Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Sobota 22. Február 2020 | meniny má Etela

Monitorujeme 1650 informačných zdrojov

PR články - Obchody, služby

BABY RAPTOR – aby bolo nakupovanie zážitkom!

Obchodík Baby Raptor sa o vašu spokojnosť stará už 3 roky. Ide o jedinečný obchodík pre deti, ktorého prioritou nie je kvantita, ale najmä kvalita, odrážajúca sa nielen v ponuke tovaru, ale rovnako v službách či odbornom poradenstve. V tomto detskom svete je najdôležitejší zákazník, teda detičky a ich rodičia. 

Datum: 20.02.2020

Výber toneru do tlačiarne – čo by som mal vedieť pred kúpou?

Výber medzi farebnými a čiernymi tonerovými kazetami závisí vo veľkej miere od vašej tlačiarne. 

Datum: 16.02.2020

Čo ponúka Lidl leták a prečo sa ho oplatí pravidelne sledovať?

Lidl patrí medzi najobľúbenejšie obchodné reťazce. Spočiatku si zákazníci zvykali na trochu odlišný sortiment, stály zákazník však dnes ocení veľké množstvo slovenských a českých výrobkov, nemecký tovar a taktiež kvalitné maloobchodné značky Lidlu.

Datum: 15.02.2020

Výhodná novinka pri nakupovaní online – zľavové kupóny!

Hoci v zahraničí sa zľavové kupóny používajú už dlhú dobu, na Slovensko sa dostali len prednedávnom a mnohí ľudia ich stále aktívne nevyužívajú, čo je rozhodne veľká škoda!


Datum: 11.02.2020

Tieto kúsky by určite nemali chýbať vo vašom šatníku

Z času na čas je predsa len celkom dobré doplniť alebo vymeniť svoj šatník. Nemyslíme vymeniť v zmysle s niekým iným pravdaže nie, ale v zmysle vymeniť zopár kúskov, ktoré máte v šatníku.

Datum: 05.02.2020

Nožnicové stany so širokým spektrom využitia

Hľadáte kvalitný záhradný stan, altánok, promo či predajný stánok? Ideálnym riešením môžu byť práve nožnicové stany v rôznych podobách, ktoré sú jednoduché, no mimoriadne praktické zároveň.

Datum: 22.01.2020

Plastové euro palety – praktické, ľahké, recyklovateľné

Tradičným materiálom na výrobu euro paliet bolo vždy drevo. Časy sa však menia a spolu s nimi aj palety. Najvýhodnejším moderným riešením sú práve plastové euro palety. Aké výhody prinášajú?

Datum: 22.01.2020

KDE NÁJDETE CHEMIKÁLIE A LÁTKY PRE PRIEMYSELNÉ POTREBY?

Rozličné priemyselné odvetvia a profesionálne inštitúcie môžu v rámci vykonávania svojej práce alebo výskumu potrebovať viaceré chemické látky. Ak je to aj váš prípad, odhalíme vám, kde sa môžete obrátiť pri hľadaní konkrétnych chemických produktov.

Datum: 20.01.2020

Ako nenaletieť podvodníkom pri kúpe nehnuteľnosti

Súčasné úroky na hypotékach neustále tlačia ceny nehnuteľností nahor. Záujemcovia o vlastné bývanie, predovšetkým mladí ľudia, ktorí kupujú svoje prvé bývanie čelia častokrát situácii, kedy sa musia rozhodnúť kúpiť nehnuteľnosť na základe jednej prehliadky.

Datum: 19.01.2020

Moderné plastové prepravky – novinka, ktorá sa oplatí!

Najväčšie rozdiely častokrát robia tie najmenšie detaily. Takýmto detailom sú napríklad plastové prepravky v rámci prepravy a skladovania tovarov v B2B sektore. Aké výhody prinášajú moderné plastové prepravky a prečo sa tak oplatia?

Datum: 18.12.2019

Strešné boxy a ich využitie – áno či nie?

Pýtate sa, prečo sú strešné nosiče prospešné alebo dôležité? Mali by ich mať moderné vozidlá? Na tieto otázky je veľmi jednoduché odpovedať. 

Datum: 09.12.2019

Pásky s potlačou sú najlacnejším marketingom

Lepiace pásky s potlačou vidíte dnes a denne na balíčkoch konkurencie, aj u iných nekonkurenčných firiem. Vy ich ešte stále nepoužívate? Tak to je určite chyba.

Datum: 28.11.2019

Triedenie odpadu: Najdetailnejšia príručka na triedenie odpadu

Možno aj vy občas zaváhate, ktorý výrobok patrí do akého smetného koša. Separovanie odpadu sa môže javiť ako komplikované a časovo náročné.

Datum: 27.11.2019

Vianočný sprievodca: tipy na vianočné darčeky pre každého člena rodiny

Čokoládové kolekcie v regáloch, vysvietené výklady nákupných centier či chytľavé vianočné odrhovačky v reklamách nám už niekoľko dní oznamujú blížiaci sa najkrajší čas roku – Vianoce.

Datum: 25.11.2019

Dovolenka na lodi v Chorvátsku. Ako na to?

Plavba loďou je v poslednej dobe čím ďalej tým viac obľúbeným spôsobom, ako stráviť dovolenku pri mori. 

Datum: 14.11.2019

Veľkoformátová tlač nie je len o billboardoch! Poznáte jej podoby?

Zvažujete vo vašej firme investovať reklamný rozpočet do offline reklamy? Robíte veľmi dobre, ceny za offline reklamu totiž medziročne klesajú a dostupné sú tak aj pre menšie firmy. Oplatia sa najmä tieto typy offline propagácie.

Datum: 26.10.2019

Vianoce sa blížia! Máte už vybavené firemné darčeky?

Vianoce sú skvelou príležitosťou na poďakovanie sa svojim obchodným partnerom, významným klientom a zamestnancom za ich celoročnú spoluprácu. Skvelým nápadom na darček môžu byť práve vianočné reklamné predmety!

Datum: 20.10.2019

Kam na výlet s deťmi pri Štrbskom plese

Štrbské pleso je jednou z najnavštevo­vanejších lokalít Vysokých Tatier. Je východiskovým bodom mnohých horských túr a v okolí nájdeme veľa možností aktívneho trávenia voľného času. 

Datum: 27.09.2019

Na výbere OZV záleží. Povieme vám prečo.

Podľa platného zákona o odpadoch v Slovenskej republike platí rozšírená zodpovednosť výrobcov (RZV). Rozšírená zodpovednosť sa týka výrobcov, ale aj dovozcov vyhradených výrobkov. 

Datum: 25.09.2019

Malé konferenčné priestory by nemali chýbať v žiadnej firme

Aj vy sa zamýšľate nad tým, čo stojí za úspechom mnohých slovenských, ale aj zahraničných firiem? Je to odbornosť zamestnancov, vysoká motivácia alebo priateľský kolektív? 

Datum: 18.09.2019


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť