Registrovať

Streda 28. Jún 2017 | meniny má Beáta

Monitorujeme 1745 informačných zdrojov

PR články

Auto, moto

Bývanie

Ekonomika, financie

Elektro, elektronika

Obchody, služby

Oblečenie, móda

Počítače, internet

Kultúra, umenie

Kozmetika

Nábytok, domácnosť

Šport, športové potreby

Zdravie

Spravodajstvo

Ostatné

Regály do špajze: Dáte prednosť kovovým či dreveným?

Zariadiť si špajzu efektívne a maximálne účelne, s využitím každého milimetra a s možnosťou uložiť aj ťažšie nádoby – tiež hútate, ako na to? 

Datum: 27.06.2017

Lyžiarska obuv – na čo sa zamerať pri jej výbere?

Lyžiarske topánky, resp. lyžiarky sú nevyhnutnou súčasťou lyžiarskej výbavy, bez ktorej by ste v podstate na svah ísť nemohli. Kvalitná lyžiarska obuv je určená rovnako ako aj pre profesionálov, tak i pre bežných lyžiarov, ktorým záleží na prvotriednom komforte a bezpečnosti počas jazdy. 

Datum: 27.06.2017

Porovnávajte ceny poistení

Pri všetkých nákupných rozhodnutiach nám určite záleží aj na najvýhodnejšej cene tovaru alebo služby. Ak máme možnosť získať nejaký produkt lacnejšie, bez rozmýšľania ho berieme. Inak to nie je ani pri výbere vhodného poistenia.

Datum: 22.06.2017

Pneumatiky vo svete Formule 1

Bežné pneumatiky môžeme deliť na vyšší či nižší štandard, no vo svete najrýchlejších áut sa bavíme o prvotriednej kvalite.  

Datum: 22.06.2017

Prečo máme službu autopožičovne? Podľa čoho vyberať?

Možno práve vy ste túto služby nikdy nepotrebovali, no s určitosťou povedať neviete či sa vám táto služba niekedy nezíde. Autopožičovne sú často vyhľadávané aj zahraničnou klientelou, ktorá cestuje predovšetkým za obchodom. 

Datum: 22.06.2017

Prečo je povinné zmluvné poistenie také dôležité?

Prečo vznikajú havárie? Odpoveď na túto otázku nie je vôbec jasná, keďže existuje niekoľko desiatok až stoviek dôvodov, prečo dôjde k dopravnej nehode. 

Datum: 20.06.2017

Moderná / Responzívna webstránka – ako na to?

Rozhodli ste sa pre tvorbu webovej stránky, no jednou z vašich požiadaviek je najmä to, aby bola responzívna? Čo vlastne responzívnosť znamená? Ak je webstránka responzívna, znamená to, že sa vie automaticky prispôsobiť zariadeniu, na ktorom je zobrazovaná. 

Datum: 13.06.2017

Vyberáme kvalitný kočík pre tých najmenších

Čakáte vytúžené bábätko a nemáte ešte žiadne skúsenosti s výberom kočíka? Informácie ohľadom rodičovstva a vecí s tým spojených, ktoré dnes nájdete v časopisoch, televízií či na internete je skutočne mnoho, no nie vždy je jednoduché vybrať si z toľkého kvanta to najužitočnejšie. Riaďte sa na základe nasledujúcich pravidiel a vyberte pre vaše dieťatko kočík snov!

Datum: 08.06.2017

Prebúdzate sa nevyspaní a unavení? Vieme, ako to zmeniť!

Stále sa vám zdá, ako by ste sa v noci vôbec nevyspali? V posteli sa prevaľujete, ale neviete nájsť pohodlnú polohu? Zdá sa vám, že zaspávate pridlho a budíte sa priskoro? Možno je na vine váš starý, alebo nesprávne vybraný matrac. Máme zopár tipov, na čo pri výbere kvalitného matraca dávať pozor, aby bol váš spánok zdravý a posilňujúci.

Datum: 06.06.2017

Predaj firmy verzus jej likvidácia: Čo je výhodnejšie?

Možno aj vy riešite dilemu, ako naložiť s firmou, s ktorou už neplánujete ďalej podnikať. 

Datum: 04.06.2017

Firemný web a budovanie spätných odkazov

Firemná stránka bez spätných odkazov je ako pekne auto bez benzínu.  Môžete sa pozerať, ale nefunguje veľmi dobre. Budovanie spätných odkazov získavajte iba z kvalitných webov, katalógov, magazínov, blogov, sociálnych sieti.  

Datum: 01.06.2017

Viete vybrať ideálnu detskú posteľ pre vaše ratolesti?

Aj vy máte dilemu, akú detskú posteľ vybrať pre vaše ratolesti? Určite sa zhodneme na tom, že základom je, aby bola detská rozkladacia posteľ komfortná, zaistila dieťatku podmienky 

Datum: 31.05.2017

Ericsson a Landmark budujú inteligentnú mikrosieť a internet vecí

 

Ericsson bol poverený spoločnosťou Landmark, aby vybudoval komunikačnú infraštruktúru pre inteligentný energetický mikrosieťový ekosystém naprieč severnou Amerikou. Tento plán zahŕňa komunikačnú platformu Ericsson’s Zero Site, cloud, jadro siete a softvérové riešenie rozmiestnia internetu vecí. Ericsson poskytne riešenie riadenia energetických mikrosietí, prepojujúcich komunikáciu priemyslového internetu vecí s aplikáciami akumulátorových zásobníkov a kontrolným sieťovým systémom. 

Ericsson bol poverený spoločnosťou Landmark, aby vybudoval komunikačnú infraštruktúru pre inteligentný energetický mikrosieťový ekosystém naprieč severnou Amerikou. Tento plán zahŕňa komunikačnú platformu Ericsson’s Zero Site, cloud, jadro siete a softvérové riešenie rozmiestnia internetu vecí. Ericsson poskytne riešenie riadenia energetických mikrosietí, prepojujúcich komunikáciu priemyslového internetu vecí s aplikáciami akumulátorových zásobníkov a kontrolným sieťovým systémom. 

 

Datum: 31.05.2017

Ericsson a Microsoft spolupracujú na rýchlejšom rozvoji internetu vecí

Cieľom je zjednodušenie spustenia IoT služieb založených na mobilných sieťach pre firmy. Ericsson IoT Accelerator umožňuje firmám nasadiť IoT riešenia s použitím Microsoft Azure, ktorý poskytuje bezproblémový prístup k službám IoT od mobilných operátorov. Správa pripojenia prostredníctvom platformy Ericsson Device Connection (DCP), ktorá je súčasťou Ericsson IoT Accelerator odstraňuje tradičné hranice s cieľom posilniť ekosystém internetu vecí.

Datum: 29.05.2017

Darček pre človeka, ktorý ocení originalitu

Určite máte vo svojom okolí niekoho, kto si na drahé materiálne darčeky nepotrpí, a ocení skôr dobrý a originálny nápad. Pokiaľ mu chcete kúpiť darček k sviatku, poďakovať sa mu, alebo mu iba urobiť radosť nejakou maličkosťou, zrejme budete potrebovať nejaký tip. Originálny a osobný darček poteší aj ľudí, ktorí si na darčeky nepotrpia. 

Datum: 28.05.2017

Prírodný boj proti cholesterolu

Vysoký cholesterol v súčasnosti trápi stále viac ľudí, pričom na vine je často zlá životospráva alebo stres. Dôležitý je ale pomer „dobrého“ a „zlého“ cholesterolu. Zníženie vysokej hladiny škodlivého cholesterolu sa dá liečiť liekmi, ktoré ale majú rad vedľajších účinkov. Vyskúšajte radšej bojovať prírodnými zbraňami. 

Datum: 25.05.2017

Viete si predstaviť život bez bankového účtu?

Niektorí vnímajú bankový účet ako „nútené zlo“, ktoré je však v dnešnej dobe potrebné, a to predovšetkým na prijímanie výplaty, prevod peňazí na iný bankový účet či zadávanie trvalých príkazov. 

Datum: 18.05.2017

Získaj z reproduktorov Sound BlasterX Kratos S5 a S3 oveľa viac vďaka technológii BlasterX Acoustic Engine

Technológia BlasterX Acoustic Engine umožňuje užívateľom získať vylepšenú úroveň realizmu zvuku s pohlcujúcim virtuálnym 7.1 priestorovým zvukom, jasnejším signálom a silnejšími basmi

Datum: 18.05.2017

Grécky Rhodos a Korfu

Grécko je rázovitá krajina s vyše 11. miliónmi obyvateľov rozprestierajúca sa na Balkánskom a Peloponézskom polostrove a na veľkom množstve ostrovov, ako sú Kréta, Rodos, Korfu alebo Lesbos. Prekrásne miesto pre dovolenky.

Datum: 15.05.2017

Nedoceniteľná všestrannosť záhradných domčekov

Nielen altánky ale v poslednom čase aj záhradné domčeky je čoraz viacej vidieť v záhradách. So záhradných domčekov alebo chatiek sa stal módny trend, ktorý si záhradkári obľúbili. Záhradné domčeky si pochvaľujú najmä vďaka svojej praktickej stránke.

Datum: 04.05.2017

 

 Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť