Registrovať

Sobota 21. Október 2017 | meniny má Uršuľa

Monitorujeme 1722 informačných zdrojov

PR články - Bývanie

Prebúdzate sa nevyspaní a unavení? Vieme, ako to zmeniť!

Stále sa vám zdá, ako by ste sa v noci vôbec nevyspali? V posteli sa prevaľujete, ale neviete nájsť pohodlnú polohu? Zdá sa vám, že zaspávate pridlho a budíte sa priskoro? Možno je na vine váš starý, alebo nesprávne vybraný matrac. Máme zopár tipov, na čo pri výbere kvalitného matraca dávať pozor, aby bol váš spánok zdravý a posilňujúci.

Datum: 06.06.2017

Viete vybrať ideálnu detskú posteľ pre vaše ratolesti?

Aj vy máte dilemu, akú detskú posteľ vybrať pre vaše ratolesti? Určite sa zhodneme na tom, že základom je, aby bola detská rozkladacia posteľ komfortná, zaistila dieťatku podmienky 

Datum: 31.05.2017

Nedoceniteľná všestrannosť záhradných domčekov

Nielen altánky ale v poslednom čase aj záhradné domčeky je čoraz viacej vidieť v záhradách. So záhradných domčekov alebo chatiek sa stal módny trend, ktorý si záhradkári obľúbili. Záhradné domčeky si pochvaľujú najmä vďaka svojej praktickej stránke.

Datum: 04.05.2017

Postup na výmenu skla vo Vašom okne

Robia nám radosť, no veľakrát aj rôzne starosti. Každý kto má deti sa už neraz stretol s rôznymi rozbitými vecami. Rozbitá váza, taniere alebo zrkadlo. Horšie je to v prípade rozbitého skla na okne. Oprava nie je lacná, preto si skúsime okno opraviť sami. Horšie je to v prípade rozbitého skla na okne. Oprava nie je lacná, preto si skúsime okno opraviť sami.

Datum: 30.04.2017

Ručne maľované obrazy oživia nejeden interiér!

Ručne maľované obrazy patria k najpopulárnejším a jednoznačne i najkrajším dekoráciám umeleckého zamerania, ktoré ľudia vyhľadávajú predovšetkým kvôli originalite a charakteris­tickému vzhľadu. 

Datum: 27.04.2017

Osviežovač vzduchu bez škodlivej „chémie“? Jednoznačne áno!

V dnešnej dobe nájdeme na trhu množstvo druhov osviežovačov vzduchu, ktorých úlohou je eliminovať nepríjemné pachy z varenia, fajčenia, prípadne zápachu na toalete. Nájdeme ich nielen v hoteloch, reštauráciách či obchodných domoch, ale i bežne v domácnostiach. 

Datum: 25.04.2017

Nepoľujte na hmyz. Kvalitná sieťka na okná to vyrieši za vás

Počas príjemných teplejších dní priam túžite vpustiť do vnútra čerstvý vzduch a dobre vyvetrať. Alebo počas leta vám dobre padne mať fajn vánok v izbe aj počas spánku a nebáť sa pritom štípancov od komárov, ktoré sa k vám zatúlajú. Sieťky na okná ponúkajú bezpečnú ochranu od dotieravého hmyzu a pritom nenarušia estetickú funkciu vašich okien. Prirodzene, veľa závisí aj od materiálu, z ktorého sú vyrobené. Kvalitné okná, aj s potrebným príslušenstvom, sú totiž vo vašom byte či dome, prakticky tie najdôležitejšie pre vaše príjemné bývanie. 

Datum: 11.04.2017

Interiérové dvere: Ponuka, z ktorej si určite vyberiete

Vybrať si správne dvere do interiéru nie je jednoduchá záležitosť. Preto je fajn, ak si s touto úlohou necháte pomôcť od odborníkov. A najlepšie takých, ktorí majú k dispozícii čo najširší výber tovaru. 

Datum: 29.03.2017

Príprava bazéna na leto: Takto podporíte jeho životnosť

Správna údržba vonkajšieho bazéna má vplyv nielen na kvalitu kúpania, ale aj na to, ako dlho vám bude bazén slúžiť bez problémov a potreby nákladných opráv. 

Datum: 29.03.2017

Záhradné sedenie – dokonalé miesto pre odpočinok s vašimi blízkymi!

Jar je už pomaly, ale isto za dverami a s týmto teplejším a dlho očakávaným ročným obdobím nepochybne súvisia večerné posedenia s rodinou či blízkymi na záhrade, a to pri príjemnej hudbe a skvelom jedle. 

Datum: 03.03.2017

Interiérové dvere by nemali byť iba pekné, ale aj praktické

Pri výbere interiérových dverí do domu, alebo bytu by ste sa nemali rozhodovať iba na základe vzhľadu, ale predovšetkým podľa praktických vlastností, pod ktorými sa rozumie ľahká údržba a odolnosť. Dvere sú predsa jedným z najvyužívanejších objektov vo vašom domove.

Datum: 26.01.2017

Parkovanie pre vyvolených

Ak na svojom súkromnom či firemnom pozemku vytvárate dostatočný počet parkovacích miest, určite potešíte mnohých majiteľov áut. Aby však ich nadšenie nebolo väčšie ako vaše vlastné, je namieste otvoriť možnosť parkovania len takému okruhu motoristov, ktorý uznáte za vhodný. Pomôžu vám s tým parkovacie závory. 

Datum: 26.01.2017

Ako som vyberal svoju prvú posteľ

Bol som ešte mladý a rozhodol som sa osamostatniť. Okrem prvotných problémov s hľadaním svojej novej domácnosti prišlo na rad aj nakupovanie chýbajúceho nábytku.

Datum: 03.01.2017

Interiérové dvere: Ako vyberať?

Dvere predstavujú výrazný dizajnový doplnok interiéru, a tak je pochopiteľné, že pri ich výbere sa rozhodujeme predovšetkým na základe ich vzhľadu. Aby ste však boli so svojou voľbou dlhodobo spokojní, treba brať do úvahy aj iné faktory. 

Datum: 22.12.2016

Ako správne riešiť vykurovanie rodinného domu

Vykurovanie domácností a rozličných nehnuteľností je jednou z otázok, ktoré rieši každý majiteľ objektu. Ak je dom vykurovaný správne, objektu zabezpečí teplo a prístup k teplej úžitkovej vode. 

Datum: 20.12.2016

V zime vaše sklo môže ušetriť - ako?

Kvalitné izolačné zasklenie je spolu s parametrami profilového systému z hľadiska tepelných a izolačných vlastností mimoriadne dôležité! 

Datum: 06.12.2016

Aký stavebný materiál použiť na stavbu domu?

Zvažujete stavbu rodinného domu? Rozhodnutie o type rodinného domu a výbere stavebného materiálu ovplyvní vaše bývanie a rodinný život na dlhé roky, preto si to treba poriadne premyslieť. Každý stavebný materiál má totiž svoje výhody aj nevýhody a tak sme si pre vás pripravili stručný prehľad. 

Datum: 30.11.2016

Potrebujem 7 komorové okná do paneláku?

Na trhu je obrovské množstvo rôznych typov okien. A laik často nevie, aké okno si má vybrať. Častou otázkou je to, koľko takzvaných komôr by mal mať profil plastového okna. Je potrebné veriť radám mnohých predajcov, ktorí tvrdia, že čím viac komôr tým lepšie? Nemusí to byť vždy také jednoznačné. Aj keď sa dá povedať, že viackomorové okná sú naozaj kvalitnejšie, nemusia byť vždy nutnosťou. 

Datum: 12.11.2016

Na čo nezabudnúť pri výbere sedačky

Keďže sedačka je prvkom, ktorý vaše obydlie bude zdobiť dlhodobo, je veľmi dôležité zobrať do úvahy čo najviac aspektov, ktoré sa jej ďalšieho života majú týkať.

Datum: 30.10.2016

Nedokonalé stavebné otvory na novostavbe

Aby ste pri stavbe domu či bytu mali správne fungujúce dielo ako celok, je potrebné pri stavbe používať materiály, ktorých vlastnosti a kvalita je špičková. Na trhu je na výber množstvo produktov na stavbu, ako si však vybrať tie správne. Poradíme vám, ako vybrať vhodné okná pri rekonštrukcii. 

Datum: 25.10.2016

 

 

Najnovšie
Najčítanejšie

Nie sú nájdené žiadne články.

Nie sú nájdené žiadne články.Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť