Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Štvrtok 2. Apríl 2020 | meniny má Zita

Monitorujeme 1650 informačných zdrojov

PR články

Auto, moto

Bývanie

Ekonomika, financie

Elektro, elektronika

Obchody, služby

Oblečenie, móda

Počítače, internet

Kultúra, umenie

Kozmetika

Nábytok, domácnosť

Šport, športové potreby

Zdravie

Spravodajstvo

Ostatné

Cestovanie

Kupujeme repasovaný notebook alebo počítač

Trendom posledných rokov je kúpa repasovaných produktov. Hlavne pri elektronike je veľmi výhodné sa na ne zamerať. Ak hľadáte notebook alebo počítač vysokej kvality za polovičnú cenu, ste na správnej ceste.

Datum: 01.04.2020

Ako ovplyvniť teplotu v interiéri? Vyberte správne žalúzie

Vysoké teploty v interiéroch bývajú častým problémom nielen počas horúcich letných dní. Ideálnym riešením sú preto žalúzie, ktoré vás ochránia pred nepríjemným teplom a ukryjú pred otravnými a zvedavými pohľadmi.

Datum: 31.03.2020

Vyberte si to správne osvetlenie do vášho domova

Každú miestnosť vo vašom domove využívate na niečo iné a obývate ju v iný čas počas dňa. Tomu treba prispôsobiť aj osvetlenie. V kuchyni potrebujete inú intenzitu a farbu svetla, ako napríklad v spálni. Niekde sa hodí výrazné studené osvetlenie, inde zase teplé a tlmenejšie svetlo. 

Datum: 29.03.2020

Čo robiť s deťmi, keď prší?

Vonku prší, deti sa nudia, sú podráždené a nešťastné. Ako ich teda zabaviť? V tomto článku vám poradíme, ako sa prehrať aj za zlého počasia.

Datum: 27.03.2020

Revolučné náhrady plastu, ktoré prispievajú k ochrane životného prostredia

EKO plast a BIO plast ako pomocníci pred ekologickou katastrofou.


Datum: 27.03.2020

Chov sliepok: Ako sa naň pripraviť?

Ako sa pripraviť na chov sliepok, ak ste v tomto smere nováčik? Ponúkame niekoľko rád, ktoré sa budú hodiť aj skúsenejším chovateľom.

Datum: 27.03.2020

Programy na kreslenie: Porovnanie AutoCad a GstarCad.

Aký je program na kreslenie GstarCad v porovnaní s AutoCadom? Tieto dva cad programy sú si v mnoho podobné no nájdu sa aj rozdiely.

Datum: 27.03.2020

Symbol hlavného mesta č.1: Slovenský rozhlas alebo obrátená pyramída

 

Bratislava je kultúrnou baštou Slovenska. Medzi kultúrne
pamiatky radíme aj budovu Slovenského rozhlasu, známu ako obrátená
pyramída.

Bratislava je kultúrnou baštou Slovenska. Medzi kultúrnepamiatky radíme aj budovu Slovenského rozhlasu, známu ako obrátenápyramída.

 

Datum: 27.03.2020

S deťmi doma alebo štyri tipy, ako ich vzdelávať a nezblázniť sa

Jar sa síce už hlási o slovo, ale aktuálne dianie nás drží v ústraní domova. Hoci sa deti určite najprv tešili z uzatvorenia škôl, čím dlhšie sú doma, tým je to náročnejšie. Aj deti totiž pomaly, ale isto zisťujú, že zabaviť sa nie je hračka. Vyskúšajte naše tipy na rodinnú zábavu, možno jej prepadnete aj vy, dospelí.

Datum: 26.03.2020

Ako získať viac energie a byť v menšom strese?

Trápi vás stres, vyčerpanosť, nesústredenosť či nespavosť? Príčiny možno hľadať aj v škodlivom pôsobení elektrosmogu na ľudský organizmus a v negatívnych geopatogénnych zónach. Vyskúšajte prístroj Somavedic, ktorý vplyv elektromagnetického smogu a nepriaznivých geopatogénnych zón dokáže eliminovať.   

Datum: 23.03.2020

AVIS vydal verejný prísľub poskytnúť svoje autá na boj proti koronavírusu

Najväčšia autopožičovňa na Slovensku, AVIS Slovensko, reaguje na aktuálne diane na Slovensku v súvislosti s rozširovaním koronavírusu COVID-19 a ponúka pomocnú ruku pre spustenie celoplošného testovania na prítomnosť tohto vírusu u obyvateľov Slovenska.

Datum: 21.03.2020

Doprava v meste? Jednoznačne pomocou bicykla

Bicykel nie je výbornou voľbou len na výlety s rodinou či priateľmi, ale aj ako alternatíva dopravy v mestách. Tí, čo ho využívajú namiesto auta na neho nedajú dopustiť.

Datum: 20.03.2020

Chcem založiť autoservis

Veľa automechanikov túži po tom, že si raz založí vlastný autoservis. Nie každý však má odvahu pustiť sa do neistoty vlastného biznisu. Ak ste však odhodlaní riskovať a pre svoj cieľ ste schopní urobiť maximum, môže vám to priniesť úspech a konečne sa stanete sám sebe pánom. 

Datum: 19.03.2020

Antimikrobiálne kovania kľučiek. Jedinečná ochrana pred vírusmi a baktériami

Život so sebou prináša mnoho nečakaných a niekedy aj veľmi nepríjemných situácií. Bezpochyby medzi ne patria ochorenia, ktoré spôsobujú baktérie a vírusy. Mali by ste sa pred nimi chrániť všetkými dostupnými prostriedkami. 

Datum: 17.03.2020

Čo zahŕňa správa IT siete

Každý deň prichádzame do kontaktu s počítačovými sieťami. Spojenie medzi počítačmi sa môže uskutočniť vo viacerých spôsoboch. V práci sa obvykle používa sieť typu LAN. Tá je fyzicky ohraničená, obvykle objektom, v ktorom má firma sídlo.

Datum: 17.03.2020

Eurookná vám prinesú domov príjemnú atmosféru a dlhú životnosť

Na trhu máme v ponuke niekoľko typov okien a dverí, medzi ktorými dominuje plast. Stále obľúbenejšie je však aj drevo, ktoré je prírodným materiálom s príjemnou atmosférou a dizajnom. Čo všetko takéto okná a dvere prinášajú?

Datum: 16.03.2020

Dlhé sedenie je rovnako nebezpečné ako fajčenie

Ľudia majú obrovské množstvo zlozvykov, ktoré ohrozujú ich zdravie. Dlhé sedenie v práci je jedným z nich, ktoré spôsobuje nielen bolesti, ale aj dlhodobé zdravotné komplikácie.

Datum: 16.03.2020

Vyspite sa do ružova vďaka kvalitnému matracu

Existujú veci dennej potreby, na ktorých by ste nemali šetriť. Jednou z nich je matrac. Treba si uvedomiť, že až tretinu života trávite v posteli.  

Datum: 16.03.2020

AKO SPRÁVNE SEDIEŤ PRI POČÍTAČI

Vyžaduje si vaša pracovná náplň, aby ste sedeli na stoličke najmenej 40 hodín týždenne? Zlé držanie tela na kancelárskej stoličke však môže spôsobovať niektoré nežiaduce vedľajšie účinky – bolesť krku, chrbta, kolien a bokov. 

Datum: 16.03.2020

Užite si svoju záhradu s bezúdržbovým oplotením a pergolou

Pomaly sa začína jar a je na čase spočítať všetky škody, ktoré napáchala príroda počas zimy. Predtým, ako si začnete užívať prvé slnečné lúče, bude potrebné všetko upratať a opraviť, aby vaša záhrada vyzerala rovnako ako pred zimou. Najhorší je plot. 

Datum: 12.03.2020


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť