Registrovať

Piatok 28. Apríl 2017 | meniny má Jarmila

Monitorujeme 1752 informačných zdrojov

PR články

Auto, moto

Bývanie

Ekonomika, financie

Elektro, elektronika

Obchody, služby

Oblečenie, móda

Počítače, internet

Kultúra, umenie

Kozmetika

Nábytok, domácnosť

Šport, športové potreby

Zdravie

Spravodajstvo

Ostatné

Ručne maľované obrazy oživia nejeden interiér!

Ručne maľované obrazy patria k najpopulárnejším a jednoznačne i najkrajším dekoráciám umeleckého zamerania, ktoré ľudia vyhľadávajú predovšetkým kvôli originalite a charakteris­tickému vzhľadu. 

Datum: 27.04.2017

Spravte túto zásadnú zmenu v jedálničku a sledujte pokroky!

Naša každodenná strava by mala byť dostatočne pestrá a primeraná veku, pohlaviu, pohybovej aktivite a v neposlednom rade i zdravotnému stavu. 

Datum: 26.04.2017

Osviežovač vzduchu bez škodlivej „chémie“? Jednoznačne áno!

V dnešnej dobe nájdeme na trhu množstvo druhov osviežovačov vzduchu, ktorých úlohou je eliminovať nepríjemné pachy z varenia, fajčenia, prípadne zápachu na toalete. Nájdeme ich nielen v hoteloch, reštauráciách či obchodných domoch, ale i bežne v domácnostiach. 

Datum: 25.04.2017

Aké sú možnosti na odklad daňového priznania?

Viete, kedy môžete odložiť podanie daňového priznania? Bohužiaľ, veľa ľudí sa snaží tomuto úkonu vyhnúť, a to veľa krát ani nemusia! Čo odklad daňového priznania vôbec v praxi predstavuje?

Datum: 25.04.2017

Plávanie: Toto robí s vaším organizmom

Za hodinu plávania spálite 1 300 až 2 500 kJ. Aktívny pohyb v bazéne však pre ľudské zdravie znamená oveľa viac, než len príjemnú formu chudnutia. Preto je celkom pochopiteľná túžba mať bazén priamo doma. 

Datum: 25.04.2017

Ericsson vyvinul digitálny kľúč, ktorý mení budúcnosť pripojenia vozidiel

Spoločnosť LYNK & CO 17. apríla v Šanghaji po prvýkrát naživo otestovala svoju zabudovanú aplikáciu na zdieľanie vozidiel. Digitálny kľúč umožňuje vznik nových modelov vlastníctva a spolupráce. Vďaka cloudovej technológii od Ericssonu LYNK & CO plní svoj kľúčový sľub umožňovať prostredníctvom pripojenia na internet nové služby. 

  Datum: 21.04.2017

  Ericsson zjednodušil firemnú štruktúru a vymenoval nové vedenie

  Zjednodušená organizačná štruktúra a menovania do Riadiaceho tímu pomôžu napĺňaniu firemnej stratégie. Od 1. apríla 2017 platia nové obchodné oblasti a trhové oblasti a do funkcií nastúpil nový Riadiaci tím. 

   Datum: 19.04.2017

   Pozvánka na webinár: Growth Codes – Čo robí mobilného operátora úspešným?

   Spoločnosť Ericsson Vás pozýva na webinár s názvom Growth Codes – Čo robí mobilného operátora úspešným?, ktorý sa uskutoční v dvoch termínoch v stredu 26. apríla 2017 o 9:00 a o 16:00 SEČ. Pre účasť je potrebné sa vopred registrovať.

   Datum: 18.04.2017

   Ericsson poskytne BBC Creative postprodukciu a správu mediálnych služieb

   Spoločnosť Ericsson v rámci výberového konania získala viacročný kontrakt na dodávanie postprodukcie a manažovanie mediálnych služieb pre BBC Creative, vlastnú kreatívnu agentúru BBC. Ericsson bude dodávať end-to-end služby prostredníctvom cloudovej platformy na spracovanie médií. Ericsson bude tieto služby poskytovať zo svojho najmodernejšieho londýnskeho zariadenia, ktoré sa zameriava na postprodukčné služby. 

    Datum: 12.04.2017

    AVIS Slovensko dopĺňa svoju flotilu o super luxusné vozidlá pod značkou AVIS Prestige.

    Od 1.mája 2017 AVIS Slovensko zaraďuje k svojim službám: prenájom luxusných vozidiel pod značkou AVIS Prestige. Značku AVIS Pestige na Slovensku na základe licencie začne prevádzkovať spoločnosť Effective CarService,s.r.o.,  zastúpená pánom Martinom Antalom.

    Datum: 12.04.2017

    Nepoľujte na hmyz. Kvalitná sieťka na okná to vyrieši za vás

    Počas príjemných teplejších dní priam túžite vpustiť do vnútra čerstvý vzduch a dobre vyvetrať. Alebo počas leta vám dobre padne mať fajn vánok v izbe aj počas spánku a nebáť sa pritom štípancov od komárov, ktoré sa k vám zatúlajú. Sieťky na okná ponúkajú bezpečnú ochranu od dotieravého hmyzu a pritom nenarušia estetickú funkciu vašich okien. Prirodzene, veľa závisí aj od materiálu, z ktorého sú vyrobené. Kvalitné okná, aj s potrebným príslušenstvom, sú totiž vo vašom byte či dome, prakticky tie najdôležitejšie pre vaše príjemné bývanie. 

    Datum: 11.04.2017

    S elektronickou knihou jázd získate prehľad

    Niekedy sa ani nestačíme čudovať, prečo sme počas mesiaca minuli tak veľa za pohonné hmoty. 

    Datum: 11.04.2017

    Vstavané skrine a šatníky fedDOOR

    Potrebujete vymeniť staré vstavané skrine v spálni a na chodbe?  Vyrobíme Vám kvalitné vstavané skrine a šatníky s posuvnými dverami podľa vašich predstáv.

    Datum: 10.04.2017

    Poradenstvo a ponuky pre online stávkovanie

    Tipujete zápasy a nechce sa Vám neustále chodiť do kamenných stávkových kancelárií? Máme pre Vás tipy, rady a ponuky na kvalitné online stávkovanie.

    Datum: 10.04.2017

    Detoxikácia organizmu zdravo a chutne

    Pojem detoxikácia organizmu v posledných rokoch rozhodne nabral na popularite. Počujeme ho prakticky zo všetkých strán. Ľudia si totiž uvedomili, koľko nebezpečných a škodlivých toxických látok sa do ich organizmus počas života dostane. Cieľom detoxikácie organizmu je zbaviť sa týchto toxických látok a zároveň popritom zlepšiť celkový stav ľudského tela.

    Datum: 09.04.2017

    Telová kozmetika z Mŕtveho mora

    Potrebujete kvalitnú kozmetiku pre seba a rodinu? Doprajte si kozmetiku s minerálmi z Mŕtveho mora.

    Datum: 06.04.2017

    Používate správny kancelársky papier?

    Možno si pokladáte otázku, ako by mohol byť nejaký kancelársky papier nesprávny? Divili by ste sa. Nie každý je vhodný na farebnú tlač a nie každý na obojstrannú. 

    Datum: 03.04.2017

    Trend Micro varuje: ransomvér TorrentLocker už útočí aj cez Dropbox

    Podľa zistení spoločnosti Trend Micro uzreli svetlo sveta nové varianty zákerného ransomvéru  TorrentLocker, ktorý bol v poslednej dobe zdanlivo na ústupe. Doteraz si verejnosť hrozby typu ransomware spájala predovšetkým s elektronickou poštou a dokumentmi, ransomware sa však vyvíja a hľadá nové, neobvyklé metódy, ako sa dostať k svojim obetiam.

    Datum: 03.04.2017

    Efektívna liečba laserom

    Psoriáza môže byť nepríjemne ochorenie hlavne po stránke estetickej. V závislosti od toho kde ju človek na tele má. Je to chronické zápalové ochorenie celého organizmu, ktoré sa viditeľne prejavuje na koži. Rovnako ako vitiligo patrí medzi autoimunitné ochorenia. Tu sa imunitný systém bráni sám proti sebe. Bojuje sám so sebou bez toho aby si to uvedomoval. Okrem kože bývajú postihnuté aj nechty a kĺby čo je možno ešte horšie ako postihnutie kože, ktoré je viac na očiach.

    Datum: 03.04.2017

    Centrálny register záverečných prác: Ako prebieha spolupráca s vysokými školami?

    K vysokoškolskému štúdiu neodmysliteľne patrí tvorba záverečných prác. 

    Datum: 02.04.2017

     

         Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

    Pridať server: 

    Do kategórie:

    Pridať

    Zrušiť

    Pridať novú kategóriu

    Pridať

    Zrušiť