Registrovať

Nedeľa 22. Január 2017 | meniny má Zora

Monitorujeme 2052 informačných zdrojov

PR články - Obchody, služby

POTREBUJETE ODDELIŤ AREÁL? MÁME PRE VÁS RIEŠENIE!

Potrebujete oddeliť váš areál od vonkajšieho okolia? Existuje jedno riešenie, ktoré je stopercentne účinné a zbaví vás všetkých starostí, ktoré ste museli doteraz riešiť – parkovacie zábrany a závory. Jedná sa o priemyselné závory, schopné intenzívnej prevádzky. Ide o výrobok, ktorý je kompatibilný so vstupným systémom čipových kariet či iných typov čipu. 

Datum: 29.12.2016

ČO JE GASTROSERVIS?

V dnešnej dobe môžeme na internete kúpiť naozaj čokoľvek – knihy, elektroniku, oblečenie a výnimkou nie sú ani potraviny. Nákup potravín cez internet má pre zákazníkov množstvo výhod, a to predovšetkým možnosť výberu zo širokého sortimentu produktov, a to priamo z pohodlia domova! 

Datum: 22.12.2016

Kvalitné čerpadlá pre dom a záhradu

Máte v dome staré čerpadlá a náradie? Potrebujete kvalitnejšiu a úspornejšiu prevádzku vašich prístrojov? Prečítajte si náš článok a určite Vám pomôžeme.

Datum: 22.12.2016

Pripravte svoju záhradu a domácnosť

Trávite svoj voľný čas vo vašej záhrade a potrebujete kvalitné náradie? Alebo hľadáte záhradný nábytok, ktorý by Vám vyhovoval? Myslím, že ste našli správne miesto!

Datum: 07.12.2016

Vianoce sa blížia. Už ste kúpili šperk svojej polovičke?

Vianoce sa neodkladne blížia, pričom vianočná atmosféra v nákupných centrách panuje od polovice novembra. Práve vianočná výzdoba v návštevníkoch evokuje nutnosť začať nakupovať darčeky pre svojich blízkych. Asi najväčším orieškom bude darček pre drahú polovičku. Musíme podotknúť, že takýto šperk nesklame, neurazí a poteší.

Datum: 29.11.2016

Zjednodušte si zložitú prácu na záhrade

Máte rodinný dom a veľkú záhradu? Bývate na dedine a potrebujete kvalitné náradie a príslušenstvo? Zabezpečíme Vám všetky potrebné náradie pre vašu prácu.

Datum: 24.11.2016

Kvalitný priemyselný tovar a náradie pre domácich majstrov

Máte dom, záhradu a potrebujete kvalitné náradie a materiál?  Stále vymieňate na záhrade čerpadlá, kompresory a náradie? Zabezpečíme Vám kvalitný výber pre Vašu záhradu a domácnosť na ivatoshop.sk

Datum: 16.11.2016

Ivatshop.sk – technika, náradie pre firmy a domácnosť

Potrebujete technické prístroje a náradie pre záhradu a dom?  Zabezpečujeme kvalitné tovary, služby a rýchle dodanie objednávky.

Datum: 07.11.2016

Hľadáte priestor pre svoju novú kanceláriu? Skúste to v Bratislave!

Hlavné mesto vie vždy očariť a ponúknuť veľmi veľa možností, nielen na bežný život. Platí to aj v prípade podnikania. Ale nájsť ten správny priestor na podnikanie, nemusí byť v dnešnej dobe vôbec jednoduché. Pre všetkých, ktorí uvažujú nad kanceláriou v Bratislave, máme dva tipy. Dáte prednosť kanceláriám v administratívnej a polyfunkčnej budove DOAS alebo radšej kancelárskym priestorom Viktória Košická? 

Datum: 24.10.2016

Aby sa púšťanie lampiónov šťastia nestalo katastrofou

Nielen zábavná pyrotechni­ka ako rakety či petardy si vyžaduje dodržiavanie bezpečnostných zásad pri ich používaní. Rizikové sú totiž aj jednoduchšie produkty z tejto kategórie, a to napríklad dnes veľmi obľúbené lampióny šťastia. Ich púšťanie sa stalo neodmysliteľnou súčasťou mnohých narodeninových osláv, svadieb či verejných akcií. Viete však, ako ich správne používať tak, aby nespôsobili katastrofu?

Datum: 26.09.2016

Reklama plagátmi nevymiera. Len sú kladené vysoké nároky na jej kvalitu

I keď si mnohí podnikatelia myslia, že klasická tlačená reklama vo forme plagátov či letákov patrí do minulosti a súčasnosť sa nesie v znamení internetovej propagácie, skutočnosť môže byť úplne odlišná. Dôležité však je, aby plagáty dokázali zaujať svojim dizajnom a priamo oslovovali cieľovú skupinu, pre ktorú sú určené. Preto musí byť výroba plagátov zodpovedná, s maximálnym zapojením kreativity a využitím potenciálu profesionálov, ktorí sa venujú práve tomuto typu reklamy.

Datum: 19.09.2016

Tohtoročná zima bude chladnejšia. Pripravte sa na ňu dostatočne

Už teraz počas leta mnohí meteorológia varujú, že tohtoročná zima bude chladnejšia ako tá posledná. Ak nechcete zháňať na poslednú chvíľu zimné oblečenie, zavítajte už teraz v predstihu do vybraných obchodných centier a vyberajte si kvalitné zimné oblečenie. Výber kvalitného oblečenia vám zaberie viac času ako výber kvalitných bieliacich pásikov, ale určite bude stáť za to. Mali by ste si uvedomiť, že kvalita sa nenachádza v lacných výrobkoch.

Datum: 24.06.2016

Maxinaradie - Eshop s ručným elektrickým náradím

Spoločnosť maxinaradie.sk pôsobí na slovenskom trhu 20 rokov. Za toto obdobie sme sa stali lídrom v predaji elektrického ručného náradia a čistiacej techniky.

Datum: 24.06.2016

Dotvorte atmosféru svojej kaviarne vybavením

Vôňa čerstvo namletej kávy, zvuk, keď sa napeňuje mlieko alebo pripravuje lahodný čaj. Stretnutia s priateľmi či klientmi v pohodovej atmosfére, kde sa dá v pokoji porozprávať, pracovať za počítačom alebo len tak sedieť, meditovať, či napríklad čítať knihu. Toto všetko sa nám spája s obrazom kaviarne. Premýšľali ste už, vďaka čomu si zákazníci vždy vyberú tú vašu?

Datum: 10.06.2016

Pohodlné ubytovanie v meste Veľký Meder

Plánujete výlet do kúpeľného mesta Veľký Meder a ešte ste nenašli ubytovanie? V apartmánoch Aquasleep môžete stráviť úžasnú dovolenku. Aquasleep v troch ubytovacích zariadeniach – Apartmán Földes, Apartmán Aquasleep, Apartmán Aquasleep II – Vám zaručuje pohodlné ubytovanie v príjemnom rekreačnom prostredí mesta Veľký Meder.

Datum: 08.06.2016

Využite služby cestnej nákladnej prepravy

Preprava tovaru v minulosti a dnes prináša mnohým na tvár úsmev. Môžeme byť len radi, že vyspelá doba ponúka efektívne možnosti na rýchlu a bezpečnú prepravu nášho tovaru a ešte veľa iných výhod. Každému obchodníkovi záleží na tom, aby bol jeho tovar u klienta včas a v bezchybnom stave. Na to nám slúžia prepravné spoločnosti poskytujúce logistické služby.

Datum: 28.05.2016

Podnikáte a máte sklad? Myslite na tieto dôležité veci a zabezpečte správne fungovanie vášho skladu

Možno vás hŕba papierov zamestnáva natoľko, že sa nestíhate venovať správnemu fungovaniu skladu. Môže sa stať, že pre množstvo povinností budete musieť niekoho najať na riadenie skladu. Dôležité však je, aby ste mysleli na tieto veci, ktoré vám možno prídu banálne, ale sú veľmi dôležité. Čo to asi bude?

Datum: 25.05.2016

Zľavový kupón vám šetrí peniaze pri nakupovaní online

V súčasnej dobe je veľmi obľúbené nakupovanie prostredníctvom internetu, pričom hlavným dôvodom je atraktívnejšia cenová politika internetových obchodov. V online predajni si ľahko vyberiete oblečenie, obuv, elektroniku, parfumy, jedlo a ďalšie produkty. Ale slovenskí zákazníci sú príliš maškrtný, a preto hľadajú ešte rôzne zľavy v podobe zľavových kupónov. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, ako zľavový kupón funguje a ako vám môže ušetriť peniaze pri nákupe.

Veľmi často si zákazníci pletú zľavové vouchery a zľavové kupóny. A rozdiel je predovšetkým v tom, že zľavové vouchery si musíte zakúpiť. Vo svojej podstate sa jedná o poukážku na určitý produkt či službu za prijateľnú cenu. Keď chcete vyraziť na víkend do kúpeľov, môžete si vyhľadať voucher aj so zľavou vo výške päťdesiatich percent. Ale zľavové kupóny sú trochu odlišné, pričom v prvom rade ich charakteristickým rysom je, že sú úplne zadarmo dostupné na rôznych serveroch.

Datum: 23.05.2016

Portál určený pre všetkých nákupných maniakov!

V dnešnej dobe už nájdeme takmer na každom rohu množstvo sortimentu, ktorý je neustále v zľave. Či už ide o potraviny, oblečenie alebo elektroniku, ponuka je skutočne pestrá a je si z čoho vyberať! 

Datum: 12.05.2016

Pôjdeto – dostupná pomoc pre váš mobil, počítač aj tablet

Moderná doba nám mnohé dokáže uľahčiť, no zároveň aj skomplikovať. Možno sme až príliš závislí od výpočtovej techniky a prenosných zariadení, preto ak sa nám pokazia, je to väčšinou veľký problém. Stratíme dáta, potrebné informácie a možnosť okamžite komunikovať.

Datum: 21.04.2016

 

 Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť