Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Piatok 26. Apríl 2019 | meniny má Jaroslava

Monitorujeme 1678 informačných zdrojov

  • 1

Aj pes môže trpieť úzkosťou Čítané: (2)

25.04.2019 20:03 Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo robí váš pes po tom, ako odídete ráno do práce a necháte ho doma samého celý deň? Až sedem psov z desiatich zažíva úplné peklo. Často krát sa preto susedia sťažujú na štekajúcich a zavíjajúcich psov. Ten sa pritom snaží len privolať pomoc a povedať: „Som tu sám a bojím sa. Vráťte sa Príspevok Aj pes môže trpieť úzkosťou zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Prečo je s mužmi náročné komunikovať? Čítané: (1)

25.04.2019 20:03 Muži a ženy sa v podstate k sebe vôbec nehodia. A aj napriek tomu sú pre seba stvorení a navzájom sa potrebujú. Jeden z odvekých problémov je komunikácia. Ženy chcú riešiť všetko a naraz. Muži si vyberajú témy a riešia len to, čo je pre nich podstatné. Prečo muži toľko sledujú televíziu? Pretože inak by sa museli baviť s vami. Televízia je napríklad Príspevok Prečo je s mužmi náročné komunikovať? zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Toto sú najstrašidelnejšie miesta na Slovensku Čítané: (1)

25.04.2019 20:03 Strašidelné príbehy sú staré ako ľudstvo samo a od nepamäti ľudia doslova bažili po takýchto informáciách. Niektorí dokonca po priamych skúsenostiach s nimi. Odohrávajú sa počas bežných dní a na bežných miestach, v rodinných domoch, obchodoch, nemocniciach či na pracoviskách. Stretnutia s duchmi, rôzne paranormálne javy a bytosti, ktoré by nemali existovať. Príbehy o týchto temných udalostiach Príspevok Toto sú najstrašidelnejšie miesta na Slovensku zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Malý sprievodca teniskovým svetom: jarné novinky Čítané: (1)

25.04.2019 13:01 Tenisky čiže sneakers už dávno nie sú len záležitosťou na šport. Z telocviční a bežeckých tratí si postupne našli cestu do ulíc a na prehliadkové móla a stali sa vysoko módnou záležitosťou. Svetové značky prichádzajú skoro každý týždeň s novými modelmi a farebnými kombináciami, a tak je niekedy ťažké sa v tej záplave siluet a Príspevok Malý sprievodca teniskovým svetom: jarné novinky zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

  • 1

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť