Rozšírené hľadanie
Nedeľa 24. Január 2021 |
meniny má Timotej
Cesta kávy z plantáže do pražiarne

Cesta kávy z plantáže do pražiarne – spoznajte celý príbeh kávy!

Datum: 21.01.2021

Symbolická, tradičná vôňa kávy, jej chuť a vzhľad. Všetci ju milujeme a nedáme na ňu dopustiť. Káva je jeden z najznámejších nápojov z celého sveta. Každá krajina preferuje iný druh kávy, tak ako každý človek. Viete však ako prebieha celý proces výroby kávy?

Tlačeným letákom odzvonilo.

Tlačeným letákom odzvonilo. Hitom sú letáky online

Datum: 18.01.2021

U našich susedov, v Českej republike, používa českú verziu Kupino (Kupi.cz) až tretina českých domácností. Záujem o tento letákový portál rastie rýchlo aj u nás na Slovensku. 

Nekupuj auto! Klikni, jazdi a viac nerieš

Nekupuj auto! Klikni, jazdi a viac nerieš

Datum: 14.01.2021

Každý by chcel jazdiť na novom aute. Je to bezpečné, komfortné, keďže je s ním minimum starosti (pokaziť by sa nemalo) a hlavne je auto aj vec prestíže. Stále aj u nás platí tento prežitok.

Ako uviesť nový produkt na trh a neskrachovať

Ako uviesť nový produkt na trh a neskrachovať

Datum: 21.12.2020

Predtým, ako sa pustíte do uvedenia nového produktu alebo služby na trh, mali by ste si ako zodpovední podnikatelia prejsť niekoľko krokov, ktoré vám pomôžu overiť, že sa vynaložené investície a čas vrátia.

Moderná ekologická alternatíva kontajnerov a paliet!

Datum: 17.12.2020

V dnešnej dobe množstvo ľudí prichádza neustále s novými nápadmi. Všetci sa zamýšľajú nad tým, ako čo najšetrnejšie chrániť prostredie okolo nás. Čo však to prostredie znečisťuje? Je to odpad a materiál, ktorý majú ľudia problém efektívne skladovať, poprípade prepraviť. My vám ukážeme ako na to!

Všetko, čo by ste mali vedieť pred návštevou kozmetického salóna

Datum: 04.12.2020

Návšteva kozmetického salóna je v dnešnej dobe bežná ako úprava vlasov u kaderníčky. Niektoré dámy a dokonca páni si nenechajú ujsť chvíle relaxu a skrášlenia v útulnom salóne.

Takto sa nás snažia supermarkety obrať o peniaze         

Datum: 04.12.2020

Nákupy v supermarkete neobídu minimálne raz do týždňa každého z nás. Veľké obchody lákajú svojich zákazníkov na akciové ceny tovaru, pulty sa prehýbajú pod množstvom čerstvo vyzerajúcich potravín a zrazu sa aj náš nákupný vozík prehýba pod ťarchou úplných zbytočností.

Oplatí sa oprava topánok? Obuvnícke služby pomaly zanikajú

Datum: 04.12.2020

Možno si niektorí z vás pamätajú na časy, kedy boli ku každým topánkam pribalené na výmenu opätky. Po zničení pôvodných hlava rodiny zobrala kladivko a oprava bola za pár minút hotová.

Na čo by ste mali myslieť pred založením e-shopu

Datum: 04.12.2020

Chceli by ste začať podnikať a hľadáte spôsob ako začať? Jednou z možností je založenie e-shopu. Internetové podnikanie so sebou nesie mnohé výhody a len málo rizík.

Čo nás čaká vo sfére nakupovania v blízkej budúcnosti?

Datum: 04.12.2020

Niektoré technické vychytávky, o ktorých sa nám pred pár rokmi len snívalo sa zrazu stávajú realitou. Pokrok je čoraz rýchlejší hlavne v oblasti elektroniky.

Záložný zdroj ( elektrocentrála) elektriny pre vašu firmu

Datum: 02.12.2020

Nemocnice, domovy dôchodcov, výťahové systémy či banky sa bez prúdu nezaobídu. V niektorých prípadoch je to až životu nebezpečné, keď ide napríklad o pacientov napojených na dýchacie prístroje.

Súdne a overené preklady

Datum: 30.11.2020

Ste čerstvý absolvent školy či nádejný zamestnanec, ktorý sa rozhodol skúsiť šťastie a nájsť si prácu v zahraničí? Patríte snáď medzi tých, ktorí si naplánovali svadbu a nový život mimo Slovenskej republiky?

Stále je čas vylepšiť si kuchyňu – domáce potreby Bratislava už ale nehľadajte

Datum: 27.11.2020

Kde nakupujete domáce potreby? Napadlo vás, že sa najlepšie nakupujú online? Už nepotrebujete čakať, než budú vaše obľúbené domáce potreby Bratislava otvorené. Nakúpte si všetko v internetových domácich potrebách – Drobnosti.sk.

Oplatí sa kúpiť čínske minibagre?

Datum: 23.11.2020

Ak ste sa rozhodli pre dovoz tovaru z Číny, otvárajú sa vám takmer neobmedzené možnosti. Táto krajina totiž ponúka zoznam strojov rôzneho druhu, aký nenájdete pravdepodobne na žiadnom inom trhu.

Darček k sviatku, ktorý zaručene poteší

Datum: 29.10.2020

Každý z nás je jedinečný, naše meno je jedinečné a samozrejme aj naša osobnosť je jedinečná.
Práve meno nás sprevádza po celý náš život a patrí medzi prvé slová, ktoré sme sa naučili povedať.

Ako sa obliecť na prvé rande

Datum: 27.10.2020

Prvé rande je nepochybne veľmi výnimočná udalosť. Či už máte 15 alebo 40, určite si chcete dať záležať na prvom dojme. Ten totiž môžete urobiť len raz. Čo by ste si teda mali na prvé rande obliecť? Čítajte ďalej, poradíme vám.

Čím sa vyznačuje internetový predaj chemikálií?

Datum: 21.10.2020

Prostredníctvom príkladu dvoch vyhľadávaných chemických látok zistíme, ktorí výrobcovia a distribútori ponúkajú chemikálie online a za aké ceny.

Tip na skvelý prípitok? Štrngajte si s Aperol Spritz!

Datum: 07.10.2020

Niekomu sa stačí pozrieť na etiketu fľaše, a hneď sa mu s ňou spojí zážitok, pri ktorom si s nápojom pripíjal. Či sa štrngáte pravidelne, alebo len pri výnimočných príležitostiach, keď je čo oslavovať, osviežujúci Aperol Spritz pri tom nesmie chýbať, a to hlavne v teplom počasí.

8 vecí, ktoré tvoria dobrý catering

Datum: 30.09.2020

Rovnako ako mnoho iných oblastí aj catering vyžaduje, aby uspel v kombinácii tréningu, tvrdej práce a starostlivo zdokonalených schopností. Cateringové spoločnosti musia okrem kvality jedla a servisu zvládať aj také obchodné záležitosti, ako je, sales, marketing a vzťahy so zákazníkmi.

Výhody mobilného oplotenia.

Datum: 30.07.2020

Mobilné oplotenie sa montuje na miestach, kde nemôže stáť permanentný plot a ani nie je v budúcnosti plánovaný. Je to typ oplotenia, ktoré plní dočasnú ochrannú a vymedzovaciu úlohu.