Rozšírené hľadanie
Štvrtok 23. Marec 2023 |
meniny má Adrián

PR články - Elektro, elektronika

Hisense číslom dve na svetovom trhu televízorov

Hisense číslom dve na svetovom trhu televízorov

Datum: 11.03.2023

7.3.2023 – Spoločnosť Hisense sa stala v roku 2022 druhým najväčším dodávateľom televízorov na svete. Vyplýva to z dát analytickej spoločnosti Omdia.

Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23: Smartfón s inovatívnou technológiou

Datum: 23.01.2023

Novinkou na trhu bude o pár dní aj Samsung Galaxy S23, ktorý si budete môcť zaobstarať. Predbežné dohady hovoria o tom, že vyniká skutočne v rôznych smeroch, pričom na trh prinesie opäť niečo nové, čo si jednoducho zamilujete.

Uľahčite si život s novými sporákmi Gorenje HomeMade

Uľahčite si život s novými sporákmi Gorenje HomeMade

Datum: 12.12.2022

Ste pripravení vniesť do svojej kuchyne chutné okamihy? S novými sporákmi Gorenje HomeMade so všetkými typmi varných platní a modernými inteligentnými XXL rúrami to bude až prekvapivo jednoduché. 

Nachystajte si rýchlovarné kanvice a hriankovače

Nachystajte si rýchlovarné kanvice a hriankovače na rýchlu prípravu výživných raňajok.

Datum: 30.10.2022

Pripraviť si výživné raňajky nemusí byť vôbec náročné. Využite dizajnové hriankovače a rýchlovarné kanvice a okrem kulinárskeho pôžitku potešíte aj vaše oči.

nočné videnie

Ako na nočné videnie v ťažšie prístupných priestranstvách?

Datum: 23.08.2022

Noc má svoju moc, čo sa u ľudí prejavuje zhoršeným videním, resp. orientovaním sa na tmavých miestach. Ako zosilniť nočné svetlo natoľko, že sa pre ľudský zrak stane dobre rozpoznateľným? Slúži na to špeciálne navrhnutá optika, ktorá dokáže pracovať so zostatkovým svetlom. 

hodinky v súlade s prírodou

Sú vaše hodinky v súlade s prírodou? Ako sa známe značky stavajú k udržateľnosti?

Datum: 23.08.2022

Zelené hospodárstvo a udržateľnosť sú téma, ktorá čoraz viac rezonuje v našej spoločnosti. Ich základnou myšlienkou je znižovanie nepriaznivého dopadu na planétu, a to vďaka efektívnemu využívaniu zdrojov, obnoviteľných energií a iných prostriedkov.

Pákové kávovary či plnoautomatický kávovar

Pákové kávovary či plnoautomatický kávovar vám vedia pripraviť skvelú kávu, s týmito pomôckami ju dokážete ešte vylepšiť.

Datum: 04.05.2022

Plnoautomatický kávovar či kávovary pákové disponujú mnohými pomôckami, s ktorými môžete vylepšiť a vyšperkovať prípravu kávy k dokonalosti.

Repasované notebooky

Chcete nový notebook? Pouvažujte nad tými repasovanými

Datum: 12.04.2022

Počuli ste už niekedy o repasovaných notebookoch? Vo všeobecnosti ide o zariadenia, ktoré boli v minulosti používané, no prešli odstránením chýb a sú opäť na predaj. Z finančného hľadiska sa ich rozhodne oplatí zakúpiť, pretože so sebou prinášajú hneď niekoľko benefitov.

Trápia Vás migrény? Možno máme riešenie.

Trápia Vás migrény? Možno máme riešenie.

Datum: 04.03.2022

Mnohých zatrpkla migréna, ktorá z času na čas prichádza a je sprevádzaná mučivou, paralyzujúcou bolesťou. Ale CBD olej má potenciál ukončiť utrpenie!

Doplnky mobilného telefónu, ktoré majú účelné využitie

Doplnky mobilného telefónu, ktoré majú účelné využitie

Datum: 22.12.2021

Medzi doplnky mobilného telefónu patrí v súčasnosti široké spektrum produktov. Ich hlavnou úlohou je najmä docieliť čo najlepšie spôsoby ďalšieho využitia telefónu práve prostredníctvom nových inovatívnych funkcií. 

Poradíme vám, ako nainštalovať LED pásy

Poradíme vám, ako nainštalovať LED pásy

Datum: 23.03.2021

Pri hľadaní svetelných inšpirácií nájdete na internete veľa fotografií, na ktorých hrajú hlavnú úlohu LED pásy. Tieto na prvý pohľad nenápadné pásiky vedia spraviť v každej miestnosti obrovskú parádu.

Vyznáte sa v nových energetických štítkoch spotrebičov

Vyznáte sa v nových energetických štítkoch spotrebičov?

Datum: 03.03.2021

Ak plánujete v najbližšom čase nakúpiť nové spotrebiče do vašej domácnosti a zaujíma vás ich spotreba vody či elektriny, mali by ste venovať svoju pozornosť plánovanej zmene energetických štítkov.

doplnky a náhradné diely pre mobil

Skvelé doplnky a náhradné diely pre každý mobil

Datum: 23.12.2020

Čo možno dnes tvrdiť s určitosťou? Neexistuje človek, ktorý by nevlastnil mobilný telefón.

Zľavové kupóny vám zaistia bohatšie Vianoce

Datum: 03.12.2020

Ušetrite na nákupoch v tradičných kamenných obchodoch. Oplatí sa to bez rozdielu, či kupujete drahšie, alebo lacnejšie veci, či robíte veľký nákup, alebo kupujete jedinú položku.

Neviete dostatočne vykúriť interiér? Kúpte si doplnkové ohrievacie teleso

Datum: 02.12.2020

Hlavne staršie domy majú problémy s vykurovaním priestoru. Ak sa k starým, nezatepleným múrom pridajú popukané okná poznajúce svoje lepšie časy, budete vo vnútri iste mrznúť.

Svieťte efektívne. Vyberte si vhodnú stolnú lampu

Datum: 02.12.2020

Okrem centrálneho stropného osvetlenia sa v každej domácnosti nájdu viaceré doplnkové zdroje svietenia. Veľmi populárne sú rôzne druhy LED pásov, bodových svetiel, stojanových lámp a taktiež stolných lampičiek.

Skvelý domáci pomocník. Robotický vysávač si zamilujete

Datum: 02.12.2020

Robotické vysávače zažívajú v poslednej dobe svoj boom. My musíme s týmto trendom súhlasiť. Ak si zakúpite robotický vysávač, budete nadšení. Pozerať sa na prístroj čistiaci podlahy celého domu bez pomoci je naozaj upokojujúci pocit.

Parný generátor. Žehlička, ktorá dokáže zázraky

Datum: 02.12.2020

Žehlenie je bez pochýb jednou z najmenej obľúbených domácich prác. Mnohé ženy sa niekoľkokrát do týždňa pasujú so žehlením hromady manželových košieľ alebo detského oblečenia.

Ako postupovať pri výbere televízora

Datum: 02.12.2020

Televízor patrí medzi elektrické spotrebiče, ktoré nechýbajú skoro v žiadnej domácnosti. Vypĺňajú nám voľný čas pri sledovaní televíznych programov, dajú sa napojiť na herné konzoly alebo slúžiť na počúvanie rozhlasových staníc.

Má to váš mobil za sebou? Tvár vám rozžiaria náhradné diely

Datum: 25.08.2020

Ajé! O-oo! Do šľaka! Je mnoho výkrikov, ktoré sprevádzajú tie trápne okamihy, keď náš mobil zapuká či z neho čosi odpadne. No keď si zrazu spomeniete, že máte doma poruke nejaké náhradné diely, či poznáte overeného predajcu, ktorý dokáže rýchlo zareagovať na vašu požiadavku, vzdychnete si len jedno – Ufff.