Registrovať

Utorok 28. Marec 2017 | meniny má Soňa

Monitorujeme 1823 informačných zdrojov

PR články - Bývanie

Záhradné sedenie – dokonalé miesto pre odpočinok s vašimi blízkymi!

Jar je už pomaly, ale isto za dverami a s týmto teplejším a dlho očakávaným ročným obdobím nepochybne súvisia večerné posedenia s rodinou či blízkymi na záhrade, a to pri príjemnej hudbe a skvelom jedle. 

Datum: 03.03.2017

Kvalitný interiér pre moderné bývanie

Potrebujete si skrášliť domov zrkadlovou skriňou, komodou a nájsť kvalitného predajcu nábytku? Všetky spomínane veci Vám spoľahlivo poskytne stránka zrkadlovynaby­tok.eu !

Datum: 07.02.2017

Interiérové dvere by nemali byť iba pekné, ale aj praktické

Pri výbere interiérových dverí do domu, alebo bytu by ste sa nemali rozhodovať iba na základe vzhľadu, ale predovšetkým podľa praktických vlastností, pod ktorými sa rozumie ľahká údržba a odolnosť. Dvere sú predsa jedným z najvyužívanejších objektov vo vašom domove.

Datum: 26.01.2017

Parkovanie pre vyvolených

Ak na svojom súkromnom či firemnom pozemku vytvárate dostatočný počet parkovacích miest, určite potešíte mnohých majiteľov áut. Aby však ich nadšenie nebolo väčšie ako vaše vlastné, je namieste otvoriť možnosť parkovania len takému okruhu motoristov, ktorý uznáte za vhodný. Pomôžu vám s tým parkovacie závory. 

Datum: 26.01.2017

Kvalitný nábytok do vašej domácnosti

Hľadáte spôsob ako spraviť váš domov elegantným ? Alebo si chceš krášliť váš domov? Naša stránka vašim požiadavkám určite vyhovie!

Datum: 22.01.2017

Originálny zrkadlový nábytok pre modernú domácnosť

Hľadáte originálneho a kvalitného výrobcu zrkadlových nábytkov? U ktorého máte garanciu spokojnosti a bezpečného nákupu? Nehľadajte ďalej! Našli ste ho!

Datum: 07.01.2017

Ako som vyberal svoju prvú posteľ

Bol som ešte mladý a rozhodol som sa osamostatniť. Okrem prvotných problémov s hľadaním svojej novej domácnosti prišlo na rad aj nakupovanie chýbajúceho nábytku.

Datum: 03.01.2017

Interiérové dvere: Ako vyberať?

Dvere predstavujú výrazný dizajnový doplnok interiéru, a tak je pochopiteľné, že pri ich výbere sa rozhodujeme predovšetkým na základe ich vzhľadu. Aby ste však boli so svojou voľbou dlhodobo spokojní, treba brať do úvahy aj iné faktory. 

Datum: 22.12.2016

Ako správne riešiť vykurovanie rodinného domu

Vykurovanie domácností a rozličných nehnuteľností je jednou z otázok, ktoré rieši každý majiteľ objektu. Ak je dom vykurovaný správne, objektu zabezpečí teplo a prístup k teplej úžitkovej vode. 

Datum: 20.12.2016

V zime vaše sklo môže ušetriť - ako?

Kvalitné izolačné zasklenie je spolu s parametrami profilového systému z hľadiska tepelných a izolačných vlastností mimoriadne dôležité! 

Datum: 06.12.2016

Aký stavebný materiál použiť na stavbu domu?

Zvažujete stavbu rodinného domu? Rozhodnutie o type rodinného domu a výbere stavebného materiálu ovplyvní vaše bývanie a rodinný život na dlhé roky, preto si to treba poriadne premyslieť. Každý stavebný materiál má totiž svoje výhody aj nevýhody a tak sme si pre vás pripravili stručný prehľad. 

Datum: 30.11.2016

Potrebujem 7 komorové okná do paneláku?

Na trhu je obrovské množstvo rôznych typov okien. A laik často nevie, aké okno si má vybrať. Častou otázkou je to, koľko takzvaných komôr by mal mať profil plastového okna. Je potrebné veriť radám mnohých predajcov, ktorí tvrdia, že čím viac komôr tým lepšie? Nemusí to byť vždy také jednoznačné. Aj keď sa dá povedať, že viackomorové okná sú naozaj kvalitnejšie, nemusia byť vždy nutnosťou. 

Datum: 12.11.2016

Na čo nezabudnúť pri výbere sedačky

Keďže sedačka je prvkom, ktorý vaše obydlie bude zdobiť dlhodobo, je veľmi dôležité zobrať do úvahy čo najviac aspektov, ktoré sa jej ďalšieho života majú týkať.

Datum: 30.10.2016

Nedokonalé stavebné otvory na novostavbe

Aby ste pri stavbe domu či bytu mali správne fungujúce dielo ako celok, je potrebné pri stavbe používať materiály, ktorých vlastnosti a kvalita je špičková. Na trhu je na výber množstvo produktov na stavbu, ako si však vybrať tie správne. Poradíme vám, ako vybrať vhodné okná pri rekonštrukcii. 

Datum: 25.10.2016

Na čo si dať pozor pri výbere krbu

Hovorí sa, že na dve veci sa dá pozerať donekonečna – na parkujúcu ženu a oheň v krbe. Ak si aj vy chcete užiť zimné večery zabalený v deke s horúcim čajom na vašej pohodlnej sedačke a chýba vám už len oheň a hlavne krb. Tu je niekoľko rád, na čo si dať pozor pri jeho výbere.

Datum: 24.10.2016

Zútulnite si svoj domov. Rýchlo, ľahko, efektívne

Krátko z histórie interiérových textílií       

Záclony a závesy sprevádzajú ľudí od nepamäti. Všetko sa to síce začalo koženým prekrytím jaskynných vchodov, ale záclony, ako ich poznáme dnes, sa začali objavovať v starom Egypte. Za všetko môže architektúra a podnebie. Otvorené a rozľahlé priestory spolu s intenzívne páliacim slnkom prinútili ľudí vymyslieť ochranu pred dotieravými slnečnými lúčmi. Preto vymysleli záclony. Najskôr plnili funkciu ochranného prvku, odtiaľ však bol už len krôčik k tomu, aby začali slúžiť i na dekoratívne účely. Ako dekorácia sa začali záclony používať v starovekému Grécku.

Datum: 14.10.2016

Inšpirujte sa pri zariaďovaní spálne či obývačky

Púšťate sa do náročnej úlohy, akou je zaiste zariaďovanie bývania? Potom sa vám budú určite hodiť inšpirácie, ktoré vám pomôžu zrealizovať vaše vlastné dielo. Ideálne, od skutočných profesionálov, ktorí vedia, čo robia a majú na túto prácu nadanie, ale aj skúsenosti. V tomto článku vám predstavíme miesto, kde nájdete nielen tieto inšpirácie.

Datum: 12.10.2016

Zahmlené sklá v "sezóne" pred vykurovacím obdobím. Ako tomu zabrániť?

Aj vás trápi pravidelné zahmlenie skiel? Existujú pochopiteľne rôzne rady, ktoré praktizovali kedysi dávno naše babičky, no najlepšie je problém riešiť účinne a dlhodobo! V prvom rade sa zamyslite, či vaše okná tesnia správne, lebo ak nie, problém máte vyriešený – treba vymeniť tesnenie. 

Datum: 11.10.2016

Moderné podlahy pre moderných ľudí

Podlaha je neodmysliteľnou súčasťou každého interiéru. Očakáva sa od nej atraktívny dizajn, maximálne pohodlie a tiež jednoduchá starostlivosť tak, aby sme sa jej čisteniu mohli venovať len naozaj nevyhnutnú dobu. Ak máte tieto očakávania aj vy, no do kúpy podlahy si nemôžete dovoliť investovať veľké peniaze, máme pre vás zaujímavý typ. Kvalitné laminátové podlahy a tiež relatívnu novinku na našom trhu – vinylové parkety od najväčšieho dovozcu podláh na území strednej a juhovýchodnej Európy.

Datum: 04.10.2016

Sedačky takmer podľa tvojho želania

Už dlhšiu dobu premýšľam nad tým, že by sa mi páčila nová sedačka do obývačky. Izba je veľká a tak by sa nám tam hodila taká väčšia, možno rohová. Najskôr, asi niečo na mieru, lebo zatiaľ sa mi nikde v obchode nepodarilo vybrať podľa môjho želania. Aj keď po väčšine mali minimálne krásne vzory a skvelý materiál povrchu. Pre mňa to bolo aj tak nekombinovateľné. Jednoducho nebolo to to pravé.

Datum: 19.09.2016

 

 Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť