Registrovať

Pondelok 26. Jún 2017 | meniny má Adriána

Monitorujeme 1746 informačných zdrojov

PR články - Obchody, služby

Prečo máme službu autopožičovne? Podľa čoho vyberať?

Možno práve vy ste túto služby nikdy nepotrebovali, no s určitosťou povedať neviete či sa vám táto služba niekedy nezíde. Autopožičovne sú často vyhľadávané aj zahraničnou klientelou, ktorá cestuje predovšetkým za obchodom. 

Datum: 22.06.2017

Vyberáme kvalitný kočík pre tých najmenších

Čakáte vytúžené bábätko a nemáte ešte žiadne skúsenosti s výberom kočíka? Informácie ohľadom rodičovstva a vecí s tým spojených, ktoré dnes nájdete v časopisoch, televízií či na internete je skutočne mnoho, no nie vždy je jednoduché vybrať si z toľkého kvanta to najužitočnejšie. Riaďte sa na základe nasledujúcich pravidiel a vyberte pre vaše dieťatko kočík snov!

Datum: 08.06.2017

Darček pre človeka, ktorý ocení originalitu

Určite máte vo svojom okolí niekoho, kto si na drahé materiálne darčeky nepotrpí, a ocení skôr dobrý a originálny nápad. Pokiaľ mu chcete kúpiť darček k sviatku, poďakovať sa mu, alebo mu iba urobiť radosť nejakou maličkosťou, zrejme budete potrebovať nejaký tip. Originálny a osobný darček poteší aj ľudí, ktorí si na darčeky nepotrpia. 

Datum: 28.05.2017

Používate správny kancelársky papier?

Možno si pokladáte otázku, ako by mohol byť nejaký kancelársky papier nesprávny? Divili by ste sa. Nie každý je vhodný na farebnú tlač a nie každý na obojstrannú. 

Datum: 03.04.2017

Tipli.sk je špička medzi cashback portálmi

Určite ste už počuli porekadlo, že zadarmo ani kura nehrabe. No v internetovom svete je možné aj nemožné. Ak viete v nakupovaní cez internet naozaj chodiť, môžete časť peňazí z každého nákupu získať späť, bez toho aby ste pre to niečo závratného urobili. Stačí sa len zaregistrovať na takzvanom cashback portáli. V tejto oblasti je absolútnou jednotkou Tipli.sk, ktorý sa počas svojej existencie vypracoval na špičku v pomyselnom rebríčku cashback portálov. A prvé miesto si právom zaslúži.

Datum: 27.02.2017

Poisťovacie služby spoločnosti Winners Group

V súčasnosti už nájdeme málokoho, kto sa dosiaľ nestretol so službami poskytovanými finančnými inštitúciami. Existuje už viacero druhov finančných služieb, ktorých hlavným cieľom je uspokojiť požiadavky klienta. Jedným z najvyužívanejších produktov spomedzi finančných produktov sú bezpochýb poisťovacie služby.

Datum: 27.02.2017

Pisoár bez vody vznikol vďaka suchu v Kalifornii

Bezdotykové pisoáre, ktoré na svoju prevádzku nespotrebúvajú vzácnu vodu, sa tešia čoraz väčšej obľube. Ich začiatky však boli náročné, a to aj napriek nesporným výhodám a ohľaduplnosti voči životnému prostrediu. 

Datum: 23.02.2017

Oplatí sa cestovné poistenie k platobnej karte?

To, že banky ponúkajú k platobným kartám aj cestovné poistenie, už dávno nie je žiadnou novinkou. Túto formu uzatvorenia cestovného poistenia zvolilo množstvo Slovákov. Niekedy vychádza dokonca lacnejšie ako samostatné cestovné poistenie. Dá sa naň ale spoľahnúť?

Datum: 20.02.2017

Nočné stolíky či poličky z drevených prepraviek? Žiaden problém!

Premýšľate o tom, že by sa Vám do spálne hodili nočné stolíky? A do kúpeľne, kuchyne či do dielne zasa praktické poličky? Nemusíte siahať hlboko do vrecka, stačí pohľadať nejaké vyradené prepravky na ovocie a zeleninu, nabrať odvahu, potrebné náradie a hurá do toho!

Datum: 31.01.2017

3 minuloročné vynálezy, ktoré rozhodne zaujali

Ak neviete dobre variť, chcete presne vedieť, ako veľmi je znečistené naše životné prostredie alebo Vás skôr zaujíma, ako konečne skoncovať s chrápaním Vašej polovičky, čítajte ďalej. 

Datum: 31.01.2017

3 dôležité veci, na ktoré treba myslieť pri prvej lyžovačke

Chcete sa tento rok naučiť lyžovať? Tak si buďte istý, že sa bude treba pripraviť. Stará múdrosť hovorí, že šťastie praje pripraveným.  A je na tom veľa pravdy. Predstavte si, že by ste teraz mali vyliezť na Mount Everest. 

Datum: 30.01.2017

Elektronický ohradník pre psov má široké využitie

Veľa majiteľov psov si sťažuje na neposlušnosť svojich štvornohých chlpáčov, ktorí si nájdu aj malú medzierku pre únik zo záhrady. Ale ak máte o svojho zvieracieho priateľa starosť, aby nebehal medzi idúcimi autami, ideálnym riešením je elektronický ohradník. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme, ako tento druh ohradníku funguje.

Datum: 30.01.2017

Záhradné párty stany nájdu uplatnenie v každom ročnom období

V horúcich letných dňoch sa usporadúvajú záhradné oslavy narodenín a grilovacie párty s priateľmi. Ale počasie je aj počas júna, júla či augusta nevyspytateľné, a preto by ste mali byť v prípade rýchlej dažďové prehánky pripravení. Úkryt pred náhlou nepriazňou počasia vám poskytne párty stan, ktorý sa vyznačuje vodeodolnosťou. To nie je jediná situácia, kedy záhradné párty stany prídu vhod.

Datum: 24.01.2017

POTREBUJETE ODDELIŤ AREÁL? MÁME PRE VÁS RIEŠENIE!

Potrebujete oddeliť váš areál od vonkajšieho okolia? Existuje jedno riešenie, ktoré je stopercentne účinné a zbaví vás všetkých starostí, ktoré ste museli doteraz riešiť – parkovacie zábrany a závory. Jedná sa o priemyselné závory, schopné intenzívnej prevádzky. Ide o výrobok, ktorý je kompatibilný so vstupným systémom čipových kariet či iných typov čipu. 

Datum: 29.12.2016

ČO JE GASTROSERVIS?

V dnešnej dobe môžeme na internete kúpiť naozaj čokoľvek – knihy, elektroniku, oblečenie a výnimkou nie sú ani potraviny. Nákup potravín cez internet má pre zákazníkov množstvo výhod, a to predovšetkým možnosť výberu zo širokého sortimentu produktov, a to priamo z pohodlia domova! 

Datum: 22.12.2016

Vianoce sa blížia. Už ste kúpili šperk svojej polovičke?

Vianoce sa neodkladne blížia, pričom vianočná atmosféra v nákupných centrách panuje od polovice novembra. Práve vianočná výzdoba v návštevníkoch evokuje nutnosť začať nakupovať darčeky pre svojich blízkych. Asi najväčším orieškom bude darček pre drahú polovičku. Musíme podotknúť, že takýto šperk nesklame, neurazí a poteší.

Datum: 29.11.2016

Hľadáte priestor pre svoju novú kanceláriu? Skúste to v Bratislave!

Hlavné mesto vie vždy očariť a ponúknuť veľmi veľa možností, nielen na bežný život. Platí to aj v prípade podnikania. Ale nájsť ten správny priestor na podnikanie, nemusí byť v dnešnej dobe vôbec jednoduché. Pre všetkých, ktorí uvažujú nad kanceláriou v Bratislave, máme dva tipy. Dáte prednosť kanceláriám v administratívnej a polyfunkčnej budove DOAS alebo radšej kancelárskym priestorom Viktória Košická? 

Datum: 24.10.2016

Aby sa púšťanie lampiónov šťastia nestalo katastrofou

Nielen zábavná pyrotechni­ka ako rakety či petardy si vyžaduje dodržiavanie bezpečnostných zásad pri ich používaní. Rizikové sú totiž aj jednoduchšie produkty z tejto kategórie, a to napríklad dnes veľmi obľúbené lampióny šťastia. Ich púšťanie sa stalo neodmysliteľnou súčasťou mnohých narodeninových osláv, svadieb či verejných akcií. Viete však, ako ich správne používať tak, aby nespôsobili katastrofu?

Datum: 26.09.2016

Reklama plagátmi nevymiera. Len sú kladené vysoké nároky na jej kvalitu

I keď si mnohí podnikatelia myslia, že klasická tlačená reklama vo forme plagátov či letákov patrí do minulosti a súčasnosť sa nesie v znamení internetovej propagácie, skutočnosť môže byť úplne odlišná. Dôležité však je, aby plagáty dokázali zaujať svojim dizajnom a priamo oslovovali cieľovú skupinu, pre ktorú sú určené. Preto musí byť výroba plagátov zodpovedná, s maximálnym zapojením kreativity a využitím potenciálu profesionálov, ktorí sa venujú práve tomuto typu reklamy.

Datum: 19.09.2016

Tohtoročná zima bude chladnejšia. Pripravte sa na ňu dostatočne

Už teraz počas leta mnohí meteorológia varujú, že tohtoročná zima bude chladnejšia ako tá posledná. Ak nechcete zháňať na poslednú chvíľu zimné oblečenie, zavítajte už teraz v predstihu do vybraných obchodných centier a vyberajte si kvalitné zimné oblečenie. Výber kvalitného oblečenia vám zaberie viac času ako výber kvalitných bieliacich pásikov, ale určite bude stáť za to. Mali by ste si uvedomiť, že kvalita sa nenachádza v lacných výrobkoch.

Datum: 24.06.2016

 

 Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť