Rozšírené hľadanie
Piatok 25. September 2020 |
meniny má Vladislav

Ako vybrať topánky na prechodné obdobie medzi jeseňou a zimou?

Datum: 23.09.2020

Začiatok jesennej sezóny spočíva v výmene letného oblečenia za teplejšie. V spodnej časti šatníka pristanú šaty, šortky a sandále a na ich mieste sa objavia svetre, mikiny, dlhé nohavice a viac zabudované topánky. Výber správnych topánok je problémom mnohých dám. Akú obuv si kúpiť, aby slúžila nielen na jeseň, ale aj v zime?

Výber klimatizácie v 5 krokoch

Datum: 16.09.2020

Ten scenár sa opakuje každé jedno leto. Prázdniny vrcholia a vy sa snažíte prežiť v rozpálenom byte horúce dni. Otvárate okná, aby dnu prešiel závan chladnejšieho vzduchu. Zaťahujete žalúzie, aby do miestnosti neprenikli žiadne slnečné lúče, ktoré by ju ešte viac vyhriali.

 

Hľadáte funkčné vchodové dvere s dlhou životnosťou? Kúpte si plastové

Datum: 14.09.2020

Vstupné dvere do domu musia byť odolné, funkčné a bezpečné. Všetky tieto parametre spĺňajú dvere vyrobené z plastu. Za priaznivú cenu získate vchodové dvere slúžiace výborne dlhé roky.

Platba v hotovosti a elektronická pokladňa

Datum: 14.09.2020

Ste podnikateľom, ktorý prijíma platby v hotovosti alebo prostriedkami, ktoré hotovosť nahrádzajú? V tomto prípade potrebujete na príjem platieb elektronickú registračnú pokladnicu.

Aké výhody má dress code v práci?

Datum: 13.09.2020

Ak pracujete v nejakej firme, určite máte, alebo ste chceli mať firemné oblečenie. Načo je vlastne firemné oblečenie dobré a prečo sa vlastne používa?

Vaky na sedenie do detskej izby: Aké sú najväčšie výhody tohto sedenia?

Datum: 13.09.2020

Hľadáte pohodlný a skladný doplnok do detskej izby, s ktorým sa deti budú môcť hrať a zároveň na ňom odpočívať? Sedacie vaky si zamilujú malí i veľkí!

Parkovanie je častým problémom vodičov. Aké sú obmedzenia?

Datum: 10.09.2020

Pri vyslovení pojmu parkovanie si každý z nás predstaví odstavené auto na mieste pre neho určenom, kedy je vozidlo v pokoji. To, že vozidlo niekam odstavíme ale môže byť problém, o ktorom mnohí vodiči ani len netušia. Aké obmedzenia vlastne na Slovensku platia?

Rozvoz jedla v Bratislave – novinka, ktorá sa oplatí!

Datum: 06.09.2020

Samozrejme, rozvoz jedla sám o sebe nie je žiadnou novinkou, no ak si už objednávate jedlo, po novom už nemusíte voliť len pizzu či fastfood. Dostupné je aj denné menu Bratislava, ktoré si môžete nechať doručiť k sebe domov!

Denné návyky pre dobrý život

Datum: 01.09.2020

Návyky sú skvelou vecou. Môžeme vďaka nim dosiahnuť vyššiu produktivitu, pevnejšie zdravie, dobrú náladu a dokonca si môžeme aj zvýšiť príjem.

Koniec leta volá do thermal parkov

Datum: 01.09.2020

Koncom leta, kedy už je počasie neistejšie a teploty o niečo nižšie sú dobrou voľbou pre relax thermal parky. Na rozdiel od kúpalísk majú termálnu tj. vyhrievanú vodu, čo je výhodou v chladnejšom počasí. 

Obháji Peter Sagan zelený dres na Tour de France?

Datum: 01.09.2020

Svojich osem doterajších účastí na Tour dokázal Peter Sagan premeniť na 12 etapových prvenstiev a 7 celkových víťazstiev v bodovacej súťaži. Rozšíri žilinský rodák túto unikátnu zbierku o nové „prírastky“ a bude sa opäť tešiť zo zisku zeleného dresu?

Čo si nesmiete zabudnúť, keď idete k vode

Datum: 28.08.2020

Na celodennú kúpačku je ideálne pripraviť sa už večer vopred. Vtedy máte najväčšiu istotu, že nezabudnete nič, prípadne ak, tak iba zopár nepodstatných vecí. Ranný zhon vám zbytočne znechutí odchod z domu, tak prečo si takto kaziť deň. Čo si teda nesmiete zabudnúť, keď idete k vode?

Co je VDSL a VDSL 2?

Datum: 27.08.2020

VDSL je další forma síťové technologie, kterou poskytovatelé internetu mohou použít k poskytování rychlejších služeb na kratší vzdálenosti. Stejně jako běžně používané ADSL je VDSL asymetrické, což znamená, že rychlosti stahování jsou obvykle rychlejší než rychlosti odesílání. 

Prejavte svojej milovanej lásku. Darujte jej najkrajší zásnubný prsteň

Datum: 26.08.2020

Pokľaknúť pred svoju milovanú s otázkou „vezmeš si ma za muža?“ je jedinečným okamihom v živote každého páru. Táto otázka sa nezaobíde bez zásnubného prsteňa. Iste ste svojej drahej polovičke vybrali najkrajší prsteň, ktorý jej bude navždy pripomínať vašu lásku.

Pohľad vám rozžiaria svietidlá v Bratislave

Datum: 25.08.2020

Už sa vám stalo, že ste sa ocitli v hocijakom showroome, a zrazu ste ostali neschopní čosi povedať? Všetko sa nádherne ligoce a je toho také množstvo, až sa z toho hlava zatočí.

Ako sa označujú kvalitné pneumatiky?

Datum: 25.08.2020

Súčasný trh s pneumatikami dokáže uspokojiť každú skupinu motoristickej komunity. Či už ide o motoristov, ktorí využívajú auto ako dopravný prostriedok cestou do práce a z nej, víkendových, alebo len príležitostných vodičov.

Fibaro  - verný služobník inteligentnej domácnosti

Datum: 25.08.2020

Inteligentná domácnosť vám síce nezapraje dobré ráno ani za vás nevybaví pracovnú korešpondenciu, ktorá vás čaká v mailovej schránke, no stále je dostatočne šikovná, aby si získala vašu priazeň. Jeden z jej hlavných reprezentantov je aj značka Fibaro.

Má to váš mobil za sebou? Tvár vám rozžiaria náhradné diely

Datum: 25.08.2020

Ajé! O-oo! Do šľaka! Je mnoho výkrikov, ktoré sprevádzajú tie trápne okamihy, keď náš mobil zapuká či z neho čosi odpadne. No keď si zrazu spomeniete, že máte doma poruke nejaké náhradné diely, či poznáte overeného predajcu, ktorý dokáže rýchlo zareagovať na vašu požiadavku, vzdychnete si len jedno – Ufff.

Strecha od Blachotrapez – punc vášho domova

Datum: 25.08.2020

Hovorí sa, že práve strecha je to, čo dodáva domu osobitosť a charakter. Tento „klobúk“ domu však musí okrem estetického hľadiska spĺňať hlavne vysoké funkčné nároky, ktoré sú od neho očakávané. Práve preto je výber vhodnej strešnej krytiny pri stavbe či rekonštrukcii taký podstatný.

Charakteristika a inštalácia dosky Arduino Uno

Datum: 24.08.2020

Štartovacia doska Arduino uno predstavuje v súčasnej dobe jeden z veľmi dobre pripravených jednočipových počítačov (mikrokontrolérov) pre domáce použitie (bastlenie). V základnej zostave (bez rozširujúcich dosiek) je určená k naprogramovaniu jednej funkcie, ktorou môže byť regulácia systémov domácnosti, prípadne sa veľmi dobre uplatní ako testovacia či výuková platforma.