Rozšírené hľadanie
Utorok 1. December 2020 |
meniny má Edmund

Kogeneračné jednotky: najefektívnejšie zariadenia na výrobu elektriny a tepla

Datum: 04.10.2020

Bez elektriny a tepla si už v súčasnosti ťažko predstaviť život. V moderných technológiách ide výroba oboch ruka v ruke.

Rozvoz jedla v Bratislave – novinka, ktorá sa oplatí!

Datum: 06.09.2020

Samozrejme, rozvoz jedla sám o sebe nie je žiadnou novinkou, no ak si už objednávate jedlo, po novom už nemusíte voliť len pizzu či fastfood. Dostupné je aj denné menu Bratislava, ktoré si môžete nechať doručiť k sebe domov!

Čo všetko si môžete požičať v Zeppelin RENT?

Datum: 03.05.2020

V požičovni stavebných strojov Zeppelin máte možnosť výberu zo širokej ponuky stavebných a iných pracovných strojov. Profesionálny servis je garantovaný.

Na potulkách arabským svetom – ideálnou voľbou je Omán!

Datum: 04.10.2019

O tom, že príjemnú dovolenku si môžete užiť aj na jeseň, vás presvedčí táto úžasná arabská destinácia. Omán leží v južnej, respektíve v juhovýchodnej oblasti Arabského polostrova. 

Erotické hračky na jednom mieste

Datum: 02.07.2019

Eerotické pomôcky sa v súčasnosti tešia veľkej obľube, k čomu nepochybne prispel megaúspešný knižný hit Fifty Shades. Ponuka je viac ako bohatá a na výber sú hračky, ktoré dokážu poriadne okoreniť každý vzťah. Vibrátory, dildá, análne a venušine guličky sa čoraz viac stávajú bežnou súčasťou spálne a už dávno nie sú tabu…

Čo nás môže naučiť Napoleon Hill o úspechu

Datum: 02.05.2019

Napoleon Hill je považovaný za jedného z najväčších mysliteľov v oblasti seba-zdokonaľovania a úspechu ako ktorákoľvek iná osoba v histórii.

Oplatí sa porovnávať PZP?

Datum: 29.04.2019

Každý vodič musí mať uzatvorené povinné zmluvné poistenie. Bez neho riskuje pokutu a v prípade nehody bude všetky náklady hradiť sám. 

Detský tábor – tá pravá letná zábava pre vášho potomka!

Datum: 26.04.2019

Letné prázdniny sa pomaly ale isto blížia, čo pre rodičov znamená povinnosť vhodne zorganizovať aktivity pre svojich potomkov. Ideálnym riešením je detský tábor, v ktorom dieťa zažije kopu zábavy a nových zážitkov!

Ako si vybrať dovolenku? Ak zostanete na Slovensku, môžete ušetriť

Datum: 11.04.2019

V apríli je už najvyšší čas začať si plánovať letnú dovolenku. Základom je určiť si, kam sa chcete vybrať – či zostať na Slovensku, alebo ísť do zahraničia, a koľko môžete do prázdnin investovať. Podľa prieskumu spoločnosti STEM/MARK pre Gusto Kartu dovolenku na cestovanie mimo domu minimálne raz za rok využívajú takmer tri štvrtiny obyvateľov Slovenska. Ak nie ste dobrodružný typ a nespoliehate sa na last-minute ponuky, s trochou plánovania môžete na cene dovolenky aj ušetriť. 

Urobte svojim zamestnancom z firmy druhý domov

Datum: 01.03.2019

Čoraz častejšie sa stretávame v rámci ponuky práce s benefitmi, ktoré motivujú svojich budúcich zamestnancov nielen peniazmi, ale aj prostredím, v ktorom budú pracovať. Dalo by sa povedať, že v dnešnej dobe si čoraz viac ľudí vyberá svojho zamestnávateľa podľa toho, v akých priestoroch budú tráviť väčšinu svojho dňa. 

Ktorá dohoda sa najviac oplatí?

Datum: 09.08.2018

V súčasnej dobe je pracovný trh naozaj rozmanitý. V ponuke je nespočetné množstvo pracovných ponúk. Zamestnávatelia však majú problém zohnať kvalifikovaných pracovníkov na rôzne pozície. Ak teda nie ste spokojní v súčasnom zamestnaní, rozhodne nebudete mať núdzu zohnať iné, možno aj omnoho lepšie platené. Vyznáte sa ale v dohodách? Ktorá z nich sa najlepšie oplatí? V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme ich výhody a nevýhody.

Aké zmeny v elektroodpade priniesla novela zákona?

Datum: 29.06.2018

Novela zákona o odpadoch, ktorá nabrala účinnosť v januári tohto roku, priniesla viaceré zmeny. Tie sa však netýkajú len plastových tašiek vo obchodoch či výrobcov obalov a neobalových výrobkov, ale aj elektroodpadu. Čo by ste určite mali vedieť? 

Vyskúšali ste už jediné legálne slovenské online kasíno?

Datum: 25.06.2018

Online automaty, poker, ruleta a iné hazardné hry sa stávajú čoraz populárnejšími, málokto však vie, že na Slovensku máme len jedno jediné legálne online kasíno, ktoré prevádzkuje spoločnosť Tipos. A veru, stojí zato!

Čo všetko musí spraviť cudzinec preto, aby získal naše štátne občianstvo

Datum: 23.05.2018

Tak ako my cestujeme po celom svete, rovnako aj cudzinci z rôznych krajín navštevujú našu krajinu. A dokonca v hojnom počte. Dnes už nie je žiadnou vzácnosťou naďabiť na akúkoľvek národnosť nech ste v ktoromkoľvek kúte Slovenska. By ste neverili, ale mnohým z nich sa tu tak zapáčilo, že sa rozhodli prijať naše štátne občianstvo. Lenže získať ho nie je až také jednoduché.


 

Kariérny portál s inovatívnymi riešeniami? To je eKariera.sk!

Datum: 09.05.2018

Hľadáte si prácu, ale chcete niečo výnimočné, chcete budovať kariéru a mať prehľad o aktuálnom dianí na pracovnom trhu s kopou užitočných rád a mnoho iného? Potom by ste mali zavítať na portál eKariera!

5 dôvodov, prečo vonkajšia reklama funguje aj v online dobe

Datum: 30.04.2018

Myslíte si, že účinná novodobá reklama musí mať online podobu? Že billboardy a citylighty už dnes nemajú význam? Prečítajte si 5 dôvodov, prečo vonkajšia reklama stále nie je mŕtva a je stále veľmi dobrým riešením!

Základná znalosť človeka – ako vybrať ďalekohľad?

Datum: 12.03.2018

Asi to veľa z nás v živote nerobilo a možno ani robiť nebude, ale vybrať správny ďalekohľad vôbec nemusí byť tak ľahké ako sa zdá. Zoznámte sa teda so základnými pojmami, ktoré sa s ďalekohľadmi spájajú.

Top tipy na tréning písania bakalárskej práce

Datum: 06.02.2018

Chystáte sa písať záverečnú prácu, no máte problém s napísaním dostatku ucelených viet s pridanou hodnotou? Skúste naše tipy pre rozšírenie pisateľských schopností. Ktoré cvičenia pomáhajú študentom najviac? 

Uspokojte partnera ako bohyňa a váš sexuálny život sa razom zlepší!

Datum: 19.12.2017

Súhra ženy a muža je veľmi dôležitá. Muž ocení na svojej žene toleranciu, talent na varenie dobrých jedál, zmysel pre humor, jej krásu a spoločné témy na rozhovor. Aby však všetky tieto veci mohol chlap oceniť je potrebné pestovať aj vzájomný vzťah v spálni a nezabúdať na sexuálny život. Ako teda uspokojiť muža, aby so svojou polovičkou mali dlhý a šťastný život?


Grécky Rhodos a Korfu

Datum: 15.05.2017

Grécko je rázovitá krajina s vyše 11. miliónmi obyvateľov rozprestierajúca sa na Balkánskom a Peloponézskom polostrove a na veľkom množstve ostrovov, ako sú Kréta, Rodos, Korfu alebo Lesbos. Prekrásne miesto pre dovolenky.