Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Štvrtok 2. Apríl 2020 | meniny má Zita

Monitorujeme 1650 informačných zdrojov

PR články - Bývanie

Ako ovplyvniť teplotu v interiéri? Vyberte správne žalúzie

Vysoké teploty v interiéroch bývajú častým problémom nielen počas horúcich letných dní. Ideálnym riešením sú preto žalúzie, ktoré vás ochránia pred nepríjemným teplom a ukryjú pred otravnými a zvedavými pohľadmi.

Datum: 31.03.2020

Eurookná vám prinesú domov príjemnú atmosféru a dlhú životnosť

Na trhu máme v ponuke niekoľko typov okien a dverí, medzi ktorými dominuje plast. Stále obľúbenejšie je však aj drevo, ktoré je prírodným materiálom s príjemnou atmosférou a dizajnom. Čo všetko takéto okná a dvere prinášajú?

Datum: 16.03.2020

Užite si svoju záhradu s bezúdržbovým oplotením a pergolou

Pomaly sa začína jar a je na čase spočítať všetky škody, ktoré napáchala príroda počas zimy. Predtým, ako si začnete užívať prvé slnečné lúče, bude potrebné všetko upratať a opraviť, aby vaša záhrada vyzerala rovnako ako pred zimou. Najhorší je plot. 

Datum: 12.03.2020

PRIVÍTAJTE JAR V ZÁHRADE BEZ KRTKOV

Obdobie jari sa už pomaly, ale iste blíži a vo vašej záhrade už čoskoro začnú kvitnúť prvé kvietky. Práve v tomto čase sa však do záhrady môžu nasťahovať aj neželaní návštevníci, krtkovia.

Datum: 02.03.2020

Kde všade používame profesionálnu elektrocentrálu.

Aj keď sú dnes všetci a všetko napojené na elektrickú sieť, ešte stále existujú miesta a situácie, keď nie je pripojenie do existujúcej elektrickej siete možné.

Datum: 29.02.2020

Ako výhodne predať byt v roku 2020

V roku 2019 bola situácia pri predaji bytov na Slovensku opäť pozitívna pre predávajúcich. Ceny bytov naďalej stúpali, dokonca ešte výraznejšie ako v predchádzajúcich rokoch. Čo môžeme očakávať v roku 2020? Dôjde po dlhodobom zvyšovaní cien nehnuteľností tentokrát k ich zníženiu alebo budú naďalej ceny rásť? Ako môžete predať byt výhodne v aktuálnom roku 2020? Pokúsili sme sa pre vás zhrnúť odpovede na tieto otázky.

Datum: 21.01.2020

Maľovanie na kameň môže byť zábava pre celú rodinu

Každý, kto má vlastný dom či byt túži po tom, aby vyzeral čo najkrajšie. Nejde len o drahé a kvalitné zariadenie, práve naopak, príjemnú atmosféru dokážeme vyčarovať pomocou malých dekorácií. 

Datum: 17.01.2020

Úložný priestor do sedačky: kedy áno, kedy nie?

Zdá sa, že každý domov potrebuje čoraz viac a viac úložného priestoru, aby sa zbavil dojmu neporiadku a zachoval si atraktívny estetický vzhľad. Sedačka s úložným priestorom môže tak byť ideálnym riešením. 

Datum: 16.01.2020

So starými oknami musíte kúriť viac, ako s novými

Rozmýšľate, ako by ste vaše výdavky ohľadom bývania znížili na minimum? Jednou z možností je výmena starých okien, pri ktorých musíte kúriť až o štvrtinu viac, ako s novými modernými oknami.

Datum: 13.01.2020

Vianočná výzdoba neznamená len ozdobený stromček - vdýchnite aj vášmu nábytku tú správnu atmosféru

Vianočné reklamy a výzdoba v obchodoch na nás číhajú už snáď od októbra. Teraz však konečne nadišiel čas vyzdobiť si aj tie svoje domácnosti. 

Datum: 17.12.2019

Doprajte si Vianoce na mieru, aké ste ešte nezažili

Vianoce sú najkrajšie sviatky v roku a je úplne normálne, že každá rodina si ich chce čo najviac užiť. Ak stále rozmýšľate nad tým, aký rodinný darček vybrať pod stromček, máme pre vás parádny tip. 

Datum: 06.12.2019

Niekoľko tipov ako vyzdobiť vianočný stromček ako profesionál

Akonáhle si vyberiete svoj vianočný stromček, či už živý alebo umelý, zapojte celú rodinu do skutočne príjemnej predvianočnej akcie akou je zdobenie stromčeka. Kľúčom zdobenia je využiť vašu fantáziu a vybrať také vianočné ozdoby, ktoré budú odrážať vaše záujmy a váš osobný štýl. 

Datum: 05.12.2019

5 krokov, ako vybrať ideálnu sedaciu súpravu

Kupujete nové srdce do obývacej miestnosti a neviete, kde s výberom začať? V článku nájdete 5 tipov, ktoré by ste mali pred výberom sedacej súpravy zvážiť. 

Datum: 26.11.2019

Bidet alebo klasická toaleta?

Mnoho ľudí ani len netuší, čo to je bidet a na čo slúži. Dôvodom je napríklad to, že o intímnej hygiene sa toho moc nehovorí aj napriek tomu, že je pre náš život nevyhnutná. 

Datum: 22.11.2019

Nápadité vianočné dekorácie, ktoré vás okúzlia

Vianočný čas sa nezadržateľne blíži, buďte pripravení a užite si Vianoce bez zbytočného stresu. 

Datum: 22.11.2019

Modernú klimatizáciu využijete po celý rok

Človek sa o klimatizačné jednotky zaujíma predovšetkým v lete, pretože rieši spôsoby ochladzovania interiéru. Pritom zariadenie dokáže ponúknuť oveľa viac funkcií, ktoré využijete aj počas ostatných mesiacov.

Datum: 19.11.2019

Veľa oblečenia – málo miesta. Ako si s tým poradiť?

Pokiaľ bývate v menšom byte, je prirodzené, že sa snažíte ušetriť voľný priestor všade, kde sa len dá. Vstavané skrine, police či komody sú ideálne úložné priestory, kde pomestíte nielen oblečenie, ale tiež doplnky či rôzne potreby do domácnosti. 

Datum: 13.11.2019

Umývadielka: Toto je dôvod, prečo ich využijete aj vo väčšej kúpeľni

Už dávno neplatí, že malé umývadlá sa hodia len na toaletu alebo do kúpeľne menších rozmerov. Prečo by ste si mali minimálne jedno umývadielko zadovážiť aj do vašej väčšej kúpeľne?

Datum: 05.11.2019

Správny výber poťahu sedacej súpravy je najdôležitejším

Vo chvíli, kedy si vyberáme sedaciu súpravu, veľmi často zabúdame na dôležitú vec. Na to, akým dôležitým je práve výber poťahu.

Datum: 01.11.2019

Vosk na ošetrenie dreva

Vosk určený na drevo poskytuje väčšiu ochranu ako väčšina ostatných náterov na drevo, vďaka čomu je voľbou číslo jeden väčšiny zákazníkov, ktorí si zakladajú na prvotriednej starostlivosti o drevo. Pri ľahkom nátere dreveného vosku je celý povrch dreva chránený pred vlhkosťou a farba dreva drží počas dlhej doby. 

Datum: 21.10.2019


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť