Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Štvrtok 15. November 2018 | meniny má Leopold

Monitorujeme 1686 informačných zdrojov

PR články - Obchody, služby

Veľtrh ArtVerona pre milovníkov umenia

Pre milovníkov tradičného a moderného umenia je určený veľtrh ArtVerona, ktorý sa bude konať 12. až 15. októbra roku 2018 na výstavisku v talianskej Verone. 

Datum: 15.10.2018

Premýšľate, čo darovať k narodeniu dieťaťa? Obrovský boom zažívajú zlaté mince

Ak očakávate prírastok do rodiny, zrejme premýšľate nad vhodným darčekom pre novonarodené bábätko. Zabudnite na dojčenské oblečenie, peniaze do obálky, plienky a podobne, skôr sa vráťte k tradícii, ktorá na niekoľko rokov, žiaľ, vymizla. Momentálne však oslavuje comeback. O akú tradíciu ide?

Datum: 28.09.2018

Chcete pomôcť zachrániť našu planétu? Pite írsku whiskey, škótsku whiskey, alebo kvalitný rum!

Ako to myslím? Prečo by sa pitím rumu alebo whiskey mala zachrániť planéta? Jednoducho! K týmto nápojom nepatrí slamka!

Datum: 25.09.2018

Ako si vybrať ten najvhodnejší plastový obal pre váš produkt. Poradíme vám ako na to.

V každom podnikaní je treba hotové produkty niekde uschovať pre bezpečné uloženie a následný transport. Ako si ale vybrať ten správny prepravný materiál.

Datum: 20.09.2018

Ako reklamovať produkt zakúpený cez internet?

Určite sa aj vám niekoľkokrát stalo, že ste výrobok, ktorý ste si kúpili, či už na internete alebo v kamennom obchode, museli ísť reklamovať, pretože sa po nejakom čase od kúpy pokazil alebo vám nevyhovoval. Je to úplne normálne a práve kvôli tomu obchody ponúkajú možnosť vrátenia alebo reklamovania výrobku do nejakej lehoty.

Datum: 25.08.2018

Obdobie najväčších nákupov sa čo nevidieť začne

Leto nám pomaly končí a s ním aj „uhorková“ sezóna, horúce dni a prázdniny. So septembrom prichádzajú nielen školské povinnosti, menej slnka a dlhé večery, ale aj prípravy na zimu a s ňou spojený Black Friday a čarovné Vianoce.

Datum: 21.08.2018

Kvalitná káva ako z kaviarne? Automatický kávovar vám s tým pomôže!

Máte radi kvalitnú kávu a hľadáte kvalitný kávovar do firmy alebo domov? Dnes môže mať kávovar hocikto a užívať si kvalitnú kávu ako z prvotriednej kaviarne každý deň. Napríklad, vďaka kávovarom Nivona!

Datum: 20.08.2018

Hľadá sa kuriér. Značka: spoľahlivý

Azda neexistuje človek či firma, ktorá by aspoň raz v živote nevyužila služby kuriéra. Kuriérske služby nám výrazným spôsobom zjednodušujú život. Na to, aby ste niečo poslali alebo si nechali doručiť, už nemusíte ani vyjsť z domu či firmy.


 

Datum: 31.07.2018

Aj zdravotná stolička môže byť benefit

Takmer každý zamestnávateľ dnes poskytuje svojim zamestnancom benefity, ktoré ho majú motivovať k lepším výsledkom alebo mu uľahčiť život. Niektorí však pri nich môžu myslieť aj na vaše zdravie. 

Datum: 27.07.2018

myAustria.sk - rakúska a nemecká drogéria online

Rakúska a nemecká drogéria predávaná na západe presvedčila už mnoho ľudí o svojej kvalite. Ako sa však ku nej dostať, aby človek nemusel stráviť dlhé hodiny cestovaním a blúdením po nákupných centrách? Odpoveď je jednoduchá.

Datum: 23.07.2018

Aká tlač je vhodná pre príbalové letáky a návody?

Či už ste fyzická osoba alebo vlastníte firmu, môže sa vyskytnúť situácia, kedy budete potrebovať vytlačiť viac, než len klasický dokument. Najlepšou voľbou je zveriť to do rúk odborníkom na špecifickú tlač.

Datum: 16.07.2018

Najlepšie kancelárske stoličky pre aktívne sedenie

Sedieť 8 hodín na stoličke v kancelárii sa jednoducho nedá. Len predsa asi málokto dokáže celú pracovnú dobu sedieť na jednom mieste bez pohybu. 

Datum: 29.06.2018

Originálny a na mieru šitý darček

Veľakrát si lámeme hlavu, čím obdarovať svojich blízkych, či obchodných partnerov pri príležitosti ich sviatku, či len ako uctenie si ich osoby milou pozornosťou. V zhone dní často nemáme čas sa zaoberať výberom vhodného darčeka, či drobnosti na utuženie rodinných alebo obchodných vzťahov. Zháňanie toho pravého produktu býva niekedy dosť stresujúce, hlavne ak nás tlačí čas. Mnohokrát sa potom necháme uniesť reklamou a kúpime prvú vec, ktorá nám príde do cesty.

Datum: 30.04.2018

Mohli by ste si dovoliť tieto nápojové poklady?

Pitie je akt dekadencie. Či už je to fľaša starého šampanského alebo koktaily, ktoré sa podávajú v baroch po celom svete, tieto nápoje sú zaradené na zoznamy najdrahších nápojov na svete. Mohli by ste si ich dovoliť aj vy?

Datum: 19.04.2018

Viete, ako rozpoznať kvalitné párty stany?

Letná sezóna sa blíži a s ňou aj mnoho aktivít, na ktoré budete potrebovať nejaké zastrešenie. Ideálny riešením sú párty stany, pri ich výbere by ste si ale mali dávať pozor, aby vám potom párty stan slúžil čo najdlhšie!

Datum: 03.04.2018

Originálny darček na každú príležitosť? Predsa doručenie kvetov!

Nie je darček ako darček. Veľa darčekov, ktoré sa ešte donedávna považovali za originálne, už dnes originálne nie sú. Obyčajná donáška kvetov ale originálnou zostáva, prečo by ste ju mali využiť?

Datum: 02.04.2018

Ako skvalitniť život vášmu psovi? Jednoduché, sú tu luxusné potreby pre psy!

Ako zaručiť, aby sa váš pes nemohol sťažovať, že jeho živote je pod psa? Jednoduché, sú tu predsa luxusné potreby pre psy, ktoré nepotešia len vášho psa, ale aj vás!


Datum: 27.03.2018

Ako vybrať správny darček v podobe oblečenia.

Poznáte ten pocit – niekto z vášho okolia má narodeniny a vy netušíte čo mu dať ako darček. Tak vbehnete do najbližšieho obchodu s oblečením a začnete hľadať. Zrazu si ale uvedomíte, že je toľko možností, až ani neviete či je to dobrý nápad. Ak sa podobnej situácii chcete v budúcnosti vyhnúť, prečítajte si zopár rád o nakupovaní oblečenia pre niekoho iného.

Datum: 27.03.2018

Akú úlohu zohrávajú technológie v dnešných kanceláriách?

Asi nie je žiadnym tajomstvom, že počítače a elektronické spracovanie dát zefektívňujú množstvo kancelárskych úkonov, s ktorými sa v práci trápime dennodenne. Boj firiem o získanie skúsených zamestnancov nie je v dnešnej dobe nič nezvyčajné, a práve preto sú jednotlivé organizácie nútené nájsť inovácie či novátorské riešenia, ktoré by pomohli získať nových, ale tiež udržať stálych zamestnancov na pracovisku.

Datum: 26.03.2018

Oceľové haly – keď hala, tak výhodná!

Nadišiel ten čas, keď musíte začať riešiť nové priestory? Máte ale rozbehnutý biznis a nemáte čas na nekonečnú stavbu haly? Je tu pre vás jednoduché riešenie, nazýva sa oceľové haly!

Datum: 25.03.2018Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť