Registrovať

Utorok 28. Marec 2017 | meniny má Soňa

Monitorujeme 1823 informačných zdrojov

PR články - Auto, moto

Nový svetový rekord v rýchlosti 5G: Ericsson testuje pripojenie vozidiel

Spoločnosti Ericsson, SK Telecom a BMW Group Korea prekonali svetový rekord v rýchlosti 5G pri pokračovaní pilotného projektu 5G, ktorého spustenie bolo oznámené v novembri 2016. Testy prebiehali na testovacom okruhu BMW v Čjongdžon-do v Južnej Kórei, kde vysoko výkonné sieťové pripojenie podporovalo dvojbodový dátový prenos pri rýchlosti jazdy až 170 kilometrov za hodinu.

  Datum: 24.02.2017

  Vždy nové auto a bez starostí o jeho technický stav. Aj tieto výhody prináša operatívny lízing

  Najmä pre firmy, no aj pre niektoré súkromné osoby, sa z dlhodobého hľadiska neoplatí kupovať nové auto. A to v prípade, ak si potrpia na neustále obnovovanie svojho vozového parku a vozidlo v ich užívaní nikdy neostane dlhšie než dva či o niečo viac rokov. Zaujímavou alternatívou štandardnej kúpy nových vozidiel je operatívny lízing, ktorý pre uvedenú skupinu osôb prináša hneď niekoľko výhod.

  Datum: 19.10.2016

  Kedy prezúvať na zimné pneumatiky?

  Čas prezúvania letných pneumatík na zimné pneu je opäť tu. Aj keď sa Vám možno zdá, že denné teploty sú ešte dostatočne vysoké a zimné pneumatiky teda nepotrebujete, môže sa Vám to škaredo vypomstiť. Ranné teploty sú totiž už pomerne nízke a tomu zodpovedá aj stav vozoviek. Ako je to teda s prezúvaním pneumatík? 

  Datum: 13.10.2016

  Ako sa nezblázniť pri cestovaní autom s deťmi? Vyskúšajte týchto 5 hier

  Cesta autom s deťmi. Čo vám pri týchto slovách napadne ako prvé? Ak nemáte svoje skúsenosti, mohlo by sa zdať, že je to cesta ako všetky iné. Ak už svoju dávku skúseností máte, tak viete, že zamestnať niečím pozornosť malých detí nie je nič jednoduché. Zabaviť ich je dôležité najmä ak máte vozidlo požičané z požičovne áut, aby v ňom deti nerobili neplechu a niečo neoškreli alebo nepokazili.

  Datum: 23.08.2016

  GPS lokátor je pomocník

  Zvlášť, keď si obchodný cestujúci, oceníš takéto vychytávky modernej doby. Ja viem, že vypisovanie papierovej knihy jázd je otravná činnosť a stále je niekedy potrebná. Mám pre teba tip. Možno si počul o sledovacom zariadení, ktoré je možné namontovať do auta a použiť z neho výstupy do elektronickej knihy jázd.

  Datum: 19.08.2016

  Prečo využiť operatívny lízing?

  Operatívny lízing sľubuje slobodu, bezstarostnosť a mobilitu. Vyberiete si vhodný automobil, nastavíte si doplnkové služby a určíte si dĺžku trvania zmluvy. A po schválení vašej žiadosti môžete odísť v modernom vozidle, ktoré bude vyhovovať po všetkých stránkach vašim potrebám a požiadavkám. O­peratívny lízing je vo svojej podstate dlhodobý prenájom vozidla, ktorý ale netrvá večne.

  Po uplynutí zmluvy vozidlo navraciate leasingovej spoločnosti. Ale má to výhodu, môžete si vybrať nové žihadlo a pravidelne tak obnovovať svoj vozový park. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme špecialistu na operatívny lízing, ktorý sa vám neobráti chrbtom.

  Datum: 29.06.2016

  Podľa čoho by si mali mladí ľudia vyberať autoškolu?

  Za posledné roky sa počet áut na cestách zdvojnásobil. Takmer každý druhý ( ak nie každý ) mladý človek je po dosiahnutí hranice plnoletosti rozhodnutý spraviť si vodičské oprávnenie. So zväčšením dopytu po vodičských preukazoch sa zvýšil aj počet autoškôl. Ako však rozoznáme kvalitné autoškoly od tých nekvalitných?

  Datum: 24.06.2016

  Získajte tie najlepšie pneumatiky a autopoťahy pre svoje auto. Investícia do kvality sa vám jednoznačne oplatí

  Nájsť niekedy tie najlepšie pneumatiky, ktoré sa vám po roku používania nezničia, je doslova náhoda. Ak nemáte chuť hľadať pneumatiky a túžite po tých najkvalitnejších, predstavíme vám dve pomerne známe značky pneumatík, ktoré môžete dopriať vášmu autu. Samozrejme nie súčasne. Je len na vás, ktoré z týchto dvoch známych značiek pneumatík si vyberiete. Istotou je, že nekúpite zlé pneumatiky, ktoré budete musieť vyhodiť, pretože budú opotrebované po pomerne krátkej dobe. 

  Datum: 25.05.2016

  Chcete si kúpiť nové auto? Najprv si ho vyskúšajte

  Kúpa nového auta je veľké rozhodnutie. Nekupujete ho každú chvíľu a nechodíte do autopredajní ako do supermarketu na nákupy.

  Datum: 21.04.2016

  Opel Astra - Európske Auto roka 2016

  Toto prestížne novinárske ocenenie, ktorého víťaz bol oznámený pri zahájení ženevského autosalónu, získal práve nový Opel Astra. Prečo je to tak? Opel sa naozaj posnažil a toto ocenenie je zaslúžené. Keďže nová Astra reprezentuje štart novej etapy značky Opel, na jej kvalite si dali záležať. 

  Datum: 21.04.2016

  Strešný box pre vaše lyže či snowboard

  Chystáte sa na vytúženú dovolenku? Nebojte sa, to zvládnete. Pokiaľ si však „lámete“ hlavu nad tým, kam zmestíte batožinu, tu môže vzniknúť problém. Ak sa chystáte ako celá rodina, auto je príliš malé na to, aby ste tam zmestili všetky potrebné veci, lyže či snowboardy. Ak nemáte veľké auto a poriadny kufor, určite oceníte strešné boxy, ktoré si získalo priazeň už množstva ľudí. Ide o veľmi praktické riešenie, ktoré si môže zaobstarať vodič akéhokoľvek auta a využiť ho pri každom výlete či dovolenke. Ako si však vybrať takýto strešný box?

  Datum: 12.03.2016

  Aké zmeny prinesú motoristom elektronické diaľničné známky?

  Od januára roku 2016 vstúpilo do platnosti používanie elektronických diaľničných známok. Mnohí motoristi v tejto súvislosti ocenia minimálne to, že už nebudú musieť lepiť a následne odstraňovať papierové nálepky z čelného okna svojho auta. Aké ďalšie  zmeny spojené so zavedením nového elektronického systému diaľničnej evidencie môžeme v praxi očakávať?

  Datum: 10.02.2016

  Kedy je čas prezuť pneumatiky

  Prezutie pneumatík je povinnosť, ktorú si väčšina šoférov necháva na poslednú chvíľu. Keď prvýkrát primrzne, alebo sa začne sypať biely poprašok, nastáva zhon, dlhé rady v autoservisoch, zháňanie kvalitných a cenovo dostupných pneumatík. Prezutie však nie je len zákonná povinnosť, je to spôsob, ako ochrániť seba aj ostatných účastníkov premávky.

  Datum: 16.10.2015

  Cíťte sa bezpečne vo vlastnom aute a ušetrite pri tom! Správne nastavená geometria je dôležitá

  Geometria kolies je pre každé vozidlo z hľadiska bezpečnosti veľmi dôležitá. Pri jej správnom nastavení sa totiž ovplyvňujú jazdné vlastnosti vozidla.  V skratke povedané ide o nastavenie náklonu kolies , ktoré je potrebné vykonať z hľadiska zabezpečenia správnej stability vozidla. Nepodceňujte ju a obráťte sa len na profesionálny pneuservis ktorý vám poskytne spoľahlivé služby.

  Datum: 25.03.2015

  Máme sa starať o svoje auto ?

  Niektorí ľudia sa držia hesla, že auto má svojho majiteľa voziť. To v akom je stave, už veľmi neriešia. Často vidíme autá, ktoré sú doslova zahádzané rôznymi odpadkami, ktoré sa povaľujú ako na podlahe auta, tak aj na sedačkách. Ako dať auto do poriadku riešia až vtedy, keď v ňom potrebujú odviesť niekoho cudzieho, alebo sa už kvôli špine boja do neho aj nasadnúť, aby si nezašpinili oblečenie. Neveríte, že existujú aj ľudia, ktorým neporiadok v aute vôbec nevadí ? No skúste sa niekedy do niektorého cez okienko len jemne nazrieť a uvidíte ako si majiteľ dokáže interiér svojho auta doslova zničiť za pár týždňov tak, že je tu každá rada vzácna.

  Datum: 19.02.2015

  Kamera do auta, užitočný spoločník na cesty

  Možno to poznáte (aj keď dúfame, že nie!). Zasnežená cesta, idete autom relatívne pomaly, keď tu zrazu auto idúce oproti vám dostane šmyk a vpáli vám do boku. Aj keď sa nikomu nič nemusí stať, nehoda (teda poistná udalosť) je na svete. Ak je už „koláč v rúre“, obvykle sa ťažko dokazuje, kto, ako rýchlo a kadiaľ išiel.

  Datum: 18.02.2015

  Motorové oleje a filtre pre Vaše auto

  Motorové oleje sú večnou témou automobilových nadšencov. Veľký výber motorových olejov a príslušenstva dáva možnosť porovnávať a konfrontovať rôznych výrobcov. Vyberte si aj vy správny olej u špecializovaného odborníka v predaji motorových olejov, mazív a príslušenstva. 

  Datum: 13.01.2015

  Prístrešky pre motorové vozidlá

  Poprední svetoví odborníci z oblasti meteorológie sa domnievajú, že táto zima bude mimoriadne silná. Údajne má byť najsilnejšou za posledných sto rokov. Jej najväčšiu intenzitu máme pocítiť na prelome januára a februára. Či už to bude pravda alebo nie, určite nezaškodí poriadne sa na ňu pripraviť. Aj preto Vám chceme predstaviť našu spoločnosť Cooperit s.r.o. Vieme Vám zabezpečiť kvalitný prístrešok na auto. Vaše vozidlo si iste zaslúži šetrný prístup a od toho sme tu my.

  Datum: 19.11.2014

  TEO car – požičajte si vozidlo a jazdite bez starostí

  Potrebujete cestovať bezpečne a s istotou, že je vozidlo v absolútnom poriadku? Potom sa ako najvhodnejšie riešenie ukazuje využitie služieb autopožičovne. Aj tu však musíte vyberať zodpovedne. Teraz nám nejde o to, aby sme poukazovali na mínusy iných požičovní áut, chceme vyzdvihnúť naše osobné plusy a objasniť Vám, prečo si čoraz viac ľudí predstaví pod spojením autopožičovňa Bratislava práve TEO car. 

  Datum: 07.11.2014

  Airport Taxi – Taxi na Schwechat

  Každému z nás sa občas stane, že potrebuje niekam zaviesť. Cestujete na letisko a odtiaľ do sveta? Ako sa ale dostať do letiskovej haly čo najpohodlnejšie? Pokiaľ Vám je nepríjemné niekoho obťažovať, nemusíte to viac robiť. Stačí kontaktovať našu taxi službu s luxusnými vozidlami a profesionálnymi šoférmi. Zvezieme Vás s potešením. Cena je nanajvýš prijateľná s prihliadnutím na typ vozidla a preprava vysoko komfortná. Možno ste si už aj zisťovali nejaké informácie ohľadom taxi na Schwechat. Ak je to tak, naša spoločnosť je pripravená vyhovieť Vám.  

  Datum: 07.11.2014

   

     Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

  Pridať server: 

  Do kategórie:

  Pridať

  Zrušiť

  Pridať novú kategóriu

  Pridať

  Zrušiť