Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Utorok 22. Október 2019 | meniny má Sergej

Monitorujeme 1668 informačných zdrojov

Mohli by ste si dovoliť tieto nápojové poklady?

Pitie je akt dekadencie. Či už je to fľaša starého šampanského alebo koktaily, ktoré sa podávajú v baroch po celom svete, tieto nápoje sú zaradené na zoznamy najdrahších nápojov na svete. Mohli by ste si ich dovoliť aj vy?

1811 Chareau D’Yquem  - $130,000

 Pri tejto flaške ide skôr o historický fakt, keďže sa bere ako za jedno z najstarších bielych vín a v roku 2011 vyhrala v Guinessovej knihe rekordov cenu najdrahšieho bieleho vína.

Diamond Jubilee By Johnnie Walker - $165,000

Diamantová jubilejná séria od Johnnieho Walkera bola vytvorená s cieľom osláviť 60. výročie korunovania kráľovnej v Británii a úspešne sa vyrobili iba tri fľaše. Koniec koncov, je vybavená kryštálmi Baccarat, ktoré sú tvarované ako diamanty, a je tiež zakrytá polovičným diamantom, ktorý je umiestnený na vrchole.

Diva Vodka - $1 million

Nielen, že Diva Vodka je jedným z najdrahších nápojov na svete, ale je tiež jedným z najnáročnejších. Táto vodka je "filtrovaná klenotom", čo doslova znamená, že je filtrovaná pivovarmi tradičnými spôsobmi, potom znovu prefiltrovaná prostredníctvom vzácnych drahokamov a potom umiestnená do fľaše, ktorá má veľa skla Swarovski v sklenenej (neporéznej) trubici. 

Kvalita, nekvalita, väčšina z nás iba krúti hlavou nad cenou týchto fliaš. Samozrejme sú nápoje, ktoré sú presným opakom kvality. Ale čo tak zlatá stredná cesta, ako sú  s rum Zacapa, či vodka Beluga?

Datum: 19.04.2018


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť