Registrovať

Pondelok 27. Marec 2017 | meniny má Alena

Monitorujeme 1825 informačných zdrojov

PR články - Zdravie

Chráňte sa pred chladom vďaka týmto overeným trikom!

Aj napriek tomu, že už máme jar, vonku je ešte stále pomerne chladno, čomu sa chceme prirodzene vyhnúť. Zima má nepriaznivý vplyv predovšetkým na našu pokožku, keďže  chlad a vlhkosť významne ovplyvňujú starnutie kože. Tým, že sa pleť opakovane vystavuje nepriaznivému počasiu, veľmi rýchlo sčervená a stratí potrebné napätie. 

Datum: 25.03.2017

Udržte vaše oči zdravé

Straší Vás očiarka? Neviete ako ďalej? Už nechcete vidieť okuliare? Tak nezabúdajte zaradiť do svojho jedálnička tri dokonalé potraviny a to mrkvu, tekvicu a papriku.

Datum: 28.02.2017

Prípravky, s ktorými neschudnete

Chcete chudnúť, ale neviete si vybrať správny prípravok? Čo ak si vyberiete tabletky, ktoré vám vôbec nebudú zaberať a nepomôžu vám schudnúť? Viac o tabletkách, ktorým by ste sa mali vyhnúť ak chcete niečo z vašich kíl zhodiť, sa dočítate v tomto článku. 

Datum: 24.02.2017

Zákroky plastickej chirurgie sú stále žiadanejšie

V súčasnej dobe si veľa žien uvedomuje, že vizáž je pre profesijný i osobný život veľmi dôležitá. Ale zároveň sú niektoré ženy nespokojné so svojím telom, a preto podstupujú zákroky plastickej chirurgie. Hoci v minulosti boli tieto zákroky pomerne finančne náročnou záležitosťou, s rozvojom moderných technológií sa náklady napríklad na úpravu poprsia znížili. Z tohto dôvodu je plastická chirurgia stále žiadanejším odborom. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, čo si pod týmto odborom predstaviť a na akú kliniku sa v prípade záujmu obrátiť.

Datum: 05.01.2017

Máte problémy pri ohýbaní a bolia vás kríže?

Jednou z najčastejších príčin bolesti chrbta je porucha funkcie svalov. Svaly zabezpečujúce sedenie sa skracujú, vďaka nesprávnemu sedeniu a dynamické svaly ochabujú čím vzniká nerovnováha. Bolesti krížov, nazývaná aj lumbalgia, sa väčšinou objavujú okrem úrazov, či závažných chorôb u ľudí, ktorí majú sedavé zamestnanie, nadmerne preťažujú svoju chrbticu  pri fyzickej práci alebo športe, vykonávajú náhlu zvýšenú aktivitu, na ktorú telo nie je zvyknuté, majú oslabené brušné svalstvo, nesprávne návyky pri sedení, či v stoji.

Datum: 03.01.2017

Zverte svoj zrak do rúk odborníkov!

Refrakčná operácia očí, ktorú lekári vykonávajú pomocou laseru, ktorým odstraňujú pacientom prebytočné dioptrie, je momentálne veľmi obľúbená a jej popularita stále rastie. 

Datum: 14.12.2016

Glaukom- zákerný nepriateľ

Zelený zákal alebo glaukom je ochorenie oka, pri ktorom dochádza ku degenerácii a odumieraní zrakového nervu. 

Datum: 23.11.2016

10 intímnych nápadov nielen do postele

Dostalo sa vaše partnerské súžitie na bod mrazu? Nie je to nič neobvyklé. Zamilovanosť a zvýšené sexuálne túžby netrvajú vo vzťahu viac ako dva roky a často je tento čas ešte kratší. Vzťah proste potrebuje občas korenie, ktoré mu dodá novú chuť. Poďte sa pozrieť, o aké ingrediencie je možné náš sexuálny partnerský život okoreniť, aby sme doňho vrátili vášeň.

Datum: 21.11.2016

Poznáte tie tabletky na erekciu?

Na trhu existuje mnoho prípravkov a tabliet, ktoré Vám sľubujú zlepšenie erekciu. Otázkou však zostáva, ktoré z nich sú naozaj účinné a pomôžu z vaším problémom. My sme sa dnes rozhodli pozrieť sa na tri z nich a to na Arginmax, Liderin a Clavin. 

Datum: 30.10.2016

Ako vybrať vhodnú vírivku?

Rozmýšľate nad kúpou vonkajšiej alebo vnútornej vírivky? Neviete, podľa čoho vírivku vybrať a čo všetko je nutné pred jej kúpou zvážiť?

Datum: 28.10.2016

Ovocie ako skvelá prevencia aj proti chorobám oka

Súčasnosť praje problémom s očami. Dlhé hodiny strávené pri monitore počítača obmieňame s pozeraním sa do displejov mobilov či tabletov, aby sme večer zavŕšili sledovaním televízie. Toto všetko ľudský zrak veľmi namáha a v kombinácii s ďalšími faktormi je takmer istou cestou k jednému z najčastejších ochorení očí – krátkozrakosti. Poviete si, čo narobíme, taká je doba a technológiám skrátka neutečieme. 

Datum: 15.09.2016

Inkontinencia u žien – ako si s ňou poradiť

Únik moču nemusí byť až taký veľký problém, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Existuje veľa jednoduchých riešení, ktoré dokážu inkontinenciu obmedziť alebo aj celkom vyliečiť. Chápeme, že sa môžete ostýchať zveriť svojmu lekárovi, ale ak ho požiadate o pomoc, opäť sa budete môcť cítiť pohodlne. Pri liečbe je dôležitá modifikácia správania, cviky na posilnenie panvového dna a občas aj užívanie liekov. 

Datum: 05.08.2016

Stresová inkontinencia

Medzi najčastejšie formy inkontinencie patrí stresová inkontinencia. Ak sa zvýši tlak na močový mechúr, napríklad pri kašľaní, kýchaní alebo cvičení, vedie to k nechcenému úniku moču. V prípade, že svaly panvového dna oslabnú, oslabne aj močový mechúr. Tiež pôrod je častým dôvodom pre oslabenie panvového dna. Pokiaľ Vás trápi podobný problém a uvažujete, aké pomôcky na únik moču by boli najvhodnejšie, v prvom rade zvážte cvičenie. Ak nezaberie táto prvá pomoc, porozhliadnite sa po iných alternatívach. V kritických prípadoch môže byť nutná chirurgia. 

Datum: 05.07.2016

Rehabilitácia je najlepšie riešenie na problémy s pohybovým aparátom

S problémami s pohybovým aparátom sa v priebehu nášho života stretne každý z nás. Keď sa však krátkodobé problémy premenia na chronické bolestivé stavy, je čas vyhľadať odbornú pomoc. Liečba medikamentami nemusí byť ale tou pravou, účinnou a už vôbec nie trvalou. Problémy s bolesťou krčnej chrbtice, kĺbov, svalov, ale aj karpálneho tunelu, dokáže vyriešiť odborne vyškolený fyzi­oterapeut a vhodne zvolená rehabi­litácia.

Datum: 09.06.2016

Letný wellness vo vírivke

Niekoho v lete baví opaľovať sa na kúpalisku plnom ľudí a deliť sa s nimi o bazén. No nie každému to musí byť po chuti a ocení radšej súkromie, vodu, ktorá má zaručenú kvalitu, a fakt, že si môže wellness vychutnať u seba doma, či už vo vnútri, alebo vonku, chránený pred pohľadmi cudzích ľudí. 

Datum: 31.05.2016

Ako zlepšiť erekciu?

Ako zlepšiť erekciu

Datum: 25.05.2016

SVIEŽA LETNÁ CITRONÁDA

S príchodom leta a blížiacich sa teplejších dní pomaly začínate rozmýšlať nad tým, ako sa osviežiť pri očakávaných tropických horúčavách. Keď ortuť teplomera stúpne nad známych 30°C, bude vám najlepšie pri vode s dobrým osviežujúcim nápojom. A čo je lepšie ako síce obyčajná, ale rokmi overená citronáda? Poďte si pripomenúť časy letných prázdnin u starých rodičov a skúste si ju pripraviť.

Datum: 19.05.2016

Kotvičník vám zlepší partnerské vzťahy aj zdravie

Kotvičník zemný nepatrí medzi notoricky známe liečive rastliny. Aj keď v poslednom čase mu dobré meno robí názor, že je možné ho považovať za prírodnú viagru. Sila kotvičníku spočíva predovšetkým v jeho schopnosti priaznivo ovplyvniť naše hormóny. A prekvapivo súčasne mužské aj ženské. Zatiaľčo v mužskom tele sa vie postarať o produkciu testosterónu (dokáže zvýšiť jeho obsah v krvi až o 30 %), v ženskom zas harmonizuje množstvo estradiolu. V oboch prípadoch tak dôjde k podpore libida. Takže áno, kotvičník dokáže pôsobiť ako účinné afrodiziakum a pomocník sexuálneho života. Ale neporovnávajte ho so žiadnymi rýchlo účinkujúcimi „pomocníkmi“. Kot­vičník vám vráti sexuálnu energiu a podporí vaše schopnosti v tejto oblasti až po pravidelnom užívaní. Je preto bezpečný a nie je o jednorázovom povyrazení si, ale o tom, že sa váš sexuálny život môže zlepšiť dlhodobo až trvalo. A nielen on.

Datum: 01.05.2016

Prírodná lekáreň nám ponúka všetko

Patríte aj vy medzi tú skupinu ľudí, ktorá sa nezaobíde bez bandáže na koleno či lakeť? Máte niekedy pocit, že nedokážete ani vstať z postele a veríte v to, že moderná medicína vás dokáže vyliečiť bez akéhokoľvek vášho zásahu? 

Datum: 31.03.2016

Trápi vás malý penis?

Myslíte si, že si vymýšľame a žiadne metódy zväčšovania penisu neexistujú? Tak ste na veľkom omyle! Vôbec to tak nie je. Predstavujeme vám často vyhľadávanú stránku plus4cm.com, na ktorej nájdete prípravky a výrobky, po ktorých váš penis rapídne podrastie. Ste zúfalí a neviete si rady s malým penisom? Navštívte stránku plus4cm.com a máte po probléme! Rozlúčte sa navždy s malým penisom a nechajte ho podrásť. Majte v nohaviciach veľkého borca! Odteraz už vaše priateľky nebudú chodiť za vami a hľadať vašu pýchu lupou. Zahoďte lupu a choďte na plus4cm.com. Budete mať vyhraté!

Datum: 09.12.2015

 

 Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť