Registrovať

Utorok 28. Marec 2017 | meniny má Soňa

Monitorujeme 1823 informačných zdrojov

PR články - Počítače, internet

Pravidelné čistenie strechy zabezpečí jej stály atraktívny vzhľad a výrazne predĺži životnosť strešnej krytiny

Strechu nad hlavou si musíme vážiť, a preto je potrebné dopriať jej pravidelne náležitú starostlivosť. A tou nemyslíme len pravidelné natieranie farbou v prípade plechových striech. Ak ste sa pre svoj dom rozhodli pre pálenú keramickú krytinu či betónovú škridlu, slová predajcov o ich nulovej starostlivosti sú nie úplne pravdivé. Aj týmto strešným krytinám musíte venovať pozornosť, pretože inak svoju životnosť nedosiahnu ani zďaleka.

Datum: 27.03.2017

Linkbuilding – budovanie spätných odkazov

Chcete zvýšiť návštevnosť na vašej stránke, eshope? Vďaka jednoduchému riešeniu, ktoré Vám ponúkneme, získate vyššiu návštevnosť a postupne si zlepšíte umiestnenie vo vyhľadávačoch.

Datum: 22.03.2017

Ako napísať SEO články?

Hovorí vám niečo pojem „PR článok“? Význam tohto zaujímavého nástroja, ktorý stojí medzi reklamou a spravodajstvom, je momentálne veľmi rozšírený, no aj napriek tomu nie každá firma je schopná ho naplno využiť. Ako vlastne napísať kvalitný PR článok? Čo by mal obsahovať a čomu je naopak vhodné sa vyvarovať?

Datum: 14.03.2017

Trend Micro uvádza Deep Security 10

Nová platforma zaisťuje ochranu serverov v prostredí hybridných cloudov. Nové prvky, napĺňajúce bezpečnostnú stratégiu XGen, zlepšujú ochranu serverov a teraz pokrývajú aj oblasť kontajnerových architektúr. 

Datum: 02.03.2017

Nový katalóg webových a firemných stránok

Začali ste podnikať na internete a chceli by ste lepšie umiestnenie vo vyhľadávačov? Zaistiť si viacej nových zákazníkov?

Datum: 03.02.2017

3 tipy, ako vylepšiť web z pohľadu SEO

Internet. Predávame na ňom, kupujeme, pracujeme, publikujeme, žijeme. A málokto predpokladá, že by sa to malo tak skoro zmeniť. Práve naopak. Internet a rôznorodá činnosť na ňom má veľkú budúcnosť, podobne ako internetová reklama. Aj preto je profesionálna  tvorba web stránok či eshopov nevyhnutnosťou, inak môžete len snívať o zarábaní Vášho webu.

Datum: 01.02.2017

PR články sú základom SEO optimalizácie a obsahového marketingu

Píšete a zverejňujete PR články? Viete kde vkladať kvalitné PR články? Ako napísať kvalitný PR článok, ktorý zaujme a pritiahne zákazníka na vašu stránku, eshop?

Datum: 09.01.2017

Linkbuilding – registrácia do katalógov

Oplatí sa ešte registrácia do slovenských a českých katalógov? Určite áno, ale iba do kvalitných katalógov.  Linkbuilding získavanie spätných odkazov je súčasť SEO optimalizácie.

Datum: 01.01.2017

Neviete programovať? Nevadí. Aj tak si môžete vytvoriť vlastný web

V súčasnej dobe vládne svetu celosvetová sieť internet, a preto si veľa spoločností aj drobných podnikateľov uvedomuje dôležitosť webových stránok. Aby ste sa vo virtuálnom svete prezentovali v tom najlepšom svetle, potrebujete atraktívnu webovú stránku s relevantnými informáciami.

Datum: 12.12.2016

Poradenská spoločnosť MotivP každoročne usporadúva mnoho konferencií a workshopov

V súčasnej dobe, kedy v popredí vystupujú predovšetkým sociálne siete, zabúdame na to, že všetky relevantné informácie sa nedajú vyhľadať na internete. Prijateľnejším zdrojom informácií je odborník s dlhoročnou praxou. A práve z tohto dôvodu odporúčame navštíviť niektorú z konferencií či niektorý z workshopov.

Datum: 24.10.2016

Zvládnite prvý semester na univerzite bez ťažkostí!

Začiatky bývajú ťažké a štart na vysokej nie je výnimkou. Zdanlivo je síce najväčším strašiakom všetkých vysokoškolákov diplomová práca a štátnice, ale aj vstup na univerzitnú pôdu býva zložitý. Pre väčšinu študentov je totiž  vysoká škola obrovskou zmenou, často za štúdiom cestujú stovky kilometrov, odídu z domu a musia si zvykať na celkom nový život aj režim. Iný vyučovací proces, iný prístup profesorov, odlišné návyky ostatných spolužiakov či spolubývajúcich na internáte.

Datum: 27.09.2016

Podporte svoj predaj vlastnou mobilnou aplikáciou

Podnikáte v obchode a zdá sa vám, že váš biznis sa nejako zasekol? Tržby, obrat, marža, zisk – toto všetko sú kľúčové ukazovatele vášho úspechu a predsa práve oni veľmi zaostávajú za vašimi plánmi? Je tu jednoduché riešenie ako efektívne podporiť rast vášho podnikania vytvorením vlastnej mobilnej aplikácie.

Datum: 23.09.2016

Povolenie ESTA Visa

Chystáte sa vycestovať do USA kvôli práci, dovolenke alebo budete tadiaľ len prechádzať? Určite dobre viete, že pred samotnou cestou budete musieť splniť niekoľko základných pravidiel, bez ktorých by vás do krajiny nepustili. Poďme si v krátkosti pripomenúť, na čo by ste nemali zabudnúť!

Datum: 28.08.2016

Ako, kde a kedy vznikla ruleta

Slovo „ruleta“ má francúzsky pôvod a znamená „malé kolo“. To nás teda privádza k tomu, kde treba hľadať zrod tejto hazardnej hry. Ak by sme si však prečítali o histórii rulety viac, zistili by sme, že má predchodcov v anglických hrách ako „Roly Poly“, prípadne v talianskom „Biribi“ a „Hoca“. Základné stratégie hrania rulety boli teda prevzaté z iných hier. Napríklad taký Casanova spomína v roku 1763: „Dámy v súčasnosti šalejú z Biribi, čo je hra, v ktorej sa ustavične podvádza. V Janove je táto hra zakázaná, no o to viac sa stala populárnou.“ 

Datum: 14.05.2016

Stieracie žreby online sú čoraz populárnejšie

V súčasnej dobe stále viac ľudí skúša svoje šťastie v stieracích žreboch, ktoré zdobia výkladné skrine takmer každej trafiky. Nie nadarmo sa hovorí, že kto nehrá, nevyhrá. Stačí, aby pri vás stála Šťastena, a potom do vášho vrecka nejaké to euro navyše určite spadne. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, kde kúpiť stieracie žreby „novej generácie".

Už sme naznačili, že stieracie žreby ponúka tak­mer každá trafika. No chodiť do mesta kvôli žrebu sa chce len málokomu, a preto vznikol internetový portál zameraný na online žreby. Princíp fungovania je úplne jednoduchý a online stieracie žreby si dokáže kúpiť aj úplný laik.

Datum: 25.04.2016

Bez noža do lesa ani na krok!

Aj taký malý nástroj, akým je nôž, dokáže v mnohých prípadoch poskytnúť veľkú pomoc. Ak ste poľovník alebo máte v rodine poľovníka, ktorému sa snažíte zohnať vhodný darček, možno vám dobre padne zorientovať sa v širokej ponuke nožov, od multifunkčných až po lovecké. Zistíte, že vybrať ten správny poľovnícky nožík nemusí byť vôbec také jednoduché, veď sortiment je naozaj rozsiahly!

Datum: 07.04.2016

Poker – hra, ktorá nikdy neomrzí

Poker pozná asi väčšina z nás. Ide pomerne o veľmi obľúbenú hru, ktorú hrá milióny ľudí po celom svete. Dokonca i profesionálni hráči pokru veľmi dobre vedia, že pri hraní tejto hry, treba poriadne rozmýšľať a potrápiť trošku i logické myslenie. Ide však pomerne o hru s jednoduchými pravidlami, ktorej dokáže hráč pochopiť behom pár minút. Poker sa s príchodom nových generácií však stále vyvíja a aj to je jeden z dôvodov, prečo nikdy nie je neskoro začať. 

Datum: 25.03.2016

Ako na Vašu bakalárku či diplomovku? Poradíme Vám!

Stresy, panika a neustále blížiaci sa termín odovzdávania Vašej záverečnej práce. Nič príjemné, skutočne. Často tieto práce píšeme už vo chvíľach, kedy máme celkom iné starosti a kedy našu myseľ zahlcujú celkom iné problémy. Samotná diplomovka či bakalárka sa však obísť nedá, nakoľko každá z týchto prác predstavuje podmienku pre úspešné absolvovanie konkrétneho štúdia.

Datum: 18.02.2016

Kde hrať ruletu online?

V súčasnej dobe sú hazardné hry veľmi skloňovanou témou, lebo ich zákernému kúzlu prepadá veľa mužov i žien. Kamenné kasína a herne, ktoré disponujú blikajúcimi výhernými automatmi a stoly s ruletou, sú veľmi lákavé. A ešte lákavejšie sú možnosti výhry. No veľmi často ľudia z kasína odchádzajú s prázdnymi vreckami. Ak sa chcete práve tomuto nešťastnému koncu vyhnúť, môžete vyskúšať ruletu zadarmo na internete. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme moderný herný portál.

Datum: 04.01.2016

Spoznajte výherné automaty, bez toho aby ste museli do kasína

Hoci široká verejnosť vníma výherné automaty ako hazardné hry v kasínach a herniach, veľmi často slúži k zábave. Výherné automaty nie sú len lákadlom na veľký zárobok, majú tiež iné čaro. Môžete si skrátiť dlhé a nudné chvíle počas sychravého dňa. A nemusíte vykročiť z domu, pretože do popredia sa dostávajú online výherné automaty. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme populárny server, ktorý sa tejto oblasti venuje.

Datum: 25.12.2015

 

 Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť