Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Utorok 17. September 2019 | meniny má Olympia

Monitorujeme 1668 informačných zdrojov

PR články

Auto, moto

Bývanie

Ekonomika, financie

Elektro, elektronika

Obchody, služby

Oblečenie, móda

Počítače, internet

Kultúra, umenie

Kozmetika

Nábytok, domácnosť

Šport, športové potreby

Zdravie

Spravodajstvo

Ostatné

Skype nie je prežitok – stále je významným komunikátorom

Facebook Messenger, Google Talk, Google Hangout, WhatsApp, Slack, Viber, Talky – rôznych komunikačných nástrojov je skutočne mnoho. Niektoré sú hlavne na telefonovanie (WhatsApp), iné hlavne na písanie (Messenger), niektoré, ako Skype, slúžia plnohodnotne pre oboje.

Datum: 16.09.2019

Fakty o zimných pneumatikách, o ktorých by ste mali vedieť aj vy

Keďže je zima pomaly, ale isto v nedohľadne, nasledujúci článok bližšie približuje výhody zimných pneumatík, o ktorých by ste mali vedieť aj vy. Obzvlášť v prípade, ak váhate, či je vhodné siahnuť po zimných pneu.

Datum: 15.09.2019

Legendárne gitary a basgitary

Klasikou je fender standard Jazz Bass.  Táto Bass Gitara je legendárna, lebo je úplne jednoduchá, je použitá na veľkom množstve nahrávok a má mnoho Variant. 

Datum: 13.09.2019

Tvorba webových stránok môže byť konečne skutočne vo vašich rukách

Chceli ste už dávno webové stránky ­– nové, alebo prerobiť tie súčasné; súkromné či firemné? Väčšinou nás odradí veľká cena za ich výrobu, ale aj problematická komunikácia s firmami, ktoré webové stránky ponúkajú.

Datum: 10.09.2019

Potrebujete kvalitný batoh alebo tašku? Vyberajte z tej najlepšej ponuky

Výber batohu alebo tašky môže pre niektorých ľudí znamenať nielen stratu hodín, ale dokonca aj dní. Ak potrebujete niečo špeciálne, možno sa vám to nájsť ani nepodarí. 

Datum: 10.09.2019

Stavebné pozemky – základný tip pri ich výbere

Hľadáte vhodný pozemok na stavbu vášho nového domu alebo inej nehnuteľnosti? Predtým, ako začnete hľadať konkrétne pozemky na predaj, ujasniť by ste si mali túto základnú vec.

Datum: 05.09.2019

Prezradíme vám čo robiť ak máte zahmlené čelné sklo

Bojujete každé ráno so zahmlenými oknami? Tu je riešenie!

Datum: 05.09.2019

Elektrocentrála a stavebné stroje – kúpiť alebo prenajať?

Potrebujete na svoje činnosti elektrocentrálu, stavebné či poľnohospodárske stroje? Možno stojíte pred rozhodnutím, či tieto zariadenia kúpiť alebo prenajať. Poradíme vám, čo sa kedy oplatí!

Datum: 05.09.2019

Ako si zariadiť byt v retro štýle? Zaveste si na stenu hodiny z platne

Retro vracia do našich domov staré osvedčené línie, farby aj vzory. Ak k nemu pristupujeme poctivo, a skutočne siahneme po starých kúskoch nábytku či bytových dekorácií, chováme sa dokonca veľmi ekologicky. 

Datum: 03.09.2019

Kotlíky na guláš

Chcete byť pripravený na gulášovú, grilovaciu, či zabíjačkovú sezónu?

Prečítajte si zopár tipov, rád a odporúčaní ako nezaspať na vavrínoch a mať všetko čo potrebujete ku kvalitnému gulášu, či grilovačke.

V článku sa dočítate ako si správne vybrať kotlík, kotlinu, panvicu či príslušenstvo.

Všetky informácie sú uvedené so súhlasom internetového obchodu www.ikotliky.sk

Poradíme Vám s veľkosťou kotlíka, kvalitou kotlíkov aj s výberom vhodnej panvice na grilovanie.

Viete aký kotlík na guláš je najlepší? V akom sa ako varí?

Viete aké má aký kotlík vlastnosti, či čo je najlepšie na umývanie a skladovanie?

Poradíme Vám pri výbere typu a veľkosti kotlíka, spôsobe varenia a údržbe.

Buďte pripravený na každú príležitosť a vyvarujte sa zaváhaniu.

Datum: 27.08.2019

Už máte napečené? Stačí sa zaregistrovať, rodinná súťaž ide do finále

Trávia s vami ratolesti čas v kuchyni? Zapojte týchto malých pomocníkov do súťaže Haribo Malý cukrár, ktorá prebieha už len posledných pár dní – do 31. augusta. Využite spoločný čas na prípravu sladkého dezertu s Haribo cukríkmi a súťažte o hodnotné ceny od spoločnosti KENWOOD aj kulinársky víkend v Prahe pre celú rodinu. Výsledok nafoťte, nahrajte na www.haribomalycukrar.cz/sk a počkajte na rozhodnutie odbornej poroty, či práve váš tím bude tretím postupujúcim do veľkého finále, ktoré sa uskutoční 14. septembra na KAMIQ YOU FEST na pražskom Výstavisku. 

Datum: 27.08.2019

Malé drevené stavby, ktoré obohatia nielen váš dvor.

Vlastniť dom je samo o sebe menším luxusom. Vlastné priestory, v ktorých si môžete robiť všetko, čo vám napadne. Žiadni hluční susedia z vedľajšieho bytu či neutíchajúca vŕtačka

Datum: 27.08.2019

Škody pri požiari povinné zmluvné poistenie nepreplatí

Príroda ako ekonomický činiteľ. S technologickým postupom začal mať človek pocit, že pomaly ovláda prírodu. Bohužiaľ, zabudli sme na to, že základný zákon prírody je fakt, že všetko so všetkým súvisí. 

Datum: 26.08.2019

Ako si vybrať dobrý projekt domu?

Na trhu je veľký výber rôznych katalógových projektov rodinných domov. Samozrejme, každému vyhovuje čosi iné. A tak by ste si pred výberom svojho vysnívaného projektu mali ujasniť, čo od budúceho domu vlastne očakávate.

Datum: 26.08.2019

Poznáte výhody využívania veľkoformátovej tlače na propagáciu vašej firmy?

Máte novú firmu a hľadáte spôsoby, ako ju efektívne spropagovať? Alebo len chcete rozšíriť portfólio klientov vašej fungujúcej spoločnosti? Poslúžiť môže práve veľkoformátová tlač v rôznych zaujímavých podobách.


Datum: 25.08.2019

Zdravotná poisťovňa: Pri jej výbere nezáleží na veľkosti

Hovorí sa, že nie je dôležitá kvantita, ale kvalita. Podobne je to aj v prípade poisťovní – nie veľkosť, ale kvalita a výhody hýbu jazýčkom na miske váh. Keďže si na Slovensku každý môže slobodne vybrať zdravotnú poisťovňu, s ktorou uzavrie zmluvu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti, je dobré vyberať s rozvahou.  

Datum: 23.08.2019

Repas dáva stavebným strojom druhý dych

Stavebné a poľnohospodárske stroje sú pomerne komplexné a drahé zariadenia. Vedeli ste však, že keď sa váš minibager alebo elektrocentrála pokazia, prípadne dôjdu na koniec svojej životnosti, nemusíte ich ihneď meniť za nové? Výhodným riešením je repas!

Datum: 23.08.2019

Ako sa cítiť istejší za volantom?

Začínate so šoférovaním, chcete sa zdokonaliť, no nie ste si za volantom istý a chýba vám potrebné sebavedomie? V takom prípade si prečítajte nasledujúci článok, v ktorom vám poskytneme niekoľko jednoduchých rád, ktoré vám pomôžu zbaviť sa strachu zo šoférovania.

Datum: 23.08.2019

Hľadáte dokonalé obrúčky pre náročných? Máme pre vás super TIP

Keďže ide o doplnok, ktorý nemôže chýbať na žiadnej svadbe a novomanželia ich pravdepodobne budú nosiť na ruke zvyšok svojho života, mali by ste vyberať nie rýchlo, ale najmä zodpovedne. 

Datum: 21.08.2019

DIGITAL PARK EINSTEINOVA: Výnimočné pracovné prostredie, ktoré ponúka viac

Hľadáte dokonalé kancelárie pre vašu spoločnosť? Administratívny komplex Digital Park Einsteinova je skvelou voľbou. Aké prednosti tento progresívny projekt ponúka?

Datum: 21.08.2019


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť