Registrovať

Nedeľa 22. Október 2017 | meniny má Sergej

Monitorujeme 1722 informačných zdrojov

PR články

Auto, moto

Bývanie

Ekonomika, financie

Elektro, elektronika

Obchody, služby

Oblečenie, móda

Počítače, internet

Kultúra, umenie

Kozmetika

Nábytok, domácnosť

Šport, športové potreby

Zdravie

Spravodajstvo

Ostatné

Vodiči pozor! Zima sa blíži!

Mnoho ľudí, a to najmä vodičov sa domnieva, že zimné pneumatiky v podstate ani netreba mať, veď snehu je čoraz viac menej a vystačia si aj s letnými pneumatikami. Obrovská chyba! 

Datum: 16.10.2017

Otestujte si kvalitu domácej WiFi

Domáce WiFi pripojenie a mobilné pripojenie môžete testovať prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie RU MobilTest. 

Datum: 10.10.2017

IPTV - nová multimediálna skratka ktorá vás jednoducho stiahne

Prichádzajú časy, keď už i televíznym anténam a satelitom bude pomaly odzvonené. Výdobytkom novej doby sú internetové televízie, ktoré už satelit ani anténu nepotrebujú, ale ku ich kvalitnému fungovaniu pokojne stačí pripojenie k internetu a trocha technických zručností pri zapájaní.

Datum: 09.10.2017

Spíte správne?

Spánok je dôležitou súčasťou života každého z nás. Obzvlášť v dobe technického pokroku a neustáleho vývoja. Doba je uponáľhaná a často si neuvedomujeme dôležitosť základných potrieb, medzi ktoré spánok nepochybne patrí. Vo všeobecnosti, vedecké prieskumy potvrdzujú, že problémami so spánkom trpí každý piaty človek. Znie to ako „cliché“, ale dôvody nespavosti dnešnej doby pociťujeme všetci rovnaké – stres, rýchly životný štýl, žiarenie z obrazoviek a displejov, nadbytok svetla v mestách a pod. 

Datum: 09.10.2017

Vyberáme ideálny telefón do kancelárie

Ak keď dnešná doba by sa dala označiť ako úplne mobilná, stále existujú stovky firiem, ktoré nedajú dopustiť na tzv. pevnú linku. Technika sa stále posúva vpred a to aj v prípade telefónov. Aký telefón sa najlepšie hodí práve do vašej kancelárie? Medzi čím si môžete vyberať? Aká je rozdiel medzi jednotlivými telefónmi a ako sa líšia cenovo? Na všetky tieto otázky vám radi odpovieme na nasledujúcich riadkoch.

Datum: 04.10.2017

Starobné dôchodky v roku 2018: Aké zmeny nás čakajú?

Penzie sa majú rok čo rok zvyšovať, rovnako však aj vek odchodu do dôchodku. Bez preháňania sa preto mnohí obávajú, či sa toho svojho zaslúženého dôchodku vôbec dožijú.

Datum: 04.10.2017

Módne dámske šaty? Tu si vyberiete!

Chcete módne oblečenie na každú príležitosť, každé ročné obdobie? Udržiavať krok s módnymi trendmi rozhodne nie je ľahké a dámske šaty sú špeciálnou kategóriou, ktorá prísne podliehajú módnym trendom.

Datum: 03.10.2017

X-Fi Sonic Carrier získal najlepšie ocenenie CEDIA 2017

Sonic Carrier získal najlepšie ocenenie od AVS Forum Best of CEDIA svojou bezkonkurenčnou silou, holografickými efektmi a filmovým zvukom

Datum: 02.10.2017

Najväčšie výhody podvojného účtovníctva

Ak ste sa rozhodli podnikať, bude vás okrem bežných podnikateľských otázok zaujímať i otázka účtovníctva. Existujú dve sústavy účtovníctva pomocou ktorých môže podnikateľ účtovať, a to sústava jednoduchého a sústava podvojného účtovníctva. 

Datum: 01.10.2017

Creative predstavuje Aurora Reactive SDK pre sériu Sound BlasterX

Softvérový programový balíček umožňuje vývojárom prispôsobiť a synchronizovať systém reaktívneho osvetlenia Aurora celého produktového radu

Datum: 28.09.2017

Kolektívna zmluva vo Volkswagene nie je do dnešného dňa podpísaná

Hoci je už vo Volkswagene tri mesiace po štrajku, zamestnanci ešte stále nevideli podpísanú kolektívnu zmluvu a viaceré body údajne ešte nie sú uzatvorené. 

Datum: 25.09.2017

Sound BlasterX Katana odteraz podporuje USB Audio pre Sony® PS4™, PS4 Pro a PS4 Slim

Majitelia PS4 ­budú môcť odteraz zažiť krištáľovo čistý herný zvuk a vylepšenú hernú komunikáciu cez USB vďaka Katane a jej dokonalému procesoru Sound Blaster, 24-bit DAC, virtuálnemu 5.1 priestorovému zvuku a 3-násobne zosilnenému 5 meničovému dizajnu

Datum: 25.09.2017

Je tunel v uchu to pravé pre vás?

Snaha odlíšiť sa od ostatných, vyčnievať z radu, postihuje, viac či menej, nás všetkých. Poďme sa pozrieť na jeden zo spôsobov, ako ozvláštniť uši a spraviť z nich originálny orgán.

Datum: 18.09.2017

Aké daňové tlačivá by ste mali poznať

Bez ohľadu na to či ste účtovník, daňový poradca alebo mechanik v autoservise, mali by ste poznať aspoň základné daňové tlačivá, ktoré sa vám v bežnom živote zídu.

Datum: 17.09.2017

Bez kvalitného lyžiarskeho oblečenia sa nezaobídete!

Určite mi dáte za pravdu, že základom poriadnej lyžovačky je predovšetkým kvalitné a teplé lyžiarske oblečenie, ktoré vás v akejkoľvek situácií udrží v suchu. Bohužiaľ, ľudia mnohokrát podľahnú podozrivo nízkym cenám a nakúpia veci, ktoré im nevydržia ani jednu sezónu. Prečo je dôležité venovať náležitú pozornosť práve oblečeniu určenému na lyžovačku?

Datum: 05.09.2017

Predstavujeme Creative Chrono™ výkonný Bluetooth® reproduktor a rádiobudík : Hudobná inšpirácia pre akúkoľvek hodinu prebudenia

Creative Chrono ponúka vo svojej veľkosti obrovský zvuk, pričom je navrhnutý tak, aby mohol byť použitý ako presnosný Bluetooth reproduktor odolný voči striekajúcej vode a rádio budík zároveň

Datum: 05.09.2017

Rozmazané videnie? Možno vás trápi astigmatizmus

Často sa spája s ďalekozrakosťou i krátkozrakosťou a stretávajú sa s ním ľudia v akomkoľvek veku. Astigmatizmus najčastejšie spoznáte podľa rozmazaného videnia, škúlenia, bolesti hlavy a očí.

Datum: 31.08.2017

Reklamné a propagačné predmety od Xtra Slovakia

Propagačné, alebo reklamné predmety sú dôležitou súčasťou budovania povedomia každej spoločnosti. Logo na tričku alebo na inom predmete môže posilniť branding spoločnosti významným spôsobom. Z tohto dôvodu by ste nemali podcenovať kvalitu prevedenia a potlač darčekových a propagačných reklamných predmetov, na ktorých je uvedený názov vašej spoločnosti.

Datum: 20.08.2017

Funkčné oblečenie – naozaj ho potrebujem?

Aj vy občas premýšľate nad tým, prečo je funkčné oblečenie také dôležité? A vôbec, naozaj by ste ho mali nosiť pri každej pohybovej aktivite? 

Datum: 11.08.2017

Opel Grandland X

Tento model značky Opel bude mať svetovú premiéru v septembri 2017 vo Frankfurte. Vychádza zo spoločného úsilia koncernu PSA a automobilky Opel. Väčšinu komponentov zdieľa s koncernovým modelom Peugeot 3008. Vo viacerých oblastiach je však svojský a odlišný. 

Datum: 07.08.2017

 

 Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť