Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Utorok 17. September 2019 | meniny má Olympia

Monitorujeme 1668 informačných zdrojov

O čitateľov sa uchádza Denník S. S ľudmi zo Zem a vek a Parlamentných listov

17.09.2019 06:13 V auguste vznikol na Slovensku nový portál s názvom Denník S, ktorý tvorcovia spustili v marci ako blog a neskôr rozšírili do súčasnej podoby. Šéfredaktorom je Peter Števkov, pôsobiaci v Parlamentných listoch a šéfeditorom Tomáš Dugovič, ktorý prispieval aj do „alternatívneho“ mesačníka Zem a vek.

Slovenská značka Dedoles má prvú kampaň v televízii. Pozrite si spot

16.09.2019 18:36 Internetový eshop Dedoles bol dosiaľ prítomný iba v online, no teraz zamieril prvý raz na televízne obrazovky. Od soboty beží spot kampane, pri ktorej vzniku stála aj agentúra Work&Hugs. Jej claim „spojený s prírodou, inšpirovaný tebou“ má priblížiť filozofiu značky.

Milujem Slovensko sa vrátilo ako líder v 12+, viedli aj Talent a Tvoja tvár

16.09.2019 18:36 Zábavno-súťažná šou Milujem Slovensko sa v piatkovom prime-time vrátila so staronovými kapitánmi Adelou Vinczeovou a Danom Danglom ako líder trhu v cieľovej skupine 12+. Vedúce postavenie si cez víkend udržali aj ťažiskové zábavné šou komerčných televízií – Česko Slovensko má talent a Tvoja tvár znie povedome.

PSS chce osloviť mladé rodiny. Predstavuje najmenších lišiakov

16.09.2019 17:06 Reklamná agentúra Respect APP predstavuje v jesennej kampani pre Prvú stavebnú sporiteľňu dva nové prírastky do rodiny Lišiakov. Vychádza z insightu mladých rodín, ktorým do domácnosti pribudli deti. Komunikuje úver, ktorý im má v tejto situácii pomôcť.

Médiá po celom svete sa spojili. Spoločne budú intezívnejšie písať o klíme

16.09.2019 15:14 V aktuálnom týždni sa vyše 250 médií z celého sveta zameria bližšie na klimatické zmeny a tému životného prostredia. Novinárov spojila iniciatíva Covering Climate Now, ktorej cieľom je zvýšiť povedomie o problematike a dostať tému do povedomia čo najširšiemu publiku.

Riešila korupciu, dostala vyhadzov. Kolegovia novinárky spustili protest

16.09.2019 12:33 Desiatky novinárov bulharského verejnoprávneho rozhlasu v piatok protestovali za slobody médií po tom, ako bola prepustená ich kolegyňa, ktorá vo svojich príspevkoch poukazovala na korupciu v bulharskom súdnictve, informovala agentúra Reuters.

Zenith: Výdavky do televízie mierne klesnú, rásť bude online video reklama

16.09.2019 12:33 Agentúra Zenith zverejnila prognózu Online Video Forecasts 2019. Podľa tej strávi v roku 2021 priemerný divák každý deň sledovaním online videa 100 minút. V tomto roku to je 84 minút. Zenith tiež odhaduje, že sa zvýšia aj výdavky na reklamu, a to o niekoľko miliónov eur.

Hokejová Tipsport liga pôjde aj na platenej stanici, na webe už zadarmo nie je

16.09.2019 11:04 Najvyššiu domácu hokejovú súťaž bude popri RTVS vysielať aj AMC Networks International na svojich staniciach Sport 1 a Sport 2. Naopak duely Tipsport ligy od aktuálnej sezóny už nie sú dostupné v rámci internetovej Huste.tv.

Ako ďaleko došiel Tesla Roadster za viac ako rok vo vesmíre?

15.09.2019 16:13 Digitálny týždeň | A tiež: Rusko sa doťahuje s Google / Záplava Apple noviniek / VW predstavilo zásadný ID.3 / ADMA Academy VOL #3

Dáni v televíznej zbierke vyzbierali milióny na výsadbu stromov

15.09.2019 09:37 Dáni v sobotu v charitatívnej televíznej zbierke vyzbierali okolo 2,4 milióna eur na výsadbu stromov. Išlo o prvú televíznu zbierku zameranú na ochranu klímy, uviedla agentúra AFP.

Biotémy letia aj na Instagrame

14.09.2019 20:13 Iveta Kopernická už sedem rokov bloguje o móde a životnom štýle ako DonnaIveh. Po nástupe sociálnych sietí sa uchytila ako influencerka. Čas beží a dnes je z nej matka a šéfredaktorka novovzniknutého magazínu Ženy z netu. Čo sa nemení, to je jej koncept, ktorým podporuje slow fashion, výrobky šetrné k životnému prostrediu, z prírodných materiálov a slovenské. V interview pre TREND hovorí o sociálnych sieťach a o tom, ako nadviazať spoluprácu s influencerom.

V Le Monde žiadajú nezávislosť. Křetínský vraj nie je pripravený podpísať dohodu

13.09.2019 18:02 Kým vo francúzskom denníku Le Monde žiadajú svoju nezávislosť, jeden z hlavných akcionárov, český podnikateľ Daniel Křetínský, vraj nie je pripravený garantovať ju podpísaním dohody. V otvorenom liste o to akcionárov žiadajú novinári a zamestnanci denníka, ktorý sa obávajú, že o slobodu pri písaní prídu.

Sledovanosť: ako sa pri štarte darilo diskusii Na hrane a Zlatým časom

13.09.2019 16:16 Televízia Joj vrátila vo štvrtok večer po desiatich rokoch do svojej programovej štruktúry politickú debatu. Moderátor Michal Magušin hostil v relácii Na hrane ako prvú dvojicu Bélu Bugára z Mosta-Híd a Michal Trubana z Progresívneho Slovenska.

Známy je dátum štartu tretej série Za sklom, Joj nasadí aj Hrobárov

13.09.2019 16:16 Televízia Joj potvrdila dátum premiéry tretej série kriminálky Za sklom s Tomášom Maštalírom a Jánom Koleníkom v hlavných úlohách. Jej prvú časť zaradí v utorok 1. októbra v hlavnom vysielacom čase.

Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť