Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 20. Január 2020 | meniny má Dalibor

Monitorujeme 1658 informačných zdrojov

  • 1

Ako sa je kaki a kedy je zrelé? Tipy a fakty ohľadom hurmikaki

16.01.2020 06:32 Kaki, persimon, hurma, či hurmikaki, ako sa tomuto tropickému ovociu tiež hovorí rastie na strome ebenovníka. Ten síce pochádza z Ázie a v mnohých iných... Príspevok Ako sa je kaki a kedy je zrelé? Tipy a fakty ohľadom hurmikaki zobrazený najskôr ZN.SK.

Recept pre milovníkov rýb: Pstruh s dyňovo-hráškovým pyré

16.01.2020 06:32 Dobrá ryba toho veľa nepotrebuje a pstruh medzi ne bezpochyby patrí. Jednoducho doplnený dyňou, hráškom a jemným korením. Dokonalá kombinácia na práve prebiehajúcu zimu. Príspevok Recept pre milovníkov rýb: Pstruh s dyňovo-hráškovým pyré zobrazený najskôr ZN.SK.

Vysávač, ktorý si “ohnete” a povysávate prach na skrini a pod posteľou

16.01.2020 06:32 Zaujal už svojim názvom, keďže ako „flexi“ vysávač je na tomto názve aj postavený. Konkrétne ide o Air Force Flex 560 od výrobcu Rowenta... Príspevok Vysávač, ktorý si “ohnete” a povysávate prach na skrini a pod posteľou zobrazený najskôr ZN.SK.

Slovak Lines spustil autobusovú linku do Budapešti. Priblížil Dubaj aj New York

08.01.2020 20:02 Svetobežníci budú mať od 10. januára 2020 cestu do odľahlých destinácií jednoduchšiu. Autobusový dopravca Slovak Lines spúšťa pravidelnú linku na letisko v Budapešti Príspevok Slovak Lines spustil autobusovú linku do Budapešti. Priblížil Dubaj aj New York zobrazený najskôr ZN.SK.

Za volantom na snehu: 4 tipy ako bezpečne šoférovať v zime

07.01.2020 22:13 Bezpečne šoférovať v zime je umenie, ale aj tréning. Rozumné je uzatvoriť si okrem pzp aj havarijné poistenie. Viac o tom, ako šoférovať v zime... Príspevok Za volantom na snehu: 4 tipy ako bezpečne šoférovať v zime zobrazený najskôr ZN.SK.

Traja dediči britského trónu a kráľovná Alžbeta II. na jednej fotografii

06.01.2020 12:33 Dosiaľ sa stalo historicky len raz, že sa na jednej snímke stretli kráľovná ALžbeta II. a všetci traja dediči britského trónu. Bolo to v roku 2016 a malý... Príspevok Traja dediči britského trónu a kráľovná Alžbeta II. na jednej fotografii zobrazený najskôr ZN.SK.

Austrálsky vták Cracticus tibicen sa naučil húkať ako hasičské auto

06.01.2020 12:33 Austráliu postihlo ohnivé peklo, ktoré má na svedomí tisíce domov, desaťtisíce ľudí bezdomova, niekoľko desiatok obetí a polmiliardy usmrtených zvierat stoviek druhov... Príspevok Austrálsky vták Cracticus tibicen sa naučil húkať ako hasičské auto zobrazený najskôr ZN.SK.

Tiramisu, obľúbený taliansky dezert

02.01.2020 09:15 Tiramisu je jedným z najobľúbenejších a najznámejších talianskych dezertov. Určite ste ho už aspoň raz ochutnali, či už v cukrárni alebo sa vám Tiramisu podarilo pripraviť aj doma. Málokto však vie, že názov pochádza z talianskeho “tirami su“, čo v doslovnom preklade znamená “vytiahni ma hore” a obrazne vo význame “zlepši mi náladu”. Viete však, Príspevok Tiramisu, obľúbený taliansky dezert zobrazený najskôr ZN.SK.

  • 1
Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť