Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 15. December 2019 | meniny má Ivica

Monitorujeme 1662 informačných zdrojov

PR články - Obchody, služby

Strešné boxy a ich využitie – áno či nie?

Pýtate sa, prečo sú strešné nosiče prospešné alebo dôležité? Mali by ich mať moderné vozidlá? Na tieto otázky je veľmi jednoduché odpovedať. 

Datum: 09.12.2019

Pásky s potlačou sú najlacnejším marketingom

Lepiace pásky s potlačou vidíte dnes a denne na balíčkoch konkurencie, aj u iných nekonkurenčných firiem. Vy ich ešte stále nepoužívate? Tak to je určite chyba.

Datum: 28.11.2019

Triedenie odpadu: Najdetailnejšia príručka na triedenie odpadu

Možno aj vy občas zaváhate, ktorý výrobok patrí do akého smetného koša. Separovanie odpadu sa môže javiť ako komplikované a časovo náročné.

Datum: 27.11.2019

Vianočný sprievodca: tipy na vianočné darčeky pre každého člena rodiny

Čokoládové kolekcie v regáloch, vysvietené výklady nákupných centier či chytľavé vianočné odrhovačky v reklamách nám už niekoľko dní oznamujú blížiaci sa najkrajší čas roku – Vianoce.

Datum: 25.11.2019

Dovolenka na lodi v Chorvátsku. Ako na to?

Plavba loďou je v poslednej dobe čím ďalej tým viac obľúbeným spôsobom, ako stráviť dovolenku pri mori. 

Datum: 14.11.2019

Veľkoformátová tlač nie je len o billboardoch! Poznáte jej podoby?

Zvažujete vo vašej firme investovať reklamný rozpočet do offline reklamy? Robíte veľmi dobre, ceny za offline reklamu totiž medziročne klesajú a dostupné sú tak aj pre menšie firmy. Oplatia sa najmä tieto typy offline propagácie.

Datum: 26.10.2019

Vianoce sa blížia! Máte už vybavené firemné darčeky?

Vianoce sú skvelou príležitosťou na poďakovanie sa svojim obchodným partnerom, významným klientom a zamestnancom za ich celoročnú spoluprácu. Skvelým nápadom na darček môžu byť práve vianočné reklamné predmety!

Datum: 20.10.2019

Kam na výlet s deťmi pri Štrbskom plese

Štrbské pleso je jednou z najnavštevo­vanejších lokalít Vysokých Tatier. Je východiskovým bodom mnohých horských túr a v okolí nájdeme veľa možností aktívneho trávenia voľného času. 

Datum: 27.09.2019

Na výbere OZV záleží. Povieme vám prečo.

Podľa platného zákona o odpadoch v Slovenskej republike platí rozšírená zodpovednosť výrobcov (RZV). Rozšírená zodpovednosť sa týka výrobcov, ale aj dovozcov vyhradených výrobkov. 

Datum: 25.09.2019

Malé konferenčné priestory by nemali chýbať v žiadnej firme

Aj vy sa zamýšľate nad tým, čo stojí za úspechom mnohých slovenských, ale aj zahraničných firiem? Je to odbornosť zamestnancov, vysoká motivácia alebo priateľský kolektív? 

Datum: 18.09.2019

Zničia úrodu a zašpinia okná. Ako sa zbaviť vtákov na balkóne a v záhrade?

Ich spev je veľmi príjemný a radi si ho vychutnáme v letných podvečeroch. No vtáky dokážu v záhrade alebo na balkóne narobiť poriadnu škodu. 

Datum: 17.09.2019

Aj pracovné oblečenie je vizitkou firmy a chodiacou reklamou

Možno ste nad tým nikdy nepremýšľali, no nemali by ste silu pracovného oblečenia podceňovať. Jednotné firemné oblečenie môže plniť hneď niekoľko dôležitých funkcií. 

Datum: 17.09.2019

Poznáte výhody využívania veľkoformátovej tlače na propagáciu vašej firmy?

Máte novú firmu a hľadáte spôsoby, ako ju efektívne spropagovať? Alebo len chcete rozšíriť portfólio klientov vašej fungujúcej spoločnosti? Poslúžiť môže práve veľkoformátová tlač v rôznych zaujímavých podobách.


Datum: 25.08.2019

Hľadáte dokonalé obrúčky pre náročných? Máme pre vás super TIP

Keďže ide o doplnok, ktorý nemôže chýbať na žiadnej svadbe a novomanželia ich pravdepodobne budú nosiť na ruke zvyšok svojho života, mali by ste vyberať nie rýchlo, ale najmä zodpovedne. 

Datum: 21.08.2019

Reklamné tetovačky na tvár a telo: Revolučný spôsob ako na seba upútať pozornosť

Chcete nechať vyrobiť pre svojich klientov, obchodných partnerov, prípadne len tak, pre známych, reklamné predmety s vaším logom? Ak reklamné perá, nálepky a iné typické darčekové predmety nie sú tým, čo hľadáte, skúste tentokrát niečo iné, štýlové a originálne – reklamné tetovačky!

Datum: 21.08.2019

Kombinovaný kočík je vhodný od narodenia

Predtým, než odídete do pôrodnice, zrejme chcete mať pripravené všetky potrebné veci, ako sú postieľka, oblečenie, prebaľovací pult a predovšetkým kočík. 

Datum: 17.07.2019

Cestujete na dovolenku? Nezabúdajte na poistenie!

Zaužívaná fráza, ktorú pravdepodobne počúvate z každej strany, no aj tak sa vám akosi nechce veriť, že poistenie je až také dôležité… Kedy sa vám cestovné poistenie zíde a aké výhody prináša?

Datum: 17.06.2019

Rebríky, lešenie - hliníkové rebríky, drevené rebríky, lešenie/lešenárska koza

Prečo sa lešenárska koza volá práve tak, ako sa volá? Každý, koho sa takto spýtate, odpovie, že je to preto, že má štyri nohy. Je však aj iné vysvetlenie. Kedysi boli lešenárske kozy také nestabilné, že skákali hore dole.

Datum: 14.06.2019

Ktoré materiály pri regáloch udržia najviac hmotnosti?

Nájsť regál, ktorý by spĺňal všetky vaše požiadavky, nie je vždy ľahká úloha. Aby ste s ním boli úplne spokojní, prihliadať musíte na niekoľko dôležitých aspektov. Jeden z najpodstatnejších parametrov je však jeho nosnosť. Pozrime sa na to, ktorý materiál udrží najviac.

Datum: 11.06.2019

Zaujímavosti o papagájoch, ktoré vás prekvapia

Chov vtáctva je v súčasnej dobe veľmi obľúbený. Nemôžeme sa tomu čudovať, ľudia dnes chcú mať nejaký pokojný koníček, ktorý by nejako vyplnil ich voľný čas. 

Datum: 28.05.2019


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť