Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Štvrtok 17. Január 2019 | meniny má Nataša

Monitorujeme 1686 informačných zdrojov

  • 1

Tipy na zdravé a chutné raňajky, ktoré sa zapáčia aj vám!

14.01.2019 19:38 Všetci dobre vieme, že raňajky sú jeden z najdôležitejších chodov. Podľa toho, akým jedlom začnete, môžete vedieť ako sa budete cítiť po celý deň. Po čase sa však môže stať, že už nemáte nápady na nové kombinácie či jedlá a raňajky ostávajú fádne. Ak neviete ako na to, v dnešnom článku vám radi poradíme! Začať deň s miskou ovsenej Príspevok Tipy na zdravé a chutné raňajky, ktoré sa zapáčia aj vám! zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Štýl Hygge – ako na detskú izbu.

14.01.2019 16:32 Viete čo je to HYGGE? Možno ste o tom ešte nepočuli, tak vám to prezradíme. Hygge má svoj pôvod v Dánsku. Hygge len tak v hypermarkete nekúpite. Je to totiž pocit. Stav vyjadrujúci pohodlie, hrejivú atmosféru, radosť a šťastie. Prezradíme vám ako si premeníte bývanie v Bratislave na miesto, kde sa sústredí harmónia. U koho iného sa inšpirovať pri zariaďovaní interiéru, Príspevok Štýl Hygge – ako na detskú izbu. zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ako sa najlepšie prepraviť na služobnú cestu

14.01.2019 16:32 Služobné cesty sú v dnešnej dobe bežnou záležitosťou vo veľa zamestnaniach.  Či už sa jedná o tie dlhšie alebo kratšie. So služobnou cestou je spojené aj zabezpečenie všetkého potrebného pre vášho zamestnanca. To sa začína jeho prepravou. Pri kratších služobných cestách je to ľahšie, nakoľko netreba riešiť dlhú a náročnú prepravu. Ak sa jedná o významnú služobnú cestu a chcete, Príspevok Ako sa najlepšie prepraviť na služobnú cestu zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Aké snehové reťaze kúpiť?

14.01.2019 16:32 Snehové reťaze by mali byť súčasťou výbavy auta každého vodiča, ktorý v zime plánuje cestu do horských oblastí. Počasie sa tu menia veľmi rýchlo a neposypaná cesty nie je ničím neobvyklým. Snežné reťaze by mali mať v kufri aj sporiví vodiči, ktorí používajú univerzálne pneumatiky. Povedzme si teda aké sú typy snehových reťazí a podľa Príspevok Aké snehové reťaze kúpiť? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Pravidlá stredomorskej diéty

13.01.2019 20:33 Keď sa hovorí o diétach, tak určite mnohí z vás si predstavia delenú stravu, muky pri počítaní kalórií a zrieknutie sa všetkých dobrôt. Stredomorská diéta, však nie je diéta v pravom zmysle slova. Je to skôr štýl života. Tí z vás, ktorí navštívili Grécko, Španielsko, či južné Taliansko, tak ešte dodnes spomínajú na vône a Príspevok Pravidlá stredomorskej diéty zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ako sa prestať vyhovárať a začať cestovať

13.01.2019 11:34 Aj by som šiel, ale… Cestovanie je v dnešnej dobe skutočne jednoduché, avšak nie každý má odvahu opustiť svoju domovskú komfortnú zónu a vydať sa za dobrodružstvom.  Tento strach by mal každý človek aspoň raz v živote prekonať a skúsiť niečo nové, bez ohľadu na vek, pohlavie alebo financie. Cestovanie nám rozširuje obzory, osmeľuje nás a robí nás šťastnejšími. Ako Príspevok Ako sa prestať vyhovárať a začať cestovať zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ako sa správne starať o krk a dekolt – miesta, kde je starnutie najviditeľnejšie

09.01.2019 21:04 Na krku a dekolte je starnutie kože vidieť najrýchlejšie. Však si spomeňte na všetky tie umelo vysústružené krásky, ktoré majú “vyphotoshopovanú” tvár, ale od brady nadol ich zrazu vek prezradí. Starnutie kože je výsledkom množstva zmien, ich intenzity a genetických predpokladov. Je závislé na hormonálnych zmenách prebiehajúcich v organizme a na spôsobe života. Prirodzený proces Príspevok Ako sa správne starať o krk a dekolt – miesta, kde je starnutie najviditeľnejšie zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Porovnajte si poistenie auta. Oplatí sa to.

09.01.2019 10:36 Na vašom aute by ste šetriť nemali. Či už ide o výbavu, zabezpečenie alebo poistenie, cena by nemala byť rozhodujúcim kritériom. To však neznamená, že aj tak nemôžete ušetriť. Najmä pri povinnom zmluvnom poistení, ktoré musí mať každé vozidlo. Aj to však má svoje výhody. Vaše PZP si môžete prostredníctvom pripoistení zostaviť tak, ako potrebujete a vďaka Príspevok Porovnajte si poistenie auta. Oplatí sa to. zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Populárne fitness hodinky – 5 dôvodov, prečo by ste ich mali mať aj vy

09.01.2019 00:04 Žijeme v modernej dobe, ktorá so sebou prináša množstvo výhod a perfektných technických výdobytkov. Uľahčujú nám každodenný život a pomáhajú napredovať v oblastiach, v ktorých máme ambície neustále sa posúvať a zlepšovať. Jedným z nich sú momentálne veľmi populárne fitness hodinky , ktoré vám umožňujú sledovať svoje pokroky v rámci pohybovej aktivity a udržiavania optimálneho zdravia. Stačí, keď si ich Príspevok Populárne fitness hodinky – 5 dôvodov, prečo by ste ich mali mať aj vy zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Paríž a jeho 7 nádherných miest, ktoré sa oplatí vidieť

09.01.2019 00:04 Kto by nemal slabosť pre krásne francúzske mesto, plné lásky, prekrásnych a autentických miest, zelených parkov, výborných reštaurácii a obrovských múzeí so svetoznámymi umeleckými dielami? Paríž je jednoducho prekrásnou európskou metropolou, mestom lásky, svetiel a maximálneho kultúrneho i spoločenského vyžitia. Ak ste si povedali, že je načase kúpiť si letenky a okúsiť krásu a jedinečnosť tohto autentického miesta, prinášame vám prehľad Príspevok Paríž a jeho 7 nádherných miest, ktoré sa oplatí vidieť zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Mandľová múka, ktorú si okamžite zamilujete aj vy!

07.01.2019 00:32 Mandľová múka, ako je zrejmé už podľa jej samotného názvu, je vyrábaná z jemne rozomletých mandlí, vďaka čomu je v nej zachovaných množstvo prospešných živín a látok, ktoré náš organizmus potrebuje na správne fungovanie. Neobsahuje lepok, a práve preto je vhodnou voľbou dokonca aj pre celiatikov. Obsahuje množstvo zdravých tukov, vlákniny, no taktiež je bohatá na bielkoviny, ktoré majú Príspevok Mandľová múka, ktorú si okamžite zamilujete aj vy! zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1
Následujúci mesiac


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť