Rozšírené hľadanie
Piatok 12. August 2022 |
meniny má Darina

PR články - Bývanie

Hlavné dôvody, prečo sa rozhodnúť pre nákup roliet Deň a noc

Hlavné dôvody, prečo sa rozhodnúť pre nákup roliet Deň a noc

Datum: 11.08.2022

Túžite po prvku do domácnosti, ktorý bude maximálne spĺňať praktickú, ale zároveň aj estetickú stránku? 

Kvalitné stoličky

Viete, kde kúpiť kvalitné a lacné barové a jedálenské stoličky?

Datum: 09.08.2022

Kvalitné stoličky by mali byť základom každej domácnosti. Spolu so stolom, najmä jedálenským, by mali tvoriť dokonalú „párty“, mali by byť spoločníkmi, ku ktorým si ľudia radi sadnú a vychutnajú si dobré jedlo, porozprávajú sa, zahrajú si s celou rodinou stolové hry…

Drevené terasy

Drevené terasy poskytujú všetko potrebné pohodlie

Datum: 02.08.2022

Ktoré podlahové krytiny predstavujú najlepšiu voľbu pre terasu, balkón alebo útulné posedenie, ktoré si chcete vytvoriť na záhrade? Pre tento účel prichádzajú do úvahy rôzne exteriérové podlahové krytiny, najčastejšie však ľudia túžia po terasách z dreva, pretože vyzerajú pekne a poskytujú všetko potrebné pohodlie pre trávenie voľného času a relaxu na čerstvom vzduchu.

Drevo v exteriéri

Drevo v exteriéri dostáva zabrať aj počas leta: Ako sa oň starať?

Datum: 02.08.2022

Drevo je vyhľadávaným materiálom nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Drevené altánky, pergoly, terasy či záhradný nábytok pôsobia nadčasovo a hodia sa do akéhokoľvek prostredia.

Vetranie strechy

Vetranie strechy – na čo nesmiete zabudnúť?

Datum: 31.07.2022

Na niektorých veciach sa neoplatí šetriť. Medzi tieto veci patrí kúpa strešnej krytiny a jej odborná inštalácia. Strechu však netvorí len strešná krytina, ale tiež rôzne príslušenstvo chrániace strechu pred vlhkosťou, poveternostnými podmienkami či mechanickým poškodením. 

Aká podlaha je vhodná do kuchyne

Aká podlaha je vhodná do kuchyne?

Datum: 30.07.2022

Kuchyňa je miestnosťou, kde sú ohrozené hlavne steny a podlaha. Pri varení môže nedopatrením prsknúť olej a iné nečistoty na steny či na zem.

Aj v záhrade sa pohrajte so svetlom

Aj v záhrade sa pohrajte so svetlom

Datum: 30.07.2022

Počasie sa na našom území stáva čoraz teplejšie. Veľkú časť roka je možné stráviť na terase alebo v záhrade. Je na škodu, keď tieto priestory správne neosvetlíte a po zotmení ste nútení sa premiestniť do interiéru.

Praktické komody

Praktické komody a ich mnohostranné využitie. Kde nájdu svoje uplatnenie?

Datum: 29.07.2022

Komody sú jedným z najpraktickejších úložných priestorov. Aj keď ide nábytok, ktorý bol pôvodne navrhnutý za účelom odkladania oblečenia, dnes je ich využitie omnoho všetrannejšie. 

Závesné kreslo do interiéru aj exteriéru

To musíte mať! Nový spôsob relaxu. Závesné kreslo do interiéru aj exteriéru

Datum: 29.07.2022

Život je vyčerpávajúci a stresujúci a každá spomalená minúta je preto považovaná za posvätnú. Každý z nás ale relaxuje iným spôsobom a našiel si svoje malé triky, ako uniknúť stresu každodenného života. 

Oživte steny interiéru jedinečnými motívmi

Oživte steny interiéru jedinečnými motívmi

Datum: 29.07.2022

Príjemnú atmosféru každej domácnosti dotvárajú rôzne doplnky. Medzi nimi by nemali chýbať ani originálne a zároveň vkusné dekorácie na stenu. Neviete, čo vybrať

Menšie izby v domácnosti

Menšie izby v domácnosti musia byť využité naplno. Ako na to?

Datum: 29.07.2022

Bývanie v menších priestoroch nie je ničím výnimočné. Nie každý má potrebu, preferencie alebo prostriedky na veľké nehnuteľnosti. V takomto prípade je ale nutné vyťažiť z malého priestoru čo najviac. Poradíme vám, ako na to.

Účinné tienenie terasy

Účinné tienenie terasy — ktoré vybrať?

Datum: 28.07.2022

Terasa pri dome potrebuje v teplých letných dňoch tienenie. Vďaka nemu na nej vytvoríte príjemné prostredie na rodinné posedenia aj pre vašich priateľov. Najčastejšou voľbou sú pergoly a markízy.

TOP 5 základných tipov pri čistení sedačiek

TOP 5 základných tipov pri čistení sedačiek

Datum: 28.07.2022

Pravidelné čistenie je jednou z vecí, ktorú netreba podceňovať ani pri kožených sedačkách. Ich údržba je nenáročná, no vyžaduje si citlivý a zodpovedný prístup.

PIR dosky

Zateplenie PIR doskami: Kde všade ich možno použiť?

Datum: 28.07.2022

PIR dosky sú vyhľadávaným izolačným materiálom so širokou škálou využitia. Prezradíme vám, čo všetko s nimi dokážete zatepliť.

Kovové regály

Ktoré nečakané využitia kovových regálov v domácnosti sú teraz „IN“?

Datum: 17.07.2022

Kovové regály už dávno nepatria iba do špajze alebo garáže. S príchodom industriálneho dizajnérskeho štýlu sa ich umiestnenie v domácnosti značne rozšírilo a môžete ich využiť aj tam, kde by ste to vôbec nečakali. 

Ako správne investovať pri kúpe jedálenského stola?

Ako správne investovať pri kúpe jedálenského stola?

Datum: 14.07.2022

Už samotná kúpa nehnuteľnosti je investíciou, no vedeli ste, že môžete investovať aj pri kúpe kvalitného jedálenského stola? Práve jedálenský stôl je kus nábytku, do ktorého by ste mali investovať.

korkové podlahy

Výhody a nevýhody korkových podláh

Datum: 14.07.2022

Okrem toho, že korok vyzerá na podlahe nádherne, existujú aj praktické dôvody, prečo preskúmať jeho výhody a nevýhody.

Na finálnu cenu rodinného domu vplýva viacero faktorov.

Na finálnu cenu rodinného domu vplýva viacero faktorov. Ako sa dá pri stavbe ušetriť?

Datum: 05.07.2022

Stavba rodinného domu rozhodne nie je lacná záležitosť. Na to, aby ste získali aspoň hrubý odhad, koľko bude vaše budúce bývanie vo finále stáť, potrebujete mať vopred ujasnené všetky svoje požiadavky a očakávania. 

Vstavané skrine riešia ukladací priestor na mieru

Vstavané skrine riešia ukladací priestor na mieru

Datum: 29.06.2022

Najspornejším kusom nábytku sú skrine. Zaberajú veľa miesta, nedokonalo ho využívajú, často nám neponúknu také vnútorné usporiadane a objem, aký potrebujeme. 

Luxusný exteriérový nábytok u vás doma

Luxusný exteriérový nábytok u vás doma

Datum: 27.06.2022

Zariaďujete a radi renovujete exteriér vášho domova? Ak sa neviete rozhodnúť a vybrať to „pravé orechové“, nechajte to na nás. Predstavíme vám najnovšie exteriérové módne trendy a odhalíme, ktoré módne kúsky si obľúbili svetové hviezdy.