Rozšírené hľadanie
Streda 5. August 2020 |
meniny má Hortenzia

Výhody mobilného oplotenia.

Datum: 30.07.2020

Mobilné oplotenie sa montuje na miestach, kde nemôže stáť permanentný plot a ani nie je v budúcnosti plánovaný. Je to typ oplotenia, ktoré plní dočasnú ochrannú a vymedzovaciu úlohu.

Vyskúšajte niečo nové: Lezecké steny pre deti.

Datum: 30.07.2020

Hračky, hry, detské ihriská a parky majú svoju prioritnú úlohu zabaviť deti. Tie premyslené, či dobre zvolené druhy zábavy navyše pomáhajú nenápadným spôsobom pomocou hry rozvíjať psychickú aj fyzickú stránku dieťaťa. 

Aké sú hlavné kritériá pri výbere parfumu?

Datum: 28.07.2020

Vybrať si vôňu, ktorá vám bude „sedieť“, je niekedy naozaj náročné. Aké otázky by ste si mali pred samotným hľadaním „tej pravej“ voňavky položiť? Na tieto kritériá sa zamerajte!

Darčekové poukážky z najlepších slovenských e-shopov nájdete na jednom mieste

Datum: 10.07.2020

Narodeniny, meniny, svadby, výročia, krsty, priateľské stretnutia, darčeky ako poďakovanie za službu… Každý, kto má okolo seba veľkú rodinu, veľa priateľov, kolegov, či obchodných partnerov, by na vymýšľanie darčekov potreboval takmer špeciálnu agentúru.

Máte doma psíka? Vyrobte mu búdu so zateplením

Datum: 25.06.2020

Váš štvornohý miláčik najmä v zime ocení domček, v ktorom mu nebude zima. Pomôžu vám pritom lacné paletové ohrádky a OSB dosky. Poradíme vám, ako na to.

Aby vaše domáce zvieratá netrápili parazity

Datum: 20.06.2020

Domáce zvieratá žijúce vo voľných výbehoch alebo na záhrade sú ohrozované mnohými parazitmi. Nad týmto problémom by ste nemali zavierať oči, pretože napadnutie zvierat niektorými druhmi parazitov môže viesť až k smrti zvieraťa.

Svadobný fotograf

Datum: 10.06.2020

Pokiaľ hľadáte fotografa na Vašu svadbu, pozrite sa aj na môj web www.fotografovanie.eu. Svadobnej fotografii sa venujem už pomerne dlhú dobu a mám za sebou stovky svadieb a stovky spokojných zákazníkov. 

Aké sú aktuálne trendy v oblasti udržateľných obalov pre logistiku?

Datum: 05.06.2020

Pozrite sa s nami, aké sú výhody a možnosti využívania udržateľných obalov v logistike, ako túto oblasť ovplyvní aktuálna Koronavírusová situácia a ako sa bude oblasť udržateľných obalov vyvíjať do budúcna.

Drevené regály do predajne alebo obchodu – moje skúsenosti a recenzia drevko.sk

Datum: 13.05.2020

Ak práve uvažujete ako zariadiť svoju novú predajňu s tovarom, tak tento článok je určený práve vám. Zariaďovali sme lekáreň v malom mestečku na východe Slovenska a riešili sme hlavne otázku týkajúcu sa uskladnenia tovaru v sklade, ale taktiež aj priamo v predajni. Rozhodli sme sa pre drevené regály.

BARF – jediný správny spôsob kŕmenia vášho psa

Datum: 29.04.2020

Existuje mnoho spôsobov kŕmenia psa a mnoho druhov krmív. Preto je na mieste sa zamyslieť nad tým, čo je pre vášho psa najlepšie. BARF potrava pre psov je prirodzená, ľahko stráviteľná a chutná.

Akciové letáky vám umožnia ušetriť – vieme, kde ich nájdete na jednom mieste

Datum: 24.04.2020

Zabudnite na letákmi preplnené poštové schránky a konečne si na ne nalepte „Nevhadzovať reklamu“. Nepreplňujte si letákmi ani svoju e-mailovú schránku. Na čo, keď sa dajú nájsť na jednom mieste?

Prečo sledovať letáky Kaufland?

Datum: 07.04.2020

Kaufland patrí na Slovensku medzi najobľúbenejšie hypermarkety. A aj keď je jeho vlastníkom Lidl&Schwarz-Gruppe, ktorý vlastní Lidl, ponúka iný spôsob nakupovania.

Čo robiť s deťmi, keď prší?

Datum: 27.03.2020

Vonku prší, deti sa nudia, sú podráždené a nešťastné. Ako ich teda zabaviť? V tomto článku vám poradíme, ako sa prehrať aj za zlého počasia.

Revolučné náhrady plastu, ktoré prispievajú k ochrane životného prostredia

Datum: 27.03.2020

EKO plast a BIO plast ako pomocníci pred ekologickou katastrofou.


Chcem založiť autoservis

Datum: 19.03.2020

Veľa automechanikov túži po tom, že si raz založí vlastný autoservis. Nie každý však má odvahu pustiť sa do neistoty vlastného biznisu. Ak ste však odhodlaní riskovať a pre svoj cieľ ste schopní urobiť maximum, môže vám to priniesť úspech a konečne sa stanete sám sebe pánom. 

Staňte sa domácim baristom

Datum: 05.03.2020

Dáš si turka alebo nescu? Taká je ponuka kávy vo väčšine domácností. Čo keby mali vaši hostia na výber ristretto, doppio či Caffe Olé? Ak radi navštevujete kaviarne, aby ste si vychutnali naozajstnú kávu, ľahko to môžete dosiahnuť. 

Tričká s vlastnou potlačou: Aké výhody prinášajú?

Datum: 24.02.2020

Tričká patria k tým najobľúbenejším kusom oblečenia každého z nás. Či už sa chcete obliecť ležérne, alebo viac elegantne, aj vďaka vhodne zvolenému tričku sa vám podarí dosiahnuť požadovaný efekt. 

BABY RAPTOR – aby bolo nakupovanie zážitkom!

Datum: 20.02.2020

Obchodík Baby Raptor sa o vašu spokojnosť stará už 3 roky. Ide o jedinečný obchodík pre deti, ktorého prioritou nie je kvantita, ale najmä kvalita, odrážajúca sa nielen v ponuke tovaru, ale rovnako v službách či odbornom poradenstve. V tomto detskom svete je najdôležitejší zákazník, teda detičky a ich rodičia.

Výber toneru do tlačiarne – čo by som mal vedieť pred kúpou?

Datum: 16.02.2020

Výber medzi farebnými a čiernymi tonerovými kazetami závisí vo veľkej miere od vašej tlačiarne. 

Čo ponúka Lidl leták a prečo sa ho oplatí pravidelne sledovať?

Datum: 15.02.2020

Lidl patrí medzi najobľúbenejšie obchodné reťazce. Spočiatku si zákazníci zvykali na trochu odlišný sortiment, stály zákazník však dnes ocení veľké množstvo slovenských a českých výrobkov, nemecký tovar a taktiež kvalitné maloobchodné značky Lidlu.