Registrovať

Piatok 23. Marec 2018 | meniny má Adrián

Monitorujeme 1701 informačných zdrojov

PR články - Počítače, internet

Fotopasca. A nič vám neunikne!

Hľadáte spôsob, ako jednoducho, efektívne, ale najmä spoľahlivo sledovať nejaký majetok, osoby alebo zvieratá? Už ďalej nehľadajte, sú tu fotopasce!


 

Datum: 11.03.2018

Kancelársku rutinu nechajte na robota, zvládne toho naozaj veľa

Zamestnanci môžu teraz mať v práci voľnejšie ruky. Softvérový robot zastane CELÝ rad nezáživných úloh, ako prípravu reportov, výplatných pások, správu faktúr a mnoho ďalšieho.

Datum: 09.03.2018

Buďte pripravený na každé počasie

Ľudia prejavujú stále čím ďalej tým väčší záujem o informácie súvisiace s vývinom počasia, pretože počasie ovplyvňuje všetky ľudské činnosti. 

Datum: 28.02.2018

Pozor, ransomware útočí! Ako sa pred ním ochrániť?

Nie, ransomware nie je žiadny druh chrípky ani iného ochorenia človeka, jedná sa o vírus, ktorý napadne váš počítač a spôsobí vám veľké problémy. Našťastie, dá sa proti nemu bojovať.

Datum: 15.02.2018

Bez internetu vo svojom mobile ste stratení

Pred desiatimi-pätnástimi rokmi platilo známe neformálne pravidlo v znení „bez mobilu ani na krok“. Dnes by mohlo platiť „bez internetu v mobile ani na krok“. Veru áno, bez internetového pripojenia v súčasnosti nemôže žiadny mobilný telefón plnohodnotne fungovať. 

Datum: 25.01.2018

Zimné pneumatiky a ich história: Toto ste o nich určite nevedeli!

To, že existujú letné a zimné gumy, vie zaiste každý šofér. 

Datum: 23.10.2017

Otestujte si kvalitu domácej WiFi

Domáce WiFi pripojenie a mobilné pripojenie môžete testovať prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie RU MobilTest. 

Datum: 10.10.2017

IPTV - nová multimediálna skratka ktorá vás jednoducho stiahne

Prichádzajú časy, keď už i televíznym anténam a satelitom bude pomaly odzvonené. Výdobytkom novej doby sú internetové televízie, ktoré už satelit ani anténu nepotrebujú, ale ku ich kvalitnému fungovaniu pokojne stačí pripojenie k internetu a trocha technických zručností pri zapájaní.

Datum: 09.10.2017

Prečo nezavrhovať online marketing

Je potrebné klásť dôraz na internetový marketing? A čo vôbec online marketing znamená? 

Datum: 01.08.2017

Moderná / Responzívna webstránka – ako na to?

Rozhodli ste sa pre tvorbu webovej stránky, no jednou z vašich požiadaviek je najmä to, aby bola responzívna? Čo vlastne responzívnosť znamená? Ak je webstránka responzívna, znamená to, že sa vie automaticky prispôsobiť zariadeniu, na ktorom je zobrazovaná. 

Datum: 13.06.2017

Ako si vybrať správnu tému bakalárskej práce

Ako na písanie bakalárky, čo všetko musí obsahovať a čím začať? Aj vám bežia dookola v hlave podobné otázky? V tom prípade začnime výberom dobrej témy…

Datum: 01.05.2017

Centrálny register záverečných prác: Ako prebieha spolupráca s vysokými školami?

K vysokoškolskému štúdiu neodmysliteľne patrí tvorba záverečných prác. 

Datum: 02.04.2017

Pravidelné čistenie strechy zabezpečí jej stály atraktívny vzhľad a výrazne predĺži životnosť strešnej krytiny

Strechu nad hlavou si musíme vážiť, a preto je potrebné dopriať jej pravidelne náležitú starostlivosť. A tou nemyslíme len pravidelné natieranie farbou v prípade plechových striech. Ak ste sa pre svoj dom rozhodli pre pálenú keramickú krytinu či betónovú škridlu, slová predajcov o ich nulovej starostlivosti sú nie úplne pravdivé. Aj týmto strešným krytinám musíte venovať pozornosť, pretože inak svoju životnosť nedosiahnu ani zďaleka.

Datum: 27.03.2017

Ako napísať SEO články?

Hovorí vám niečo pojem „PR článok“? Význam tohto zaujímavého nástroja, ktorý stojí medzi reklamou a spravodajstvom, je momentálne veľmi rozšírený, no aj napriek tomu nie každá firma je schopná ho naplno využiť. Ako vlastne napísať kvalitný PR článok? Čo by mal obsahovať a čomu je naopak vhodné sa vyvarovať?

Datum: 14.03.2017

3 tipy, ako vylepšiť web z pohľadu SEO

Internet. Predávame na ňom, kupujeme, pracujeme, publikujeme, žijeme. A málokto predpokladá, že by sa to malo tak skoro zmeniť. Práve naopak. Internet a rôznorodá činnosť na ňom má veľkú budúcnosť, podobne ako internetová reklama. Aj preto je profesionálna  tvorba web stránok či eshopov nevyhnutnosťou, inak môžete len snívať o zarábaní Vášho webu.

Datum: 01.02.2017

Neviete programovať? Nevadí. Aj tak si môžete vytvoriť vlastný web

V súčasnej dobe vládne svetu celosvetová sieť internet, a preto si veľa spoločností aj drobných podnikateľov uvedomuje dôležitosť webových stránok. Aby ste sa vo virtuálnom svete prezentovali v tom najlepšom svetle, potrebujete atraktívnu webovú stránku s relevantnými informáciami.

Datum: 12.12.2016

Poradenská spoločnosť MotivP každoročne usporadúva mnoho konferencií a workshopov

V súčasnej dobe, kedy v popredí vystupujú predovšetkým sociálne siete, zabúdame na to, že všetky relevantné informácie sa nedajú vyhľadať na internete. Prijateľnejším zdrojom informácií je odborník s dlhoročnou praxou. A práve z tohto dôvodu odporúčame navštíviť niektorú z konferencií či niektorý z workshopov.

Datum: 24.10.2016

Zvládnite prvý semester na univerzite bez ťažkostí!

Začiatky bývajú ťažké a štart na vysokej nie je výnimkou. Zdanlivo je síce najväčším strašiakom všetkých vysokoškolákov diplomová práca a štátnice, ale aj vstup na univerzitnú pôdu býva zložitý. Pre väčšinu študentov je totiž  vysoká škola obrovskou zmenou, často za štúdiom cestujú stovky kilometrov, odídu z domu a musia si zvykať na celkom nový život aj režim. Iný vyučovací proces, iný prístup profesorov, odlišné návyky ostatných spolužiakov či spolubývajúcich na internáte.

Datum: 27.09.2016

Podporte svoj predaj vlastnou mobilnou aplikáciou

Podnikáte v obchode a zdá sa vám, že váš biznis sa nejako zasekol? Tržby, obrat, marža, zisk – toto všetko sú kľúčové ukazovatele vášho úspechu a predsa práve oni veľmi zaostávajú za vašimi plánmi? Je tu jednoduché riešenie ako efektívne podporiť rast vášho podnikania vytvorením vlastnej mobilnej aplikácie.

Datum: 23.09.2016

Povolenie ESTA Visa

Chystáte sa vycestovať do USA kvôli práci, dovolenke alebo budete tadiaľ len prechádzať? Určite dobre viete, že pred samotnou cestou budete musieť splniť niekoľko základných pravidiel, bez ktorých by vás do krajiny nepustili. Poďme si v krátkosti pripomenúť, na čo by ste nemali zabudnúť!

Datum: 28.08.2016

Najnovšie
Najčítanejšie

Nie sú nájdené žiadne články.

Nie sú nájdené žiadne články.Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť