Rozšírené hľadanie
Pondelok 21. September 2020 |
meniny má Matúš

Výber klimatizácie v 5 krokoch

Datum: 16.09.2020

Ten scenár sa opakuje každé jedno leto. Prázdniny vrcholia a vy sa snažíte prežiť v rozpálenom byte horúce dni. Otvárate okná, aby dnu prešiel závan chladnejšieho vzduchu. Zaťahujete žalúzie, aby do miestnosti neprenikli žiadne slnečné lúče, ktoré by ju ešte viac vyhriali.

 

Hľadáte funkčné vchodové dvere s dlhou životnosťou? Kúpte si plastové

Datum: 14.09.2020

Vstupné dvere do domu musia byť odolné, funkčné a bezpečné. Všetky tieto parametre spĺňajú dvere vyrobené z plastu. Za priaznivú cenu získate vchodové dvere slúžiace výborne dlhé roky.

Vaky na sedenie do detskej izby: Aké sú najväčšie výhody tohto sedenia?

Datum: 13.09.2020

Hľadáte pohodlný a skladný doplnok do detskej izby, s ktorým sa deti budú môcť hrať a zároveň na ňom odpočívať? Sedacie vaky si zamilujú malí i veľkí!

Pohľad vám rozžiaria svietidlá v Bratislave

Datum: 25.08.2020

Už sa vám stalo, že ste sa ocitli v hocijakom showroome, a zrazu ste ostali neschopní čosi povedať? Všetko sa nádherne ligoce a je toho také množstvo, až sa z toho hlava zatočí.

Fibaro  - verný služobník inteligentnej domácnosti

Datum: 25.08.2020

Inteligentná domácnosť vám síce nezapraje dobré ráno ani za vás nevybaví pracovnú korešpondenciu, ktorá vás čaká v mailovej schránke, no stále je dostatočne šikovná, aby si získala vašu priazeň. Jeden z jej hlavných reprezentantov je aj značka Fibaro.

Strecha od Blachotrapez – punc vášho domova

Datum: 25.08.2020

Hovorí sa, že práve strecha je to, čo dodáva domu osobitosť a charakter. Tento „klobúk“ domu však musí okrem estetického hľadiska spĺňať hlavne vysoké funkčné nároky, ktoré sú od neho očakávané. Práve preto je výber vhodnej strešnej krytiny pri stavbe či rekonštrukcii taký podstatný.

Technické kreslenie v stavebníctve: Povedz mi čo vidíš a ja to nakreslím

Datum: 22.08.2020

Technické kreslenie je grafický vyjadrovací prostriedok používaný v rôznych pracovných odvetviach.

Oplotenie pozemku: Ako si vypočítať koľko pletiva potrebujete?

Datum: 22.08.2020

Výpočet potrebného množstva pletiva je samo o sebe jednoduchá vec. Stačí spočítať dĺžky všetkých strán pozemku a máme výsledné číslo. 

Snívate o drevených oknách? Robíte dobre

Datum: 18.08.2020

Hoci boli drevené okná základnou výplňou domov z minulosti, táto doba sa vracia späť. Mali sme tu etapu plastu, ktorá už skončila a preto je dobré rozmýšľať nad úplne iným materiálom okien a dverí. Tak čo si vyberiete?

Typy postelí, ktoré letia

Datum: 02.08.2020

Ako si kto ustelie, tak si ľahne – toto porekadlo nie je len obrazné. Funguje doslova aj v našej spálni. Každý máme iné preferencie, ale všeobecne sa riadime aktuálnymi trendmi. Ktoré sú v kurze dnes?

Aj betónová podlaha môže vyzerať trendovo

Datum: 20.06.2020

Poznáte ten nepríjemný studený pocit pri pohľade na betón? Jeho sivá farba nie je veru príťažlivá a moderná. Do betónových podláh v garáži alebo na balkóne sa napriek tomu chce len málokomu investovať.

Sedačky do U sú stále obľúbenejšie aj do menších bytov

Datum: 13.06.2020

Najprv sme zo sedacích súprav 3+1+1 a 3+2+1 prešli na sedačky do tvaru L. Dnes ich jednoznačne porážajú sedačky do U. Aké ponúkajú výhody pre moderné obývačky?

Ako vybrať kuchyňu do spojeného priestoru s obývačkou?

Datum: 10.06.2020

Prepojenie kuchyne, jedálne a obývačky je dnes už štandardom. To však kladie špecifické požiadavky aj na výber kuchynskej linky. Na čo si dať pri zariaďovaní kuchyne pozor?

Aj vaša strecha môže vyrábať energiu

Datum: 23.04.2020

Chceli by ste ušetriť na platbách za elektrinu? Riešením môže byť inštalácia fotovoltaickej elektrárne. Aj vaša strecha môže vyrábať energiu.

Antialergické vankúše a paplóny – aké sú ich benefity?

Datum: 07.04.2020

Vedeli ste o tom, že viac ako 10% populácie trpí alergiou na roztoče? Tieto mikroorganizmy žijúce vo vankúšoch, matracoch i prikrývkach prežívajú najmä vo vlhkom prostredí. Normálny matrac môže v závislosti od veku obsahovať od jedného do desať miliónov roztočov. 

Jednoduchá spálňa ako cesta ku kvalitnému spánku a posilnenej imunite

Datum: 03.04.2020

V spálni čerpáte všetku energiu pre nasledujúci deň, a to ako v príjemnom období, tak aj v časoch, ktoré sú náročné, ako je aktuálna situácia – pandémia koronavírusu. 

Ako ovplyvniť teplotu v interiéri? Vyberte správne žalúzie

Datum: 31.03.2020

Vysoké teploty v interiéroch bývajú častým problémom nielen počas horúcich letných dní. Ideálnym riešením sú preto žalúzie, ktoré vás ochránia pred nepríjemným teplom a ukryjú pred otravnými a zvedavými pohľadmi.

Eurookná vám prinesú domov príjemnú atmosféru a dlhú životnosť

Datum: 16.03.2020

Na trhu máme v ponuke niekoľko typov okien a dverí, medzi ktorými dominuje plast. Stále obľúbenejšie je však aj drevo, ktoré je prírodným materiálom s príjemnou atmosférou a dizajnom. Čo všetko takéto okná a dvere prinášajú?

Užite si svoju záhradu s bezúdržbovým oplotením a pergolou

Datum: 12.03.2020

Pomaly sa začína jar a je na čase spočítať všetky škody, ktoré napáchala príroda počas zimy. Predtým, ako si začnete užívať prvé slnečné lúče, bude potrebné všetko upratať a opraviť, aby vaša záhrada vyzerala rovnako ako pred zimou. Najhorší je plot. 

PRIVÍTAJTE JAR V ZÁHRADE BEZ KRTKOV

Datum: 02.03.2020

Obdobie jari sa už pomaly, ale iste blíži a vo vašej záhrade už čoskoro začnú kvitnúť prvé kvietky. Práve v tomto čase sa však do záhrady môžu nasťahovať aj neželaní návštevníci, krtkovia.