Rozšírené hľadanie
Nedeľa 9. Máj 2021 |
meniny má Roland
Vitamíny pre tehotné

Vitamíny pre tehotné

Datum: 07.05.2021

Pestrá a vyvážená strava plná vitamínov a minerálov je v tehotenstve veľmi dôležitá. Nie všetky vitamíny však dokáže naše telo vstrebať v takom množstve, aby sme ich mali dostatok, obzvlášť počas tehotenstva, kedy má telo zvýšené požiadavky na ich príjem. Pre dostatočný prísun vitamínov, potrebných na správny vývoj dieťaťa je často potrebné siahnuť po doplnkoch výživy

Veľkoformátová XXL pečiatka dokáže nahradiť drahú reklamu

Veľkoformátová XXL pečiatka dokáže nahradiť drahú reklamu

Datum: 05.05.2021

Potlač tašiek, krabíc, aj ďalších predmetov efektným veľkoformátovým motívom – to všetko dokáže XXL pečiatka Colop. S pečiatkou zvládnete nahradiť inú nákladnú reklamu.

plynová fľaša

Domáce kúrenie

Datum: 04.05.2021

Malá plynová fľaša je v domácnostiach najčastejšie využívaná na záhradách a terasách, kde svojím majiteľom spríjemňuje čas strávený vonku. Malé plynové bomby je však možné použiť aj v dielňach, nájdu využitie v priemyselných budovách, a nestratí sa ani na chatách a alebo napríklad na stavbách. Možnosti využitia sú naozaj široké.

SEO optimalizácia pre vyhľadávače

Ako zviditeľniť vašu stránku na internete?

Datum: 30.04.2021

Ak ste vlastníkom, alebo ste si založili nejakú webstránku, kde často publikujete rôzne blogy, či články, určite chcete, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí a aby vo vyhľadávaní napríklad na Googli vybehla vaša stránka ako prvá. Ako takto zatraktívniť vašu značku, či web a stať sa úspešný?

Matrac pre plnohodnotný spánok

Ako si vybrať výbavu do postele pre aktívnejšie rána?

Datum: 27.04.2021

Každý večer vás únava doľahne tak intenzívne, až vám je úplne jedno, že na čom spíte? Zatiaľ nič neveští tomu, aby sa nesprávna psychohygiena a iné zlé návyky prejavovali na kvalite spánku? Ale ako sa cítite ráno? 

cyklistické preteky

Čakajú vás prvé cyklistické preteky? Takto sa na preteky pripravíte

Datum: 27.04.2021

Jazdiť na bicykli roky len tak pre radosť sa môže zmeniť na túžbu vyskúšať si skutočné preteky. Nič vám v splnení tejto túžby nebráni. Vybrať si môžete z rôznych amatérskych a hobby pretekov, ktoré sa konajú po celom území Slovenska.

Rýchlobežné brány

Rýchlobežné brány spĺňajú všetky požiadavky chladiarenských a potravinárskych prevádzok

Datum: 27.04.2021

Teda odolnosť, tesnosť, čistotu, bezpečnosť, opraviteľnosť a jednoduchú údržbu. Fóliové rolovacie brány sú podľa typu vhodné do interiéru aj exteriéru. 

Požiadavky, ktoré musia spĺňať vchodové dvere

Požiadavky, ktoré musia spĺňať vchodové dvere

Datum: 26.04.2021

Pokiaľ ste sa rozhodli zakúpiť nové a predovšetkým kvalitné vchodové dvere do vášho domu či bytu, váš výber by ste mali dôkladne zvážiť. V prvom rade je dôležité stanoviť si cenový rozpočet, keďže práve od tohto faktoru sa bude kúpa vhodných vchodových dverí odvíjať.

KetoDieta

KetoDiet recenzia: Ecoblog testoval obľúbenú diétu

Datum: 26.04.2021

Okolo máloktorej diéty dnes nájdete toľko PR článkov a pochvalných referencií. Avšak viete ako to dnes chodí – napísať sa dá čokoľvek. Akou je však táto diéta naozaj? A čo nás vlastne čaká, keď sa ju rozhodneme si objednať. Obľúbený recenzný a ekologický projekt, Ecoblog.sk, KetoDiet otestoval.

Membránové siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu vás teraz ochránia aj pred peľom či pri alergii na prach

Datum: 23.04.2021

Membránové siete proti hmyzu prinášajú novú ochranu proti alergénom, ale aj proti škodlivinám vo vzduchu. Nanotechnológie sa stali pomocníkom aj v tejto oblasti a protialergické siete do okien a dverí sú hitom.

4 veci, ktoré by ste mali vedieť o kušiach

Datum: 16.04.2021

Kuša sa aj v súčasnosti teší vysokej popularite a dávno ju nepovažujeme iba za výdobytok stredoveku. Práve naopak – výrobcovia neustále ponúkajú nové a nové varianty, objavujú sa stále modernejšie modely a táto zbraň získava stále viac fanúšikov.

Sťahovanie bytov v Bratislave

Profesionálna sťahovacia služba v Bratislave

Datum: 14.04.2021

Sťahovanie domácností ale aj firiem je hlavnou náplňou spoločnosti Ivanex. Podľa požiadavky zákazníka je možné presťahovať klasické vybavenie bytu už za jeden deň.

Vykurovanie rodinného domu

Vykurovanie rodinného domu - aké máme možnosti?

Datum: 13.04.2021

Pri stavbe nového rodinného domu alebo aj rekreačného objektu pravdepodobne narazíte na veľa prekážok a komplikácií. To býva pri väčších projektoch vcelku štandardná záležitosť. Jednou z výziev, s ktorými sa budete musieť popasovať je domáce kúrenie. Je to skrátka niečo, bez čoho sa žiadny obytný objekt nezaobíde.

Výmena pneumatík

Výmena pneumatík: nenechajte sa zlákať aprílovým počasím

Datum: 12.04.2021

Jarné počasie dokáže zlákať ľudí na hocičo a jednou z týchto aktivít je aj prezúvanie vozidla do letných pneumatík.

Ako mať  dokonale zdravý úsmev?

Ako mať  dokonale zdravý úsmev?

Datum: 09.04.2021

Zdravý úsmev je snom mnohých ľudí v dnešnom storočí. Čoraz viac sa do popredia dostávajú najnovšie trendy v starostlivosti o ústne zdravie.

Proti krtkom

Spustošená záhradka od krtka? Takto si s ním hravo poradíte

Datum: 07.04.2021

Nejeden záhradkár potvrdí, že mať krtka v záhrade nie je potešením ako v známom animovanom seriály. Tento nevítaný návštevník pôsobí ako milé a nevinné zvieratko. Nepekný je však pohľad na záhradku po jeho nočných nájazdoch.

Tvar náušníc je veľmi dôležitý

Tvar náušníc je veľmi dôležitý. Vyberte si diamantové náušnice podľa ich jedinečného významu

Datum: 25.03.2021

Existuje niekoľko rôznych spôsobov, podľa ktorých si môžete vybrať dokonalé náušnice. Okrem výberu podľa štýlu, farby materiálu alebo typu vašej tváre sa môžete rozhodovať aj podľa ich významu. Každý tvar náušníc v sebe ukrýva odlišnú symboliku, ktorá nosenie náušníc posúva na nový level. Odteraz pre vás budú vaše náušnice znamenať niečo viac.

pohodlné a bezpečné jazdenie na koni

Ako si zabezpečiť pohodlnú a flexibilnú jazdu na koni?

Datum: 24.03.2021

Výbavu pre jazdu na koni nekupujeme ako mačku vo vreci. Na pohodlné a bezpečné jazdenie má vplyv každý jeden prvok z výbavy, no ako prvé sa zameriavame na sedlo. 

Poradíme vám, ako nainštalovať LED pásy

Poradíme vám, ako nainštalovať LED pásy

Datum: 23.03.2021

Pri hľadaní svetelných inšpirácií nájdete na internete veľa fotografií, na ktorých hrajú hlavnú úlohu LED pásy. Tieto na prvý pohľad nenápadné pásiky vedia spraviť v každej miestnosti obrovskú parádu.

Aké druhy dreva sú obľúbené u záhradného nábytku

Aké druhy dreva sú obľúbené u záhradného nábytku

Datum: 22.03.2021

Väčšina ľudí dáva pri kúpe záhradného nábytku prednosť drevu. Tento výber je s ohľadom na prostredie, v ktorom bude nábytok umiestnený, správny a prirodzený. Nebojte sa ani vy záhradného nábytku z dreva.