Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Streda 29. Január 2020 | meniny má Gašpar

Monitorujeme 1658 informačných zdrojov

PR články - Auto, moto

NOVINKA V KLASIFIKAČNÝCH ŠTÍTKOCH PNEUMATÍK

Prezradíme vám, o ktoré údaje budú už v blízkej budúcnosti štítky doplnené a ako vám tieto informácie môžu napomôcť pri výbere vhodných zimných pneumatík pre vaše vozidlo. 

Datum: 13.01.2020

Silvester na horách: Cestujete na lyžovačku autom? Na čo určite nezabudnúť

Stráviť posledné dni roka v obklopení krásnej prírody má svoje čaro. Človek si nielen fyzicky oddýchne, ale aj vyčistí hlavu a ľahšie sa mu podarí pozitívne sa naštartovať a začať nový rokinak – lepšie.

Datum: 30.12.2019

Nabíjanie elektromobilu doma - čo všetko na to potrebujete?

S kúpou elektromobilu sa človeku vynára množstvo otázok. Jednou z tých najpodstatnejší je však stále to, ako a kde si ho môžete spoľahlivo nabiť. 

Datum: 17.12.2019

Po sprísnení emisií má množstvo jazdených vozidiel problém - čo v prípade, ak cez EK neprejdete?

Životné prostredie je v súčasnosti snáď témou číslo jeden. Úzko s tým súvisí aj automobilový priemysel, ktorý sa značne podieľa na jeho znečisťovaní. Síce to nie je žiadnou novinkou, no aj napriek tomu si stále väčšina z nás bez auta svoj život už ani nedokáže predstaviť.

Datum: 17.12.2019

Snehové reťaze – v čom sa rozlišujú jednotlivé typy podľa materiálu?

Snehové reťaze sú často jedným z najlepších nástrojov pre vodičov, ktorí potrebujú jazdiť aj v nepríjemných a často nebezpečných poveternostných podmienkach. 

Datum: 09.12.2019

Cena PZP v roku 2020. Motoristov čaká zdraženie

Druhá dekáda tohto tisícročia so sebou prinesie mnohé zmeny, jednou z nich bude aj fakt, že motoristi budú za poistenie svojich vozidiel platit viac. 

Datum: 22.11.2019

Výmena letných pneumatík za zimné – kedy a prečo?

Už na úvod treba podotknúť, že nikdy nie je neskoro na to, aby sme začali uvažovať o zimných pneumatikách. 

Datum: 08.10.2019

Užitočné tipy pre začínajúcich vodičov

Nejeden mladý človek netrpezlivo čaká na vydanie vodičského oprávnenia aby sa mohol vydať brázdiť cesty autom sám, prípadne sa mohol predviesť pred partiou kamarátov. 

Datum: 27.09.2019

Fakty o zimných pneumatikách, o ktorých by ste mali vedieť aj vy

Keďže je zima pomaly, ale isto v nedohľadne, nasledujúci článok bližšie približuje výhody zimných pneumatík, o ktorých by ste mali vedieť aj vy. Obzvlášť v prípade, ak váhate, či je vhodné siahnuť po zimných pneu.

Datum: 15.09.2019

Prezradíme vám čo robiť ak máte zahmlené čelné sklo

Bojujete každé ráno so zahmlenými oknami? Tu je riešenie!

Datum: 05.09.2019

Elektrocentrála a stavebné stroje – kúpiť alebo prenajať?

Potrebujete na svoje činnosti elektrocentrálu, stavebné či poľnohospodárske stroje? Možno stojíte pred rozhodnutím, či tieto zariadenia kúpiť alebo prenajať. Poradíme vám, čo sa kedy oplatí!

Datum: 05.09.2019

Škody pri požiari povinné zmluvné poistenie nepreplatí

Príroda ako ekonomický činiteľ. S technologickým postupom začal mať človek pocit, že pomaly ovláda prírodu. Bohužiaľ, zabudli sme na to, že základný zákon prírody je fakt, že všetko so všetkým súvisí. 

Datum: 26.08.2019

Repas dáva stavebným strojom druhý dych

Stavebné a poľnohospodárske stroje sú pomerne komplexné a drahé zariadenia. Vedeli ste však, že keď sa váš minibager alebo elektrocentrála pokazia, prípadne dôjdu na koniec svojej životnosti, nemusíte ich ihneď meniť za nové? Výhodným riešením je repas!

Datum: 23.08.2019

Ako sa cítiť istejší za volantom?

Začínate so šoférovaním, chcete sa zdokonaliť, no nie ste si za volantom istý a chýba vám potrebné sebavedomie? V takom prípade si prečítajte nasledujúci článok, v ktorom vám poskytneme niekoľko jednoduchých rád, ktoré vám pomôžu zbaviť sa strachu zo šoférovania.

Datum: 23.08.2019

Špičkový výkon: Audi SQ8 TDI

Audi SQ8 TDI má sériovo systém regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select a pneumatické pruženie adaptive air suspension sport s tlmičmi pruženia s elektronickou reguláciou charakteristiky. Pneumatické pruženie umožňuje meniť svetlú výšku vozidla v rozpätí 90 milimetrov a tým prispôsobiť SQ8 TDI pre jazdu v rozličnom teréne. 

Datum: 08.07.2019

Run flat pneumatiky a ich bezprostredné výhody

Run flat pneumatika je pneumatika, vďaka ktorej môžete pokračovať v jazde aj po jej prepichnutí, čo znamená, že sa môžete bezpečne dostaviť do cieľa. 

Datum: 05.07.2019

Nepodceňujte PZP. Nikdy neviete, kedy ho budete potrebovať

Povinné zmluvné poistenie, najčastejšie známe ako PZP je forma povinného poistenia, ktoré musí mať zo zákona každý, kto chce využívať svoje motorové vozidlo bez väčších komplikácii. Samotný fakt, že je toto poistenie ukotvené zákonom podčiarkuje jeho dôležitosť, no napriek tomu sa ho mnohí rozhodnú ignorovať.

Datum: 20.06.2019

Prvá pomoc na cestách: Súprava na opravu pneumatík Slime Power Sport pre motocyklistov

Defekt motocyklových pneumatík môže dostať na cestách každý aj bez vlastného pričinenia. Prepichnutá alebo prasknutá pneumatika na motorke znamená okamžitú stratu stability a situácia je o to nebezpečnejšia, keď ide o predné koleso.

Datum: 30.05.2019

Ako sa dá predĺžiť životnosť pneumatík?

Životnosť pneumatík je veľmi diskutovanou témou a to nielen medzi odborníkmi, ale aj verejnosťou. Nie je výrobok ako výrobok a každá jedna pneumatika sa opotrebuje za iné obdobie, hoci môže ísť o rovnakú značku a aj dátum výroby.

Datum: 10.05.2019

Ako vybrať motocyklové pneumatiky na skúter alebo moped?

Výber pneumatík na skúter a moped musí samozrejme vyhovovať parametrom uvedeným v technickom preukaze. Existujú aj ďalšie kritériá, ktoré je možné brať do úvahy, ale tiež tie, ktorým by sme nemali venovať žiadnu zvláštnu pozornosť. Ak jazdíte na skútri či mopede často, dajte si záležať na ich výbere. 

Datum: 30.04.2019


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť