Rozšírené hľadanie
Štvrtok 25. Február 2021 |
meniny má Frederik
S vonkajšími žalúziami výrazne znížite náklady na klimatizáciu

S vonkajšími žalúziami výrazne znížite náklady na klimatizáciu

Datum: 31.01.2021

Tiež sa občas zhrozíte, keď Vám príde účet za elektrinu, a to predovšetkým od doby, čo ste si nechali vo svojej domácnosti nainštalovať klimatizáciu? Asi každý pozná ten pocit, kedy sú úmorné niekoľkodňové horúčavy a celý dom je rozpálený a prehriaty tak, že už ani otvorené okno nemá žiadny chladiaci efekt. A v tej chvíli púšťa klimatizáciu a roztáča sa elektromer.

Roleta deň a noc je riešením pre moderné interiéry

Roleta deň a noc je riešením pre moderné interiéry

Datum: 19.01.2021

Klasické záclony sú na ústupe. Nahradzujú ich moderné rolety deň a noc. Presne takto sa táto moderná vymoženosť nazýva a nahradiť vie nielen čipkované záclony, ale aj závesy. Naše bývanie modernizujú, ale nepripravujú nás ani o benefity, ktoré nám dávali závesy. Aj tieto rolety v zime účinne vytvárajú teplo domova, podobne, ako to robia ťažké závesy. Avšak s mnohými ďalšími výhodami. Rolety deň a noc sa stali dôležitým prvkom našich bytov a domov.

Inteligentná domácnosť

V inteligentnom domove sa vízie stali realitou

Datum: 23.12.2020

Je veľa dôvodov, prečo vpustiť inovácie do svojho života. Inovácie nám pomáhajú lepšie zvládať množstvo bežných denných úkonov, zjednodušujú nám prácu a šetria množstvo času. Na mnohé z nich sme si už tak zvykli, že ich ani neregistrujeme.

Posteľový rošt je nevyhnutná súčasť postele

Posteľový rošt nie je len doplnok, ale nevyhnutná súčasť

Datum: 20.12.2020

S kvalitou spánku priamo súvisí nielen výber matraca, ale aj roštu do postele. Kým niektorí ľudia mu význam moc nepripisujú, iní už z vlastných skúseností zistili, že aj pri kúpe roštu treba byť obozretný. Čo o ňom treba vedieť?

Čo vás čaká pri výmene okien

Čo vás čaká pri výmene okien

Datum: 09.12.2020

Služby firiem vyrábajúcich a montujúcich okná sú v súčasnosti na vysokej úrovni. Kedysi vyčerpávajúca a hlavne dlho trvajúca výmena okien či dverí vedela odradiť ľudí.

Využite sklo v interiéry

Datum: 02.12.2020

Zaujímavé prvky v interiéry jednoznačne oživia aj strohé minimalistické vybavenie miestnosti. Takýmto prvkom je napríklad sklo.

Keď vchodové dvere, tak jedine bezpečnostné

Datum: 02.12.2020

Ste majiteľom novostavby hľadajúcim najlepší variant vchodových dverí alebo vám dosluhujú staré dvere? V oboch prípadoch by ste mali vsadiť na dvere bezpečnostné.

Chcete ušetriť a zároveň oživiť interiér? Riešením je LED svietenie

Datum: 02.12.2020

Dekorácie a rôzne doplnky sú pre celkový vzhľad interiéru veľmi dôležité. Dotvárajú atmosféru a pri ich vhodnom výbere môžete úplne zmeniť vizuálnu stránku priestoru. Svietenie

Bývanie budúcnosti. Predbehnite dobu

Datum: 02.12.2020

Zamýšľali ste sa niekedy, ako bude vyzerať bežná domácnosť za 50 rokov? Budeme ešte používať nábytok alebo ho nahradíme vstavanými neviditeľnými skriňami?

Aké dekorácie do bytu sú práve v kurze

Datum: 02.12.2020

Máte komplet zariadený byt a stále sa vám zdá, že v ňom niečo chýba? Bývanie nie je len o nábytku, ale aj o doplnkoch a dekoráciách.

Máte nadbytok dreva? Začnite z neho vyrábať užitočné výrobky!

Datum: 26.11.2020

Drevo je voľne prístupný materiál, ktorý sa používa na rôzne účely. Veľké využitie má drevo hlavne na kúrenie, ale vyrába sa z neho aj papier. Drevo je ekologický materiál, no netreba to s výrubom preháňať a všetko drevo potom použiť. Čo teda spraviť s prebytočným drevom?

Máte fľakaté steny? Jednoducho im dajte nový výzor

Datum: 21.11.2020

Maľovanie domácnosti je pre niekoho veľmi lákavou aktivitou, no iní sa do toho prehovárajú roky. Ak nechcete utratiť veľké peniaze za prácu maliara, byt či dom si pokojne môžete zrenovovať aj sami.

Aký štýl a materiálové prevedenie dverí mám zvoliť?

Datum: 21.11.2020

Viete o tom, že výber správnych vchodových dverí je alfou a omegou pri zariaďovaná vášho príbytku?

Matrace pre zdravý spánok: Siahnite po penových alebo latexových

Datum: 20.11.2020

Hovorí sa, že človek strávi spánkom v priemere až 30 % svojho života. Aj napriek tomu, že ho mnohí podceňujú, pre ľudský organizmus je veľmi dôležitý. 

Veľké porovnanie: Umývačka riadu vs. ručné umývanie

Datum: 18.11.2020

Pýtate sa, prečo by ste konečne mali zainvestovať do umývačky riadu? Prinášam vám hneď niekoľko skvelých dôvodov, prečo by ste to mali urobiť čím skôr. Toto sú jej hlavné pozitíva, ktoré iste ocení každá gazdinka. Veď napokon, presvedčte sa na vlastné oči.

Vymaľovať alebo tapetovať? Každá stena je originálom

Datum: 19.10.2020

Neviete sa rozhodnúť medzi vymaľovaním alebo tapetovaním vášho bytu? Úprava stien si vyžaduje individuálny prístup a nedá sa jednotne postupovať v každom priestore bytu. Pred maľovaním či tapetovaním zvážte účelovosť miestností. Báť sa nemusíte ani originálneho spojenia tapiet alebo fototapiet s farbou.

Predĺžte životnosť vašich matracov pomocou matracového chrániča

Datum: 19.10.2020

Investícia do kvalitných matracov nie je zanedbateľnou položkou. Cena matracov sa zvyšuje v prípade, že potrebujete matrac špeciálny, napríklad anatomický alebo antialergický.

Nemáte ešte plastové okná? Týchto 5 dôvodov vás presvedčí o ich kúpe

Datum: 14.10.2020

Napriek tomu, že plastové okná sú veľmi praktickou a hlavne úspornou záležitosťou, mnohí ľudia ich ešte nevlastnia. Niektorí z nich sú konzervatívni, iní im neveria. A to je chyba.

Máte malý byt? Poradíme vám so zariadením kuchyne

Datum: 14.10.2020

Stiesnené priestory v malých bytoch si vyžadujú praktické riešenia. Hlavne v prípade, že sa chystáte kúpiť kuchynskú linku a zariadiť kuchyňu. Veď aj malá kuchyňa môže vyzerať moderne.

Nové trendy v bývaní. Vyberte si modernú sedaciu súpravu

Datum: 14.10.2020

Obývačka je srdcom každého domu alebo bytu. V obývacej izbe sa stretáva celá rodina, priatelia, známi. Toto miesto stretnutí a rodinných osláv by malo byť zariadené trendovo a zároveň prakticky.