Rozšírené hľadanie
Štvrtok 23. Marec 2023 |
meniny má Adrián

PR články - Šport, športové potreby

ako na turistiku v zime

7 rád, ako na turistiku v zime, aby ste neprechladli

Datum: 07.12.2022

V zime môže aj krátky pobyt vonku viesť k týždňu strávenému v posteli. Nachladnutie je bežným a častým ochorením, ktorého príčinou je zväčša to, že sa nevhodne oblečiete.

Výber správnej vzduchovej pušky

Čo všetko si treba všímať pri výbere zalamovacej vzduchovej pušky?

Datum: 05.12.2022

Výber správnej vzduchovej pušky nie je pre ľudí, ktorí majú so zbraňami ako také skúsenosti, vôbec náročný. Nie však každý z nás však už prišiel do kontaktu so vzduchovými zbraňami alebo inými strelnými zbraňami. 

Tipy, čo by vám nemalo chýbať pri kempovaní

Tipy, čo by vám nemalo chýbať pri kempovaní

Datum: 09.11.2022

Nadchla vás myšlienka na kempovanie? Možno už máte vybranú trasu, kemping a dokonca zaplatenú zálohu. Pozor však na to, aby ste v rámci veľkého nadšenia nezabudli na výbavu.

Ešte ste nevyskúšali spinning

Ešte ste nevyskúšali spinning? Zamilujete si ho

Datum: 01.11.2022

Spinnig slávil svoj vrchom pred pár rokmi a momentálne sa pomaly, ale iste vracia na výslnie. Spinnig je určený pre každého, kto potrebuje poriadnu dávku kardio cvičenia, adrenalínu a energie.

Jachting nie je len o zábave

Jachting nie je len o zábave. Tieto zdravotné výhody prináša

Datum: 16.10.2022

Túžba vlastniť jachtu má prvotné základy v predstave vetra vo vlasoch a pocitu slobody, ktorý môžete zažiť jedine na vodnej hladine.

3 spôsoby využitia detských cyklovozíkov

3 spôsoby využitia detských cyklovozíkov

Datum: 12.10.2022

Presne si pamätám moment, kedy som po prvý raz videl detský cyklovozík na vlastné oči. Bolo to približne pred desiatimi rokmi na cyklotrase za našim sídliskom.

e bajk pre seniorov

e bajk pre seniorov

Datum: 01.10.2022

Návrat elektrobicyklov na trh môžeme už dnes považovať za veľký prínos. 

Z jeho výhod môže čerpať prakticky ktokoľvek, nakoľko vo svojej podstate rozširuje možnosť použitia bicyklov a sú veľmi vhodné hlavne pre seniorov.

Najlepšie miesta na rybačku

Najlepšie miesta na rybačku, ktoré sa oplatí navštíviť

Datum: 29.09.2022

Rybačka by mala byť plánovaná nielen svojou výbavou, ale mali by ste si zvoliť aj tú správnu a najlepšiu lokalitu na lov. Výber lokality má niekoľko pravidiel, ktoré by ste mali zohľadniť, ak sa chcete popýšiť kapitálnym a bohatým úlovkom.

Jeseň prichádza, sezóna lesných túr a výletov!

Jeseň prichádza, sezóna lesných túr a výletov!

Datum: 25.09.2022

Babie leto, dobrá viditeľnosť, príjemná teplota uprostred dňa, farebná príroda. To všetko vás v jeseni láka nielen do hôr, ale aj na návštevy rôznych pamiatok. Každý si chce vychutnať posledné teplé, slnečné dni a nabiť sa energiou pred prichádzajúcou­ zimou.

Na trampolíne si užije veľa zábavy celá rodina

Na trampolíne si užije veľa zábavy celá rodina

Datum: 20.09.2022

Ak vaše deti rady trávia čas vonku, napríklad v záhrade rodinného domu alebo na chate, existuje veľa spôsobov, ako im poskytnúť maximálnu zábavu. Veľmi vhodným riešením je, ak sa rozhodnete zaobstarať si detskú trampolínu.

Chystáte sa zazimovať čln alebo loď? Údržbu zverte do rúk odborníkov

Chystáte sa zazimovať čln alebo loď? Údržbu zverte do rúk odborníkov

Datum: 11.09.2022

Jeseň je obdobím, kedy vodáci ukladajú svoje člny a lode do garáži, hangárov skladov alebo na záhradu pod špeciálnu plachtu.

Elektrický motor na bicykel

Elektrický motor na bicykel. Všetko od A po Z

Datum: 02.08.2022

História elektrobicyklov, pre mnohých prekvapivo, siaha do pomerne dávnej minulosti. Ich zrod sa datuje do obdobia, kedy začali vznikať prvé automobilky a prvý patent na „elektrický bicykel“ bol uznaný v 28. decembra 1897. 

Ako jazdiť na bazárovom bicykli štýlovo

Ako jazdiť na bazárovom bicykli štýlovo: čomu venovať pozornosť pri kúpe?

Datum: 29.07.2022

Ak ste na bicykli nováčikom, pravdepodobne ste sa ešte nezamýšľali nad tým, ako pri jazde vyzeráte. Možno ešte ani nevlastníte bicykel! 

zápasy UFC

Sledujte zápasy UFC zadarmo a fandite našim bojovníkom

Datum: 28.07.2022

Viete o tom že sa dá sledovať UFC zadarmo a popritom tak môžete fandiť aj našim bojovníkom? UFC alebo Ultimate Fighting Championship je najlepšia organizácia na svete, ktorá organizuje zápasy MMA teda Mix Martial Arts (Zmiešané bojové umenia).

Pohodlné športové legíny pre deti

Pohodlné športové legíny pre deti

Datum: 22.07.2022

Pri dopĺňaní detského šatníka hľadáme riešenia, v ktorých sa snúbi pohodlie nosenia s najmódnejším štýlom. Týmto požiadavkám ideálne vyhovujú športové legíny pre deti, ktoré sú výborné tak na každodenné aktivity, ako aj pri rodinnom oddychu v pohodlí domova. Kde nájsť tie najmódnejšie? Ako ich kombinovať pri každodennom nosení? Prezradíme Vám.

Vhodná bežecká obuv na leto

Vhodná bežecká obuv na leto

Datum: 20.07.2022

Beh je jedným zo športov, ktoré možno vykonávať celoročne. Zatiaľ, čo jedni si ho užívajú rekreačne, u iných sa stal súčasťou zdravého životného štýlu. 

Leto bez cyklovozíka si už nevieme predstaviť

Leto bez cyklovozíka si už nevieme predstaviť

Datum: 07.07.2022

Najlepšou kúpou v našom živote bol detský cyklovozík. S dvomi malými deťmi sme boli značne obmedzení, a ak sme chceli športovať, tak vždy jeden z nás musel zostať s deťmi.

Ako si vybrať bicykel do mesta aj na turistiku

Ako si vybrať bicykel do mesta aj na turistiku?

Datum: 03.07.2022

S bicyklami sa najčastejšie pohybujeme v meste alebo si doprajeme cyklistický výlet do lesa. Preto patria mestské a krosové bicykle medzi najpredávanejšie.

Aký vybrať bežiace pásy

Bežiace pásy pre fit životný štýl. Aký vybrať?

Datum: 30.06.2022

Mať malé domáce fitko v rodinnom dome je na nezaplatenie. Ak bude súčasťou vášho fitness aj bežiaci pás, tak si môžete užívať slastný pocit po vybehaní po celý rok.

Zaujímavosti zo sveta trampolín

Zaujímavosti zo sveta trampolín: Počuli ste aj o týchto?

Datum: 29.06.2022

Trampolíny sú výbornou cvičebnou pomôckou, vďaka ktorej spevňujete svalstvo, podporujete svoju kondičku a do určitej miery spaľujete kalórie. Vedeli ste však aj o niekoľkých zaujímavých faktoch, ktoré so sebou prinášajú? Zistite o trampolínach vi­ac!