Rozšírené hľadanie
Utorok 13. Apríl 2021 |
meniny má Aleš
Kolobežkovanie

Je možné schudnúť jazdou na kolobežke?

Datum: 26.02.2021

Vraví sa, že komu sa nelení, tomu sa zelení. Toto porekadlo neplatí len pre pracovné, ale aj športové úspechy. Vyformovaná postava nikomu nespadne len tak z neba. Samozrejme, že niektoré celebrity sa snažia o dare z nebies presvedčiť verejnosť a tajne doma cvičia o dušu. Vy necvičte o dušu, ale efektívne. Napríklad pomocou obyčajnej kolobežky.

Ako cvičiť v malom byte efektívne

Ako cvičiť v malom byte efektívne

Datum: 30.01.2021

Nemáte radi preplnené fitness centrá, ale váš byt je príliš malý pre bežiaci pás či posilňovaciu vežu? Nevadí. Existujú totiž druhy cvičenia a cvičebných pomôcok, ktoré vám umožnia cvičiť efektívne na veľmi malom priestore.

Cyklistické oblečenie

Keď na bicykel, tak s kvalitným cyklistickým oblečením

Datum: 23.12.2020

Práve toto je ten pravý čas na rozhýbanie tela, prečistenie hlavy a celkovú regeneráciu. Na outdoorové aktivity nie je v tomto čase až tak veľa možností, no predsa len sú. Tou najdostupnejšou je nepopierateľne bicyklovanie.

Beh patrí medzi najobľúbenejšie športy

Zabráňte zraneniam pri behu. Týmto chybám sa vyhnite

Datum: 22.12.2020

Beh patrí medzi najobľúbenejšie športy. Venuje sa mu veľká časť populácie kvôli dostupnosti. Behať môžete takmer kdekoľvek a k behu potrebujete len kvalitnú bežeckú obuv.

keď chcete schudnúť

Neviete schudnúť? Pri týchto športoch spálite najviac kalórií

Datum: 22.12.2020

Kto by netúžil schudnúť aspoň zopár kilogramov. Väčšina ľudí je nespokojných so svojou váhou. Samozrejme, že ženy viacej ako muži. Ľahká cesta k štíhlej línii nevedie. Chudnutie vyžaduje pevnú vôľu, vyvážené stravovanie a dostatok pohybu.

Najviac nebezpečné športy

Najviac nebezpečné športy na svete

Datum: 22.12.2020

Väčšina ľudí športuje, pretože si chcú upevniť zdravie alebo vyformovať postavu. Profesionálni športovci vydávajú zo seba maximálne výkony, pretože je šport ich životným štýlom a prostriedkom obživy.

Najbohatší bývalí športovci sveta

Najbohatší bývalí športovci sveta

Datum: 22.12.2020

Najbohatší športovci sveta získali svoj majetok nielen športovými výkonmi, ale aj pomocou podnikania. Mnohí z nich zarábali športom horibilné sumy a ešte ohromujúcejšie sumy sa im prirátavajú na konto vďaka ich prezieravému investovaniu.

Zimné obdobie nepraje fyzickej aktivite.

Cvičíme doma. Ktoré pomôcky na cvičenie by vám nemali chýbať

Datum: 22.12.2020

Zimné obdobie nepraje fyzickej aktivite. Obmedzené sú aj možnosti športovania. Musíte sa vzdať obľúbeného in-line korčuľovania, behania i bicyklovania.

Aby beh nebolel. Vyberáme bežeckú obuv

Datum: 19.10.2020

Športovanie na čerstvom vzduchu je tým najlepším nápadom. Medzi obľúbené športy, ktoré sa dajú realizovať vonku patrí beh. Na behaní je skvelé, že k nemu potrebujete naozaj len chuť k pohybu.

Obháji Peter Sagan zelený dres na Tour de France?

Datum: 01.09.2020

Svojich osem doterajších účastí na Tour dokázal Peter Sagan premeniť na 12 etapových prvenstiev a 7 celkových víťazstiev v bodovacej súťaži. Rozšíri žilinský rodák túto unikátnu zbierku o nové „prírastky“ a bude sa opäť tešiť zo zisku zeleného dresu?

Ako deti motivovať k športu?

Datum: 22.08.2020

Stavte na moderné ihriská a trampolínové parky

Cvičenie a strava nemôžu fungovať jeden bez druhého

Datum: 17.08.2020

Problematika športu sa môže zdať pre laikov veľmi jednoduchá, avšak nepodceňujte niečo, do čoho nie ste úplne zainteresovaní. Športovanie, to neznamená len dvíhanie ťažkých váh v posilňovni, ale aj disciplína mimo tréningu.

Cyklovozíky. Užite si jazdu na bicykli so svojím dieťaťom

Datum: 16.07.2020

Narodenie dieťaťa je jednou z najkrajších udalostí v živote každého človeka. Mnohí sa však obávajú, že sa budú musieť vzdať svojich koníčkov alebo životného štýlu. Nemusíte sa obávať. Takmer všetky činnosti sa dajú robiť spoločne s deťmi. Napríklad obľúbenej cyklistike sa môžete venovať  aj sa malým dieťaťom vďaka cyklovozíku.

Ekologické a trendové elektrobicykle

Datum: 16.07.2020

Preplnené cesty plné automobilov nás nútia čoraz častejšie voliť nové spôsoby dopravy. Do popredia sa hlavne v mestách dostávajú elektrokolobežky a elektrobicykle. Dopravia vás bezpečne, bez námahy, bez státia v kolónach a bez straty času kamkoľvek.

Prestavba Manchestru United bude dlhodobý proces

Datum: 29.06.2020

Žiaden iný klub v histórii anglického futbalu nemá toľko ligových titulov ako Manchester United. Okrem toho, žiadny iný klub z Anglicka nevyhral populárne treble, a teda ligu, domáci pohár a Ligu majstrov v jednej sezóne – len Manchester United.

Poznáte všetky typy bicyklov?

Datum: 25.06.2020

Cyklistika sa stáva čoraz populárnejším športom. Možno aj vďaka úspechom našich cyklistov v celosvetových súťažiach. Cyklistika však nie je len o profesionálnom športovom výkone.

Zorientujte sa v typoch lavičiek na cvičenie

Datum: 12.04.2020

Lavička na cvičenie je veľmi dobrý pomocník pri budovaní svalstva. Nechýba v žiadnom fitnes centre, a preto by nemala chýbať ani u vás doma. K väčšine lavíc sa dá zakúpiť príslušenstvo, ktoré ich možnosti a funkcie ešte viac rozšíri.

Nosiče bicyklov na ťažné zariadenia: Technické detaily, ktoré zavážia

Datum: 11.04.2020

Nosiče bicyklov pripevnené na ťažné zariadenie automobilu sú čoraz používanejšie. Avšak ak zvažujete takúto investíciu, vedzte, že nie je najmenšia.

Doprava v meste? Jednoznačne pomocou bicykla

Datum: 20.03.2020

Bicykel nie je výbornou voľbou len na výlety s rodinou či priateľmi, ale aj ako alternatíva dopravy v mestách. Tí, čo ho využívajú namiesto auta na neho nedajú dopustiť.

Láka vás golf? Tu je návod ako začať hrať

Datum: 15.02.2020

Aj Tiger Woods bol začiatočník, keď chytil po prvýkrát do ruky golfovú palicu. Všetci niekde začíname. Túto vonkajšiu aktivitu môžete hrať so svojimi známymi, alebo ju môžete vyskúšať sami na vlastnej koži.