Rozšírené hľadanie
Piatok 12. August 2022 |
meniny má Darina

PR články - Elektro, elektronika

Pákové kávovary či plnoautomatický kávovar

Pákové kávovary či plnoautomatický kávovar vám vedia pripraviť skvelú kávu, s týmito pomôckami ju dokážete ešte vylepšiť.

Datum: 04.05.2022

Plnoautomatický kávovar či kávovary pákové disponujú mnohými pomôckami, s ktorými môžete vylepšiť a vyšperkovať prípravu kávy k dokonalosti.

Repasované notebooky

Chcete nový notebook? Pouvažujte nad tými repasovanými

Datum: 12.04.2022

Počuli ste už niekedy o repasovaných notebookoch? Vo všeobecnosti ide o zariadenia, ktoré boli v minulosti používané, no prešli odstránením chýb a sú opäť na predaj. Z finančného hľadiska sa ich rozhodne oplatí zakúpiť, pretože so sebou prinášajú hneď niekoľko benefitov.

Trápia Vás migrény? Možno máme riešenie.

Trápia Vás migrény? Možno máme riešenie.

Datum: 04.03.2022

Mnohých zatrpkla migréna, ktorá z času na čas prichádza a je sprevádzaná mučivou, paralyzujúcou bolesťou. Ale CBD olej má potenciál ukončiť utrpenie!

Doplnky mobilného telefónu, ktoré majú účelné využitie

Doplnky mobilného telefónu, ktoré majú účelné využitie

Datum: 22.12.2021

Medzi doplnky mobilného telefónu patrí v súčasnosti široké spektrum produktov. Ich hlavnou úlohou je najmä docieliť čo najlepšie spôsoby ďalšieho využitia telefónu práve prostredníctvom nových inovatívnych funkcií. 

Poradíme vám, ako nainštalovať LED pásy

Poradíme vám, ako nainštalovať LED pásy

Datum: 23.03.2021

Pri hľadaní svetelných inšpirácií nájdete na internete veľa fotografií, na ktorých hrajú hlavnú úlohu LED pásy. Tieto na prvý pohľad nenápadné pásiky vedia spraviť v každej miestnosti obrovskú parádu.

Vyznáte sa v nových energetických štítkoch spotrebičov

Vyznáte sa v nových energetických štítkoch spotrebičov?

Datum: 03.03.2021

Ak plánujete v najbližšom čase nakúpiť nové spotrebiče do vašej domácnosti a zaujíma vás ich spotreba vody či elektriny, mali by ste venovať svoju pozornosť plánovanej zmene energetických štítkov.

doplnky a náhradné diely pre mobil

Skvelé doplnky a náhradné diely pre každý mobil

Datum: 23.12.2020

Čo možno dnes tvrdiť s určitosťou? Neexistuje človek, ktorý by nevlastnil mobilný telefón.

Zľavové kupóny vám zaistia bohatšie Vianoce

Datum: 03.12.2020

Ušetrite na nákupoch v tradičných kamenných obchodoch. Oplatí sa to bez rozdielu, či kupujete drahšie, alebo lacnejšie veci, či robíte veľký nákup, alebo kupujete jedinú položku.

Neviete dostatočne vykúriť interiér? Kúpte si doplnkové ohrievacie teleso

Datum: 02.12.2020

Hlavne staršie domy majú problémy s vykurovaním priestoru. Ak sa k starým, nezatepleným múrom pridajú popukané okná poznajúce svoje lepšie časy, budete vo vnútri iste mrznúť.

Svieťte efektívne. Vyberte si vhodnú stolnú lampu

Datum: 02.12.2020

Okrem centrálneho stropného osvetlenia sa v každej domácnosti nájdu viaceré doplnkové zdroje svietenia. Veľmi populárne sú rôzne druhy LED pásov, bodových svetiel, stojanových lámp a taktiež stolných lampičiek.

Skvelý domáci pomocník. Robotický vysávač si zamilujete

Datum: 02.12.2020

Robotické vysávače zažívajú v poslednej dobe svoj boom. My musíme s týmto trendom súhlasiť. Ak si zakúpite robotický vysávač, budete nadšení. Pozerať sa na prístroj čistiaci podlahy celého domu bez pomoci je naozaj upokojujúci pocit.

Parný generátor. Žehlička, ktorá dokáže zázraky

Datum: 02.12.2020

Žehlenie je bez pochýb jednou z najmenej obľúbených domácich prác. Mnohé ženy sa niekoľkokrát do týždňa pasujú so žehlením hromady manželových košieľ alebo detského oblečenia.

Ako postupovať pri výbere televízora

Datum: 02.12.2020

Televízor patrí medzi elektrické spotrebiče, ktoré nechýbajú skoro v žiadnej domácnosti. Vypĺňajú nám voľný čas pri sledovaní televíznych programov, dajú sa napojiť na herné konzoly alebo slúžiť na počúvanie rozhlasových staníc.

Má to váš mobil za sebou? Tvár vám rozžiaria náhradné diely

Datum: 25.08.2020

Ajé! O-oo! Do šľaka! Je mnoho výkrikov, ktoré sprevádzajú tie trápne okamihy, keď náš mobil zapuká či z neho čosi odpadne. No keď si zrazu spomeniete, že máte doma poruke nejaké náhradné diely, či poznáte overeného predajcu, ktorý dokáže rýchlo zareagovať na vašu požiadavku, vzdychnete si len jedno – Ufff.

Charakteristika a inštalácia dosky Arduino Uno

Datum: 24.08.2020

Štartovacia doska Arduino uno predstavuje v súčasnej dobe jeden z veľmi dobre pripravených jednočipových počítačov (mikrokontrolérov) pre domáce použitie (bastlenie). V základnej zostave (bez rozširujúcich dosiek) je určená k naprogramovaniu jednej funkcie, ktorou môže byť regulácia systémov domácnosti, prípadne sa veľmi dobre uplatní ako testovacia či výuková platforma.

Repasované či predvádzacie notebooky a počítače : Žiadny problém!

Datum: 02.08.2020

Uvažujete o kúpe lepšieho a výkonnejšieho po­čítača či note­booku ? Určite ste premýšľali nad tým, ako ušetriť a nekupovať kompletne nový prístroj, a narazili ste na repasované alebo predvádzacie počítača či notebooky. Nemáte s nimi žiadne skúsenosti? V tomto článku sme pre vás zhrnuli výhody a nevýhody jednotlivých počítačov podľa pôvodu.

História tlačiarní – od pergamenu po 3D tlač

Datum: 28.07.2020

Už v dávnych dobách pred naším letopočtom sa ľudstvo snažilo o uchovanie čo najširšieho spektra informácií na rozličných médiách, či už to bol papyrus, pergamen alebo oveľa neskôr aj vynález papiera.

Aké sú výhody a funkcie amerických chladničiek?

Datum: 25.05.2020

Obrovský úložný priestor, elegantný dizajn, praktické riešenia. Práve toto sú jedny z hlavných výhod amerických chladničiek, ktoré sú jedným z najpopulárnejších moderných spotrebičov. Čo by ste o nich mali vedieť?

Ako si vybrať koncovky a konektory

Datum: 09.04.2020

Určite každý z nás už zažil situáciu, že sa vám niečo pokazilo. Následne je potrebné chýbajúci diel nahradiť alebo vymeniť. Často krát, ale nevieme presne, aký typ napríklad koncovky alebo konektora si vybrať a kde si ho ľahko kúpiť. 

Vyberte si to správne osvetlenie do vášho domova

Datum: 29.03.2020

Každú miestnosť vo vašom domove využívate na niečo iné a obývate ju v iný čas počas dňa. Tomu treba prispôsobiť aj osvetlenie. V kuchyni potrebujete inú intenzitu a farbu svetla, ako napríklad v spálni. Niekde sa hodí výrazné studené osvetlenie, inde zase teplé a tlmenejšie svetlo.