Rozšírené hľadanie
Utorok 13. Apríl 2021 |
meniny má Aleš
Ako mať  dokonale zdravý úsmev?

Ako mať  dokonale zdravý úsmev?

Datum: 09.04.2021

Zdravý úsmev je snom mnohých ľudí v dnešnom storočí. Čoraz viac sa do popredia dostávajú najnovšie trendy v starostlivosti o ústne zdravie.

Ľudská imunita nie je dostatočne silná

Ľudská imunita nie je dostatočne silná. Prečo sú vírusy tak nebezpečné?

Datum: 27.02.2021

Počas roka 2020 sa o téme vírusov rozpráva viac ako kedykoľvek predtým. Títo neviditeľní nepriatelia sa šíria vzduchom, ostávajú na povrchoch rôznych predmetov a prenášajú sa pri ľudskom kontakte. Prečo sú vírusy pre ľudský organizmus tak nebezpečne? Ako vlastne fungujú? A ako sa proti nim môžeme účinne brániť?

bazén s protiprúdom Swim Spa

Je bazén s protiprúdom Swim Spa skutočne príliš drahý?

Datum: 27.02.2021

Ako bazén s protiprúdom narastá na popularite, čoraz častejšie sa ozývajú hlasy, že je to len predražená náhrada klasického plaveckého bazéna. Náhrada tradičného záhradného bazéna to skutočne je. Ale predražená? To záleží od uhlu pohľadu.

Jedinečná chuť čaju

Jedinečná chuť čaju s originálnym názvom!

Datum: 22.02.2021

Pretože deň nemôže začať vraždou. Tento citát síce patrí horúcemu nápoju akým je káva, avšak my vám prinášame niekoľko dôvodov, prečo je aj čaj súčasťou tohto výroku, aké obsahuje prospešné látky a aké prináša výhody.

Top 5 spôsobov, ako sa zbaviť nevoľnosti

Datum: 22.01.2021

Nevoľnosť je ten hrozný, nepríjemný pocit, ktorý sa vám dostane do žalúdka, vďaka ktorému budete mať pocit, že budete vracať. Môže byť vyvolaný vírusom, tráviacim stavom, tehotenstvom alebo dokonca nepríjemným zápachom.

Poznáte príčiny vzniku rakoviny a môžete jej predísť?

Poznáte príčiny vzniku rakoviny a môžete jej predísť?

Datum: 22.12.2020

Rakovina je strašiakom, ktorý si nevyberá. Toto ochorenie vie napadnúť všetky orgány v tele. Liečba rakoviny je zdĺhavá a nepríjemná s neistým koncom.

Týmto si najviac ničíte zdravie a skracujete život

Týmto si najviac ničíte zdravie a skracujete život

Datum: 22.12.2020

Dopriavať si plnými dúškami život a nemyslieť na následky nie je práve najsprávnejšou voľbou. Všetko vo vašom živote by ste mali robiť vyvážene a o svoje telo sa starať ako o svätyňu.

Nezabudnite na preventívne prehliadky

Nezabudnite na preventívne prehliadky! Na tieto máte nárok

Datum: 22.12.2020

Preventívne prehliadky sú hradené zo zdravotného poistenia, netrvajú dlho, ale dokážu zachrániť život. Prevencia je základom predchádzania mnohých ochorení. Napriek tomu veľa ľudí na prehliadky nechodí. Prečo ich nevyužiť?

Ktoré vitamíny najviac prospievajú zdraviu

Ktoré vitamíny najviac prospievajú zdraviu

Datum: 22.12.2020

Vitamíny sú pre ľudské zdravie a dokonca život nevyhnutné. Telo si však nevie vitamíny vyrobiť, a preto mu ich musíme dodávať v strave alebo ako doplnok výživy.

Jačmeň na oku

Jačmeň na oku vie riadne potrápiť. Ako sa ho rýchlo zbavíte?

Datum: 22.12.2020

Začne sa to nevinne ako jemné svrbenie okolo oka. Neskôr sa zjaví na oku začervenanie, ktoré vyústi do vzniku hnisavého ložiska.

Chemikálie od uznávaných výrobcov

Chemikálie od uznávaných výrobcov

Datum: 21.12.2020

Prezradíme vám, ktorá spoločnosť vás kvalitou svojho sortimentu nesklame, kde si látky z jej produkcie môžete objednať a uvedieme niektoré z tých najpredávanejších.

Ako často by ste si mali dopriať masáž

Cítite sa ako rozlámaní? Vyskúšajte masáž

Datum: 19.12.2020

Služby masérskych salónov sú rozšírené v každom väčšom i menšom meste. Existujú ľudia, ktorí si svoj život bez pravidelnej masáže nevedia predstaviť. Na druhej strane sú ľudia, ktorí na masáži v živote neboli.

Menštruácia bez odpadu? Ide to!

Datum: 01.12.2020

Až 216 vložiek a tampónov používajú menštruujúce ženy za rok. Jednorazové pomôcky končia na skládkach, kde sa rozkladajú stovky rokov. Menštruovať sa pritom dá aj ekologicky – nech už vaša voľba padne na látkové vložky, menštruačný kalíšok alebo morskú hubu.

Celiakia. Ochorenie, ktoré vám zmení život

Datum: 28.11.2020

S diagnózou celiakia sa trápi na Slovensku približne 1% obyvateľstva. Život s celiakiou nie je jednoduchý, ale pri správnej životospráve sa s ňou dá prežiť plnohodnotný život bez väčších zdravotných komplikácií.

Spirulina a jej účinky pre zdravie: Toto všetko dokáže

Datum: 21.10.2020

Spirulina je mikroriasa charakteristická svojou tmavozelenou farbou. Na našom trhu ju môžete nájsť vo forme prášku alebo tabliet, ktoré sa následne využívajú v jedlách či nápojoch.

Náhla bolesť zubov? Poradíme Vám kvalitnú zubnú pohotovosť

Datum: 30.09.2020

Máte bolesti zubov, alebo naliehavý problém so zubom a potrebujete sa obrátiť na spoľahlivú zubnú pohotovosť v oblasti Bratislavy?

 

Denné návyky pre dobrý život

Datum: 01.09.2020

Návyky sú skvelou vecou. Môžeme vďaka nim dosiahnuť vyššiu produktivitu, pevnejšie zdravie, dobrú náladu a dokonca si môžeme aj zvýšiť príjem.

Koniec leta volá do thermal parkov

Datum: 01.09.2020

Koncom leta, kedy už je počasie neistejšie a teploty o niečo nižšie sú dobrou voľbou pre relax thermal parky. Na rozdiel od kúpalísk majú termálnu tj. vyhrievanú vodu, čo je výhodou v chladnejšom počasí. 

Odbúrajte svoju bolesť chrbta jednoduchými cvikmi popri práci

Datum: 20.08.2020

Každý máme toho v práci nad hlavu a práve cvičenie by malo byť vhodným odreagovaním sa od stresu, ktorý v práci zažívame. Mnohé výskumy potvrdzujú, že práca v spojení s cvičením zvyšuje ľudskú produktivitu, spoluprácu a zlepšuje nám náladu.

Dopingový účinok Salbutamolu je stále diskutabilný

Datum: 18.08.2020

Liek pre astmatikov, známy ako Salbutamol, je už niekoľko rokov v oblasti športu centrom pozornosti. Údajne dokáže jeho užívanie pomáhať vrcholovým športovcom dosahovať lepšie výsledky, no štúdie majú na to rôzny názor.