Registrovať

Nedeľa 18. Marec 2018 | meniny má Eduard

Monitorujeme 1702 informačných zdrojov

Američania sa snažia ovládnuť Sýriu, pohrávajú sa aj s myšlienkou útoku na Rusko

18.03.2018 08:33 Moskva 18. marca 2018 Ruský vojenský expert Viktor Murachovskij na portáli svpressa bije na poplach. Američania, ktorí v Sýrii utrpeli diplomatickú porážku už odhodili diplomatické metódy a rozhodli sa situáciu v Sýrii riešiť vojenským spôsobom. Viktor Murachovskij poukazuje na prípravy Američanov uskutočniť v Sýrii útok proti sýrskym vládnym vojskám. Ide o totálny Príspevok Američania sa snažia ovládnuť Sýriu, pohrávajú sa aj s myšlienkou útoku na Rusko zobrazený najskôr Hlavné správy.

Moderátor aktivistovi, ktorý propagoval LGBT indoktrináciu detí v školách: “Politickí extremis

18.03.2018 08:33 New York 18. marca 2018 Tucker Carlson, moderator televízie Fox, pobúrene reagoval na vyjadrenia LGBT aktivistu, ktorý v televízii obhajoval plán škôl pomôcť deťom zmeniť svoj rod v školských záznamoch bez súhlasu rodičov alebo ich vedomia. “Nenecháme naše deti robiť akékoľvek rozhodnutie bez súhlasu rodičov, pretože rodičia sú tí, ktorí za Príspevok Moderátor aktivistovi, ktorý propagoval LGBT indoktrináciu detí v školách: “Politickí extremisti sú tí, čo si myslia, že ich názor je dôležitejší, ako práva rodičov!” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Aféra s exšpiónom Skripaľom – neokonzervatívci chcú vojnu za každú cenu

18.03.2018 08:33 Londýn/Washington 18. marca 2018 Portál rusvesna publikuje zaujímavý materiál o tom, ako “západní partneri” pripravujú vojnu voči Rusku za každú cenu. Diplomatický škandál z exšpiónom Skripaľom je toho jasným dôkazom. Američania podporujú Theresu Mayovú v jej kampani proti Rusku. Pritom Veľká Británia a ani USA nedokážu predložiť relevantné dôkazy, ktoré by Príspevok Aféra s exšpiónom Skripaľom – neokonzervatívci chcú vojnu za každú cenu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Svätý Hugo, ešte aj vo svojich smrteľných bolestiach rozdával spasiteľné ponaučenia

18.03.2018 08:33 Chateau-Neuf 18. marca 2018 Svätý Hugo narodil sa roku 1053 v Chateau-Neuf vo Francúzsku. Otec jeho menoval sa Odilo a bol vojenským dôstojníkom, vynikajúcim mnohými krásnymi cnosťami kresťanskými. Matka Hugova bola vzorom pravej kresťanky. Ona často spomínavala, ako sa jej raz, keď ešte Huga pod srdcom nosila, snívalo, že jej dal Pán Boh Príspevok Svätý Hugo, ešte aj vo svojich smrteľných bolestiach rozdával spasiteľné ponaučenia zobrazený najskôr Hlavné správy.

Sergej Lavrov označil americké aktivity v Sýrii za nelegitímne

18.03.2018 08:33 Moskva 18. marca 2018 Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov označil americké aktivity v Sýrii za nelegitímne. Informáciu priniesol portál rusvesna. Podľa Sergeja Lavrova je prítomnosť Američanov v Sýrii z pohľadu medzinárodného práva nelegitímna. Američania nevyhlásili Sýrii vojnu, sýrsky legitímny režim v čele s prezidentom Bašárom Asadom ich do Sýrie nepozval, teroristov Príspevok Sergej Lavrov označil americké aktivity v Sýrii za nelegitímne zobrazený najskôr Hlavné správy.

Muž v kalifornskom nákupnom stredisku zastrelil svoju exmanželku

18.03.2018 07:05 Thousand Oaks 18. marca 2018 Jedna žena prišla v sobotu o život pri streľbe v nákupnom stredisku v americkom štáte Kalifornia. Informovala o tom agentúra AP s odvolaním sa na miestne úrady. Tridsaťtriročný útočník, bývalý manžel obete, neskôr otočil zbraň na seba. Podľa úradov utrpel zranenia a bol hospitalizovaný. Príspevok Muž v kalifornskom nákupnom stredisku zastrelil svoju exmanželku zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ruské veľvyslanectvo: Pozývame ruských občanov k voľbám

18.03.2018 07:05 Bratislava 18. marca 2018    Vážení občania Ruskej federácie, ktoré majú trvalý pobyt v Slovenskej republike alebo dočasne sa nachádzajúci na jej území! Pozývame Vás zúčastniť sa na voľbách prezidenta Ruskej federácie, ktoré sa budú konať 18. marca 2018. Tento deň bude možné voliť vo volebnej miestnosti v Ruskom centre vedy a kultúry na adrese Bratislava, ul. Fraňa Kráľa Príspevok Ruské veľvyslanectvo: Pozývame ruských občanov k voľbám zobrazený najskôr Hlavné správy.

Andrej Kiska: Chcem nepolarizujúcu vládu, využijem na to všetky právomoci

18.03.2018 01:03 Bratislava 17. marca 2018 Prezident Andrej Kiska po piatkových protestných manifestáciách ohlásil, že očakáva takú vládu, ktorá nebude rozdeľovať a v ktorej bude možné veriť každému členovi a ktorá urobí všetko pre rýchle vyšetrenie vraždy novinára a jeho snúbenice “Slovensko potrebuje nepolarizujúcu vládu. Vládu, v ktorej budeme môcť každému členovi veriť, Príspevok Andrej Kiska: Chcem nepolarizujúcu vládu, využijem na to všetky právomoci zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ján Figeľ: Bez KDH alternatíva nevznikne, želám si jeho návrat do vlády i NR SR

17.03.2018 22:05 Ružomberok 17. marca 2018 Bez Kresťanskodemokratického hnutia nevznikne alternatíva k skorumpovanej politike. Novinárom to povedal jeho bývalý predseda Ján Figeľ na sneme mimoparlamentného KDH v Ružomberku. “Veľmi si želám návrat KDH nielen do parlamentu, ale aj do vlády,” vyhlásil Figeľ. Pripomenul, že kresťanskí demokrati prispeli k prekonaniu komunizmu, budovaniu slobody demokracie Príspevok Ján Figeľ: Bez KDH alternatíva nevznikne, želám si jeho návrat do vlády i NR SR zobrazený najskôr Hlavné správy.

Juraj Marušiak: KDH za svojho šéfa uprednostnilo overeného človeka

17.03.2018 22:05 Bratislava 17. marca 2018 Alojz Hlina Kresťanskodemokratické hnutie revitalizoval a pritom si udržal silné regionálne štruktúry. Práve vďaka tomu na sobotňajšom sneme opäť získal post predsedu. Pre TASR to povedal politológ Juraj Marušiak. Viac než stohlasový náskok pred porazeným Richardom Vašečkom podľa Marušiaka naznačuje, že členovia hnutia pred nováčikom uprednostnili overeného Príspevok Juraj Marušiak: KDH za svojho šéfa uprednostnilo overeného človeka zobrazený najskôr Hlavné správy.

Švédsko tiež odmietlo tvrdenia Moskvy, že novičok mohol pochádzať z jeho územia

17.03.2018 22:05 Štokholm 17. marca 2018 Podobne ako Slovensko a Česko, aj Švédsko dôrazne odmietlo tvrdenia Moskvy, že smrtiaca látka, ktorou bol v Británii otrávený bývalý ruský špión Sergej Skripaľ a jeho dcéra Julija, by mohla pochádzať z jeho územia. “Dôrazne odmietame neprijateľné a neopodstatnené tvrdenia hovorkyne ruského ministerstva zahraničných vecí, že nervová Príspevok Švédsko tiež odmietlo tvrdenia Moskvy, že novičok mohol pochádzať z jeho územia zobrazený najskôr Hlavné správy.

Patrí jej nebo: Letecká show pilotky ohromuje

17.03.2018 20:35 Petrohrad 17. marca 2018 Najviac oceňovaná pilotka v histórii letectva Svetlana Kapaninová je sedemnásobná majsterka sveta v kategórii žien a 39-násobná svetová akrobatická majsterka. Opäť zalietala bezchybnú leteckú show počas festivalu Hrdinovia našej doby v Petrohrade Svetlana začala lietať v 19 rokoch, keď sa zamilovala do inštruktora Leonida Solodovnikova, ktorý sa nakoniec Príspevok Patrí jej nebo: Letecká show pilotky ohromuje zobrazený najskôr Hlavné správy.

Zacharovová: Novičok by mohol pochádzať okrem iných krajín aj zo Slovenska

17.03.2018 20:35 Moskva 17. marca 2018 Najpravdepodobnejším zdrojom, odkiaľ by mohol pochádzať jed zo skupiny nervovoparalytických látok novičok, sú Veľká Británia, Slovensko, Česko a Švédsko. V rozhovore pre televíznu stanicu Rossija 24 to v sobotu uviedla hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Maria Zacharovová s tým, že celkom nie je možné vylúčiť ani Spojené štáty. V Príspevok Zacharovová: Novičok by mohol pochádzať okrem iných krajín aj zo Slovenska zobrazený najskôr Hlavné správy.

Raši rešpektuje právo zhromažďovať sa, Kollár hovorí, že ľudia sa nedajú oklamať

17.03.2018 20:35 Bratislava 17. marca 2018 Ľudia majú právo legitímne sa zhromažďovať v uliciach, je to súčasť vyjadrovania názoru v demokratickej spoločnosti. Zhodli sa na tom Richard Raši zo Smeru-SD a Jaroslav Paška z SNS v reakcii na piatkové zhromaždenia v desiatkach slovenských miest za slušné Slovensko. Opozícia to zase vníma ako signál, že Príspevok Raši rešpektuje právo zhromažďovať sa, Kollár hovorí, že ľudia sa nedajú oklamať zobrazený najskôr Hlavné správy.

Slovensko odmieta, že by malo niečo do činenia s útokom na Skripaľa

17.03.2018 20:35 Bratislava/Moskva 17. marca 2018 Slovensko odsudzuje útok na bývalého ruského špióna Sergeja Skripaľa a jeho dcéru a odmieta, že by s ním mala niečo spoločné. “Útok na Sergeja Skripaľa odsudzujeme a kategoricky odmietame, že by Slovenská republika s ním mala čokoľvek spoločné. Rozhodne odmietame, aby bolo Slovensko akokoľvek spájané s chemickými zbraňami Príspevok Slovensko odmieta, že by malo niečo do činenia s útokom na Skripaľa zobrazený najskôr Hlavné správy.

Následujúci mesiac


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť