Registrovať

Streda 16. August 2017 | meniny má Leonard

Monitorujeme 1736 informačných zdrojov

PR články - Elektro, elektronika

Aplikácia Sound Blaster Connect je odteraz dostupná pre celú sériu prenosných vodeoodolných Bluetooth reproduktorov Creative Muvo 2

Majitelia smartfónov a tabletov budú mať pohodlný prístup k zoznamu skladieb uložených na microSD karte a možnosť prepínať sa medzi jednotlivými zdrojmi na reproduktoroch Creative Muvo 2 a 2c

Datum: 25.07.2017

Creative pridáva do svojej zostavy Bluetooth reproduktorov Muvo 2c nové vzrušujúce letné farby

Vodeodolný Bluetooth reproduktor s veľkosťou priamo do dlane je teraz k dispozícii v úplne nových vzrušujúcich farbách ako oranžová, ružová, fialová a tyrkysová

Datum: 03.07.2017

Ericsson vyvinul digitálny kľúč, ktorý mení budúcnosť pripojenia vozidiel

Spoločnosť LYNK & CO 17. apríla v Šanghaji po prvýkrát naživo otestovala svoju zabudovanú aplikáciu na zdieľanie vozidiel. Digitálny kľúč umožňuje vznik nových modelov vlastníctva a spolupráce. Vďaka cloudovej technológii od Ericssonu LYNK & CO plní svoj kľúčový sľub umožňovať prostredníctvom pripojenia na internet nové služby. 

  Datum: 21.04.2017

  Pozvánka na webinár: Growth Codes – Čo robí mobilného operátora úspešným?

  Spoločnosť Ericsson Vás pozýva na webinár s názvom Growth Codes – Čo robí mobilného operátora úspešným?, ktorý sa uskutoční v dvoch termínoch v stredu 26. apríla 2017 o 9:00 a o 16:00 SEČ. Pre účasť je potrebné sa vopred registrovať.

  Datum: 18.04.2017

  Ericsson poskytne BBC Creative postprodukciu a správu mediálnych služieb

  Spoločnosť Ericsson v rámci výberového konania získala viacročný kontrakt na dodávanie postprodukcie a manažovanie mediálnych služieb pre BBC Creative, vlastnú kreatívnu agentúru BBC. Ericsson bude dodávať end-to-end služby prostredníctvom cloudovej platformy na spracovanie médií. Ericsson bude tieto služby poskytovať zo svojho najmodernejšieho londýnskeho zariadenia, ktoré sa zameriava na postprodukčné služby. 

   Datum: 12.04.2017

   Ericsson: pomalé nahrávanie ich obsahu na Facebook používateľov stresuje

   Ericsson a Vodafone skúmajú reakcie používateľov počas spomalenia širokopásmového pripojenia; spoločnosti používajú neurovedu, aby zistili, do akej miery výkon siete ovplyvňuje emócie používateľov, ich stres a vnímanie značky operátora. Podľa účastníkov štúdie môže dokonca aj dvojsekundové oneskorenie pri nahrávaní selfie na Facebook spôsobiť používateľom smartfónov stres. Výsledky ukazujú, že spotrebitelia majú vysoké očakávania v súvislosti s časom spojeným s obsahom, pričom aj sekundové oneskorenie pri načítaní videa je pre používateľov stresujúce.

    Datum: 30.03.2017

    Ericsson, Telstra a Fox Innovation Lab ponúkajú prvé riešenie pre okamžitý prístup k filmovému obsahu

    Pilotný projekt poskytuje účastníkom okamžitý prístup k novo vydanému filmovému obsahu v prvotriednej kvalite bez dopadu na výkon zariadenia alebo dátové plány.

     Datum: 20.03.2017

     Ericsson na MWC 2017: Sme priekopníci 5G a transformácie obchodu

     Experti z Ericssonu v rámci tohtoročného Mobile World Congress v Barcelone  predstavili nové partnerstvá a inovatívne riešenia, smerujúce k digitálnej oblasti – v popredí stoja 5G, mediálne technológie a internet vecí (IoT). Na brífingu pre médiá a analytikov sa k predstaviteľom Ericssonu pripojili zástupcovia firiem T-Mobile, Telstra, Fox Innovation Lab a Scania. Prebehlo testovanie 5G New Radio (NR) v spolupráci so spoločnosťami Qualcomm, NTT DoCoMo, Telstra a Vodafone. 

      Datum: 16.03.2017

      Ericsson ako prvý naživo otestoval end-to-end prenos v 5G sieti

      Spoločnosti Ericsson a SK Telecom Korea uskutočnili prvé 5G end-to-end testovanie. Demonštrácia prebehla v laboratóriu Ericsson vo švédskej Kiste, kde bola dosiahnutá prenosová rýchlosť dát end-to-end viac ako 1 Gbps a oneskorenie približne 4 milisekundy. 

       Datum: 03.03.2017

       Rozšírené portfólio od Ericssonu predstavuje míľnik na ceste k 5G

       Ericsson ako prvý prináša na trh systém, kombinujúci jadro a rádio pre 5G použitie a urýchľuje cestu k 5G aj s dnešnými sieťami. Umožňuje celosvetový prístup a prepravu 5G, pokrývajúcu všetky kmitočtové rozsahy.

        Datum: 22.02.2017

        Ericsson má riešenie na automatizáciu bezpečnosti

        Ericsson Security Manager umožňuje zladenie bezpečnosti pre všetky oblasti IKT. Tento nástroj automatizuje správu zabezpečenia v súlade so zásadami nepretržitého sledovania hrozieb, zraniteľnosti, rizík a súladu s možnosťou automatických sanácií. Nástroj podporuje zabezpečenie pre telekomunikačné cloudové operácie, podniky, fyzické a virtuálne siete a digitálne riešenia podpory bez potreby inštalácie. 

        Datum: 12.02.2017

        Ericsson na Svetovom ekonomickom fóre 2017 – rozvoj vnímavého a zodpovedného vedenia

        Výročné zasadnutie Svetového ekonomického fóra (WEF = World Economic Forum) sa uskutočnilo od 17. do 22. januára 2017 vo švajči­arskom Davose. Hlavnou témou tohtoročného stretnutia vrcholných svetových obchodných lídrov, hláv štátov a verejných osobností bolo „Vnímavé a zodpovedné vedenie“. Ericsson sa zúčastnil ako strategický partner – s cieľom podeliť sa o svoje názory, skúsenosti a o informácie o vývoji v oblasti informačných a komunikačných technológií, ktoré ovplyvňujú celú spoločnosť.

         Datum: 08.02.2017

         Ericsson a Grundfos uľahčujú prístup k pitnej vode cez mobilné peňaženky a vodné bankomaty

         Mobilná technológia sa spája s inovatívnymi vodnými bankomatmi, umožňujúcimi prístup k udržateľnému zásobovaniu vodou. Dohoda predstavuje prelomové riešenie, z ktorého môžu profitovať poskytovatelia vodných služieb a spotrebitelia na celom svete. 

          Datum: 09.11.2016

          Chcete si doma vychutnať lahodnú kávu? Investujte do precízneho kávovaru

          Kvalitný domáci kávovar je pomerne veľká investícia. Ak túžite po prístroji na vysokej úrovni, obstarávacie ceny sa šplhajú nad hranicu 500 €. Lacné prístroje, ktoré lákajú na nízku cenu, neponúknu tak chutný kofeínový mok. Pri výbere kávovaru by ste sa mali zamerať na niekoľko dôležitých parametrov, ktorým dominuje predovšetkým správna značka. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, podľa čoho vyberať domáci kávovar.

          Či už zvolíte kávovar od akejkoľvek značky, dajte prednosť kávovaru disponujícímu vlastným mlynčekom. Aróma čerstvo namletej kávy sa bude šíriť celou kuchyňou. Zvolíte si podľa uváženia hrubosť mletia, lebo každá hrubosť ovplyvňuje tiež chuť kávy. Veľkej popularite sa teší automatické kávovary JURA, ktoré vám teraz predstavíme.

          Datum: 18.09.2015

          Led žiarovky, ich využitie a recyklácia klasických žiaroviek

          Dnes nájdete široký výber led žiaroviek s rôznymi závitmi (GU10, E27, E14, MR16, G9,..), led pásy (biele led pásiky, farebné led pásiky, RGB led pásiky (viacfarebné),…),led auto žiarovky, led trubice, led reflektory, stmievače a podhľadové bodové svietidlá. Je vhodné použiť ich všade tam , kde svietite v priemere viac ako 2 hodiny denne.

          Datum: 17.11.2014

          Cestujete na dovolenku? Zabezpečte svoju domácnosť!

          Štatistiky uvádzajú, že práve počas letného obdobia narastá počet vykradnutých objektov ako sú domy alebo chaty. Ľudia cestujú na dovolenky niekedy aj tisícky kilometrov a to je výborná príležitosť pre aktívnych lupičov. Prejdite im ale cez rozum a zabezpečte svoju nehnuteľnosť kvalitným zariadením. 

          Datum: 26.07.2014

          VALENA od LEGRANDU s novým dizajnom a funkciami.

          Spínače pre domové inštalácie Legrand Valena opäť prichádzajú s vylepšeniami, ktoré už tak obľúbenýtyp vypínačov a zásuviek obohatia o nové dizajny a funkcie.

          Valena je jeden najpredávanejší produkt tejto kategórie. Jeho dlhoročná obľúbenosť sa zakladá naneustálej inovácií a vylepšovaní. Firma LEGRAND jednoducho vždy počúva hlas spotrebiteľa asnaží sa mu vyhovieť. Prispôsobovanie trhu je dôležitá súčasť každého marketingu, pretože len takmôžete uspieť.

          Datum: 31.05.2014

          Servis značkových notebookov v Bratislave

          Pokiaľ ide o informačné technológie a notebooky, dáme si vždy záležať na tom, aby mali dobré parametre, výkonnú pamäť, procesor, dobrú grafiku, skvelý operačný systém. A množstvo ďalších a ďalších atribútov. Keď sa však notebook pokazí, snažíme sa rôznymi spôsobmi vyhnúť servisom a „skúšame“ to sami, prípadne pomocou kamarátov, zháňaním rôznych vecí na internete cez rôznych predajcov, ktorých ani sami nepoznáme. Ak vám však na vašom notebooku záleží, mali by ste sa k jeho servisu a oprave stavať zodpovedne. Radšej investujte do servisu, ako do lacnej opravy, ktorá vám nevydrží dlho. Kde však hľadať servis renomovaných značiek? Práve teraz sa dozviete pár dôležitých informácií, ak ste majiteľom notebookov Dell a HP.

          Datum: 31.03.2014

          S letom sme sa rozlúčili

           

          Aj keď podľa kalendára ešte stále máme leto, s tým skutočným sme sa už rozlúčili. Smútime tak za 
          príjemnými teplotami a slnečnými lúčmi a naša nálada sa skôr podobá tomu aktuálnemu počasiu. 
          Sme zamračení a bez nálady, a tak niet divu, že v spoločnosti prevládajú skôr depresie. Našu myseľ 
          však môže rozveseliť blížiace sa obdobie, idú predsa Vianoce. Toto poteší nielen deti, ale aj nás. Ak 
          si všetko dobre naplánujete nemusíte sa obávať ani stresu z príprav. 
          Už teraz sa môžeme poohliadať po vhodných darčekoch pre našich blízkych. Najmä deťom môžete 
          vyberať tie správne hračky, pred Vianocami sa totiž môže stať, že predajcovia v snahe zarobiť 
          čo najviac zdvihnú ceny. Naviac ak si kúpu rozdelíte na viac mesiacov, nebude tak napätý Váš 
          rozpočet. Z výplaty tak môžete kúpiť niečo hneď a iné odložiť na neskôr. Je to určite rozumnejšie, 
          ako všetko zháňať na poslednú chvíľu v preplnených nákupných centrách. Uľavíte aj svojej mysli 
          a tesne pred 24. decembrom si budete už len vychutnávať príjemnú vianočnú atmosféru bez 
          akéhokoľvek stresu. Vianoce tak budú mať opäť čarovnú príchuť aj pre nás dospelých. 
          Kúpa darčeka pre dieťa nie je vždy jednoduchá. Zväčša musíme nájsť kompromis medzi ich 
          želaním a našimi možnosťami. Ak však začnete už teraz, môžete vybrať aj vytúžený vrtuľník na 
          diaľkové ovládanie, máte predsa viac času porovnávať ceny aj ponuku. Deti si tiež často prajú 
          parádne elektrické motorky. Čo si nakoniec pod stromčekom nájdu je len na Vás, ak však hľadáte 
          široký výber a rozumné ceny kliknite sem.

          Aj keď podľa kalendára ešte stále máme leto, s tým skutočným sme sa už rozlúčili. Smútime tak za 
          príjemnými teplotami a slnečnými lúčmi a naša nálada sa skôr podobá tomu aktuálnemu počasiu. 
          Sme zamračení a bez nálady, a tak niet divu, že v spoločnosti prevládajú skôr depresie. Našu myseľ 
          však môže rozveseliť blížiace sa obdobie, idú predsa Vianoce. Toto poteší nielen deti, ale aj nás. Ak 
          si všetko dobre naplánujete nemusíte sa obávať ani stresu z príprav. 
          Už teraz sa môžeme poohliadať po vhodných darčekoch pre našich blízkych. Najmä deťom môžete 
          vyberať tie správne hračky, pred Vianocami sa totiž môže stať, že predajcovia v snahe zarobiť 
          čo najviac zdvihnú ceny. Naviac ak si kúpu rozdelíte na viac mesiacov, nebude tak napätý Váš 
          rozpočet. Z výplaty tak môžete kúpiť niečo hneď a iné odložiť na neskôr. Je to určite rozumnejšie, 
          ako všetko zháňať na poslednú chvíľu v preplnených nákupných centrách. Uľavíte aj svojej mysli 
          a tesne pred 24. decembrom si budete už len vychutnávať príjemnú vianočnú atmosféru bez 
          akéhokoľvek stresu. Vianoce tak budú mať opäť čarovnú príchuť aj pre nás dospelých. 
          Kúpa darčeka pre dieťa nie je vždy jednoduchá. Zväčša musíme nájsť kompromis medzi ich 
          želaním a našimi možnosťami. Ak však začnete už teraz, môžete vybrať aj vytúžený vrtuľník na 
          diaľkové ovládanie
          , máte predsa viac času porovnávať ceny aj ponuku. Deti si tiež často prajú 
          parádne elektrické motorky. Čo si nakoniec pod stromčekom nájdu je len na Vás, ak však hľadáte 
          široký výber a rozumné ceny kliknite sem.

           

          Datum: 22.09.2013

          Musíme sa prispôsobiť extrémnemu počasiu

          Horúčavy posledných dní nás presvedčili, že skutočne tropické leto sa môže vyskytovať aj u nás. Aj keď nám bolo dopriate typicky dovolenkové  počasie, väčšinu z nás to veľmi neteší a sme radi, že teploty už klesli. Odborníci však sľubujú, že si takéto leto budeme vychutnávať pravidelne a teploty tak môžeme o rok očakávať opäť. Čiastočne nás poteší aspoň to, že leto tak môžeme pokoje tráviť aj na blízkom kúpalisku a nemusíme vyhadzovať kopec peňazí za dovolenku niekde pri mori. Veď toto leto boli aj dni, kedy bolo u nás teplejšie, ako v obľúbených dovolenkových destináciách. Opaľovať sa tak môžeme aj doma.

          Na podobnú vysokú záťaž však naše telo nie je prispôsobené, a tak takéto extrémne počasie prežívame oveľa horšie. Najmä ak sa pred teplom nemáme kde skryť. Dlho trvajúce vysoké teploty premenili na pec kanceláriu aj náš domov. Náš organizmus sa tak musel vyrovnávať s teplom nielen vonku, ale aj v interiéry. Väčšina z nás tak závidela tým, ktorí majú v práci klimatizáciu. Ak je však jej prítomnosť podmienená druhom práce a nastavená je na stálu teplotu, nie vždy je to výhra. Pri 35°C vonku je aj na prvý pohľad príjemných 25°C v kancelárií, spojených so zvýšeným rizikom ochorenia.

          Pri horúčavách však často nie je inej pomoci ako práve klimatizácia od ecotechnologi­es.sk, jej nastavenie však treba dobre zvážiť. Teplotný rozdiel by nemal byť väčší ako 6°C.

          V byte je však jej montáž náročnejšia, ak nechcete zasahovať do samotnej stavby bude sa vám hodiť mobilná klimatizácia.

          Leto sa však pomaly končí, a tak v domácnosti možno skôr uprednostníte výkonný odvlhčovač.

          Datum: 18.08.2013

           

           

          Najnovšie
          Najčítanejšie

          Nie sú nájdené žiadne články.

          Nie sú nájdené žiadne články.          Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

          Pridať server: 

          Do kategórie:

          Pridať

          Zrušiť

          Pridať novú kategóriu

          Pridať

          Zrušiť