Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Utorok 17. September 2019 | meniny má Olympia

Monitorujeme 1668 informačných zdrojov

PR články - Bývanie

Stavebné pozemky – základný tip pri ich výbere

Hľadáte vhodný pozemok na stavbu vášho nového domu alebo inej nehnuteľnosti? Predtým, ako začnete hľadať konkrétne pozemky na predaj, ujasniť by ste si mali túto základnú vec.

Datum: 05.09.2019

Ako si zariadiť byt v retro štýle? Zaveste si na stenu hodiny z platne

Retro vracia do našich domov staré osvedčené línie, farby aj vzory. Ak k nemu pristupujeme poctivo, a skutočne siahneme po starých kúskoch nábytku či bytových dekorácií, chováme sa dokonca veľmi ekologicky. 

Datum: 03.09.2019

Malé drevené stavby, ktoré obohatia nielen váš dvor.

Vlastniť dom je samo o sebe menším luxusom. Vlastné priestory, v ktorých si môžete robiť všetko, čo vám napadne. Žiadni hluční susedia z vedľajšieho bytu či neutíchajúca vŕtačka

Datum: 27.08.2019

Ako si vybrať dobrý projekt domu?

Na trhu je veľký výber rôznych katalógových projektov rodinných domov. Samozrejme, každému vyhovuje čosi iné. A tak by ste si pred výberom svojho vysnívaného projektu mali ujasniť, čo od budúceho domu vlastne očakávate.

Datum: 26.08.2019

TRÁPIA VÁS HLODAVCE? VIEME AKO NA NE!

Ak bývate v dome, tak tento problém ste už riešili. Ak ste mali šťastie a teda ste sa s tým nestretli, tak verte, že to príde. A čoskoro. Je to problém každej domácnosti, no niektoré domy už vedia ako na to. 

Datum: 07.08.2019

Z akého materiálu si vybrať sedačku do obývačky?

Sedačka dostáva dennodenne zabrať. Trávime na nej veľa času, práve na nej sa totiž odohrávajú príjemné chvíle s blízkymi, stretnutia s priateľmi či nevyhnutný relax. 

Datum: 09.07.2019

Chcete si zaobstarať pergolu? Toto sú najväčšie benefity, ktoré vás presvedčia!

Každá záhrada potrebuje miesto, kde sa človek ukryje pred dažďom alebo pred slnkom. Vďaka pergole bude vaša záhrada vyzerať útulnejšie.

Datum: 09.07.2019

Už žiadne nervy pri upratovaní!

Fanúšikovia Toma a Jerryho si možno pamätajú, že stará slúžka, ktorá sa občas mihla v tejto kreslenej komédii, bola v našich zemepisných šírkach priekopníčkou moderného upratovania – používala totiž mop.

Datum: 09.07.2019

Chcete vymeniť vchodové dvere? Vyberte si hliník

Plánujete výmenu vchodových dverí, no stále nie ste rozhodnutí, z čoho by mali byť vyrobené? Hoci máme k dispozícii niekoľko materiálov a každý jeden má pre aj proti, momentálnou je jednotkou v obľúbenosti hliník. 

Datum: 05.07.2019

Je umelý ratan ešte v móde? Odpoveď je jednoznačná.

Odolný, kvalitný, nenáročný na údržbu a atraktívny. Takýto je nábytok z umelého ratanu, ktorý si našiel svoje miesto v mnohých domácnostiach na Slovensku. A hoci sa umelý ratan podobá tomu prírodnému, má niekoľko pozitívnych vlastností navyše. Presvedčte sa o tom, že ratanový nábytok vás nikdy neomrzí.

Datum: 24.06.2019

Ako si vybrať kvalitnú podlahu do obývačky?

Výber interiérovej podlahy je často náročný proces, pri ktorom ani nevieme, z ktorej strany ho máme uchopiť. Viete, aké máte možnosti a aké sú prednosti jednotlivých typov podláh? Odpoveď nájdete v našom článku.

Datum: 24.06.2019

Vyberte si ekologické drevené okná z extra dlhou životnosťou a skvelými izolačnými vlastnosťami

Žijeme v dobe, kedy si množstvo ľudí začína uvedomovať dôležitosť zdravého životného prostredia. 

Datum: 22.06.2019

Zateplenie podkrovia zväčší váš životný priestor

Stále sa tlačíte v spodných poschodiach a vaše podkrovie slúži iba ako odkladisko starých a nepotrebných vecí? Vrhnite sa na zateplenie podkrovia už toto leto.

Datum: 22.06.2019

Chystáte sa maľovať dom? Potrebovať budete nielen farby, ale aj rebrík

Začínate s rekonštrukciou bývania a viete, že budete aj maľovať? V prípade, že si na to nebudete volať profesionálneho maliara, vyzbrojte sa nielen poriadnou trpezlivosťou a dostatkom času, ale aj potrebnými pomôckami. 

Datum: 11.06.2019

Majte útulnú a praktickú spálňu

Zariaďte si vo vašom novom bývaní spalňu tak, aby ste sa v nej cítili dobre a zároveň aj útulne.

Datum: 07.05.2019

Plynový terasový ohrievač

Nožnicové stany sa často používajú ako stany na záhradnú party a tým môžu do značnej miery predĺžiť teplé letné mesiace. Narodeninovú oslavu je možné realizovať aj v jesenných mesiacoch. Avšak v tomto ročnom období môžu byť dni, večery a noci veľmi chladné. Je dôležité zvážiť, ktorý ohrievač si zvolíte či už na ohrev stanu alebo terasy.

Datum: 27.03.2019

Poskytujeme komplexné elektroinštalačné práce – návrh projektu, realizácia a montáž elektrických zariadení až po revíziu.

Staviate dom alebo sa chystáte prerábať byt? Pravdepodobne rozmýšľate aj nad tým, kto a ako vám urobí kompletnú elektroinštaláciu so všetkým, čo k tomu patrí. 

Datum: 28.02.2019

Klimatizácie do bytu – akým mýtom neveriť?

Povedali ste si, že toto leto už nebudete trpieť horúčavami? Plánujete si zaobstarať klimatizáciu do bytu, ale odrádzajú vás mnohé mýty a legendy? Pozrite sa, ktorým veriť nemusíte!


Datum: 26.02.2019

Ako vybrať ideálne vchodové dvere?

Rekonštruujete byt, staviate vytúžený rodinný dom alebo ste sa konečne rozhodli pre výmenu starých dverí za novšie a krajšie? Nech už je ten dôvod akýkoľvek, na dverách v žiadnom prípade nešetrite! 

Datum: 27.01.2019

Čo je to garážová brána

Garáž je súčasťou mnohých rodinných domov. Ľudia ju využívajú nielen ako parkovacie miesto, ale aj odkladací priestor pre množstvo vecí. 

Datum: 22.01.2019


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť