Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Štvrtok 19. September 2019 | meniny má Konštantín

Monitorujeme 1668 informačných zdrojov

Okolo Slovenska: Küng ovládol časovku, no Lampaert vedie. Baška výborný

18.09.2019 19:31 Prvý deň Okolo Slovenska pokračoval krátkou časovkou v Bardejove. Mestský okruh meral 7400 metrov a obsahoval viaceré priame pasáže, mierne zvlnené, a z víťazstva sa tak mal radovať jazdec, ktorý vedel ponúknuť na špeciálnom bicykli najväčší výkon a silu. Taktiež prehovorilo aj počasie, ktoré bolo chladné a teplomer ukazoval niečo okolo 13 ºC. Prvým veľkým … Continued The post Okolo Slovenska: Küng ovládol časovku, no Lampaert vedie. Baška výborný appeared first on Cyklonews.sk.

Diabetik sa napriek chorobe stal profíkom. Planet: „Ak nerobíte v pelotóne nič, načo potom trénujete

18.09.2019 19:31 Bora, Quick Step, UAE. V Bardejove sa zoradili veľké tímové autobusy na kvalitou naplnený 63. ročník Okolo Slovenska. V mixe hviezd sa však našiel aj možno menší, no srdcom veľký prokontinentálny tím Novo Nordisk. Ten sa na prvý pohľad stráca v ďalších, druhodivizných tímov, no niečím sú jedineční. Americká stajňa Team Novo Nordisk zastrešuje jazdcov, … Continued The post Diabetik sa napriek chorobe stal profíkom. Planet: „Ak nerobíte v pelotóne nič, načo potom trénujete?“ appeared first on Cyklonews.sk.

Okolo Slovenska: Chaotický šprint vyhral Kristoff, Viviani tretí a Baška za ním

18.09.2019 15:31 Dnes odštartovali preteky Okolo Slovenska prvou poletapou dlhou 138,2 km. Začiatok aj cieľ sa nachádzal na historickom námestí v Bardejove. Severovýchod Slovenska privítal svetovú špičku chladným, veterným počasím. Do úniku sa dostali Alexandre Delettre , Rasmus Wallin , Anders Skaarseth , Florian Kierner , Erik Fetter a Kenny Molly . … Continued The post Okolo Slovenska: Chaotický šprint vyhral Kristoff, Viviani tretí a Baška za ním appeared first on Cyklonews.sk.

Okolo Slovenska preview: Štyri dni s obrovským množstvom hviezd

17.09.2019 18:33 Už zajtra, 18. septembra, štartujú etapové preteky Okolo Slovenska. Závod kategórie UCI 2.1. začne v Bardejove a 21. septembra vyvrcholí v Senici. Na štart sa postaví rovno päť World Tour tímov a niekoľko výrazných svetových hviezd. Také obsadenie výhradne slovenský asfalt ešte nezažil. Prinášame vám predstavenie trasy aj favoritov pred cyklistickým sviatkom roka. Okolo Slovenska … Continued The post Okolo Slovenska preview: Štyri dni s obrovským množstvom hviezd appeared first on Cyklonews.sk.

Peter Sagan: „Nemal som už v nohách dostatok energie na záverečný špurt.“

16.09.2019 14:31 Včera sa konala druhá z dvojice kanadských jednorázoviek. GP de Montréal ovládol Greg Van Avermaet , ktorý toto víťazstvo potreboval viac než ktokoľvek iný. Celý rok sa trápil a tento impulz pred majstrovstvami sveta skutočne potreboval. Priebeh bolo podobný ako v Quebecu, Julian Alaphilippe zaútočil 3 kilometre pred cieľom a skupina ho musela doťahovať. … Continued The post Peter Sagan: „Nemal som už v nohách dostatok energie na záverečný špurt.“ appeared first on Cyklonews.sk.

GP de Montréal: Sagan pomohol Avermaetovi k víťazstvu

16.09.2019 00:02 Dnes sa konala prvá z dvojice kanadských jednorázoviek GP de Montréal. Obsadenie bolo viac než slušné, veľa jazdcov to zaradilo do programu ako prípravu pred majstrovstvami sveta. Na štartovej listine nechýbala svetová jednotka Julian Alaphilippe , Michael Matthews či náš Peter Sagan . Na jazdcov dnes bolo pripravených 18 mestských okruhov. Celkovo tak pelotón … Continued The post GP de Montréal: Sagan pomohol Avermaetovi k víťazstvu appeared first on Cyklonews.sk.

Vuelta a España: Deceuninck ovládol Madrid

15.09.2019 22:05 Preteky Vuelta a España pokračovali poslednou etapu. Dnes pelotón oslavoval záver celej Grand Tour. Oslava odštartovala vo Fuenlabrade a už tradične sa finičovalo v Madride. Na pelotón bolo pripravených 106 kilometrov a skutočne pohodový profil. V prvej polovici etapy sa priemerná rýchlosť sotva dostala na 35 km/h. Nechýbali spoločné fotky či pivo. Bývalý skokan na … Continued The post Vuelta a España: Deceuninck ovládol Madrid appeared first on Cyklonews.sk.

GP de Montréal preview: Sagana a spol čaká ďalšia výzva

15.09.2019 12:00 V nedeľu večer nášho času sa pelotón World Tour opäť predstaví na jednej z kanadských Veľkých cien. 18. septembra sa koná Grand Prix Cycliste de Montréal. Tentokrát pôjde o 10. ročník pretekov, ktoré pre mnohých favoritov slúžia ako príprava na blížiace sa majstrovstvá sveta. To podčiarkuje profil aj charakter pretekov. Veľmi podobné preteky nesú spoločný … Continued The post GP de Montréal preview: Sagana a spol čaká ďalšia výzva appeared first on Cyklonews.sk.

Peter Sagan: „Dnes som sa však cítil dobre, takže uvidíme ako to dopadne v nedeľu“.

14.09.2019 20:01 Včera sa konala prvá z dvojice kanadských jednorázoviek. V príprave pred majstrovstvami sveta pokračoval i Peter Sagan , ktorý bol včera blízko víťazstva. V samotnom závere nestačil iba na obhajcu prvenstva Michaela Matthewsa . Peter na svojom facebookovom profile napísal: „Náš tím dnes na GP de Québec pracoval veľmi dobre. Udržali sme preteky pod kontrolou, … Continued The post Peter Sagan: „Dnes som sa však cítil dobre, takže uvidíme ako to dopadne v nedeľu“. appeared first on Cyklonews.sk.

Vuelta a España: Slovinci opanovali celú Vueltu!

14.09.2019 20:01 Preteky Vuelta a España pokračovali 20. etapou. Dnes sa malo definitívne rozhodnúť o víťazovi celej Vuelty. Najlepšiu pozíciu mal samozrejme Primož Roglič . Slovincovi stačilo udržať Valverdeho na uzde. Dnes bola na programe horská etapa, ktorá obsahovala 5 stúpaní. Začiatok bol v Arenas de san Pedro a končilo sa na Plataforma de Gredos, ktoré … Continued The post Vuelta a España: Slovinci opanovali celú Vueltu! appeared first on Cyklonews.sk.

GP de Québec: Sagan bol veľmi blízko víťazstvu

13.09.2019 22:30 Dnes sa konala prvá z dvojice kanadských jednorázoviek GP de Québec. Obsadenie bolo viac než slušné, veľa jazdcov to zaradilo do programu ako prípravu pred majstrovstvami sveta. Na štartovej listine nechýbala svetová jednotka Julian Alaphilippe či náš Peter Sagan . Na jazdcov dnes bolo pripravených 16 mestských okruhov. Celkovo tak pelotón musel zvládnuť tesne … Continued The post GP de Québec: Sagan bol veľmi blízko víťazstvu appeared first on Cyklonews.sk.

Vuelta a España: Cavagna vyhral po dlhom sóle, vietor a pád Rogliča priniesli hektické momenty

13.09.2019 19:00 Preteky Vuelta a España pokračovali 19. etapou. Dnešný profil pripomínal ticho pred búrkou, ktorá nastane zajtra, keď na jazdcov čaká brutálna etapa. Na pelotón dnes čakalo 165 pomerne rovinatých kilometrov. Okrem úvodných 15 kilometrov nečakalo na cyklistov nič ťažkého. Únikom táto Vuelta praje a tak dnes naskočila skupina do útok hneď v úvode. Do nej … Continued The post Vuelta a España: Cavagna vyhral po dlhom sóle, vietor a pád Rogliča priniesli hektické momenty appeared first on Cyklonews.sk.

Súťaž s Doxxbetom o 50 €

12.09.2019 22:36 Dnes súťažíme o 50 € od spoločnosti Doxxbet. Podmienky sú jednoduché: – odpovedzte správne na súťažnú otázku Súťažiaci môže použiť iba jeden FB profil a musí byť našim fanúšikom. Odpovede píšte do komentárov pod príspevok na Facebooku. Súťažná otázka znie: Kto ovládne sobotnajšiu horskú etapu Vuelty a aký čas dosiahne? Súťaž konči sobotu … Continued The post Súťaž s Doxxbetom o 50 € appeared first on Cyklonews.sk.

Vuelta a España: Objav Higuita zachraňuje EF. López útočil, Quintana a Pogačar stratili, Roglič suve

12.09.2019 19:46 Dnes sa konala 18. etapa pretekov Vuelta a España. Išlo o predposlednú vrchársku skúšku v strednej časti Španielska. Obsahovala štyri prejazdy stúpaniami a finišom v Becerril de la Sierra po 177,5 kilometroch. Profil: Šancu dnes opäť zacítil aj únik, ktorý sa chcel vytvoriť na jedinej rovinatej časti aj napriek snahe Tonyho Martina o upokojenie. … Continued The post Vuelta a España: Objav Higuita zachraňuje EF. López útočil, Quintana a Pogačar stratili, Roglič suverénny appeared first on Cyklonews.sk.

Najrýchlejšia vôbec. Philippe Gilbert stanovil v 17. etape Vuelty historický rekord

12.09.2019 14:00 Etapa číslo 17 pretekov Vuelta a España priniesla mimoriadne udalosti. Nairo Quintana  sa účasťou vo veľkom úniku dostal na druhé miesto za Rogliča , Deceuninck – Quick Step sa dostal dopredu so sedmičkou jazdcov a pripravil skvelé víťazstvo Philippovi Gilbertovi  v dni poznačenom silným vetrom. Išlo sa tak rýchlo, že televízny prenos musel začať o polhodinu … Continued The post Najrýchlejšia vôbec. Philippe Gilbert stanovil v 17. etape Vuelty historický rekord appeared first on Cyklonews.sk.

Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť