Registrovať

Piatok 28. Apríl 2017 | meniny má Jarmila

Monitorujeme 1752 informačných zdrojov

PR články - Šport, športové potreby

Poradenstvo a ponuky pre online stávkovanie

Tipujete zápasy a nechce sa Vám neustále chodiť do kamenných stávkových kancelárií? Máme pre Vás tipy, rady a ponuky na kvalitné online stávkovanie.

Datum: 10.04.2017

Čo by malo byť bezpodmienečnou súčasťou lyžiarskej výstroje?

Aby sa vám dobre a pohodlne lyžovalo, nevyhnutnosťou vašej výstroje by mali byť bezpodmienečne lyžiarske okuliare, ktoré vás ochránia pred prípadným úrazom, vetrom a v neposlednom rade i slnečným žiarením. Správny výber lyžiarskych okuliarov je mimoriadne dôležitý, a preto netreba zabúdať na základné pravidlá, ktoré by ste ešte pred samotnou kúpou mali zvážiť.

Datum: 25.03.2017

Bez lyžiarskej prilby ani na krok!

Lyžovanie sa vďaka stále dokonalejšej technológií posunulo až na hranicu rizikového športu. 

Datum: 25.03.2017

Lyžovačka na Malinôm Brde

Plánujete zimnú dovolenku na Liptove spojenú s lyžovačkou? Potom vám odporúčame lyžiarske stredisko SKI Park Malinô Brdo. Stredisko sa nachádza na úpätí pohoria Veľká Fatra, približne 2 km od mesta Ružomberok.  

Datum: 28.11.2016

Vodný šport, ktorý milujeme: Rafting

Športy na divokej rieke sa tešia veľkej obľube. Profesionálnych rafterov a víkendových nadšencov pritom spája jedna podstatná vec: Čím rozbúrenejšia rieka, tým väčší adrenalín na vode. A presne o ten pocit nebezpečenstva a nepredvídateľnos­ti ide.

Datum: 23.10.2016

Vyrazte na golf!

Golf je voľnočasová aktivita, ktorá sa v poslednej dobe teší veľkej obľube. A potvrdzuje to nielen zvyšujúci sa záujem hráčov, ale tiež rastúci počet golfových ihrísk. 

Datum: 21.10.2016

Fanúšikova športu

Nie som veľkým fanúšikom futbalu čo sa týka pozerania. Avšak veľmi rada si ho zahrám s dospelými aj s deťmi. Osobne radšej šport robím ako sa naň pozerám. Hľadala som niečo pre deti na záhradu a natrafila som na spoločnosť Quickplay. Neviem či ju poznáš. No rozhodne stojí za to minimálne pozrieť si ich ponuku na webe.

Datum: 19.10.2016

Aj jeseň môžete tráviť na bicykli. No len s dostatočnou výbavou cyklo oblečenia

Aj keď sme sa pravdepodobne už nadobro rozlúčili s teplými letnými dňami, stále máme príležitosť na prevetranie našich bicyklov a vychutnanie si čerstvého vánku v prírode na dvoch kolesách. Nemusíte sa báť ani chladnejšieho počasia, pretože so správnym cyklo oblečením vám ani nižšie teploty, ani vietor či menšie prehánky nebudú na bicykli absolútne vadiť.

Datum: 09.10.2016

Tipy na zimnú poľovačku v roku 2016

Hlavná poľovnícka sezóna už nezadržateľne klope na dvere a každý správny poľovník je už na ňu istotne pripravený. Je tu však pár tipov, ktoré by vás aj napriek tomu mohli zaujať. Vďaka ním bude táto poľovnícka sezóna skutočne úspešná aj pre vás.

Datum: 22.09.2016

Vyberáme bežecké lyže

Aj keď máme ešte nádherné letné počasie v plnom prúde, o pár mesiacov tu máme zimu, s ktorou sa spájajú nielen Vianoce, ale aj lyžovanie. Relax na zasnežených horách je predstavou nejedného nadšenca zimných športov, a práve preto je ideálne, ak začnete o kúpe bežeckých lyží rozmýšľať vopred. 

Datum: 21.09.2016

Vylúčte televíziu z denného režimu

Myslím si, že mám prirodzenú inteligenciu a preto ma unavuje čítanie prihlúplych článkov a to isté platí aj o TV. Primitívne seriály ma unavujú a zisťujem, že kvôli nim aj hlúpnem. Radšej som v ostatnom čase sledoval športové kanály. Futbalistov ako sa hádžu po každom góle, lyžiarov ako ukazujú svoje zjazdové lyže keď vyhrajú závod. 

Datum: 11.08.2016

Automobilka Hyundai ako oficiálny sponzor UEFA EURO 2016 vie, že vášeň k futbalu pochádza z naozajstných fanúšikov a to bez ohľadu na vek.

Prvé video „Prichádza Euro 2016“, ktoré bolo zverejnené na začiatku turnaja dosiahlo viac ako 33 miliónov zhliadnutí na YouTube.

Datum: 24.06.2016

Steven Stamkos vynechá siedmy vzájomný zápas proti tučniakom

Fanúšikov kanadsko–americkej NHL určite zasiahla správa, že kapitán tímu Tampa Bay Lightning, Steven Stamkos, bude musieť vynechať siedmy vzájomný zápas, kedy jeho tím nastúpi vo finále východnej konferencie proti Pitttsburgu Penguins.

Datum: 29.05.2016

Nosiče bicyklov a ich výhody

Nosiče bicyklov na ťažné zariadenie vášho auta poskytujú jednoduché a inteligentné možnosti prenosu bicykla na ľubovoľné miesto. Ak premýšľate nad zakúpením takéhoto zariadenia, tieto výhody vám iste pomôžu pri rozhodovaní. Sami uvidíte, že nosiče bicyklov sú geniálnym riešením, ktoré napokon oceníte vy aj vaša rodina!

Datum: 15.05.2016

Bicyklový svet

Detské bicykle, horské bicykle, retro bicykle…dámske, pánske, nepreberné množstvo farieb a tvarov. Tiež máte pocit, že s nastupujúcou jarou sa ich počet v uliciach zmnohonásobil? Je to samozrejme pravda. 

Datum: 21.04.2016

Reklamná agentúra Roko poskytuje komunikačné poradenstvo pre tretí sektor

Existencia tretieho sektora je vyvolaná predovšetkým potrebou uspokojiť dopyt po službách, ktoré štát neprodukuje. V treťom sektore pôsobí rôzne nadácie, občianske záujmové združenia, kluby, dobrovoľnícke spolky, charitatívne spolky a ďalšie mimovládne organizácie s dobrovoľníckym a neziskovým charakterom. A práve na tretí sektor sa orientuje reklamná agentúra Roko, ktorú má pod svojimi krídlami marketingový špecialista Peter Kuba.

Datum: 13.04.2016

Lyžovanie pre ženy

Dámy a lyžovanie, to je kapitola sama o sebe. Nechcú byť sivými myškami, ale pri tom si kladú aj na kvalitu, strih, farbu, ale aj na dobrú dostupnú cenu. Na druhej strane na tieto požiadavky reaguje aj celý trh s lyžiarskym tovarom, vďaka čomu je úžasný výber farieb, strihov a pri tom toto oblečenie nestráca ženskosť, jemnosť, ale aj funkčnosť, vďaka ktorej sú dámy stále v teplúčku, suchu a bezpečí. 

Datum: 01.02.2016

Nibali neponáhľa so zverejnením budúcoročného programu

Minuloročný víťaz Tour de France, Vincenzo Nibali, zatiaľ odmieta zverejniť svoje primárne ciele na budúci rok. Jeho tímový manažér, Alexander Vinokourov, však prezradil, že cyklista sa pravdepodobne zameria na Giro d’Italia, zatiaľ čo jeho tímový kolega Fabio Aru bude viesť Astanu na Tour de France.

Datum: 16.12.2015

Výber lyžiarskeho oblečenia a lyží

Výber vhodnej lyžiarskej výstroje a lyží ovplyvní celú vašu dovolenku, preto pri ich výbere dbajte na rady predajcov priamo v predajni. Tým chceme povedať, že najlepšou variantou, ako si zohnať všetko presne na mieru a podľa vašich požiadaviek je kupovať výstroj ale aj lyže v kamenných špecializovaných obchodoch, v ktorých nájdete predajcov vyučených na predaj tejto výstroje.

Datum: 11.12.2015

Výživa pre silovo vytrvalostné športy

Výživa kulturistu je veľmi podstatná a hlavne častokrát aj komplikovaná súčasť jeho prípravy. Vzhľadom na zameranie športovca, druhu športu a aktuálnu časť prípravy sa mení aj príjem základných živín podľa potreby.

Datum: 22.10.2015

 

 Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť