Rozšírené hľadanie
Pondelok 28. November 2022 |
meniny má Henrieta

PR články - Obchody, služby

Ako si vybrať prehozy na posteľ

Ako si vybrať prehozy na posteľ pre dom a hotel

Datum: 13.11.2022

Len jeden pohyb – a pokrčená posteľ po spánku získa elegantný a reprezentatívny vzhľad. K dekoratérom patria prehozy na posteľ v útržkovitých interiérových dizajnoch hotelov a luxusných apartmánov: to je jedna z dominánt miestnosti.

Privítajte vianočný čas tematickými textíliami

Privítajte vianočný čas tematickými textíliami

Datum: 06.11.2022

Už ste sa prichytili pri pospevovaní typických vianočných melódií? Nebude to náhoda, veď je najvyšší čas uvažovať o vianočných darčekoch, dobrotách, ale aj dekoráciách. Počas sviatkov budeme veľa doma, cíťme sa tam útulne vďaka vianočným textíliám. 

Ako pripraviť terasu na chladné a mrazivé dni

Ako pripraviť terasu na chladné a mrazivé dni?

Datum: 31.10.2022

O tom, že tu máme jeseň, nás presviedča aj prostredie terás a balkónov. Zelená flóra sa razom zmení na prázdne a nehostinné miesto. Je to preto, aby sme predišli zbytočným škodám a prácam na jar.

8 skvelých tipov na vianočné darčeky

8 skvelých tipov na vianočné darčeky

Datum: 28.10.2022

Vianoce sa blížia a vy stále neviete aký darček darovať svojim blížnym? V tomto článku máme pre vás skvelých 8 tipov na vianočné darčeky.

Cesta za dobrou kávou

Cesta za dobrou kávou – keď hľadáte vskutku lahodnú kávu

Datum: 23.10.2022

Každému kávičkárovi sa občas stane, že natrafí na kaviareň, v ktorej namiesto lahodnej kávy dostane šálku sklamania. Vo vašom okolí už každú kaviareň poznáte a viete, kde zájsť, aby ste si vychutnali kávu par excellence.

Práca za nastaviteľným stolom - dosiahnite zdravý balans medzi státím a sedením

Práca za nastaviteľným stolom - dosiahnite zdravý balans medzi státím a sedením

Datum: 23.10.2022

O tom, že osemhodinové sedenia za stolom je nezdravé ste určite už počuli. Riešením tohto problému sú čoraz častejšie ospevované výškovo nastaviteľné stoly, ktoré umožňujú vykonávať pracovné činnosti v stoji. 

Ako vybrať výhodné balenie granúl pre šteniatka

Ako vybrať výhodné balenie granúl pre šteniatka?

Datum: 23.10.2022

Psy prechádzajú viacerými dôležitými fázami vo vývine. Azda najväčšou výzvou je udržiavať zdravý a spokojný rast šteňaťa. Ak ide o vášho prvého domáceho maznáčika, informujte sa ako u chovateľa, tak aj u veterinára. 

Drobné ovocie do záhrady

Drobné ovocie do záhrady

Datum: 29.09.2022

Drobné ovocie v záhrade poteší nielen deti, ale i dospelých. Veď kto by nechcel pri pomyslení na drobné ovocie len otvoriť dvere do záhrady a odtrhnúť si, po čom jeho chuťové bunky aktuálne túžia.

 

Na jeseň nám čaj opäť viac chutí

Na jeseň nám čaj opäť viac chutí

Datum: 29.09.2022

Zatiaľ čo v lete sme si radi dali niečo studené, aj keď pravdou je, že aj vychladený čaj je výbornou letnou pochúťkou, teraz na jeseň doslova milujeme horúci čajík. 

Aby bol váš psík šťastný

Aby bol váš psík šťastný

Datum: 15.09.2022

Nikto, kto nežije so psíkom, nevie pochopiť, že chovatelia psov považujú toto zvieratko za člena rodiny. A každému členovi rodiny sa snažíte dopriať to najlepšie, snažíte sa, aby bol šťastný.

Inšpirácie na jesenné dekorácie - aké trendy prináša rok 2022?

Inšpirácie na jesenné dekorácie - aké trendy prináša rok 2022?

Datum: 13.09.2022

Opäť prišla jeseň – listy sa pomaly sfarbujú do žlta, počasie sa ochladzuje a slnko zapadá za obzor skôr, ako by sme si priali. Tieto skutočnosti nás skôr či neskôr prinútia tráviť viac času v teple nášho domova.

Tlač lepených brožúr

Tlač lepených brožúr: Dokonalá väzba pre vaše rozsiahlejšie projekty

Datum: 08.09.2022

Knihy, učebnice, katalógy výrobkov, ročenky: na to všetko sa skvele hodí lepená väzba. Pre rozsiahlejšie dokumenty sa vyložene ponúka tvorba brožúry s lepenou väzbou V2. 

Kedy objednať firemný kalendár

Kedy objednať firemný kalendár?

Datum: 04.09.2022

Niektoré veci budú nenahraditeľné aj v dobe počítačov, laptopov, palmtopov, mobilov a iných elektronických zariadení. Jedným z nenahraditeľných predmetov sú firemné kalendáre.

reklamné predmety pre šport a zábavu

O silný zážitok z podujatia sa môžu postarať aj vaše reklamné predmety pre šport a zábavu

Datum: 03.09.2022

Usporadúvať akékoľvek podujatie či sa aspoň podieľať na jeho prípravách je fuška, avšak výsledok vždy stojí za to. A o to ide – získať pozitívne ohlasy zo strany firemných partnerov a klientov. Radi by ste emócie návštevníkov podujatia ešte viac zosilnili? 

Konzolové regály

Konzolové regály: Aké prinášajú benefity a prečo sú tak obľúbené?

Datum: 28.08.2022

Máte spoločnosť a chceli by ste v nej uskladniť plošný a tyčový materiál, palety a iné prvky, ktoré predstavujú netypický tvar? 

Ako na dokonalý piknik?

Ako na dokonalý piknik?

Datum: 23.08.2022

Teplé letné večery sú ako stvorené na vonkajšie posedenie na deke, v sprievode chutného jedla a vôní prírody.

Krajčírska výbava, ktorú doma musíte mať

Krajčírska výbava, ktorú doma musíte mať

Datum: 23.08.2022

Mať doma základnú výbavu, napríklad na prišitie odpadnutého gombíka alebo zašitie dierky na nohaviciach, je nutnosť nielen pre krajčírky, ale aj na bežné použitie. Okrem toho, že nemusíte hneď hľadať najbližšiu krajčírku alebo kupovať nové oblečenie, budete mať zo seba aj dobrý pocit.

Není dôvod sa trápiť s trávnikom, správna kosačka uľahčí prácu lahko a priamo!

Není dôvod sa trápiť s trávnikom, správna kosačka uľahčí prácu lahko a priamo!

Datum: 21.08.2022

Kúpa novej kosačky rozhodne nie je každoročnou záležitosťou. Preto by ste si mali jej kúpu poriadne premyslieť a pred uskutočnením nákupu si položiť niekoľko základných otázok. Záleží nám na tom, aby ste boli s výberom spokojní a preto sa vám tento proces pokúsime čo najviac uľahčiť.

Oficiálne preklady

Oficiálne preklady môžete mať hotové naozaj rýchlo

Datum: 15.08.2022

V dnešnom svete sa často stretávame priam s nesplniteľnými deadlinami, resp. časovými rámcami, keď je aj o hodinu neskoro. 

Dokonalá kancelária na prenájom

Dokonalá kancelária na prenájom? 6 trikov ako si vylepšiť kanceláriu.

Datum: 09.08.2022

Nájsť ideálnu kanceláriu nie je vôbec jednoduché. Poradíme vám ako si vylepšiť kancelárie na prenájom, aby boli presne podľa vašich predstáv.