Registrovať

Štvrtok 17. August 2017 | meniny má Milica

Monitorujeme 1736 informačných zdrojov

PR články

Auto, moto

Bývanie

Ekonomika, financie

Elektro, elektronika

Obchody, služby

Oblečenie, móda

Počítače, internet

Kultúra, umenie

Kozmetika

Nábytok, domácnosť

Šport, športové potreby

Zdravie

Spravodajstvo

Ostatné

Funkčné oblečenie – naozaj ho potrebujem?

Aj vy občas premýšľate nad tým, prečo je funkčné oblečenie také dôležité? A vôbec, naozaj by ste ho mali nosiť pri každej pohybovej aktivite? 

Datum: 11.08.2017

Opel Grandland X

Tento model značky Opel bude mať svetovú premiéru v septembri 2017 vo Frankfurte. Vychádza zo spoločného úsilia koncernu PSA a automobilky Opel. Väčšinu komponentov zdieľa s koncernovým modelom Peugeot 3008. Vo viacerých oblastiach je však svojský a odlišný. 

Datum: 07.08.2017

Prečo nezavrhovať online marketing

Je potrebné klásť dôraz na internetový marketing? A čo vôbec online marketing znamená? 

Datum: 01.08.2017

Aké povinnosti vás budú čakať, keď začnete podnikať?

Veľa ľudí si spája podnikanie so slobodou, možnosťou robiť sám pre seba, alebo v najideálnejšom prípade vidinou slušných zárobkov. A veľa z toho platí, keď sa vám v podnikaní darí. Avšak s podnikaním sú spojené aj ďalšie administratívne povinnosti, bez ktorých vaše podnikanie nemôže fungovať. Aspoň nie legálne. O aké povinnosti ide?

Datum: 01.08.2017

Ako si dramaticky uľahčiť výber svojej prvej hypotéky, aby to nedopadlo fiaskom

Prišlo to aj na vás? Stojíte prvýkrát pred veľkým rozhodnutím nájsť tú najvýhodnejšiu hypotéku v banke. Lenže ktorá banka je tá najlepšia? 

Datum: 01.08.2017

Zdravá strava – je naozaj taká dôležitá?

O zdravú stravu sa v dnešnej dobe zaujíma množstvo ľudí, veď už dávno neplatí, že ide o „vec“, ktorá sa týka výhradne športovcov. Áno, je pravda, že práve vo vrcholovom športe zasahuje do oblasti prípravy športovca strava a doplnky výživy, ktoré mu pomáhajú budovať si svoj sen. 

Datum: 25.07.2017

Aplikácia Sound Blaster Connect je odteraz dostupná pre celú sériu prenosných vodeoodolných Bluetooth reproduktorov Creative Muvo 2

Majitelia smartfónov a tabletov budú mať pohodlný prístup k zoznamu skladieb uložených na microSD karte a možnosť prepínať sa medzi jednotlivými zdrojmi na reproduktoroch Creative Muvo 2 a 2c

Datum: 25.07.2017

S nami bude sťahovanie hračka

Sťahovanie sa väčšine ľudí spája nielen s pozitívnym očakávaním niečoho nového, ale aj s obavami. Vaše starosti však nebudú opodstatnené, ak presun vášho hnuteľného majetku zveríte do rúk profesionálom. Chcete, aby bolo vaše sťahovanie jednoduché a bezproblémové? S pomocou našej sťahovacej spoločnosti ho zvládnete hravo a bez zbytočného stresu.

Datum: 22.07.2017

Svadobný fotograf alebo ako fotí manželský pár.

Jednu nezabudnuteľnú a výnimočnú svadbu, poprosím…

Taká sa nedá kúpiť? Máte pravdu! Ak je totiž tento deň zahalený láskou dvoch ľudí, prežitý v kruhu rodiny a priateľov, nemusíte si robiť v podstate žiadne starosti. I tak je však tento deň spojený s rôznymi telefonátmi, dodávateľmi a povinnosťami. Garantujem vám však, že sú to veľmi príjemné starosti, ktoré vám budú robiť radosť. Jednu nezabudnuteľnú a výnimočnú svadbu však môžete vo svojich spomienkach prežiť na stokrát aj vďaka svadobným fotografiám, ktoré vám pripomenú tento deň a všetko podstatné, čo sa v ňom odohralo. A tak je výber svadobného fotografa jednou z najdôležitejších vecí. Ak ho ešte nemáte, niekto výnimočný by sa pre vás určite našiel.

Datum: 22.07.2017

Propolisová tinktúra ako tekutý všeliek

Ak by vyhynuli všetky včely na zemeguli, zakrátko by nasledovalo aj ľudstvo. Bez opeľovacej schopnosti tohto užitočného hmyzu by sme prišli o väčšinu bežne konzumovaných plodín. Rovnako aj zvieratá, ktoré tiež chováme kvôli mäsu. Peľ však nie je jedinou užitočnou látkou od včiel: rovnako si nemôžeme vynachváliť med, vosk, materskú kašičku a čoraz populárnejší je aj propolis, ktorý patrí k najvzácnejším živočíšnym produktom vôbec.

Datum: 21.07.2017

Predstavujeme Creative Muvo 1c: výkonný Bluetooth® reproduktor odolný voči striekajúcej vode s jednoducho bezkonkurenčnou hodnotou

Populárna séria Muvo so svojím novým prírastkom v základnej úrovni zachováva svoj podpis vyladených meničov, pasívneho radiátora pre ohromujúci zvukový výkon vo veľkosti dlane

Datum: 13.07.2017

Pôžičky namiesto sporenia? Dojmy vs. fakty

Máte dojem, že akosi stále viac ľudí žije na dlh? Že si „doprajú“, aj keď to má byť za cenu zadlženia sa? Nemýlite sa, tieto domnienky potvrdzujú aj najnovšie štatistiky.


 

Datum: 11.07.2017

Všetko pre bezpečnosť

Ľudia odjakživa bojovali. bojovali o územie, o lásku, či česť. Na svoje vojny a boje využívali a vymýšľali rôzne zbrane. Od jednoduchých po precízne vymyslené. Netvrdíme, že to je správne, ale keď vás niekto napadne s úmyslom vás zabiť, treba sa brániť. Primerane, s ohľadom na okolnosti, a už vôbec nie hneď vyťahovať zbraň. Dnes žijeme našťastie väčšinou v oblastiach, kedy zbraň nepotrebujeme. I keď zbraň nemusíme obrátiť iba proti inému človeku. Niekedy stačí pocit, že ju máme.

Datum: 06.07.2017

10 lekárskych testov, ktoré môžete vyskúšať doma aj sam

Máte pocit, že na vás lezie choroba? Prirodzeným inštinktom je zájsť k lekárovi. Tam však tradične môžete stráviť niekoľko hodín čakaním iba na to, až kým sa dostanete na rad. Nakoniec zistíte, že na liečbu potrebujete obyčajné lieky. 

Datum: 03.07.2017

Creative pridáva do svojej zostavy Bluetooth reproduktorov Muvo 2c nové vzrušujúce letné farby

Vodeodolný Bluetooth reproduktor s veľkosťou priamo do dlane je teraz k dispozícii v úplne nových vzrušujúcich farbách ako oranžová, ružová, fialová a tyrkysová

Datum: 03.07.2017

Slováci už letáky do schránky nechcú, prezerajú si ich online

Napriek tomu, že Slováci majú každý týždeň plné schránky letákov, počas posledných mesiacov sa rozšíril nový trend prezerania letákov online. 


Datum: 03.07.2017

Ako vybrať tavnú pištoľ

Či už tavnú pištoľ potrebujete pri práci vo výrobe, alebo ju potrebujete pri výrobe dekorácii, či len tak pri tvorení alebo kutilstve, zaručene sa bude hodiť vyznať sa v pár pojmoch, na ktoré pri jej nákupe narazíte. Ak sa pri výbere tavnej pištole nemôžete zorientovať, poradíme vám, ako na to.

Datum: 29.06.2017

Regály do špajze: Dáte prednosť kovovým či dreveným?

Zariadiť si špajzu efektívne a maximálne účelne, s využitím každého milimetra a s možnosťou uložiť aj ťažšie nádoby – tiež hútate, ako na to? 

Datum: 27.06.2017

Lyžiarska obuv – na čo sa zamerať pri jej výbere?

Lyžiarske topánky, resp. lyžiarky sú nevyhnutnou súčasťou lyžiarskej výbavy, bez ktorej by ste v podstate na svah ísť nemohli. Kvalitná lyžiarska obuv je určená rovnako ako aj pre profesionálov, tak i pre bežných lyžiarov, ktorým záleží na prvotriednom komforte a bezpečnosti počas jazdy. 

Datum: 27.06.2017

Porovnávajte ceny poistení

Pri všetkých nákupných rozhodnutiach nám určite záleží aj na najvýhodnejšej cene tovaru alebo služby. Ak máme možnosť získať nejaký produkt lacnejšie, bez rozmýšľania ho berieme. Inak to nie je ani pri výbere vhodného poistenia.

Datum: 22.06.2017

 

 Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť