Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Štvrtok 16. August 2018 | meniny má Leonard

Monitorujeme 1690 informačných zdrojov

  • 1

Strach – náš priateľ či protivník?

08.08.2018 17:12 Je prirodzené, že ako deti chceme všetko skúšať a spoznávať. Hlavnou prioritou je oboznámiť sa s tou veľkou neznámou, do ktorej sme vhupli hlavou napred. Naše zdesenie a prekvapenie bolo počuť v celej nemocnici a to, či urobíme alebo neurobíme hanbu našim rodičom alebo ich, nebodaj, sklameme tou nedospelou reakciou, nás priveľmi netrápilo. Skrátka sme si z Príspevok Strach – náš priateľ či protivník? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Ako sa starať o vodu v bazéne v striedavom počasí?

02.08.2018 15:07 Viete si predstaviť leto bez poriadneho ochladenia v bazéne? Kúpanie v osviežujúcej a čistej vode je presne to, čo by sme si mali dopriať počas horúcich letných dní, no treba mať na pamäti, že na kúpalisku žiaľ takýto príjemný zážitok pravdepodobne nezažijeme. Ak však máte vlastný bazén, ktorý je v dnešnej dobe výhodnou investíciou najmä pre rodiny s deťmi, nezabudnite Príspevok Ako sa starať o vodu v bazéne v striedavom počasí? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Upratovanie domácností s použitím bezchlórovej rady na upratovanie

02.08.2018 15:07 Každá žienka si veľmi dobre uvedomuje, že pravidelné upratovanie domácnosti nie je žiadna zábava. Umývanie podláh, čistenie okien či povrchov na toalete nám dajú z času na čas poriadne zabrať, no výsledok stojí rozhodne za to! Aby sa vám však upratovalo ľahšie, je vhodné mať po ruke účinných pomocníkov, ktorí zaistia nielen požadovaný lesk, ale najmä Príspevok Upratovanie domácností s použitím bezchlórovej rady na upratovanie zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Diabetes mellitus v kocke

02.08.2018 13:06 Diabetes je ochorenie ktoré je rozmanitého pôvodu. Ja sa tiež cukrovka, alebo cukrová uplavica. Ide o chronické ochorenie ktoré sa vyznačuje zvýšenou hladina cukru v krvi, teda hyperglykémi. Zvýšenú hladinu krvného cukru spôsobuje porucha sekrécie alebo samotného účinku inzulínu. Je sprevádzaná poruchou metabolizmus cukrov tukov a bielkovín. Chronická hyperglykémia spôsobuje poškodenie až zlyhanie rôznych orgánových Príspevok Diabetes mellitus v kocke zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Nespavosť

01.08.2018 19:40 Spánok je nenahraditeľná a najdôležitejšia vec pre zdravý organizmus každého človeka. V dnešnom svete je ťažké dodržovať čas ktorý nám určujú  odborníci na kvalitný spánok. Mnohý sa v tomto prípade uchyľujú k možnosti nekontrolovaného nákupu rôznych neoverených liekov na spanie ktoré zoženú v lekárni bez predpisu. Je to jedna z volieb len by sme si mali dávať pozor na vedľajšie účinky Príspevok Nespavosť zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1
Následujúci mesiac


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť