Registrovať

Piatok 15. December 2017 | meniny má Ivica

Monitorujeme 1721 informačných zdrojov

PR články

Auto, moto

Bývanie

Ekonomika, financie

Elektro, elektronika

Obchody, služby

Oblečenie, móda

Počítače, internet

Kultúra, umenie

Kozmetika

Nábytok, domácnosť

Šport, športové potreby

Zdravie

Spravodajstvo

Ostatné

Je vaša pokožka pripravená na zimu?

Pomaly ale iste vyťahujeme z šatníkových skríň teplé kabáty a tí zimomriavejší z nás už nosia aj rukavice a teplé šály. Je pravda, že sa zima už neúprosne blíži, však práve nízke teploty by nás mali upozorniť na to, aby sme sa starostlivo starali o svoje ruky a pokožku!

Datum: 14.12.2017

Dokonalé nechty podomácky!

Už vás nebaví neustále chodiť k manikérke, keď potrebujete spraviť nechty? Žiadny problém, sady na gélové nechty zaručia, že vaše nechty vám bude závidieť každá kamarátka!


 

Datum: 11.12.2017

Založenie s.r.o. v 4 krokoch

Spoločnosť s ručením obmedzeným, alebo tzv. eseročka je jednoznačne najpopulárnejšou formou podnikania v rámci obchodných spoločností na Slovensku. 

Datum: 29.11.2017

Rýchloupínacie snehové reťaze značky MODULA

S príchodom zimy je potrebné urobiť opatrenia aj čo sa týka vášho automobilu. Prioritou je, samozrejme, výmena letných pneumatík za zimné. Okrem toho by v rámci bezpečnosti na cestách mali byť súčasťou vašej výbavy aj snehové reťaze.

Bez ohľadu na veľkosť či typ vášho vozidla, mali by ste dbať na zvýšenú bezpečnosť vašich zimných pneumatík a mať tak svoju jazdu na zimných vozovkách pod kontrolou. 

Datum: 26.11.2017

Prenájom bytu bez starostí, v Trnave.

Sťahovanie sa do nového bývania formou prenájmu, vždy nemusí byť také jednoduché a pohodlné, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Samotné užívanie bytu može byť spojené s mnohými úskaliami. 

Datum: 26.11.2017

Rekonštrukcia krbu? Je najvyšší čas!

Aj vy rozmýšľate nad tým, že by sa zišlo konečne zrekonštruovať váš starý krb? Nová krbová vložka, nové krbové kachle spravia obrovský rozdiel.

Datum: 21.11.2017

Všade dobre, na Barbadose najlepšie!

Každý z nás má rád exotiku. Najlepší čas na užitie si exotiky je vtedy, keď je počasie u nás tak zlé, že horšie už ani nemôže byť, teda na jeseň.


 

Datum: 20.11.2017

Na individuálnych kurzoch angličtiny získate výučbový plán na mieru

Individuálne kurzy angličtiny formou jeden na jedného vás efektívne privedú k novým poznatkom. Lektor vám prispôsobí výučbu a venuje sa iba vám.

Datum: 16.11.2017

Je monitor piatakov v ohrození?

Od začiatku školského roka sa ministerstvo školstva otriasa neutíchajúcimi diskusiami ohľadne minitorovania piatakov. Odchádzajúci minister potešil rodičov aj školy zrušením „povinného“ monitorovania piatakov, no nová prichádzajúca ministerka našla na tento „projekt“ peniaze, keďže podľa jej názoru dáva pre tento štát a školstvo veľký zmysel. 

Datum: 12.11.2017

Rekonštrukcia komínu? Dobrý nápad!

Zimné obdobie je tu a väčšia z nás už začala s kúrením. Pokiaľ bývate v rodinnom dome a kúrenie máte celé na vašich pleciach, chcete, aby fungovalo. V tom prípade by vás mohla zaujímať rekonštrukcia komínu.

Datum: 11.11.2017

Nezdaniteľné časti základu dane v roku 2017

Daňovník je osoba, ktorej príjmy, majetok alebo činnosť podlieha dani. Môže to byť právnická osoba – napríklad s.r.o, alebo aj fyzická osoba -a teda SZČO, ale aj občan nepodnikateľ. 

Datum: 10.11.2017

Zvuková karta Sound BlasterX AE-5 bola rovno dva krát ocenená ako CES 2018 Innovation Awards Honoree

Ocenená v dvoch kategóriach “Počítačový hardvér a komponenty” a “Počítačové príslušenstvo”. Zvuková karta je vybavená audiofilnými komponentmi a to, najlepším slúchadlovým zosilňovačom na svete a prvým integrovaným RGB ovládačom na svete

Datum: 10.11.2017

Máte chuť na dobré sudové víno a neviete si vybrať?

Každý správny vinár vie, že sudové víno má svoje osobité čaro a chuť. 

Datum: 08.11.2017

Ako uhradiť pomocou QR kódu?

Aj vy ste si pri platení faktúry pomysleli, či by nebola nejaká iná, možno jednoduchšia a rýchlejšia možnosť? Existujú totiž rôzne možnosti ako sú platby podľa rôznych vzorov či šablón, no aj v tomto prípade musíte robíte množstvo zdĺhavých úkonov, ktoré vám zaberú nejaký ten čas. 

Datum: 04.11.2017

Ako zvládnuť splácanie hypotéky aj pri dočasnom výpadku príjmov?

Konečne ste si našli svoj vysnívaný dom a chystáte sa zavítať do banky o zažiadanie úveru? Hypotéka môže byť pre mnohých, najmä mladých ľudí skvelým pomocníkom, no ak si všetko dôkladne nepremyslíte, prípadne sa neinformujete o špecifickejších informáciách ako sú poplatky či výška úrokovej sadzby, môžete sa behom krátkej chvíle „popáliť“. 

Datum: 04.11.2017

Máte doma nevychovatelného psa? Skúste elektrický obojok!

Stále viac majiteľov má problémy s výchovou psa. V mnohých prípadoch je tento problém spôsobené nesprávne nastavenými pravidlami u šteniat alebo nedostatkom času. Ak sa vám nedarí psa vychovať, existuje však lepšia možnosť než neprimerané fyzické tresty. Skúste elektrický obojok!

Datum: 30.10.2017

Aby ste sa za každých okolností mali kam vrátiť

Po hektickom dni v práci sa väčšina teší na teplo domova. Viete si predstaviť, že by ste sa nemali kam vrátiť? Presne preto, aby k takému momentu nedošlo a vás nemátali podobné nočné mory, vzniklo poistenie nehnuteľnosti. Aké sú vaše možnosti? Čo všetko potrebujete urobiť? Čo uzavretím poistenia nehnuteľnosti získate?


Datum: 28.10.2017

Zakúrte si romanticky!

Obdobie chladných dní a ešte chladnejších nocí sa pomaly ale isto blíži, čo znamená jednu vec – začína sa kúriaca sezóna. Najromantickejším spôsobom kúrenia sú nepochybne krby.

Datum: 26.10.2017

Detské oblečenie

Ponúkame Vám v našom internetovom obchodíku oblečenie pre detičky, chlapčenské a dievčenské oblečenie, oblečenie pre bábätká a novorodencov.

Značkové oblečenie dovážané v A triede z UK, Francúzka, Nemecka a USA. Značky ktoré určite všetci poznáte, Disney, Primark, HM, Ralph Lauren, CK, Levis a mnoho ďalších. Široká ponuka oblečenia, Disney detské oblečenie, a tak isto aj oblečenie pre bábätká a novorodencov.

Datum: 25.10.2017

Zimné pneumatiky a ich história: Toto ste o nich určite nevedeli!

To, že existujú letné a zimné gumy, vie zaiste každý šofér. 

Datum: 23.10.2017

 

 Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť