Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Sobota 22. Február 2020 | meniny má Etela

Monitorujeme 1650 informačných zdrojov

PR články

Auto, moto

Bývanie

Ekonomika, financie

Elektro, elektronika

Obchody, služby

Oblečenie, móda

Počítače, internet

Kultúra, umenie

Kozmetika

Nábytok, domácnosť

Šport, športové potreby

Zdravie

Spravodajstvo

Ostatné

Cestovanie

BABY RAPTOR – aby bolo nakupovanie zážitkom!

Obchodík Baby Raptor sa o vašu spokojnosť stará už 3 roky. Ide o jedinečný obchodík pre deti, ktorého prioritou nie je kvantita, ale najmä kvalita, odrážajúca sa nielen v ponuke tovaru, ale rovnako v službách či odbornom poradenstve. V tomto detskom svete je najdôležitejší zákazník, teda detičky a ich rodičia. 

Datum: 20.02.2020

Máte bolesti chrbtice? Vyskúšajte špeciálne lehátko

Bolesti chrbtice nie sú ničím výnimočným a trpí nimi väčšina obyvateľstva. Existuje niekoľko možností, ako sa dá telu pomôcť bez lekárov a jedným z nich je autokračné lehátko. 

Datum: 20.02.2020

Aký bol svet aukcií v roku 2019? Obrovské fiasko, sklamanie aj veľké predaje

Zberateľstvo je vášeň, ktorá keď vás raz pohltí, nie je ľahké sa jej zbaviť. Svoje o tom vedia zberatelia, ktorí každoročne míňajú desiatky až stovky tisíc amerických dolárov v celosvetových au­kciách najrôznejších predmetov. Ktoré predmety otriasli zberateľským svetom v uplynulom roku? Poďte sa pozrieť. 

Datum: 19.02.2020

Mentolové cigarety sto rokov na trhu neoslávia

Obľúbili ste si chladivé mentolky? Pripravte sa na to, že 20. mája 2020 ich zahasíte už nadobro.  Z predajných pultov zmiznú všetky mentolové a kapsulové cigarety a v rámci Európskej únie ich už nebude možné nikde zakúpiť. Začne totiž platiť dokument, vychádzajúci z tabakovej smernice EÚ, ktorá zakazuje predaj cigariet s mentolovou príchuťou. Dobrou správou však je, že tento zákaz sa netýka elektronických cigariet ani zariadení na zahrievanie tabaku. Čo o mentolkách viete a čím vás možno prekvapia? 

Datum: 19.02.2020

Výber toneru do tlačiarne – čo by som mal vedieť pred kúpou?

Výber medzi farebnými a čiernymi tonerovými kazetami závisí vo veľkej miere od vašej tlačiarne. 

Datum: 16.02.2020

Láka vás golf? Tu je návod ako začať hrať

Aj Tiger Woods bol začiatočník, keď chytil po prvýkrát do ruky golfovú palicu. Všetci niekde začíname. Túto vonkajšiu aktivitu môžete hrať so svojimi známymi, alebo ju môžete vyskúšať sami na vlastnej koži. 

Datum: 15.02.2020

Čo ponúka Lidl leták a prečo sa ho oplatí pravidelne sledovať?

Lidl patrí medzi najobľúbenejšie obchodné reťazce. Spočiatku si zákazníci zvykali na trochu odlišný sortiment, stály zákazník však dnes ocení veľké množstvo slovenských a českých výrobkov, nemecký tovar a taktiež kvalitné maloobchodné značky Lidlu.

Datum: 15.02.2020

Diaľničná známka online na 365 dní od februára 2020

Tohtoročný február so sebou prináša dlhoočakávanú zmenu v systéme poplatkov za užívanie našich diaľnic. Na trh prichádza nová 365 dňová diaľničná známka, ktorá sa od tej ročnej líši paradoxne svojou platnosťou. 

Datum: 12.02.2020

Výhodná novinka pri nakupovaní online – zľavové kupóny!

Hoci v zahraničí sa zľavové kupóny používajú už dlhú dobu, na Slovensko sa dostali len prednedávnom a mnohí ľudia ich stále aktívne nevyužívajú, čo je rozhodne veľká škoda!


Datum: 11.02.2020

Farebné drevovláknité dosky ForesColor s nekonečnými možnosťami využitia

ForesCOLOR je nová exkluzívna rada farebných a textúrovaných dosiek. Vznikajú náročným, a zároveň prísnym technologickým procesom. Drevené vlákna sa spájajú špeciálne upravenou živicou, do ktorých sa následne impregnuje organické farbivo (organický pigment).

Datum: 11.02.2020

Ani jeden z 500 pokusov zlodejom áut nevyšiel. Nevedia totiž prekonať zabezpečenie vyrobené Slovákmi.

Zlodeji áut sú každým rokom sofistikovanejší. Pred krádežou ich nezastaví skoro žiaden bezpečnostný systém. Výnimkou je len VAMPIRE LITE z „rodiny“ VAM R1 od VAM systému.

Datum: 10.02.2020

Tieto kúsky by určite nemali chýbať vo vašom šatníku

Z času na čas je predsa len celkom dobré doplniť alebo vymeniť svoj šatník. Nemyslíme vymeniť v zmysle s niekým iným pravdaže nie, ale v zmysle vymeniť zopár kúskov, ktoré máte v šatníku.

Datum: 05.02.2020

Kokosový olej nie je jediný prírodný olej, ktorý stojí za to začať používať

Prírodné pleťové oleje dokážu pomáhať so starostlivosťou o pleť a dokonca tú klasickú celkom nahradiť. Stále viac žien preferuje prírodnú kozmetiku a preto rastie aj záujem o oleje.

Datum: 03.02.2020

Spoločnosť, ktorá zabezpečí vymáhanie všetkých druhov pohľadávok

Pre prosperitu svojho podnikania, musíte za služby, ktoré poskytujete alebo tovar, ktorý predávate, inkasovať zodpovedajúcu platbu. Žiaľ, nie všetci zákazníci sú spoľahliví. 

Datum: 03.02.2020

Upečte svojmu školákovi sladkú odmenu

Prvá polovica školského roka sa chýli ku koncu a deťom už sa pomaly pripravuje vysvedčenie, ktoré dostanú koncom týždňa. Nech už školáci prinesú domov akékoľvek známky, nezabudnite na to, že pochvalu za úsilie a výkony si zaslúži každý. Pripravte im preto sladké a zábavné prekvapenie, napríklad v tvare medvedíka. 

Datum: 29.01.2020

Kung fu panda: Osud sveta je v pandích labkách

Animovaný príbeh pandy Po, ktorá sa stala majstrom bojových umení, teší malých aj veľkých divákov už desať rokov a dočkala sa filmového aj seriálového spracovania. Tretia sezóna obľúbeného seriálu Kung fu panda: Labky osudu prináša nové postavy aj dobrodružstvá. Nové pandie príbehy sledujte na televíznej stanici Minimax od 31. januára o 21:20 hod.

Datum: 29.01.2020

Čo spôsobuje suchú pokožku a ako ju liečiť?

Suchá pokožka je stav kože, vyznačujúci sa pomerne nepríjemnými príznakmi ako svrbenie, praskanie kože či odlupovanie jej suchých častí. 

Datum: 27.01.2020

Nožnicové stany so širokým spektrom využitia

Hľadáte kvalitný záhradný stan, altánok, promo či predajný stánok? Ideálnym riešením môžu byť práve nožnicové stany v rôznych podobách, ktoré sú jednoduché, no mimoriadne praktické zároveň.

Datum: 22.01.2020

Plastové euro palety – praktické, ľahké, recyklovateľné

Tradičným materiálom na výrobu euro paliet bolo vždy drevo. Časy sa však menia a spolu s nimi aj palety. Najvýhodnejším moderným riešením sú práve plastové euro palety. Aké výhody prinášajú?

Datum: 22.01.2020

Ako výhodne predať byt v roku 2020

V roku 2019 bola situácia pri predaji bytov na Slovensku opäť pozitívna pre predávajúcich. Ceny bytov naďalej stúpali, dokonca ešte výraznejšie ako v predchádzajúcich rokoch. Čo môžeme očakávať v roku 2020? Dôjde po dlhodobom zvyšovaní cien nehnuteľností tentokrát k ich zníženiu alebo budú naďalej ceny rásť? Ako môžete predať byt výhodne v aktuálnom roku 2020? Pokúsili sme sa pre vás zhrnúť odpovede na tieto otázky.

Datum: 21.01.2020


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť