Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 15. December 2019 | meniny má Ivica

Monitorujeme 1662 informačných zdrojov

  • 1

Chcete dať v práci výpoveď? Najskôr si prečítajte tento článok!

14.12.2019 16:04 Verte či nie, táto myšlienka behá po rozume každému jednému pracujúcemu človeku. Dôvodom najčastejšie býva, ako inak, nízka mesačná mzda, problematické vzťahy na pracovisku, zdravotné ťažkosti alebo syndróm vyhorenia. Ak pociťujete niektoré z uvedených symptómov, je načase sa pohnúť ďalej. No nie je vždy všetko tak, ako sa na prvý pohľad môže zdať! Ak napríklad dobre Príspevok Chcete dať v práci výpoveď? Najskôr si prečítajte tento článok! zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ešte stále neviete, čo darovať na Vianoce? Máme pre vás overené typy!

14.12.2019 10:37 Najväčšia dilema nás všetkých je výber vhodného darčeka. Obzvlášť pred Vianocami, kedy na nás netlačí len čas, ale aj vianočný zhon a s ním spojený stres. Našich najbližších nechceme sklamať, preto si prirodzene lámeme hlavy nad výberom toho správneho darčeka. My vám však tento proces dumania chceme uľahčiť a prinášame vám overené typy opýtaných účastníkov. Obdarovaní boli ľudia Príspevok Ešte stále neviete, čo darovať na Vianoce? Máme pre vás overené typy! zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Strach: Veľký nepriateľ našej integrity. Ako ho prekonať?

09.12.2019 17:07 Hneď na začiatok si musíme uviesť, že každý druh strachu si vytvárame sami v hlave. Kým tento proces spracujeme, prejde neskutočne veľa času, kým vyzrejeme a strach jedného dňa prekonáme. Nie vždy však k tomu stihne aj dôjsť a obavy z čohokoľvek sa môžu premeniť na diagnózu. Existujú rôzne kategórie. Aké druhy existujú? Generalizovaná úzkostná porucha Panická porucha – panické Príspevok Strach: Veľký nepriateľ našej integrity. Ako ho prekonať? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Schudnúť z brucha? Dodržujte tieto pravidlá a pôjde to ako po masle!

09.12.2019 10:05 Kto by nechcel mať ukážkové bruško? Nikde nie je napísané, že musíte mať slávny sixpack ako bojovníci z filmu 300! No základ či ,,náčrt“ svalovej hmoty by mohol náš pupok mať, čo poviete? Pokiaľ sa stravujete vyvážene, no napriek tomu vaše brucho rámuje nie príliš objemná ,,zimná zásoba“, nie je dôvod k panike. Do formy sa dostanete Príspevok Schudnúť z brucha? Dodržujte tieto pravidlá a pôjde to ako po masle! zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Epilácia vs. žiletka: Víťaz je jasný!

09.12.2019 08:36 Koho neotravuje holiť sa pomaly každý druhý deň? Všetky ženy sa naraz zhodnú, že je to riadna otrava. Mnohé si radšej pred pichľavými nohami a intímnymi partiami ako kaktus vyberieme divoký rast našich chĺpkov a holíme sa až po niekoľkých dňoch. Po týždni sa oholiť je pocit neopísateľne krásny a cítime sa neuveriteľne čisto. Tento pocit však Príspevok Epilácia vs. žiletka: Víťaz je jasný! zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ako si uľahčiť vianočný zhon a ušetriť peniaze? 5 dobrých rád!

08.12.2019 20:02 Vianoce už nie sú tým, čo bývali. Ľudia sa doslova bláznia za nakupovaním, všade zmätok a stres. Celý ten chaos akoby nás vťahoval do jeho útrob a na konci zistíme, že sme kvôli Vianociam stratili všetky nervy a silu. Nehovoriac ešte aj o tom, ako utrpí naša peňaženka. Naozaj to tak musí byť? Prečítajte si pár tipov a rád, ktorými Príspevok Ako si uľahčiť vianočný zhon a ušetriť peniaze? 5 dobrých rád! zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ako mať viac peňazí? Držte sa týchto 3 spôsobov a budete ,,za vodou“!

08.12.2019 20:02 Povedzme si hneď na začiatku, zarobiť viac peňazí znamená – viac sa snažiť. Nikto nedostane nič zadarmo. Sú tu však aj modely, kedy jeden z partnerov zarobí dostatočne k tomu, aby uživil svoju polovičku. Zábezpeka však nie vždy znamená: dobre sa vydať. Veľa z nás chce byť sebestačných. Hlavným dôvodom vyššieho zárobku sú najmä rodina či úspory. Príspevok Ako mať viac peňazí? Držte sa týchto 3 spôsobov a budete ,,za vodou“! zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Myslel si, že našiel šťastie: Za svoju naivitu som zaplatil tú najvyššiu cenu!

08.12.2019 18:34 Príbehy ľudí sú také rôznorodé a pestré. Niekedy sa v nich sami nájdeme, inokedy súcitíme či dokonca sa vyvarujeme, ak sa daný prípad týka osudnej chyby. Jednu takú prežil aj Maroš. Veľký chlap s ešte väčším srdcom. Ako to už s príbehom s trpkým koncom býva, aj on veril vo veľkú lásku. Svojej vtedy ešte partnerke hradil Príspevok Myslel si, že našiel šťastie: Za svoju naivitu som zaplatil tú najvyššiu cenu! zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

PREČO SA SEDAČKY NA MIERU OPLATIA?

06.12.2019 12:01 Priblížime vám, v čom spočívajú prednosti sedačiek vyrobených na mieru v porovnaní s klasickými sedacími súpravami. Dozviete sa tiež, na ktorého predajcu sa môžete so záujmom o podobnú sedačku obrátiť a čo všetko vám ponúka. Benefity sedačiek na mieru Nielen v prípade menšieho bytu je občas problém nájsť sedačku, ktorá by vyhovovala dispozičným riešeniam vašej obývačky. Aj usporiadanie ostatného nábytku v miestnosti Príspevok PREČO SA SEDAČKY NA MIERU OPLATIA? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ponožky FOXY SOXY, s ktorými sa nudiť nebudete

04.12.2019 17:12 Aké ponožky by ste mali nosiť počas chladného zimného obdobia, aby ste nohy udržali v teple? Sú preferované ponožky vyrobené z bavlnených vlákien a so zodpovedajúcim množstvom elastického vlákna? Pri cvičení by mal byť materiál predovšetkým mäkký a odolný proti opotrebeniu. Tí, ktorí sa rozhodli pre výlet na dlhšiu trasu, by mali uprednostniť bavlnené ponožky, ktoré Príspevok Ponožky FOXY SOXY, s ktorými sa nudiť nebudete zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1
Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť