Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Streda 8. Apríl 2020 | meniny má Albert

Monitorujeme 1651 informačných zdrojov

PR články - Obchody, služby

Prečo sledovať letáky Kaufland?

Kaufland patrí na Slovensku medzi najobľúbenejšie hypermarkety. A aj keď je jeho vlastníkom Lidl&Schwarz-Gruppe, ktorý vlastní Lidl, ponúka iný spôsob nakupovania.

Datum: 07.04.2020

Čo robiť s deťmi, keď prší?

Vonku prší, deti sa nudia, sú podráždené a nešťastné. Ako ich teda zabaviť? V tomto článku vám poradíme, ako sa prehrať aj za zlého počasia.

Datum: 27.03.2020

Revolučné náhrady plastu, ktoré prispievajú k ochrane životného prostredia

EKO plast a BIO plast ako pomocníci pred ekologickou katastrofou.


Datum: 27.03.2020

Chcem založiť autoservis

Veľa automechanikov túži po tom, že si raz založí vlastný autoservis. Nie každý však má odvahu pustiť sa do neistoty vlastného biznisu. Ak ste však odhodlaní riskovať a pre svoj cieľ ste schopní urobiť maximum, môže vám to priniesť úspech a konečne sa stanete sám sebe pánom. 

Datum: 19.03.2020

Staňte sa domácim baristom

Dáš si turka alebo nescu? Taká je ponuka kávy vo väčšine domácností. Čo keby mali vaši hostia na výber ristretto, doppio či Caffe Olé? Ak radi navštevujete kaviarne, aby ste si vychutnali naozajstnú kávu, ľahko to môžete dosiahnuť. 

Datum: 05.03.2020

Tričká s vlastnou potlačou: Aké výhody prinášajú?

Tričká patria k tým najobľúbenejším kusom oblečenia každého z nás. Či už sa chcete obliecť ležérne, alebo viac elegantne, aj vďaka vhodne zvolenému tričku sa vám podarí dosiahnuť požadovaný efekt. 

Datum: 24.02.2020

BABY RAPTOR – aby bolo nakupovanie zážitkom!

Obchodík Baby Raptor sa o vašu spokojnosť stará už 3 roky. Ide o jedinečný obchodík pre deti, ktorého prioritou nie je kvantita, ale najmä kvalita, odrážajúca sa nielen v ponuke tovaru, ale rovnako v službách či odbornom poradenstve. V tomto detskom svete je najdôležitejší zákazník, teda detičky a ich rodičia.

Datum: 20.02.2020

Výber toneru do tlačiarne – čo by som mal vedieť pred kúpou?

Výber medzi farebnými a čiernymi tonerovými kazetami závisí vo veľkej miere od vašej tlačiarne. 

Datum: 16.02.2020

Čo ponúka Lidl leták a prečo sa ho oplatí pravidelne sledovať?

Lidl patrí medzi najobľúbenejšie obchodné reťazce. Spočiatku si zákazníci zvykali na trochu odlišný sortiment, stály zákazník však dnes ocení veľké množstvo slovenských a českých výrobkov, nemecký tovar a taktiež kvalitné maloobchodné značky Lidlu.

Datum: 15.02.2020

Výhodná novinka pri nakupovaní online – zľavové kupóny!

Hoci v zahraničí sa zľavové kupóny používajú už dlhú dobu, na Slovensko sa dostali len prednedávnom a mnohí ľudia ich stále aktívne nevyužívajú, čo je rozhodne veľká škoda!


Datum: 11.02.2020

Tieto kúsky by určite nemali chýbať vo vašom šatníku

Z času na čas je predsa len celkom dobré doplniť alebo vymeniť svoj šatník. Nemyslíme vymeniť v zmysle s niekým iným pravdaže nie, ale v zmysle vymeniť zopár kúskov, ktoré máte v šatníku.

Datum: 05.02.2020

Nožnicové stany so širokým spektrom využitia

Hľadáte kvalitný záhradný stan, altánok, promo či predajný stánok? Ideálnym riešením môžu byť práve nožnicové stany v rôznych podobách, ktoré sú jednoduché, no mimoriadne praktické zároveň.

Datum: 22.01.2020

Plastové euro palety – praktické, ľahké, recyklovateľné

Tradičným materiálom na výrobu euro paliet bolo vždy drevo. Časy sa však menia a spolu s nimi aj palety. Najvýhodnejším moderným riešením sú práve plastové euro palety. Aké výhody prinášajú?

Datum: 22.01.2020

KDE NÁJDETE CHEMIKÁLIE A LÁTKY PRE PRIEMYSELNÉ POTREBY?

Rozličné priemyselné odvetvia a profesionálne inštitúcie môžu v rámci vykonávania svojej práce alebo výskumu potrebovať viaceré chemické látky. Ak je to aj váš prípad, odhalíme vám, kde sa môžete obrátiť pri hľadaní konkrétnych chemických produktov.

Datum: 20.01.2020

Ako nenaletieť podvodníkom pri kúpe nehnuteľnosti

Súčasné úroky na hypotékach neustále tlačia ceny nehnuteľností nahor. Záujemcovia o vlastné bývanie, predovšetkým mladí ľudia, ktorí kupujú svoje prvé bývanie čelia častokrát situácii, kedy sa musia rozhodnúť kúpiť nehnuteľnosť na základe jednej prehliadky.

Datum: 19.01.2020

Moderné plastové prepravky – novinka, ktorá sa oplatí!

Najväčšie rozdiely častokrát robia tie najmenšie detaily. Takýmto detailom sú napríklad plastové prepravky v rámci prepravy a skladovania tovarov v B2B sektore. Aké výhody prinášajú moderné plastové prepravky a prečo sa tak oplatia?

Datum: 18.12.2019

Strešné boxy a ich využitie – áno či nie?

Pýtate sa, prečo sú strešné nosiče prospešné alebo dôležité? Mali by ich mať moderné vozidlá? Na tieto otázky je veľmi jednoduché odpovedať. 

Datum: 09.12.2019

Pásky s potlačou sú najlacnejším marketingom

Lepiace pásky s potlačou vidíte dnes a denne na balíčkoch konkurencie, aj u iných nekonkurenčných firiem. Vy ich ešte stále nepoužívate? Tak to je určite chyba.

Datum: 28.11.2019

Triedenie odpadu: Najdetailnejšia príručka na triedenie odpadu

Možno aj vy občas zaváhate, ktorý výrobok patrí do akého smetného koša. Separovanie odpadu sa môže javiť ako komplikované a časovo náročné.

Datum: 27.11.2019

Vianočný sprievodca: tipy na vianočné darčeky pre každého člena rodiny

Čokoládové kolekcie v regáloch, vysvietené výklady nákupných centier či chytľavé vianočné odrhovačky v reklamách nám už niekoľko dní oznamujú blížiaci sa najkrajší čas roku – Vianoce.

Datum: 25.11.2019


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť