Rozšírené hľadanie
Piatok 12. August 2022 |
meniny má Darina

PR články - Šport, športové potreby

Elektrický motor na bicykel

Elektrický motor na bicykel. Všetko od A po Z

Datum: 02.08.2022

História elektrobicyklov, pre mnohých prekvapivo, siaha do pomerne dávnej minulosti. Ich zrod sa datuje do obdobia, kedy začali vznikať prvé automobilky a prvý patent na „elektrický bicykel“ bol uznaný v 28. decembra 1897. 

Ako jazdiť na bazárovom bicykli štýlovo

Ako jazdiť na bazárovom bicykli štýlovo: čomu venovať pozornosť pri kúpe?

Datum: 29.07.2022

Ak ste na bicykli nováčikom, pravdepodobne ste sa ešte nezamýšľali nad tým, ako pri jazde vyzeráte. Možno ešte ani nevlastníte bicykel! 

zápasy UFC

Sledujte zápasy UFC zadarmo a fandite našim bojovníkom

Datum: 28.07.2022

Viete o tom že sa dá sledovať UFC zadarmo a popritom tak môžete fandiť aj našim bojovníkom? UFC alebo Ultimate Fighting Championship je najlepšia organizácia na svete, ktorá organizuje zápasy MMA teda Mix Martial Arts (Zmiešané bojové umenia).

Pohodlné športové legíny pre deti

Pohodlné športové legíny pre deti

Datum: 22.07.2022

Pri dopĺňaní detského šatníka hľadáme riešenia, v ktorých sa snúbi pohodlie nosenia s najmódnejším štýlom. Týmto požiadavkám ideálne vyhovujú športové legíny pre deti, ktoré sú výborné tak na každodenné aktivity, ako aj pri rodinnom oddychu v pohodlí domova. Kde nájsť tie najmódnejšie? Ako ich kombinovať pri každodennom nosení? Prezradíme Vám.

Vhodná bežecká obuv na leto

Vhodná bežecká obuv na leto

Datum: 20.07.2022

Beh je jedným zo športov, ktoré možno vykonávať celoročne. Zatiaľ, čo jedni si ho užívajú rekreačne, u iných sa stal súčasťou zdravého životného štýlu. 

Leto bez cyklovozíka si už nevieme predstaviť

Leto bez cyklovozíka si už nevieme predstaviť

Datum: 07.07.2022

Najlepšou kúpou v našom živote bol detský cyklovozík. S dvomi malými deťmi sme boli značne obmedzení, a ak sme chceli športovať, tak vždy jeden z nás musel zostať s deťmi.

Ako si vybrať bicykel do mesta aj na turistiku

Ako si vybrať bicykel do mesta aj na turistiku?

Datum: 03.07.2022

S bicyklami sa najčastejšie pohybujeme v meste alebo si doprajeme cyklistický výlet do lesa. Preto patria mestské a krosové bicykle medzi najpredávanejšie.

Aký vybrať bežiace pásy

Bežiace pásy pre fit životný štýl. Aký vybrať?

Datum: 30.06.2022

Mať malé domáce fitko v rodinnom dome je na nezaplatenie. Ak bude súčasťou vášho fitness aj bežiaci pás, tak si môžete užívať slastný pocit po vybehaní po celý rok.

Zaujímavosti zo sveta trampolín

Zaujímavosti zo sveta trampolín: Počuli ste aj o týchto?

Datum: 29.06.2022

Trampolíny sú výbornou cvičebnou pomôckou, vďaka ktorej spevňujete svalstvo, podporujete svoju kondičku a do určitej miery spaľujete kalórie. Vedeli ste však aj o niekoľkých zaujímavých faktoch, ktoré so sebou prinášajú? Zistite o trampolínach vi­ac!

Penny board, skateboard alebo longboard? Ktorý si vybrať?

Penny board, skateboard alebo longboard? Ktorý si vybrať?

Datum: 28.06.2022

Keď ste v skateboardingu nováčikom, výber správnej dosky pre vás môže byť neľahkou úlohou. Možno ste už počuli výraz penny board, a nie ste si istí, čo to presne je, a ako sa líši od štandardného skateboardu. Aký je teda medzi nimi rozdiel, a ktorý si vybrať?

Toto leto sa bude niesť v znamení paddleboardingu

Toto leto sa bude niesť v znamení paddleboardingu!

Datum: 02.06.2022

V lete pri vode vám nebude nuda absolútne hroziť, keď si so sebou zoberiete paddleboard. Odporúčame vám nájsť miesto pre túto športovú pomôcku aj v automobile a zobrať si paddleboard nielen k slovenským vodným plochám, ale tiež k moru.

domáci relax

Konečne začína čas jarnej pohody v záhrade. Ako oddychovať a ako zabaviť deti?

Datum: 28.04.2022

Majitelia rodinných domov mimo dedín veľmi neholdujú záhradkárčeniu. Veď všetko sa dá kúpiť v supermarkete. O tomto prístupe by sa dalo polemizovať, ale pravda je, že hektické bývanie v meste si vyžaduje domáci relax.

Tipy na to ako sa motivovať k pohybu

Tipy na to ako sa motivovať k pohybu

Datum: 29.03.2022

To že pravidelný pohyb má na naše telo blahodarný vplyv zrejme nemusíme pripomínať. Napriek tomu si neustále dokážeme vymýšľať množstvo výhovoriek prečo nešportovať a nehýbať sa.

Do veslovacieho trenažéra sa oplatí investovať

Do veslovacieho trenažéra sa oplatí investovať

Datum: 23.03.2022

Každé lepšie fitness centrum má vo svojej výbave veslovací trenažér. Ak podobné zariadenia navštevujete, iste ste si cvičenie na trenažéri vyskúšali.

Benefity, ktoré vás presvedčia, aby ste začali cvičiť jogu

Benefity, ktoré vás presvedčia, aby ste začali cvičiť jogu

Datum: 25.02.2022

Chcete spraviť maximum pre svoje telo, myseľ, psychiku? Ak je vaša odpoveď áno, tak by ste mali začať cvičiť jogu. Joga je cvičenie, ktoré môže praktizovať naozaj každý bez ohľadu na vek.

Turistická obuv

Treková obuv s Gore-Tex membránou na celodenné túry

Datum: 22.02.2022

Počas celodennej chôdze v horách prekonávate rôzne prekážky ako sú ostré skaly, popadané konáre alebo plytké horské potôčiky.

Ako si vybrať podložku na cvičenie

Ako si vybrať podložku na cvičenie?

Datum: 02.02.2022

Pri niektorých druhoch cvičenia, najmä pri joge, pilatese, posilňovaní či aerobiku sa bez podložky nezaobídete a platí to nielen doma, ale aj vo fitness centre. 

Elektro bicykel rozpohybuje každého

Schudnite s elektro bicyklom

Datum: 26.01.2022

Elekro bicykle sú pod paľbou kritikov. Vraj elektro generácia zlenivie, pretože už nikdy poriadne nešliapne do pedálov. To je ale veľmi špatný pohľad a opak je pravdou. Naopak! 

Čo si zbaliť na tradičnú zimnú dovolenku?

Čo si zbaliť na tradičnú zimnú dovolenku?

Datum: 11.01.2022

Oblečenie na zimnú dovolenku zaberie veľa miesta, aj keď nepočítate s novým outfitom na každý deň. Keď sa chystáte na zimnú dovolenku letieť, batožina musí spĺňať rovnaké parametre ako v lete. Kufor neoklamete.

Ako na bezpečnú turistiku

Ako na bezpečnú turistiku?

Datum: 22.12.2021

Zájsť si na výlet do hôr nemôže byť bez prípravy. Ísť tak naľahko a bez prípravy sa vám môže vypomstiť. Či už neodhadnutím počasia alebo aj možným zranením. Poviete si, že veď je to bezpečné a nemá sa vám čo stať. Ak by tomu tak bolo, neexistovala by horská záchranná služba.