Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Utorok 21. Máj 2019 | meniny má Zina

Monitorujeme 1674 informačných zdrojov

  • 1

Očkovanie – kontroverzná téma, ktorá potrápi najviac rodičov

20.05.2019 00:47 V ďalších riadkoch by som sa rada venovala očkovaniu našich najmenších ratolestí. Téma je veľmi aktuálna avšak názory sa rôznia. Budem sa snažiť poskytnúť viacero náhľadov na danú problematiku, ale aj fakty, ktoré si treba uvedomiť. O očkovaní sa vieme dočítať veľmi veľa, stačí otvoriť internet a s každej strany sa na nás sypú informácie od odborníkov, ale aj Príspevok Očkovanie – kontroverzná téma, ktorá potrápi najviac rodičov zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Dokáže byť muž verný?

19.05.2019 00:45 Samozrejme. Pre pohodlie. A pokoj v rodine. Muži sa totiž neradi vystavujú stresovým situáciám. Keby bol menej lenivý a keby mohol vylúčiť akékoľvek riziko, zaručene by neverný bol. A nielen príležitostne. Ideálnym prípadom je situácia, keď muž sedí so svojimi priateľmi v bare. Zrazu naša pánska spoločnosť spozoruje pri barovom pulte krásnu osamelú ženu. Príspevok Dokáže byť muž verný? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

3 tipy, ako si uchovať spomienky zo svadby

13.05.2019 15:06 Je to váš veľký deň. Ale 24 hodín je hrozne málo. Určite budete premýšľať, ako si uchovať atmosféru a spomienky z vašej svadby čo najdlhšie. Svadobné fotky krásne spomienky a zážitky uchovajú. Kam ich ale štýlovo uložiť? Môžete vyskúšať jednu z týchto možností: 1. Svadobná kniha z polaroidových fotografií Keď sa po hostine rozbehne tá Príspevok 3 tipy, ako si uchovať spomienky zo svadby zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Reklamné predmety, ktoré sa nestratia v žiadnej domácnosti

02.05.2019 19:40 V súčasnej dobe si veľa spoločností uvedomuje, ako je marketing veľmi dôležitý, pretože jedine so správnou marketingovou stratégiou porazíte konkurenciu. Ak premýšľate, že zákazníkov a obchodných partnerov potešíte nejakým reklamným predmetom, rozmyslite si, aký vôbec zvolíte. Väčšinou sa jedná o prepisovačky, denníčky a ďalšie kancelárske potreby s logom a názvom firmy. Pritom reklamné predmety môžu Príspevok Reklamné predmety, ktoré sa nestratia v žiadnej domácnosti zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Reklamné predmety, ktoré sa nestratí v žiadnej domácnosti

02.05.2019 14:37 V súčasnej dobe si veľa spoločností uvedomuje, ako je marketing veľmi dôležitý, pretože jedine so správnou marketingovou stratégiou porazíte konkurenciu. Ak premýšľate, že zákazníkov a obchodných partnerov potešíte nejakým reklamným predmetom, rozmyslite si, aký vôbec zvolíte. Väčšinou sa jedná o prepisovačky, denníčky a ďalšie kancelárske potreby s logom a názvom firmy. Pritom reklamné predmety môžu Príspevok Reklamné predmety, ktoré sa nestratí v žiadnej domácnosti zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1
Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť