Rozšírené hľadanie
Nedeľa 5. Júl 2020 |
meniny má Cyril

Prestavba Manchestru United bude dlhodobý proces

Datum: 29.06.2020

Žiaden iný klub v histórii anglického futbalu nemá toľko ligových titulov ako Manchester United. Okrem toho, žiadny iný klub z Anglicka nevyhral populárne treble, a teda ligu, domáci pohár a Ligu majstrov v jednej sezóne – len Manchester United.

Poznáte všetky typy bicyklov?

Datum: 25.06.2020

Cyklistika sa stáva čoraz populárnejším športom. Možno aj vďaka úspechom našich cyklistov v celosvetových súťažiach. Cyklistika však nie je len o profesionálnom športovom výkone.

Máte doma psíka? Vyrobte mu búdu so zateplením

Datum: 25.06.2020

Váš štvornohý miláčik najmä v zime ocení domček, v ktorom mu nebude zima. Pomôžu vám pritom lacné paletové ohrádky a OSB dosky. Poradíme vám, ako na to.

Co je to internet HD a proč byste ho měli chtít?

Datum: 22.06.2020

Od Sametové revoluce se doba velmi změnila. Nejen v nastavení společnosti, ale i co se technických vymožeností týká. Kdo před rokem 1989 znal pojem internet?

Aj betónová podlaha môže vyzerať trendovo

Datum: 20.06.2020

Poznáte ten nepríjemný studený pocit pri pohľade na betón? Jeho sivá farba nie je veru príťažlivá a moderná. Do betónových podláh v garáži alebo na balkóne sa napriek tomu chce len málokomu investovať.

Aby vaše domáce zvieratá netrápili parazity

Datum: 20.06.2020

Domáce zvieratá žijúce vo voľných výbehoch alebo na záhrade sú ohrozované mnohými parazitmi. Nad týmto problémom by ste nemali zavierať oči, pretože napadnutie zvierat niektorými druhmi parazitov môže viesť až k smrti zvieraťa.

Sedačky do U sú stále obľúbenejšie aj do menších bytov

Datum: 13.06.2020

Najprv sme zo sedacích súprav 3+1+1 a 3+2+1 prešli na sedačky do tvaru L. Dnes ich jednoznačne porážajú sedačky do U. Aké ponúkajú výhody pre moderné obývačky?

Ako vybrať kuchyňu do spojeného priestoru s obývačkou?

Datum: 10.06.2020

Prepojenie kuchyne, jedálne a obývačky je dnes už štandardom. To však kladie špecifické požiadavky aj na výber kuchynskej linky. Na čo si dať pri zariaďovaní kuchyne pozor?

Svadobný fotograf

Datum: 10.06.2020

Pokiaľ hľadáte fotografa na Vašu svadbu, pozrite sa aj na môj web www.fotografovanie.eu. Svadobnej fotografii sa venujem už pomerne dlhú dobu a mám za sebou stovky svadieb a stovky spokojných zákazníkov. 

Aké sú aktuálne trendy v oblasti udržateľných obalov pre logistiku?

Datum: 05.06.2020

Pozrite sa s nami, aké sú výhody a možnosti využívania udržateľných obalov v logistike, ako túto oblasť ovplyvní aktuálna Koronavírusová situácia a ako sa bude oblasť udržateľných obalov vyvíjať do budúcna.

Oplatí sa investícia do zlata?

Datum: 05.06.2020

Oplatí sa investícia do zlata? V časoch stagnujucej ekonomiky zlato v minulosti znamenalo stabilitu. Ani dnes tomu nie je inak.

Spoznajte využitie vákua v automobilovom priemysle

Datum: 26.05.2020

Pre niekoho je vákuum len obyčajný podtlak, avšak každý, kto sa aspoň trochu pohybuje vo svete priemyslu vie, že jeho existencia je veľmi prospešná a širokospektrálne aplikovateľná.

Aké sú výhody a funkcie amerických chladničiek?

Datum: 25.05.2020

Obrovský úložný priestor, elegantný dizajn, praktické riešenia. Práve toto sú jedny z hlavných výhod amerických chladničiek, ktoré sú jedným z najpopulárnejších moderných spotrebičov. Čo by ste o nich mali vedieť?

Z tretieho sveta medzi elitu.

Datum: 22.05.2020

Príbeh Singapuru väčšina z nás nepozná, pritom je tak inšpiratívny, že môže zmeniť i našu krajinu. Všetko o jeho budovaní a nezávislosti prezrádza dychberúca kniha Ako sa z krajiny tretieho sveta stala prvá, ktorá konečne prišla aj na Slovensko.

Spoločnosť Colgate-Palmolive daruje na Slovensku výrobky v hodnote presahujúcej 37 tisíc EUR a podporuje globálnu kampaň #SafeHands, zameranú na pomoc v boji proti COVID-19.

Datum: 20.05.2020

Spoločnosť Colgate-Palmolive podporí neziskové organizácie po celom svete zdravotníckymi a hygienickými potrebami v hodnote 20 miliónov dolárov. Vyrobí 25 miliónov mydiel a venuje ich svetovým organizáciám v rámci podpory kampane #SafeHands, ktorú spustila Svetová zdravotnícka organizácia (WHO).

Viete, ako posilniť svoju imunitu?

Datum: 20.05.2020

Chcete ostať zdraví, aby ste si mohli naplno užívať chvíle so svojou rodinou či blízkymi? Základom správna starostlivosť o imunitu. Prinášame vám niekoľko tipov, ako si vybudovať imunitu, ktorú žiaden vírus neprekoná!

Drevené regály do predajne alebo obchodu – moje skúsenosti a recenzia drevko.sk

Datum: 13.05.2020

Ak práve uvažujete ako zariadiť svoju novú predajňu s tovarom, tak tento článok je určený práve vám. Zariaďovali sme lekáreň v malom mestečku na východe Slovenska a riešili sme hlavne otázku týkajúcu sa uskladnenia tovaru v sklade, ale taktiež aj priamo v predajni. Rozhodli sme sa pre drevené regály.

Čo všetko si môžete požičať v Zeppelin RENT?

Datum: 03.05.2020

V požičovni stavebných strojov Zeppelin máte možnosť výberu zo širokej ponuky stavebných a iných pracovných strojov. Profesionálny servis je garantovaný.

BARF – jediný správny spôsob kŕmenia vášho psa

Datum: 29.04.2020

Existuje mnoho spôsobov kŕmenia psa a mnoho druhov krmív. Preto je na mieste sa zamyslieť nad tým, čo je pre vášho psa najlepšie. BARF potrava pre psov je prirodzená, ľahko stráviteľná a chutná.

Akciové letáky vám umožnia ušetriť – vieme, kde ich nájdete na jednom mieste

Datum: 24.04.2020

Zabudnite na letákmi preplnené poštové schránky a konečne si na ne nalepte „Nevhadzovať reklamu“. Nepreplňujte si letákmi ani svoju e-mailovú schránku. Na čo, keď sa dajú nájsť na jednom mieste?