Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Štvrtok 9. Apríl 2020 | meniny má Milena

Monitorujeme 1651 informačných zdrojov

PR články - Počítače, internet

Kupujeme repasovaný notebook alebo počítač

Trendom posledných rokov je kúpa repasovaných produktov. Hlavne pri elektronike je veľmi výhodné sa na ne zamerať. Ak hľadáte notebook alebo počítač vysokej kvality za polovičnú cenu, ste na správnej ceste.

Datum: 01.04.2020

Chov sliepok: Ako sa naň pripraviť?

Ako sa pripraviť na chov sliepok, ak ste v tomto smere nováčik? Ponúkame niekoľko rád, ktoré sa budú hodiť aj skúsenejším chovateľom.

Datum: 27.03.2020

Programy na kreslenie: Porovnanie AutoCad a GstarCad.

Aký je program na kreslenie GstarCad v porovnaní s AutoCadom? Tieto dva cad programy sú si v mnoho podobné no nájdu sa aj rozdiely.

Datum: 27.03.2020

Čo zahŕňa správa IT siete

Každý deň prichádzame do kontaktu s počítačovými sieťami. Spojenie medzi počítačmi sa môže uskutočniť vo viacerých spôsoboch. V práci sa obvykle používa sieť typu LAN. Tá je fyzicky ohraničená, obvykle objektom, v ktorom má firma sídlo.

Datum: 17.03.2020

Darček poteší každého

Nákupná horúčka je v plnom prúde, vyskakujú na vás samé pekné zľavy. Neviete, čo skôr vložiť do nákupných košíkov? Práve preto mám pre vás pár tipov ako nakúpiť na e-shopoch a vybrať vhodný darček pre muža aj darček pre ženu. Stačí si len vybrať tie správne kúsky!

Datum: 28.12.2019

Dočkáme sa na Slovensku online kasín?

Ľudia, ktorí sa radi bavia hazardnými hrami, si chodia zahrať výherné automaty alebo poker či ruletu do kamenných prevádzok kasín a herní. Už takmer rok čakáme na to, že budeme na Slovensku mať možnosť zahrať si tieto hry online, z pohodlia domova na počítači, alebo pri čakaní či cestovaní na mobilnom telefóne.

Datum: 27.11.2019

Je lepšie nakupovať v kamenných predajniach, alebo online?

V súčasnosti je toľko možností, kde nakupovať. Idete po ulici a zo všetkých strán sa na vás usmieva výklad obchodu. Surfujete po internete a na každej stránke vás oslovujú reklamy. Nakupujeme, míňame zarobené peniaze a je len na nás kde. 

Datum: 28.10.2019

Vyskúšajte si jedinečnú escape hru na palube divného autobusu

„Keď si šťastný, tlieskaj rukami – ťap, ťap!“ Kto by si to nepamätal zo školských výletov autobusom? Cesta do cieľa sa tak neuveriteľne vliekla, no domov to šlo už rýchlo. Čo tak sa so svojimi priateľmi zabaviť v autobuse ešte aj dnes? Hra Divný bus vám pripomenie, aké skvelé to v takom autobuse môže byť, len z neho nájsť cestu von…

Datum: 17.10.2019

Aké hrozby číhajú na nás na internete?

O užitočnosti internetu snáď nikto nepochybuje. Prostredníctvom online sveta platíme účty, komunikujeme, zabávame sa alebo sa vzdelávame. A ako miesto zábavy a získavania informácií vníma internet väčšina z nás. Menej ľudí si však uvedomuje, že internetové vody majú aj odvrátenú tvár.

Datum: 27.09.2019

Skype nie je prežitok – stále je významným komunikátorom

Facebook Messenger, Google Talk, Google Hangout, WhatsApp, Slack, Viber, Talky – rôznych komunikačných nástrojov je skutočne mnoho. Niektoré sú hlavne na telefonovanie (WhatsApp), iné hlavne na písanie (Messenger), niektoré, ako Skype, slúžia plnohodnotne pre oboje.

Datum: 16.09.2019

Tvorba webových stránok môže byť konečne skutočne vo vašich rukách

Chceli ste už dávno webové stránky ­– nové, alebo prerobiť tie súčasné; súkromné či firemné? Väčšinou nás odradí veľká cena za ich výrobu, ale aj problematická komunikácia s firmami, ktoré webové stránky ponúkajú.

Datum: 10.09.2019

Materstvo je stále zložitejšie – veda je už vybrať aj hračky pre deti

Naše maminky a babičky to mali jednoduchšie. Kúpili nám za naše detstvo jedny kocky, jednu až dve spoločenské hry, jednu stavebnicu, tri bábiky a maximálne dve plyšové hračky.

Datum: 30.07.2019

Aliexpress v slovenčine umožní nakupovať v Číne už skutočne každému – naučte sa to

Stále počúvate od známych, ako nakupujú v Číne. Hanbíte sa spýtať – to vedia čínsky? Veď vy si netrúfate ani na nákupy v angličtine. Nebojte sa – Aliexpress v slovenčine už existuje. A čo sa tam dá kúpiť?

Datum: 26.07.2019

Tvorba web stránok

Máte vlastnú firmu, no nemáte firemnú webovú stránku, prostredníctvom ktorej by ste mohli prezentovať seba, a teda svoje produkty? 

Datum: 19.06.2019

Nájdete tu prácu a kúpite auto – na ktorý slovenský portál zavítať?

Na Slovensku v dnešnej dobe pôsobí viacero online inzertných portálov s rôznym typom tovaru, nie všetky však prinášajú inzeráty adekvátnej kvality. 

Datum: 31.05.2019

Ako používať Excel šípky

V Exceli existujú rôzne spôsoby, ako sa presúvať po hárku medzi jednotlivými bunkami. Na rýchle premiestňovanie môžete používať klávesy so šípkami, posúvače alebo myš. Ako však využiť Excel šípky, ktoré označujú vývoj čísiel pre po sebe idúce obdobia?

Datum: 12.02.2019

Top-reklama.sk – komplexný reklamný portál

Chcete ukázať potencionálnym zákazníkom všetky druhy reklám na jednom mieste? Tak nečakajte a navštívte portál top-reklama.sk.

Datum: 26.11.2018

Odhaľte tajomstvo PPC reklám

Každý z vás zrejme tuší, keď sa povie PPC reklama, o čom je reč. Áno, presne tak.  Ide o formu platenej online reklamy, ktorá ak nie je dobre nastavená, správa sa ako hliníková  kocka v kyslom prostredí. Mizne, a teda stráca sa nám priamo pred očami.

Datum: 22.11.2018

Ako si vybrať digitálnu marketingovú agentúru

Je úplne nespochybniteľné, že v súčasnosti online marketing hýbe svetom. Preto čoraz viac spoločností propaguje svoje produkty a služby práve vo virtuálnom svete. Tradičné formy marketingu už pomaly vymierajú a do popredia prichádzajú stále nové a pokročilejšie nástroje. Otázkou však je, komu zveriť propagáciu na internete? Podľa akých kritérií si vybrať pri voľbe digitálnej marketingovej agentúry?

Datum: 24.10.2018

Moderné webové stránky, ktoré zaujmú? Takto si ich vytvoríte sami!

Tvorba webových stránok je dnes proces, ktorý zvládne skoro každý. Stačí na to iba dobrý nástroj. Pozrite sa, ako si vytvoriť vlastné webové stránky, ktoré skutočne zaujmú!


Datum: 19.10.2018


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť