Rozšírené hľadanie
Štvrtok 25. Február 2021 |
meniny má Frederik
Jedinečná chuť čaju

Jedinečná chuť čaju s originálnym názvom!

Datum: 22.02.2021

Pretože deň nemôže začať vraždou. Tento citát síce patrí horúcemu nápoju akým je káva, avšak my vám prinášame niekoľko dôvodov, prečo je aj čaj súčasťou tohto výroku, aké obsahuje prospešné látky a aké prináša výhody.

8 miest, kvôli ktorým sa oplatí navštíviť Sardíniu

8 miest, kvôli ktorým sa oplatí navštíviť Sardíniu

Datum: 16.02.2021
  1. Alghero

Mesto s bohatou históriou, množstvom pamiatok a krásnym historickým centrom. Mestské hradby, ktoré mali kedysi úlohu chrániť mesto pred námornými útokmi sa tiahnu až k pobrežiu, kde si dnes môžete vychutnať krásny výhľad na stredozemné more. Veľmi obľúbený je výlet do podmorskej jaskyne Grotte di Nettuno, kam sa každý deň vydáva niekoľko desiatok lodí. Veľmi pozitívne je že do Alghera sa dostanete priamo z Bratislavy za menej ako dve hodiny.

tlak v pneumatikách

Čím sú špecifické a aké sú rozdiely medzi zimnými a letnými pneumatikami?

Datum: 11.02.2021

Prečo ich sezónne meniť? Viete si predstaviť, že používate tie isté pneumatiky na rozpálenej vozovke, ako aj neskôr v zime po neodhrnutých úsekoch od snehu, ďalej na nebezpečnom zľadovatenom povrchu? Jedným z riešení je zakúpiť si celoročné pneumatiky alebo investovať do sezónnych modelov od overených výrobcov.

Vzduchovka - dokonalý darček pre otca

Vzduchovka - dokonalý darček pre otca

Datum: 04.02.2021

Blížia sa narodeniny vášho otca a stále rozmýšľate, čo by ho potešilo? Chcete byť originálny a hľadáte taký darček, ktorý by aj reálne využíval? Ak je váš otec milovníkom zbraní, máme pre vás nápad. Čo keby ste ho potešili vzduchovkou? Najlepším darčekom pre strelcov je jednoznačne čokoľvek, čo so streľbou súvisí. Zbrane, munícia či ostatné príslušenstvo ho vo svojom koníčku podporia, prípadne rozšíria jeho zbierku. Pokiaľ teda chcete trafiť svojim darčekom presne do stredu terča, myslíme si, že vzduchovka bude zaručeným úspechom.

Druhá séria seriálu Čierny Barón prichádza na Slovensko

Datum: 03.02.2021

Slovenská televízna premiéra francúzskeho politického thrilleru bude na stanici Skylink 7 už v piatok 5.2. o 20:15.

Kinder Cards – nová oblátka plná kúziel

Datum: 01.02.2021

Čo sa stane, keď sa spojí chuť čokolády Kinder s chrumkavou oblátkou? Vzniknú Kinder Cards – kúzelné oblátky od obľúbenej značky. Kombináciu najtenšej oblátky s jemnou a prekvapivo krémovou náplňou si môžete dopriať pri aktivitách s rodinou.

drogeria online s najširším sortimentom

Prstom po klávesnici? Klik na drogeria online s najširším sortimentom!

Datum: 01.02.2021

Nakupovanie priamo z domova je obľúbené už len preto, že si vo zvýšenej miere chránime zdravie a vyhýbame sa preplneným prevádzkam. 

S vonkajšími žalúziami výrazne znížite náklady na klimatizáciu

S vonkajšími žalúziami výrazne znížite náklady na klimatizáciu

Datum: 31.01.2021

Tiež sa občas zhrozíte, keď Vám príde účet za elektrinu, a to predovšetkým od doby, čo ste si nechali vo svojej domácnosti nainštalovať klimatizáciu? Asi každý pozná ten pocit, kedy sú úmorné niekoľkodňové horúčavy a celý dom je rozpálený a prehriaty tak, že už ani otvorené okno nemá žiadny chladiaci efekt. A v tej chvíli púšťa klimatizáciu a roztáča sa elektromer.

Ako cvičiť v malom byte efektívne

Ako cvičiť v malom byte efektívne

Datum: 30.01.2021

Nemáte radi preplnené fitness centrá, ale váš byt je príliš malý pre bežiaci pás či posilňovaciu vežu? Nevadí. Existujú totiž druhy cvičenia a cvičebných pomôcok, ktoré vám umožnia cvičiť efektívne na veľmi malom priestore.

Úspešný online event, seminár či večierok:

Úspešný online event, seminár či večierok: Nechajte si poradiť

Datum: 28.01.2021

Online eventy sú dnes každodennou realitou a mohlo by sa zdať, že dnes už ich usporadúva každý. Nie všetky však majú požadovanú úroveň, a tak sa aj ich dosah či efektivita často stráca.

Poľovníci vyzbierali pre deti viac než 7000 Eur

Poľovníci vyzbierali pre deti viac než 7000 Eur

Datum: 27.01.2021

Čo spája herca Marka Igondu, moderátora Patrika Švajdu a influencerku Petru Krchňavú? Je to láska k prírode, starostlivosti o zver a poľovníctvo – a aj charitatívny projekt. V decembri 2020 sa spojili a stali sa ambasádormi misie Národná Charitatívna Poľovačka.

kupóny s peknou zľavou

About You kupóny s peknou zľavou nájdete aktuálne iba na Kuponovnik.sk

Datum: 27.01.2021

Poďte si nakúpiť na About You posledné trendy. Už tam nakupujete? Dnes patrí tento e-shop s módou pre ženy, mužov aj deti k najobľúbenejším.

Trendová jarná obuv

Členkové topánky. Trendová jarná obuv

Datum: 25.01.2021

Topánkovou obsesiou trpí nejedna žena. Kupovanie obuvi prináša radosť a spolu s kabelkami sa stávajú zberateľskou kolekciou v šatníku mnohých dám. V posledných rokoch patria členkové topánky medzi najobľúbenejšie modely obuvi. Popularitu si získali vďaka svojej pohodlnosti, praktickosti a možnosťou kombinácie s rôznymi druhmi oblečenia.

Kvalita slovenských pražiarní kávy

Kvalita slovenských pražiarní kávy

Datum: 25.01.2021

V prípade, že ste milovníkom kávy, mali by ste vyskúšať niečo nové. Na Slovensku, tak ako aj v iných krajinách existujú rôzne pražiarne kávy, kde pracujú skúsení ľudia. Ako by mala vyzerať kvalitná pražiareň kávy?

Do náročného terénu na plný plyn jedine so štvorkolkou

Do náročného terénu na plný plyn jedine so štvorkolkou

Datum: 22.01.2021

Keď túžite jazdiť na plný plyn v teréne, ktorý vás bude neustále prekvapovať, jedinou možnosťou je zaobstarať si štvorkolku. Štvorkolka, nazývaná aj quad, je silný stroj s dušou rebela.

Top 5 spôsobov, ako sa zbaviť nevoľnosti

Datum: 22.01.2021

Nevoľnosť je ten hrozný, nepríjemný pocit, ktorý sa vám dostane do žalúdka, vďaka ktorému budete mať pocit, že budete vracať. Môže byť vyvolaný vírusom, tráviacim stavom, tehotenstvom alebo dokonca nepríjemným zápachom.

Cesta kávy z plantáže do pražiarne

Cesta kávy z plantáže do pražiarne – spoznajte celý príbeh kávy!

Datum: 21.01.2021

Symbolická, tradičná vôňa kávy, jej chuť a vzhľad. Všetci ju milujeme a nedáme na ňu dopustiť. Káva je jeden z najznámejších nápojov z celého sveta. Každá krajina preferuje iný druh kávy, tak ako každý človek. Viete však ako prebieha celý proces výroby kávy?

Roleta deň a noc je riešením pre moderné interiéry

Roleta deň a noc je riešením pre moderné interiéry

Datum: 19.01.2021

Klasické záclony sú na ústupe. Nahradzujú ich moderné rolety deň a noc. Presne takto sa táto moderná vymoženosť nazýva a nahradiť vie nielen čipkované záclony, ale aj závesy. Naše bývanie modernizujú, ale nepripravujú nás ani o benefity, ktoré nám dávali závesy. Aj tieto rolety v zime účinne vytvárajú teplo domova, podobne, ako to robia ťažké závesy. Avšak s mnohými ďalšími výhodami. Rolety deň a noc sa stali dôležitým prvkom našich bytov a domov.

Správna starostlivosť o farbené vlasy počas zimy

Správna starostlivosť o farbené vlasy počas zimy – ako na to?

Datum: 18.01.2021

Rovné, kučeravé, krátke či dlhé farbené vlasy. Všetky typy vlasov potrebujú pozornosť a kvalitnú starostlivosť. Zima je obdobie, kedy sa treba o svoje vlasy starať ešte dôslednejšie. Nastáva tu totiž náhle a časté striedanie teplôt. Silné mrazy a následne vysoké teploty v prekúrených domácnostiach. 

Tlačeným letákom odzvonilo.

Tlačeným letákom odzvonilo. Hitom sú letáky online

Datum: 18.01.2021

U našich susedov, v Českej republike, používa českú verziu Kupino (Kupi.cz) až tretina českých domácností. Záujem o tento letákový portál rastie rýchlo aj u nás na Slovensku.