Rozšírené hľadanie
Štvrtok 26. November 2020 |
meniny má Kornel

Máte fľakaté steny? Jednoducho im dajte nový výzor

Datum: 21.11.2020

Maľovanie domácnosti je pre niekoho veľmi lákavou aktivitou, no iní sa do toho prehovárajú roky. Ak nechcete utratiť veľké peniaze za prácu maliara, byt či dom si pokojne môžete zrenovovať aj sami.

Aký štýl a materiálové prevedenie dverí mám zvoliť?

Datum: 21.11.2020

Viete o tom, že výber správnych vchodových dverí je alfou a omegou pri zariaďovaná vášho príbytku?

Matrace pre zdravý spánok: Siahnite po penových alebo latexových

Datum: 20.11.2020

Hovorí sa, že človek strávi spánkom v priemere až 30 % svojho života. Aj napriek tomu, že ho mnohí podceňujú, pre ľudský organizmus je veľmi dôležitý. 

Veľké porovnanie: Umývačka riadu vs. ručné umývanie

Datum: 18.11.2020

Pýtate sa, prečo by ste konečne mali zainvestovať do umývačky riadu? Prinášam vám hneď niekoľko skvelých dôvodov, prečo by ste to mali urobiť čím skôr. Toto sú jej hlavné pozitíva, ktoré iste ocení každá gazdinka. Veď napokon, presvedčte sa na vlastné oči.

Vymaľovať alebo tapetovať? Každá stena je originálom

Datum: 19.10.2020

Neviete sa rozhodnúť medzi vymaľovaním alebo tapetovaním vášho bytu? Úprava stien si vyžaduje individuálny prístup a nedá sa jednotne postupovať v každom priestore bytu. Pred maľovaním či tapetovaním zvážte účelovosť miestností. Báť sa nemusíte ani originálneho spojenia tapiet alebo fototapiet s farbou.

Predĺžte životnosť vašich matracov pomocou matracového chrániča

Datum: 19.10.2020

Investícia do kvalitných matracov nie je zanedbateľnou položkou. Cena matracov sa zvyšuje v prípade, že potrebujete matrac špeciálny, napríklad anatomický alebo antialergický.

Nemáte ešte plastové okná? Týchto 5 dôvodov vás presvedčí o ich kúpe

Datum: 14.10.2020

Napriek tomu, že plastové okná sú veľmi praktickou a hlavne úspornou záležitosťou, mnohí ľudia ich ešte nevlastnia. Niektorí z nich sú konzervatívni, iní im neveria. A to je chyba.

Máte malý byt? Poradíme vám so zariadením kuchyne

Datum: 14.10.2020

Stiesnené priestory v malých bytoch si vyžadujú praktické riešenia. Hlavne v prípade, že sa chystáte kúpiť kuchynskú linku a zariadiť kuchyňu. Veď aj malá kuchyňa môže vyzerať moderne.

Nové trendy v bývaní. Vyberte si modernú sedaciu súpravu

Datum: 14.10.2020

Obývačka je srdcom každého domu alebo bytu. V obývacej izbe sa stretáva celá rodina, priatelia, známi. Toto miesto stretnutí a rodinných osláv by malo byť zariadené trendovo a zároveň prakticky.

Dokonalý interiér dnes nenaplánujete listovaním v časopise o bývaní

Datum: 13.10.2020

Originálne bývanie dnes začína modelom nášho budúceho interiéru. Nielen architektúra exteriéru potrebuje svoju vizualizáciu. Ale mnohé staršie spôsoby modelovania interiéru vám ako náročnému klientovi nemusia stačiť. Skúste moderný 3D modeling.

Kanlux: Prvotriedne osvetlenie dostupné pre každú domácnosť

Datum: 07.10.2020

Ak máte radi kvalitu za dobrú cenu, je veľmi pravdepodobné, že máte doma aj vy svietidlo od známej poľskej značky Kanlux, ktorá je mimoriadne obľúbená na Slovensku i v okolitých krajinách.

Metamorfóza interiéru – stavte na štýlové doplnky

Datum: 07.10.2020

Nadchádzajúca jeseň je vhodná doba na štýlovú metamorfózu interiéru, ktorá nemusí byť drahá alebo časovo náročná.

Výber klimatizácie v 5 krokoch

Datum: 16.09.2020

Ten scenár sa opakuje každé jedno leto. Prázdniny vrcholia a vy sa snažíte prežiť v rozpálenom byte horúce dni. Otvárate okná, aby dnu prešiel závan chladnejšieho vzduchu. Zaťahujete žalúzie, aby do miestnosti neprenikli žiadne slnečné lúče, ktoré by ju ešte viac vyhriali.

 

Hľadáte funkčné vchodové dvere s dlhou životnosťou? Kúpte si plastové

Datum: 14.09.2020

Vstupné dvere do domu musia byť odolné, funkčné a bezpečné. Všetky tieto parametre spĺňajú dvere vyrobené z plastu. Za priaznivú cenu získate vchodové dvere slúžiace výborne dlhé roky.

Vaky na sedenie do detskej izby: Aké sú najväčšie výhody tohto sedenia?

Datum: 13.09.2020

Hľadáte pohodlný a skladný doplnok do detskej izby, s ktorým sa deti budú môcť hrať a zároveň na ňom odpočívať? Sedacie vaky si zamilujú malí i veľkí!

Pohľad vám rozžiaria svietidlá v Bratislave

Datum: 25.08.2020

Už sa vám stalo, že ste sa ocitli v hocijakom showroome, a zrazu ste ostali neschopní čosi povedať? Všetko sa nádherne ligoce a je toho také množstvo, až sa z toho hlava zatočí.

Fibaro  - verný služobník inteligentnej domácnosti

Datum: 25.08.2020

Inteligentná domácnosť vám síce nezapraje dobré ráno ani za vás nevybaví pracovnú korešpondenciu, ktorá vás čaká v mailovej schránke, no stále je dostatočne šikovná, aby si získala vašu priazeň. Jeden z jej hlavných reprezentantov je aj značka Fibaro.

Strecha od Blachotrapez – punc vášho domova

Datum: 25.08.2020

Hovorí sa, že práve strecha je to, čo dodáva domu osobitosť a charakter. Tento „klobúk“ domu však musí okrem estetického hľadiska spĺňať hlavne vysoké funkčné nároky, ktoré sú od neho očakávané. Práve preto je výber vhodnej strešnej krytiny pri stavbe či rekonštrukcii taký podstatný.

Technické kreslenie v stavebníctve: Povedz mi čo vidíš a ja to nakreslím

Datum: 22.08.2020

Technické kreslenie je grafický vyjadrovací prostriedok používaný v rôznych pracovných odvetviach.

Oplotenie pozemku: Ako si vypočítať koľko pletiva potrebujete?

Datum: 22.08.2020

Výpočet potrebného množstva pletiva je samo o sebe jednoduchá vec. Stačí spočítať dĺžky všetkých strán pozemku a máme výsledné číslo.