka nesmie byť tesná, ale ani voľná. Prsia vám má mierne pozdvihnúť, no nesmú z nej “vytŕčať“. Prsiam takto viac uškodíte. Ak sú tesné aj ramienka, vytvoria sa vám bolestivé otlaky a radosť z novej podprsenky sa okamžite vytratí. Zažívate podobné problémy? Máme pre vás perfektné riešenie – Podprsenky bez kostíc vhodné na bežné nosenie aj na ... Príspevok Ktoré podprsenky sú ideálne na horúce leto? Športové a podprsenky bez kostíc! zobrazený najskôr Pisem.sk.

Chráňte sa pred nečakanými výdavkami na dovolenke! Ako vybrať cestovné poistenie?

05.09.2019 10:30 Na dovolenku sa všetci chystáme s cieľom oddýchnuť si od každodenných povinností, chceme spoznávať nové miesta a zažiť príjemné chvíle s rodinou či priateľmi. Riziká však čakajú na každom rohu, nezabudnite sa tak pred nimi poistiť! Predstavte si nasledujúcu situáciu. Vydali ste sa na dovolenku do Álp, kde si chcete užiť posledné letné chvíľky turistikou. ... Príspevok Chráňte sa pred nečakanými výdavkami na dovolenke! Ako vybrať cestovné poistenie? zobrazený najskôr Pisem.sk.

Najdôležitejšie vybavenie do dielne – poriadny stôl a úložné priestory

05.09.2019 02:00 V dielni je najdôležitejším priestor na prácu na pevnom a dostatočne veľkom stole a úložné priestory, ktoré udržia v dielni prehľad a poriadok. To všetko ponúka e-shop Kwesto.sk. Dobrý pracovný stôl je základ Kwesto ponúka niekoľko typov pracovných dielenských stolov. Od najjednoduchšieho stola bez zásuviek, až po stoly so zásuvkami alebo skrinkami. Veľmi praktický je stôl ... Príspevok Najdôležitejšie vybavenie do dielne – poriadny stôl a úložné priestory zobrazený najskôr Pisem.sk.

Aké zlatníctvo v Košiciach si vybrať?

03.09.2019 16:31 Či už hľadáte zásnubné prstene, svadobné obrúčky alebo iné cenné doplnky, vaše kroky budú pravdepodobne viesť do zlatníctva. Ľudia uprednostňujú návštevu zlatníctva pred nákupom online hlavne preto, že si môžu fyzicky pozrieť svoj vytúžený šperk. Medzi najlepšie zlatníctva v Košiciach patrí nepochybne zlatníctvo Egne. Nachádza sa na Hlavnej ulici číslo 71. Táto adresa je tiež známa ... Príspevok Aké zlatníctvo v Košiciach si vybrať? zobrazený najskôr Pisem.sk.

Doplňte svoj letný šatník o zvodné letné šaty

03.09.2019 00:00 Leto nastúpilo s plnou parádou a tropickými teplotami. Rifle kľudne založte dozadu do skrine. Prišiel čas letných šiat. Viete, aké sa nosia? Šaty ako sako Potrebujete sa obliecť do letných horúčav, ale napriek tomu vypadať v práci elegantne? Oblečte si dámske šaty, ktoré sa inšpirovali pánskym sakom a dámskym biznis šatníkom. Sú z kvalitného materiálu, ktorý drží ... Príspevok Doplňte svoj letný šatník o zvodné letné šaty zobrazený najskôr Pisem.sk.

  • 1
Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť