Rozšírené hľadanie
Pondelok 12. Apríl 2021 |
meniny má Estera
pohodlné a bezpečné jazdenie na koni

Ako si zabezpečiť pohodlnú a flexibilnú jazdu na koni?

Datum: 24.03.2021

Výbavu pre jazdu na koni nekupujeme ako mačku vo vreci. Na pohodlné a bezpečné jazdenie má vplyv každý jeden prvok z výbavy, no ako prvé sa zameriavame na sedlo. 

Svetelná reklama patrí do marketingového mixu

Svetelná reklama patrí do marketingového mixu

Datum: 08.03.2021

Ani v dnešnej online dobe neplatí, že by sa všetky marketingové aktivity mali presunúť na internet. Určite strácajú význam niektoré iné média, ale klasické podlinkové aktivity, kam patrí aj svetelná reklama, majú svoj význam aj v dnešnej dobe.

NanoConcept prináša možnosť aplikovať nanotechnológie v reálnom živote

NanoConcept prináša možnosť aplikovať nanotechnológie v reálnom živote

Datum: 08.03.2021

Technológie sú k ničomu, pokiaľ ich nemáme možnosť reálne využívať. To je aj prípad nanotechnológií. Mnohí z nás si stále nevedia predstaviť, čo nám dokážu tieto technológie ponúknuť. Pritom už dnes máme možnosť používať obrovské množstvo výrobkov napríklad z oblasti chemickej nanotechnológie. Tou sa zaoberá aj NanoConcept, ktorý vyvíja praktické výrobky pre ochranu povrchov využiteľné v bežnej domácnosti

drogeria online s najširším sortimentom

Prstom po klávesnici? Klik na drogeria online s najširším sortimentom!

Datum: 01.02.2021

Nakupovanie priamo z domova je obľúbené už len preto, že si vo zvýšenej miere chránime zdravie a vyhýbame sa preplneným prevádzkam. 

Úspešný online event, seminár či večierok:

Úspešný online event, seminár či večierok: Nechajte si poradiť

Datum: 28.01.2021

Online eventy sú dnes každodennou realitou a mohlo by sa zdať, že dnes už ich usporadúva každý. Nie všetky však majú požadovanú úroveň, a tak sa aj ich dosah či efektivita často stráca.

kupóny s peknou zľavou

About You kupóny s peknou zľavou nájdete aktuálne iba na Kuponovnik.sk

Datum: 27.01.2021

Poďte si nakúpiť na About You posledné trendy. Už tam nakupujete? Dnes patrí tento e-shop s módou pre ženy, mužov aj deti k najobľúbenejším.

Kvalita slovenských pražiarní kávy

Kvalita slovenských pražiarní kávy

Datum: 25.01.2021

V prípade, že ste milovníkom kávy, mali by ste vyskúšať niečo nové. Na Slovensku, tak ako aj v iných krajinách existujú rôzne pražiarne kávy, kde pracujú skúsení ľudia. Ako by mala vyzerať kvalitná pražiareň kávy?

Cesta kávy z plantáže do pražiarne

Cesta kávy z plantáže do pražiarne – spoznajte celý príbeh kávy!

Datum: 21.01.2021

Symbolická, tradičná vôňa kávy, jej chuť a vzhľad. Všetci ju milujeme a nedáme na ňu dopustiť. Káva je jeden z najznámejších nápojov z celého sveta. Každá krajina preferuje iný druh kávy, tak ako každý človek. Viete však ako prebieha celý proces výroby kávy?

Tlačeným letákom odzvonilo.

Tlačeným letákom odzvonilo. Hitom sú letáky online

Datum: 18.01.2021

U našich susedov, v Českej republike, používa českú verziu Kupino (Kupi.cz) až tretina českých domácností. Záujem o tento letákový portál rastie rýchlo aj u nás na Slovensku. 

Nekupuj auto! Klikni, jazdi a viac nerieš

Nekupuj auto! Klikni, jazdi a viac nerieš

Datum: 14.01.2021

Každý by chcel jazdiť na novom aute. Je to bezpečné, komfortné, keďže je s ním minimum starosti (pokaziť by sa nemalo) a hlavne je auto aj vec prestíže. Stále aj u nás platí tento prežitok.

Ako uviesť nový produkt na trh a neskrachovať

Ako uviesť nový produkt na trh a neskrachovať

Datum: 21.12.2020

Predtým, ako sa pustíte do uvedenia nového produktu alebo služby na trh, mali by ste si ako zodpovední podnikatelia prejsť niekoľko krokov, ktoré vám pomôžu overiť, že sa vynaložené investície a čas vrátia.

Moderná ekologická alternatíva kontajnerov a paliet!

Datum: 17.12.2020

V dnešnej dobe množstvo ľudí prichádza neustále s novými nápadmi. Všetci sa zamýšľajú nad tým, ako čo najšetrnejšie chrániť prostredie okolo nás. Čo však to prostredie znečisťuje? Je to odpad a materiál, ktorý majú ľudia problém efektívne skladovať, poprípade prepraviť. My vám ukážeme ako na to!

Všetko, čo by ste mali vedieť pred návštevou kozmetického salóna

Datum: 04.12.2020

Návšteva kozmetického salóna je v dnešnej dobe bežná ako úprava vlasov u kaderníčky. Niektoré dámy a dokonca páni si nenechajú ujsť chvíle relaxu a skrášlenia v útulnom salóne.

Takto sa nás snažia supermarkety obrať o peniaze         

Datum: 04.12.2020

Nákupy v supermarkete neobídu minimálne raz do týždňa každého z nás. Veľké obchody lákajú svojich zákazníkov na akciové ceny tovaru, pulty sa prehýbajú pod množstvom čerstvo vyzerajúcich potravín a zrazu sa aj náš nákupný vozík prehýba pod ťarchou úplných zbytočností.

Oplatí sa oprava topánok? Obuvnícke služby pomaly zanikajú

Datum: 04.12.2020

Možno si niektorí z vás pamätajú na časy, kedy boli ku každým topánkam pribalené na výmenu opätky. Po zničení pôvodných hlava rodiny zobrala kladivko a oprava bola za pár minút hotová.

Na čo by ste mali myslieť pred založením e-shopu

Datum: 04.12.2020

Chceli by ste začať podnikať a hľadáte spôsob ako začať? Jednou z možností je založenie e-shopu. Internetové podnikanie so sebou nesie mnohé výhody a len málo rizík.

Čo nás čaká vo sfére nakupovania v blízkej budúcnosti?

Datum: 04.12.2020

Niektoré technické vychytávky, o ktorých sa nám pred pár rokmi len snívalo sa zrazu stávajú realitou. Pokrok je čoraz rýchlejší hlavne v oblasti elektroniky.

Záložný zdroj ( elektrocentrála) elektriny pre vašu firmu

Datum: 02.12.2020

Nemocnice, domovy dôchodcov, výťahové systémy či banky sa bez prúdu nezaobídu. V niektorých prípadoch je to až životu nebezpečné, keď ide napríklad o pacientov napojených na dýchacie prístroje.

Súdne a overené preklady

Datum: 30.11.2020

Ste čerstvý absolvent školy či nádejný zamestnanec, ktorý sa rozhodol skúsiť šťastie a nájsť si prácu v zahraničí? Patríte snáď medzi tých, ktorí si naplánovali svadbu a nový život mimo Slovenskej republiky?

Stále je čas vylepšiť si kuchyňu – domáce potreby Bratislava už ale nehľadajte

Datum: 27.11.2020

Kde nakupujete domáce potreby? Napadlo vás, že sa najlepšie nakupujú online? Už nepotrebujete čakať, než budú vaše obľúbené domáce potreby Bratislava otvorené. Nakúpte si všetko v internetových domácich potrebách – Drobnosti.sk.