Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Štvrtok 17. Január 2019 | meniny má Nataša

Monitorujeme 1686 informačných zdrojov

Pellegrini: Chcem počuť osobný názor Glváča

16.01.2019 18:03 Premiér Peter Pellegrini plánuje osobne hovoriť s podpredsedom parlamentu Martinom Glváčom o medializovaných informáciách, že mal mať v minulosti kontakt s Alenou Zs. obvinenou z objednávky vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Pellegrini to v stredu povedal novinárom s tým, že zoznam ľudí, s ktorými mala byť Alena Zs. v kontakte, je značný, a preto sa treba rovnakým spôsobom venovať všetkým.

Čo hrozí Trnkovi? Šufliarsky prehovoril

16.01.2019 17:05 Je predčasné hovoriť o tom, či hrozí stíhanie, alebo iný postih bývalému generálnemu prokurátorovi Dobroslavovi Trnkovi v súvislosti s nahrávkou rozhovoru medzi ním a podnikateľom Marianom K., ktorý je momentálne väzobne stíhaný v súvislosti s tzv. televíznymi zmenkami. Myslí si to prvý námestník generálneho prokurátora SR pre trestný úsek Peter Šufliarsky. Doplnil, že orgány činné v trestnom konaní majú v tejto veci dostatočne voľné ruky.

Šufliarsky: Neviem, kto ma chcel zlikvidovať. A toto povedal o vzťahu s Kočnerom

16.01.2019 15:04 Kočnera vypočujú v prípade prípravy likvidácie Šufliarskeho.

Prehra Mayovej vyvolala u slovenských politikov aj tvrdú kritiku britského ľudu

16.01.2019 12:34 Po dlhých týždňoch rokovaní s britskými poslancami sa premiérke Therese Mayovej nakoniec nepodarilo v Dolnej snemovni docieliť schválenie predbežnej dohody o vystúpení Británie z Európskej únie. Výsledok nepotešil nielen lídrov krajín Európskej únie, ale ani slovenských europoslancov či politikov.

Matovič "zaspieval" Glváčovi o malej Žužu. Na rozlúčku so slobodou

16.01.2019 10:30 Počas celého včerajšieho dňa si podpredseda NR SR Martin Glváč a predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič posielali odkazy cez tlačovky a médiá. Kým Glváč chce na Matoviča podať trestné oznámenie za jeho slová, že ho má premiér dať do karantény, Matovič mu na oplátku posiela pieseň s názvom Malá Žužu od známej slovenskej skupiny Horkýže Slíže. Podľa Matoviča sú totiž slová akoby ušité na mieru na aktuálnu situáciu o údajnej známosti medzi Glváčom a obvinenou Alenou Zsuzsovou.

Všetko o Brexite: Čo čaká občanov EÚ? Pretnú Briti všetky putá? Spomalí sa migrácia?

16.01.2019 08:32 Poslanci Dolnej snemovne britského parlamentu v utorok hlasovali o dohode upravujúcej odchod Británie z Európskej únie. Pozrite si všetky odpovede na otázky, ktoré s brexitom súvisia.

O „jadrovej elektrárni chudobných“ v Československu. S historickým publicistom Zdeňkom Čechom o tajo

16.01.2019 00:05 Experimentálna jadrová elektráreň na neobohatený urán, takzvaná jadrová elektráreň chudobných. Fungovala kedysi v Jaslovských Bohuniciach, kým tam v decembri pred viac ako štyridsiatimi rokmi uviedli do skúšobnej prevádzky prvý energetický blok novej elektrárne. Historický publicista Zdeněk Čech bol pred mnohými rokmi priamo na mieste a dozvedel sa veľa zaujímavých informácií.

Najväčšia rebélia parlamentu proti vláde! Britskí poslanci odmietli Mayovej dohodu o brexite

15.01.2019 23:05 Drvivá väčšina poslancov Dolnej snemovne britského parlamentu vyslovila v utorok nesúhlas s dohodou o odchode Británie z EÚ, ktorú s Bruselom dosiahla vláda premiérky Theresy Mayovej. Za dohodu hlasovalo len 202 poslancov, 432 bolo proti.

Glváč: Toto je hnoj Matoviča... Podávam trestné oznámenie

15.01.2019 17:07 Líder OĽaNO Igor Matovič vôbec nevie, o čom hovorí. Odkázal mu to podpredseda Národnej rady SR Martin Glváč v reakcii na šéfa Obyčajných, ktorý kritizoval Glváča za údajný kontakt s Alenou Zs. obvinenou z objednávky vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Matoviča nazval daňovým kriminálnikom a usvedčeným klamárom.

Čižnár začína upratovať!

15.01.2019 16:06 Generálny prokurátor SR Jaromír Čižnár zrušil v utorok poverenie vykonávať funkciu námestníka generálneho prokurátora pre netrestný úsek Renému Vanekovi. TASR o tom informovala hovorkyňa Generálnej prokuratúry SR Andrea Predajňová.

Sme jeden úžasný národ, ukazujeme to aj tým, že Slovák je premiérom v Čechách, povedal Danko v disku

15.01.2019 16:06 Bez vzniku Československa by nebolo dnešného suverénneho Slovenska. V diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 v súvislosti s nedeľňajším 100 výročím vzniku 1. ČSR sa na tom zhodli najvyšší ústavní činitelia.

Glváč patrí do karantény, odkazuje Matovič Pellegrinimu

15.01.2019 16:06 Podpredseda Národnej rady SR Martin Glváč nemá čo hľadať vo svojej funkcii. Tvrdí to líder OĽaNO Igor Matovič, ktorý vyzval premiéra Petra Pellegriniho , aby vyvinul maximálnu snahu dostať Glváča zo všetkých funkcií, ktoré zastáva. Matovič tak reagoval na medializované informácie, že Glváč bol cez sociálnu sieť v kontakte s Alenou Zs. obvinenou z objednávky vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Čižnár zrušil Vanekovi poverenie!

15.01.2019 15:07 Generálny prokurátor SR Jaromír Čižnár zrušil v utorok poverenie vykonávať funkciu námestníka generálneho prokurátora pre netrestný úsek Renému Vanekovi. TASR o tom informovala hovorkyňa Generálnej prokuratúry SR Andrea Predajňová.

Ďalšia politická mŕtvola? Glváč a Kočner mali nebezpečnú kamarátku. Dúfame, že Čižnár konečne rozpút

15.01.2019 14:07 Po tom, ako zadržali a obvinili pravdepodobnú objednávateľku vraždy novinára a jeho snúbenice, vyšlo na povrch, že zvádzala vplyvných mužov, komunikovala s nimi a zrejme si zhromažďovala materiály, ktoré chcela použiť na ich diskreditáciu. Kontakt s ňou priznal Boris Kollár, momentálne sa zoznam jej objektov záujmu zväčšil. Údajne medzi nich patril aj predseda NR SR Andrej Danko, predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba, námestník generálneho prokurátora René Vanek či člen predsedníctva Smeru Martin Glváč. Politici na tieto informácie reagujú.

Briti dnes hlasujú o Brexite: Čo čaká občanov EÚ? Pretnú Briti všetky putá? Spomalí sa migrácia?

15.01.2019 12:07 Poslanci Dolnej snemovne britského parlamentu budú v utorok hlasovať o dohode upravujúcej odchod Británie z Európskej únie. Ak dohodu neschvália, Británia 29. marca opustí EÚ bez dohody, čo by podľa premiérky Theresy Mayovej mohlo viesť k "paralýze", ktorá by znamenala zotrvanie Británie v Únii.

Následujúci mesiac


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť