Rozšírené hľadanie
Piatok 10. Júl 2020 |
meniny má Amália

PR články - Bývanie

Aj betónová podlaha môže vyzerať trendovo

Datum: 20.06.2020

Poznáte ten nepríjemný studený pocit pri pohľade na betón? Jeho sivá farba nie je veru príťažlivá a moderná. Do betónových podláh v garáži alebo na balkóne sa napriek tomu chce len málokomu investovať.

Sedačky do U sú stále obľúbenejšie aj do menších bytov

Datum: 13.06.2020

Najprv sme zo sedacích súprav 3+1+1 a 3+2+1 prešli na sedačky do tvaru L. Dnes ich jednoznačne porážajú sedačky do U. Aké ponúkajú výhody pre moderné obývačky?

Ako vybrať kuchyňu do spojeného priestoru s obývačkou?

Datum: 10.06.2020

Prepojenie kuchyne, jedálne a obývačky je dnes už štandardom. To však kladie špecifické požiadavky aj na výber kuchynskej linky. Na čo si dať pri zariaďovaní kuchyne pozor?

Aj vaša strecha môže vyrábať energiu

Datum: 23.04.2020

Chceli by ste ušetriť na platbách za elektrinu? Riešením môže byť inštalácia fotovoltaickej elektrárne. Aj vaša strecha môže vyrábať energiu.

Antialergické vankúše a paplóny – aké sú ich benefity?

Datum: 07.04.2020

Vedeli ste o tom, že viac ako 10% populácie trpí alergiou na roztoče? Tieto mikroorganizmy žijúce vo vankúšoch, matracoch i prikrývkach prežívajú najmä vo vlhkom prostredí. Normálny matrac môže v závislosti od veku obsahovať od jedného do desať miliónov roztočov. 

Jednoduchá spálňa ako cesta ku kvalitnému spánku a posilnenej imunite

Datum: 03.04.2020

V spálni čerpáte všetku energiu pre nasledujúci deň, a to ako v príjemnom období, tak aj v časoch, ktoré sú náročné, ako je aktuálna situácia – pandémia koronavírusu. 

Ako ovplyvniť teplotu v interiéri? Vyberte správne žalúzie

Datum: 31.03.2020

Vysoké teploty v interiéroch bývajú častým problémom nielen počas horúcich letných dní. Ideálnym riešením sú preto žalúzie, ktoré vás ochránia pred nepríjemným teplom a ukryjú pred otravnými a zvedavými pohľadmi.

Eurookná vám prinesú domov príjemnú atmosféru a dlhú životnosť

Datum: 16.03.2020

Na trhu máme v ponuke niekoľko typov okien a dverí, medzi ktorými dominuje plast. Stále obľúbenejšie je však aj drevo, ktoré je prírodným materiálom s príjemnou atmosférou a dizajnom. Čo všetko takéto okná a dvere prinášajú?

Užite si svoju záhradu s bezúdržbovým oplotením a pergolou

Datum: 12.03.2020

Pomaly sa začína jar a je na čase spočítať všetky škody, ktoré napáchala príroda počas zimy. Predtým, ako si začnete užívať prvé slnečné lúče, bude potrebné všetko upratať a opraviť, aby vaša záhrada vyzerala rovnako ako pred zimou. Najhorší je plot. 

PRIVÍTAJTE JAR V ZÁHRADE BEZ KRTKOV

Datum: 02.03.2020

Obdobie jari sa už pomaly, ale iste blíži a vo vašej záhrade už čoskoro začnú kvitnúť prvé kvietky. Práve v tomto čase sa však do záhrady môžu nasťahovať aj neželaní návštevníci, krtkovia.

Kde všade používame profesionálnu elektrocentrálu.

Datum: 29.02.2020

Aj keď sú dnes všetci a všetko napojené na elektrickú sieť, ešte stále existujú miesta a situácie, keď nie je pripojenie do existujúcej elektrickej siete možné.

Ako výhodne predať byt v roku 2020

Datum: 21.01.2020

V roku 2019 bola situácia pri predaji bytov na Slovensku opäť pozitívna pre predávajúcich. Ceny bytov naďalej stúpali, dokonca ešte výraznejšie ako v predchádzajúcich rokoch. Čo môžeme očakávať v roku 2020? Dôjde po dlhodobom zvyšovaní cien nehnuteľností tentokrát k ich zníženiu alebo budú naďalej ceny rásť? Ako môžete predať byt výhodne v aktuálnom roku 2020? Pokúsili sme sa pre vás zhrnúť odpovede na tieto otázky.

Maľovanie na kameň môže byť zábava pre celú rodinu

Datum: 17.01.2020

Každý, kto má vlastný dom či byt túži po tom, aby vyzeral čo najkrajšie. Nejde len o drahé a kvalitné zariadenie, práve naopak, príjemnú atmosféru dokážeme vyčarovať pomocou malých dekorácií. 

Úložný priestor do sedačky: kedy áno, kedy nie?

Datum: 16.01.2020

Zdá sa, že každý domov potrebuje čoraz viac a viac úložného priestoru, aby sa zbavil dojmu neporiadku a zachoval si atraktívny estetický vzhľad. Sedačka s úložným priestorom môže tak byť ideálnym riešením. 

So starými oknami musíte kúriť viac, ako s novými

Datum: 13.01.2020

Rozmýšľate, ako by ste vaše výdavky ohľadom bývania znížili na minimum? Jednou z možností je výmena starých okien, pri ktorých musíte kúriť až o štvrtinu viac, ako s novými modernými oknami.

Vianočná výzdoba neznamená len ozdobený stromček - vdýchnite aj vášmu nábytku tú správnu atmosféru

Datum: 17.12.2019

Vianočné reklamy a výzdoba v obchodoch na nás číhajú už snáď od októbra. Teraz však konečne nadišiel čas vyzdobiť si aj tie svoje domácnosti. 

Doprajte si Vianoce na mieru, aké ste ešte nezažili

Datum: 06.12.2019

Vianoce sú najkrajšie sviatky v roku a je úplne normálne, že každá rodina si ich chce čo najviac užiť. Ak stále rozmýšľate nad tým, aký rodinný darček vybrať pod stromček, máme pre vás parádny tip. 

Niekoľko tipov ako vyzdobiť vianočný stromček ako profesionál

Datum: 05.12.2019

Akonáhle si vyberiete svoj vianočný stromček, či už živý alebo umelý, zapojte celú rodinu do skutočne príjemnej predvianočnej akcie akou je zdobenie stromčeka. Kľúčom zdobenia je využiť vašu fantáziu a vybrať také vianočné ozdoby, ktoré budú odrážať vaše záujmy a váš osobný štýl. 

5 krokov, ako vybrať ideálnu sedaciu súpravu

Datum: 26.11.2019

Kupujete nové srdce do obývacej miestnosti a neviete, kde s výberom začať? V článku nájdete 5 tipov, ktoré by ste mali pred výberom sedacej súpravy zvážiť. 

Bidet alebo klasická toaleta?

Datum: 22.11.2019

Mnoho ľudí ani len netuší, čo to je bidet a na čo slúži. Dôvodom je napríklad to, že o intímnej hygiene sa toho moc nehovorí aj napriek tomu, že je pre náš život nevyhnutná.