Rozšírené hľadanie
Utorok 20. Október 2020 |
meniny má Vendelín

Náhla bolesť zubov? Poradíme Vám kvalitnú zubnú pohotovosť

Datum: 30.09.2020

Máte bolesti zubov, alebo naliehavý problém so zubom a potrebujete sa obrátiť na spoľahlivú zubnú pohotovosť v oblasti Bratislavy?

 

Denné návyky pre dobrý život

Datum: 01.09.2020

Návyky sú skvelou vecou. Môžeme vďaka nim dosiahnuť vyššiu produktivitu, pevnejšie zdravie, dobrú náladu a dokonca si môžeme aj zvýšiť príjem.

Koniec leta volá do thermal parkov

Datum: 01.09.2020

Koncom leta, kedy už je počasie neistejšie a teploty o niečo nižšie sú dobrou voľbou pre relax thermal parky. Na rozdiel od kúpalísk majú termálnu tj. vyhrievanú vodu, čo je výhodou v chladnejšom počasí. 

Odbúrajte svoju bolesť chrbta jednoduchými cvikmi popri práci

Datum: 20.08.2020

Každý máme toho v práci nad hlavu a práve cvičenie by malo byť vhodným odreagovaním sa od stresu, ktorý v práci zažívame. Mnohé výskumy potvrdzujú, že práca v spojení s cvičením zvyšuje ľudskú produktivitu, spoluprácu a zlepšuje nám náladu.

Dopingový účinok Salbutamolu je stále diskutabilný

Datum: 18.08.2020

Liek pre astmatikov, známy ako Salbutamol, je už niekoľko rokov v oblasti športu centrom pozornosti. Údajne dokáže jeho užívanie pomáhať vrcholovým športovcom dosahovať lepšie výsledky, no štúdie majú na to rôzny názor.

Nedajte vírusom a baktériám šancu!

Datum: 06.08.2020

Dezinfekcia akýchkoľvek vnútorných priestorov a vzduchu bez použitia chemických prípravkov. Zdá sa vám to nemožné? Napriek tomu je takýto spôsob dezinfekcie reálny.

Lipozomálne vitamíny – novinka, ktorá stojí za pozornosť!

Datum: 06.08.2020

Užívanie vitamínových a minerálových doplnkov stravy je veľmi dobrý krok k udržaniu dlhodobo silnej imunity a perfektného zdravia. Klasické vitamíny a minerály však prinášajú nevýhodu, o ktorej sa hovorí len málo…

9 potravín podobajúcich sa na časti tela, ktorým pomáhajú

Datum: 15.07.2020

Existuje veľké množstvo potravín podporujúcich zdravie človeka. Niektoré z nich pomáhajú srdcu, iné zas mozgu. Len zopár z nich sa však podobá presne na tú časť tela, ktorej aj pomáha. Medzi ne sa radia tieto potraviny.

Opaľovanie. Škodí alebo pomáha?

Datum: 15.07.2020

V letnom období slnko vyhľadávame a trávime dlhé hodiny opaľovaním. Všetkého veľa škodí a pri opaľovaní platí toto pravidlo dvojnásobne. Pravdou však je, že slnečné žiarenie v rozumnom množstve telu a zdraviu prospieva. Kde je však hranica medzi škodlivosťou a zdravotnými výhodami opaľovania?

Viete, ako posilniť svoju imunitu?

Datum: 20.05.2020

Chcete ostať zdraví, aby ste si mohli naplno užívať chvíle so svojou rodinou či blízkymi? Základom správna starostlivosť o imunitu. Prinášame vám niekoľko tipov, ako si vybudovať imunitu, ktorú žiaden vírus neprekoná!

Ako získať viac energie a byť v menšom strese?

Datum: 23.03.2020

Trápi vás stres, vyčerpanosť, nesústredenosť či nespavosť? Príčiny možno hľadať aj v škodlivom pôsobení elektrosmogu na ľudský organizmus a v negatívnych geopatogénnych zónach. Vyskúšajte prístroj Somavedic, ktorý vplyv elektromagnetického smogu a nepriaznivých geopatogénnych zón dokáže eliminovať.   

Antimikrobiálne kovania kľučiek. Jedinečná ochrana pred vírusmi a baktériami

Datum: 17.03.2020

Život so sebou prináša mnoho nečakaných a niekedy aj veľmi nepríjemných situácií. Bezpochyby medzi ne patria ochorenia, ktoré spôsobujú baktérie a vírusy. Mali by ste sa pred nimi chrániť všetkými dostupnými prostriedkami. 

Vyspite sa do ružova vďaka kvalitnému matracu

Datum: 16.03.2020

Existujú veci dennej potreby, na ktorých by ste nemali šetriť. Jednou z nich je matrac. Treba si uvedomiť, že až tretinu života trávite v posteli.  

AKO SPRÁVNE SEDIEŤ PRI POČÍTAČI

Datum: 16.03.2020

Vyžaduje si vaša pracovná náplň, aby ste sedeli na stoličke najmenej 40 hodín týždenne? Zlé držanie tela na kancelárskej stoličke však môže spôsobovať niektoré nežiaduce vedľajšie účinky – bolesť krku, chrbta, kolien a bokov. 

Swim spa alebo klasické bazény?

Datum: 29.02.2020

Aj v prípade, že ste o swim spa ešte nikdy nepočuli, už samotný názov vám musí napovedať, že nejde o klasický bazén určený len na plávanie.

Čaj - nečaj Rooibos.

Datum: 29.02.2020

Rooibos je všetkým dobre známy ako výnimočný druh čaju so sladkastou chuťou a sýtou, červenohnedou farbou.

Máte bolesti chrbtice? Vyskúšajte špeciálne lehátko

Datum: 20.02.2020

Bolesti chrbtice nie sú ničím výnimočným a trpí nimi väčšina obyvateľstva. Existuje niekoľko možností, ako sa dá telu pomôcť bez lekárov a jedným z nich je autokračné lehátko. 

Kokosový olej nie je jediný prírodný olej, ktorý stojí za to začať používať

Datum: 03.02.2020

Prírodné pleťové oleje dokážu pomáhať so starostlivosťou o pleť a dokonca tú klasickú celkom nahradiť. Stále viac žien preferuje prírodnú kozmetiku a preto rastie aj záujem o oleje.

Čo spôsobuje suchú pokožku a ako ju liečiť?

Datum: 27.01.2020

Suchá pokožka je stav kože, vyznačujúci sa pomerne nepríjemnými príznakmi ako svrbenie, praskanie kože či odlupovanie jej suchých častí. 

Benefity biokozmetiky, o ktorých by mal vedieť každý z nás

Datum: 20.01.2020

Prírodné produkty poskytujú našej pokožke mnohé pozitíva a benefity, vďaka ktorým je pružná, pevná a zároveň svieža. Prírodná kozmetika alebo inak povedané, biokozmetika je perfektnou voľbou nielen pre starostlivosť o telo, ale tiež vlasy a pleť.