Registrovať

Utorok 28. Marec 2017 | meniny má Soňa

Monitorujeme 1823 informačných zdrojov

PR články - Ekonomika, financie

Sprostredkovateľ finančných služieb

V oblasti finančného zabezpečenia existuje veľký počet ich sprostredkovateľov. Vybrať si služby tej správnej inštitúcie nie je jednoduché. Každá sa snaží svojich klientov presvedčiť k tomu, aby využili práve jej služby a snaží sa im vsugerovať, že práve ona je to správne riešenie z hľadiska efektivity a hospodárnosti. 

Datum: 27.02.2017

Finančné služby a ich skupiny

Oblasť poskytovania finančných služieb predstavuje samostatnú kategóriu v rámci terciárneho sektora národného hospodárstva. Na trhu existuje veľký počet finančných skupín, ktorých finančné záležitosti predstavujú hlavnú náplň podnikania. Jednou takou je aj spoločnosť winners group. Finančné spoločnosti sa zväčša zameriavajú na poskytovanie komplexných produktov, ktoré uľahčia klientovi život vo viacerých oblastiach. Finančné služby sa podľa zamerania dajú rozdeliť do viacerých skupín. 

Datum: 27.02.2017

Dôchodky v roku 2017 a zmeny, ktoré v nich nastali

Neskorší odchod do dôchodku, nový spôsob valorizácie dôchodkov a toľko sľubovaná väčšia solidárnosť. To sú najväčšie zmeny v dôchodkoch, ktoré boli na rok 2017 avizované.

Datum: 23.02.2017

Pasívne investovanie

Pasívne investovanie je medzi ľuďmi čoraz obľúbenejšia téma. Množstvo z nich sa zapája do rôznych programov s cieľom vybudovať si vlastný pasívny príjem a dlhodobý úžitok. Na vytvorenie určitého aktíva, z ktorého plynie pasívny príjem je však potrebné aj trochu zapracovať. Najlepším riešením je tak zveriť svoje peniaze niekomu, kto sa vám o nich postará.

Datum: 09.02.2017

Online pôžičky sú čoraz dostupnejšie

S rozvojom technológii ide ruka v ruke aj rozvoj služieb. Pamätáte si ešte, kedy ste prvýkrát nakúpili cez internet? To, čo sa kedysi považovalo za malý technologický zázrak a obrovský krok v službách smerom k jednoduchosti a pohodlnosti, je dnes samozrejmosťou, nad ktorou sa ani nezamýšľame. 

Datum: 07.02.2017

4 najväčšie finančné problémy v rodinách

Našli ste si partnera, založili s ním rodinu, našli vlastné bývanie. Ako v rozprávke. No všade sa neskôr nájdu problémy. Viete, aké sú 4 najväčšie finančné problémy v domácnostiach?

Datum: 30.01.2017

Čo všetko sa zmení ohľadom dani z príjmov v roku 2017?

Podnikateľov čaká v tomto roku niekoľko zmien. Niektoré so sebou prinášajú výhody, iné zase nie. Poďme si rozobrať to najdôležitejšie, čo sa v tomto roku zmenilo a ako to ovplyvní vaše daňové priznanie online.

Datum: 26.01.2017

Daňový poradca a jeho úlohy

Sú povolania, ktoré akosi prirodzene vzbudzujú rešpekt. Lekár, právnik, daňový poradca… Áno, aj profesionálny, odborne zdatný daňový poradca je tým, ku komu s rešpektom vzhliadame a často sme doslova odkázaní na jeho pomoc a cenné rady.

Datum: 18.01.2017

Je kúpa ready-made spoločnosti bezpečná? Na čo si dať pozor.

Chcete založiť spoločnosť? Nechce sa vám obehávať úrady a zháňať „pečiatky?“. Uvažujete o možnosti kúpy už hotovej spoločnosti? Tieto tzv. ready-made spoločnosti je možné ihneď zakúpiť a hneď začať podnikať. Pri ich kúpe si však treba dať pozor na špecifické riziká.

Datum: 09.01.2017

Výhody daňového priznania: Naozaj?

Pravdepodobne viete, že povinnosť podať daňové priznanie za rok 2016 sa týka každého, kto mal v tomto roku zdaniteľné príjmy vyššie než 1 901,67 eura. Tí, ktorí mali príjmy nižšie, daňové priznanie podávať nemusia. Lenže za istých okolností je výhodné podať priznanie dobrovoľne, pretože dostanete späť do svojho vrecka to, čo vám patrí.
 

Datum: 22.12.2016

Daňové priznanie môžete vyplniť aj online. Poslúži Vám jednoduchá aplikácia!

Viete, že daňové priznanie môžete podať a vyplniť aj bez toho, aby ste si zaplatili služby drahého ekonóma? Zvládnete to veľmi jednoducho. A to aj bez akýchkoľvek skúseností z tejto oblasti. Pomôže Vám aplikácia, ktorá Vás vyplnením daňového priznania prevedie krok za krokom. A výsledkom bude Vaše daňové priznanie, ktoré postačí podpísať a doručiť na daňový úrad. Ako na to? 

Datum: 10.10.2016

Ako znížiť daňový základ v roku 2017

Tak ako v predchádzajúcich rokoch, ani tento raz sa prvého júla nezmenila suma životného minima. Okrem iného to znamená, že pri príprave daňového priznania za rok 2016 budú aktuálne rovnaké daňové veličiny ako doteraz, medzi nimi aj nezdaniteľné časti. 

Datum: 06.10.2016

Kde uschovať svoje financie

Ste ten šťastlivec čo má nadbytok financií? Pôžička je pre Vás neznáme slovo? Neviete čo s peniazmi, ktoré ležia u Vás doma schované v skrini, ktorým navyše hodnota každým dňom klesá kvôli inflácii?

Datum: 26.09.2016

15 tipov, s ktorými vyhráte každú zákazku

Spoločnosť B2M.CZ s.r.o. má za sebou už 11 rokov skúseností s prevádzkovaním dopytových systémov a je jednotkou z tejto oblasti v Českej i Slovenskej republike. Teraz predáva získané skúsenosti podnikateľom a radí im, ako postupovať, aby získali čo najviac zákaziek.

Datum: 21.09.2016

Ekonomický program, s ktorým je radosť pracovať

Viete, čo potrebujú malé a stredné firmy, aby mohli rásť? Tým tajomstvom nie je len dobrý produkt a služby. Alebo skvelý zamestnanci. Áno, aj tí sú kľúčový. No často sa zabúda  na dobré procesy, vďaka ktorým to celé drží pohromade a umožňuje bežným zamestnancom, ale aj vedúcim pracovníkom podávať skvelé výkony.

Datum: 22.08.2016

Chýbalo mu 75 € pred výplatou a prišiel o niekoľko stovák…

Veľmi zaujímavý prípad sa stal nedávno jednému mužovi zo stredného Slovenska. Do výplaty mu zostávalo niečo vyše týždňa, keď zistil, že sa mu pokazilo auto, ktoré používal na prácu. Tomu, čo sa stalo potom, len ťažko uveríte…

Datum: 03.06.2016

Výhodné skladovanie v prenajatom hangári

Pokiaľ žijete a pracujete v Bratislave, oproti ostatným máte veľkú výhodu – nielenže ste v hlavnom meste, kde je príležitostí na úspech neúrekom, ale sa vám otvárajú aj nové možnosti pre vaše podnikanie. Už dávno je vyvrátený mýtus, že polovicu mesačného zisku minie živnostník na zaplatenie nájmu za svoj kancelársky či skladový priestor. Podnikať sa dá aj výhodne, ak, samozrejme, máte prehľad o všetkých alternatívach. 

Datum: 26.05.2016

Nezarábate? Zrušte vašu firmu rýchlo a jednoducho

Založiť firmu v súčasnosti nie je takmer žiadny problém. Potrebnému know – how dáte reálny rozmer niekoľkými administratívnymi úkonmi a je vystarané, môžete začať podnikať. Podobne je to aj vtedy, ak sa svojej spoločnosti chcete zbaviť.

Datum: 20.04.2016

S elektronickou vizitkou Dôveryhodná firma sa vaše zisky znásobia

K certifikátu Dôveryhodná firma, ktorý je ocenením poctivých a spoľahlivých slovenských podnikateľov, môžete získať aj e-vizitku, ktorá vašu firmu ešte viac zviditeľní a zvýši jej kredibilitu.

Na trhu už nejaký čas pôsobí spoločnosť Centrum Výskumu Názorov Zákazníkov (CVNZ), ktorá ponúka nielen veľkým spoločnostiam, ale aj malým a stredným podnikateľom či živnostníkom možnosť získať Certifikát Dôveryhodná firma.

Datum: 04.03.2016

Informácie pre budúcich podnikateľov

Všetkých budúcich podnikateľov by určite zaujímali odpovede na tieto otázky:

 

    1. Ponúka niekto na predaj s.r.o.?

    2. Môžete si zvýšiť prestíž firmy hneď na začiatku podnikania?

    3. Je zakladanie spoločnosti zložité?

Datum: 23.02.2016

 

 Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť