Registrovať

Štvrtok 19. Október 2017 | meniny má Kristián

Monitorujeme 1722 informačných zdrojov

  • 1

Klobúk je skvelým doplnkom nie len na leto

15.10.2017 00:06 Vecou, ktorú na dovolenku často opomíname je pokrývka hlavy. Pritom je veľmi dôležitá, chráni pred spálením pokožky hlavy, u ktorej nie je možné spoliehať nato, že nám ju vlasy plnohodnotne zakryjú a taktiež tvár, u ktorej dlhodobé vystavenie slnku môže znamenať nie len spálenie, ale taktiež nadmerný výskyt pigmentových škvŕn. A to nie je všetko, klobúk je taktiež extrémne Príspevok Klobúk je skvelým doplnkom nie len na leto zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Trampolína nie je len pre najmenších!

15.10.2017 00:06 Aj vy premýšľate nad tým, ako by ste zabavili vaše ratolesti počas letných prázdnin? Máme pre vás jedno skvelé riešenie v podobe detskej trampolíny, ktorá zabaví vaše deti počas celého dňa! Avšak, už dávno neplatí, že trampolína je určená len pre deti! Dokonca, aj dospelí už dávno zistili, že vďaka skákaniu na trampolíne môžu „zhodiť“ nejaké Príspevok Trampolína nie je len pre najmenších! zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Premýšľate nad vhodným darčekom? Inšpirujte sa!

12.10.2017 00:41 Aj vy určite súhlasíte s tým, že výber darčekov nie je jednoduchou záležitosťou, obzvlášť vtedy, keď chcete dotyčného potešiť originálnym darom. Jedným z najefektívnejších riešení, vďaka ktorému zvládnete výber vhodného daru „ľavou zadnou“, sú internetové obchody, kde je ponuka sortimentu skutočne bohatá! Avšak, pred tým, ako sa do celého tohto „procesu“ vôbec pustíte, sadnite si a poriadne Príspevok Premýšľate nad vhodným darčekom? Inšpirujte sa! zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Povinná výbava pri každej stanovačke alebo na čo nezabudnúť pri balení batohu

08.10.2017 00:09 Dni sa pomaly predlžujú, vonku je stále teplejšie a už vôbec nikomu sa nechce sedieť doma na zadku. Teplé slnečné lúče nás veselo volajú do prírody a na tom našom Slovensku jej veru máme na výber. A keby ste sa tohto roku namiesto exotického mora rozhodli pre starú dobrú klasickú stanovačku? Veľký batoh na plecia a ste slobodní Príspevok Povinná výbava pri každej stanovačke alebo na čo nezabudnúť pri balení batohu zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Britský humor a slušnosť

06.10.2017 00:05 Všetci sme už frázu suchý britský humor počuli. Kráľovstvo sarkazmu, cynizmu a irónie. Kamarátka mi vždy hovorí, že ľudia v Londýne nie sú takí slušní ako ľudia na vidieku a v menších mestách. Samozrejme, keď kráčate pomaly, alebo keď si neviete vybrať akú kávu chcete, v mysli vás ľudia naokolo vraždia niekoľkými spôsobmi. No aj tak mám niekedy pocit, Príspevok Britský humor a slušnosť zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ako dokáže magická sila levandule zlepšiť vaše zdravie?

02.10.2017 00:02 Egypťania ju používali na mumifikovanie a ako parfum, Rimania ju pridávali do kúpeľov a Gréci ju využívali najmä na medicínske účely. V dnešnej dobe je levanduľa bežne používaná i v našich domácnostiach. Hádam neexistuje šatník, v ktorom by sa nenašlo ochranné vrecko sušených levanduľových kvetov. Je známe, že jej vôňa má pre myseľ upokojujúce účinky a pôsobí ako relaxačný prostriedok. Príspevok Ako dokáže magická sila levandule zlepšiť vaše zdravie? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Počuli ste už o poistení posádky? Že nie?

01.10.2017 12:12 To, že je automobilová doprava jednou z najpoužívanejších, ale zároveň aj najnebezpečnejších foriem prepravy, je už asi známe všetkým. A keďže nebezpečenstvo číha na vodičov na každom kilometri, je lepšie zvážiť aj niečo viac ako len povinné zmluvné poistenie. Napríklad také  poistenie posádky. Že ste o ňom ešte veľa nepočuli? Ak si myslíte, že len Príspevok Počuli ste už o poistení posádky? Že nie? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1
Následujúci mesiac


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť