Registrovať

Sobota 16. December 2017 | meniny má Albína

Monitorujeme 1721 informačných zdrojov

Gottovi mala podľa českých médií manželka zablokovať číslo na dcéru Dominiku: “Som svojprávny

16.12.2017 00:30 Praha 15. decembra 2017 České médiá v posledných dňoch píšu o tom, že 78-ročný spevák Karel Gott má v mobile blokované čísla niektorých svojich blízkych. Medzi nimi mala byť dcéra Dominika alebo dlhoročný kamarát Olda Havránek. Informácie médií naznačovali, že za tým stojí spevákova manželka Ivana, čo Českého slávika donútilo k ráznemu Príspevok Gottovi mala podľa českých médií manželka zablokovať číslo na dcéru Dominiku: “Som svojprávny človek” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Američanka umorila šestnásťročnú dcéru hladom

16.12.2017 00:30 Iowa 15. decembra 2017 Súd v americkom štáte Iowa uznal štyridsaťtriročnú Nicole Finnovú, ktorá umorila hladom šestnásťročnú dcéru, vinnou z úmyselnej vraždy. Informuje o tom The New York Post. Na súde prokurátor oznámili, že Finnová držala svoje tri deti v jednej izbe bez nábytku, nedávala im najesť a zakázala sprchovanie. Čas od Príspevok Američanka umorila šestnásťročnú dcéru hladom zobrazený najskôr Hlavné správy.

Nedotknuteľný Zumwalt. Prečo pre supertorpédoborec nie je miesto vo flotile USA

16.12.2017 00:30 Washington 15. decembra 2017 Supermoderný americký torpédoborec Zumwalt je prenasledovaný svojim “rodinným prekliatím”. Experti nestihli ani dokončiť rokovania o závade z minulého roka na prvej lodi série DDG-1000 v Panamskom prielive a tento týždeň nasledovala ďalšia závada – mladší brat DDG-1001 Michael Monsoor čiastočne prišiel o svoju bojaschopnosť. Ako informoval vojenský portál Príspevok Nedotknuteľný Zumwalt. Prečo pre supertorpédoborec nie je miesto vo flotile USA zobrazený najskôr Hlavné správy.

V dôsledku havárie školského autobusu zomrelo ďalšie dieťa

15.12.2017 23:30 Paríž 15. decembra 2017 Jedno dieťa podľahlo v piatok zraneniam, ktoré utrpelo vo štvrtok pri vážnej dopravnej nehode v južnom Francúzsku. Počet obetí zrážky regionálneho vlaku so školským autobusom sa tak zvýšil na päť, 19 osôb utrpelo zranenia. Informovali o tom úrady departmentu Pyrénées-Orientales. V školskom autobuse sa podľa spresnených Príspevok V dôsledku havárie školského autobusu zomrelo ďalšie dieťa zobrazený najskôr Hlavné správy.

Juncker: Rozhodnutie o prípadnom otvorení konania voči Poľsku padne v stredu

15.12.2017 23:30 Brusel/Varšava 15. decembra 2017 Rozhodnutie Európskej komisie o prípadnom otvorení konania voči Poľsku podľa článku č. 7 európskych zmlúv v súvislosti s údajným jednoznačným nebezpečenstvom vážneho porušenia princípov právneho štátu padne v stredu 20. decembra. Potvrdil to v piatok v Bruseli predseda Európskej komisie Jean-Claude Juncker, vyplýva zo správy tlačovej Príspevok Juncker: Rozhodnutie o prípadnom otvorení konania voči Poľsku padne v stredu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Merkelová pozdravila delegátov zjadu CSU v Norimbergu už v prvý deň podujatia

15.12.2017 23:30 Norimberg 15. decembra 2017 Dvojdňový zjazd nemeckej Kresťanskosociálnej únie sa v piatok popoludní začal na výstavisku v Norimbergu. Delegátov rokovania pozdravila už v úvodný deň rokovania za veľkého aplauzu predsedníčka sesterskej Kresťanskodemokratickej únie , úradujúca spolková kancelárka Angela Merkelová. Prominentná hostka zjazdu informovala prítomných o otázkach, ktorým čelila na dvojdňovom summite Príspevok Merkelová pozdravila delegátov zjadu CSU v Norimbergu už v prvý deň podujatia zobrazený najskôr Hlavné správy.

Šéf Airbusu Tom Enders odíde zo svojej funkcie v apríli 2019

15.12.2017 23:30 Paríž 15. decembra 2017 Šéf európskeho leteckého a zbrojárskeho koncernu Airbus SE Tom Enders opustí svoj post v apríli 2019. V piatok to uviedla firma vo svojom tlačovom vyhlásení. Enders informoval radu riaditeľov Airbusu, že po vypršaní aktuálneho funkčného obdobia, ktoré sa skončí valným zhromaždením akcionárov v apríli 2019, už nechce Príspevok Šéf Airbusu Tom Enders odíde zo svojej funkcie v apríli 2019 zobrazený najskôr Hlavné správy.

