Rozšírené hľadanie
Streda 24. Júl 2024 |
meniny má Vladimír

Šetrenie s Kaufino: akčné letáky na jednom mieste

Datum: 23.06.2022

Chcete vedieť ako ušetriť a ako dostať svoje výdavky na potraviny a domácnosť pod kontrolu a prestať pravidelne prečerpávať svoj mesačný rozpočet? Vďaka portálu Kaufino na to stačí pár klikov, ktoré vám umožnia mať väčšiu kontrolu nad vašimi mesačnými výdavkami a poradia vám, ako ušetriť.

Šetrenie s Kaufino: akčné letáky na jednom mieste

Kaufino pre svojich používateľov pravidelne zhromažďuje aktuálne akčné letáky, ako Kaufland leták, leták Metro, Tesco leták a pod., vrátane akcií na konkrétne produkty od potravín (napr. mlieko v akcii) až po oblečenie a potreby pre domácnosť. Vďaka letákom máte vždy prehľad o špeciálnych ponukách a zľavách, ktoré ponúkajú vaše obľúbené obchody.

Akčné letáky a iné zľavy

Ak premýšľate nad tým, ako ušetriť, jedným z prvých krokov a skvelých pomocníkov pri znižovaní a pravidelnej kontrole rozpočtu je nákupný zoznam. Zostavte si finančný rozpočet, ktorý budete používať na mesačné výdavky na potraviny a domácnosť a ktorý sa stane východiskom pre plánovanie jednotlivých nákupov. Pred nákupom si vždy naplánujte nákupný zoznam. Zoznam vám pomôže vytvoriť si konkrétnu predstavu o tom, čo skutočne potrebujete kúpiť, a zníži vašu potrebu kontrolovať v obchode celý sortiment jednotlivých výrobkov. Pozrite aktuálne akčné letáky vašich obľúbených obchodných reťazcov. Následne sa stačí dôkladne pozrieť na obsah svojej chladničky a špajze a urobiť si približnú predstavu o tom, čo budete potrebovať na nasledujúci týždeň. 

Naučte sa, ako ušetriť s Kaufino

Pri plánovaní a zostavovaní nákupného zoznamu využite prehľadnú ponuku akcií a akčných letákov Kaufino. Tu nájdete kompletnú ponuku aktuálnych letákov všetkých veľkých obchodných reťazcov a vďaka nim môžete výrazne zistiť, ako ušetriť. Vyberte si teda ten svoj zo zoznamu reťazcov a potom už len kliknite na leták s aktuálnou ponukou. Je skvelé zostaviť si nákupný zoznam spolu s akčným letákom obchodu, v ktorom budete pravdepodobne nakupovať. Ak napríklad najčastejšie nakupujete v Metre, otvorte si aktuálny leták Metro leták na Kaufine a pozrite si aktuálne ponuky. Pravidelne tu nájdete pestrú ponuku kvalitných potravín a domácich produktov, ktoré môžu byť pomerne drahé, ak nakupujete pre veľkú rodinu. S akciami na Kaufine sú však cenovo dostupnejšie a s nákupným zoznamom vždy získate aspoň približnú predstavu o obsahu vášho nákupu a výslednej cene zaň. Či už nakupujete základné potraviny ako je napr. mlieko v akcii, alebo oblečenie pre vás a vašich blízkych. Mnohé z ponúkaných produktov sú tiež značkové od miestnych dodávateľov, takže na váš stôl sa dostanú len kvalitné potraviny za prijateľné ceny, ktoré nenarušia váš mesačný rozpočet.

Čítané: 3579 x