Merkelová a Macron chcú do marca 2018 zhodu názorov ohľadom reformy eurozóny

15.12.2017 23:30 Brusel 15. decembra 2017 Nemecká kancelárka Angela Merkelová a francúzsky prezident Emmanuel Macron v piatok na záver summitu EÚ v Bruseli oznámili, že chcú dosiahnuť spoločné stanovisko k reforme eurozóny počas nasledovného summitu v marci 2018. “Chceme dosiahnuť zblíženie našich pozícií do marca,” uviedla Merkelová počas spoločnej tlačovej konferencie s Macronom. Príspevok Merkelová a Macron chcú do marca 2018 zhodu názorov ohľadom reformy eurozóny zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ľudovci a slobodní uzavreli koaličné rokovania, vytvoria budúcu rakúsku vládu

15.12.2017 22:30 Viedeň 15. októbra 2017 Rakúska ľudová strana a Slobodná strana Rakúska uzavreli v piatok večer vo Viedni koaličné rokovania. Vyjednávači oboch strán sa dohodli na texte koaličnej dohody, upravujúcej ich spoločné vládnutie na obdobie nasledujúcich piatich rokov. Členovia novej rakúskej spolkovej vlády, ktorú povedie líder ľudovcov, doterajší šéf rakúskej diplomacie Príspevok Ľudovci a slobodní uzavreli koaličné rokovania, vytvoria budúcu rakúsku vládu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Predseda Jobbiku: Orbán vyriekol maďarskej demokracii trest smrti

15.12.2017 22:30 Budapešť 15. decembra 2017 Predseda maďarskej vlády Viktor Orbán vyriekol maďarskej demokracii ortieľ smrti. Povedal to v piatok večer v Budapešti na protestnom fakľovom pochode ultrapravicovej opozičnej strany Jobbik jej predseda Gábor Vona. Zhromaždenia pred sídlom vládnej strany Fidesz na Lendvayho ulici, ktoré bolo namierené proti “diktatúre pripravovanej Orbánom”, sa zúčastnilo takmer Príspevok Predseda Jobbiku: Orbán vyriekol maďarskej demokracii trest smrti zobrazený najskôr Hlavné správy.

Silné zemetrasenie v Indonézií zasiahlo ostrov Jáva, potvrdený je jeden mŕtvy

15.12.2017 22:30 Jakarta 15. decembra 20117 Silné zemetrasenie zasiahlo v piatok neskoro večer najľudnatejší indonézsky ostrov Jáva, kde spôsobilo zrútenie budov a smrť najmenej jedného človeka. Zemetrasenie nastalo o 23.47 h miestneho času a donútilo úrady vydať pre niektoré časti jávskeho pobrežia varovanie pred prívalovými vlnami cunami, ktoré približne po dvoch Príspevok Silné zemetrasenie v Indonézií zasiahlo ostrov Jáva, potvrdený je jeden mŕtvy zobrazený najskôr Hlavné správy.

Za haváriou cessny na juhu Nemecka mohol byť ľad na krídlach

15.12.2017 22:30 Ravensburg 15. decembra 2017 Experti nemeckého Spolkového úradu pre vyšetrovanie leteckých nehôd začali už v priebehu uplynulej noci so skúmaním možných príčin havárie šesťmiestneho lietadla typu Cessna Citation Mustang 510, ku ktorej došlo vo štvrtok večer neďaleko obce Sieberatsreute v okrese Ravensburg na juhozápade Nemecka. Ako vyplýva z doteraz zistených Príspevok Za haváriou cessny na juhu Nemecka mohol byť ľad na krídlach zobrazený najskôr Hlavné správy.

Tillerson vyzval Čínu a Rusko, aby pritlačili na Severnú Kóreu

15.12.2017 21:30 New York 15. decembra 2017 Americký minister zahraničných vecí Rex Tillerson kritizoval v piatok Čínu za to, že Severnú Kóreu zásobuje ropou, a Rusko za spoluprácu so severokórejskými robotníkmi, uviedla agentúra AP. Tillerson vyzval tieto dve svetové veľmoci s najužšími hospodárskymi väzbami so Severnou Kóreou, aby zvýšili tlak na severokórejský jadrový a Príspevok Tillerson vyzval Čínu a Rusko, aby pritlačili na Severnú Kóreu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Odborník na bezpečnosť: Budúcnosť je nejasná a bez Británie bude horšia

15.12.2017 21:30 Bratislava 15. decembra 2017 Vojenský potenciál Európskej únie klesne po odchode Británie o 25 percent. Na konferencii s názvom Brexit a budúcnosť Slovenska v spoločnej Európe to v piatok s odvolaním sa na vojenských analytikov uviedol odborník na bezpečnostnú politiku Jaroslav Naď. “Brexit priniesol v oblasti obrany a bezpečnosti viacero negatívnych správ Príspevok Odborník na bezpečnosť: Budúcnosť je nejasná a bez Británie bude horšia zobrazený najskôr Hlavné správy.

Skauti odovzdajú betlehemské svetlo nitrianskemu biskupovi Judákovi

15.12.2017 21:30 Nitra 15. decembra 2017 Betlehemské svetlo príde do Nitry v nedeľu 17. decembra. Prinesú ho skauti priamo z viedenského letiska, kde sa zúčastnia na slávnosti, na ktorej si svetlo zapálené priamo v Betleheme prevezmú delegácie jednotlivých štátov a prenesú ho do svojich krajín. „Naši skauti svetlo odovzdajú biskupovi Viliamovi Judákovi na slávnostnej Príspevok Skauti odovzdajú betlehemské svetlo nitrianskemu biskupovi Judákovi zobrazený najskôr Hlavné správy.

Následujúci mesiac


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť