Rozšírené hľadanie
Pondelok 15. Apríl 2024 |
meniny má Fedor

Aj pracovné oblečenie je vizitkou firmy a chodiacou reklamou

Datum: 17.09.2019

Možno ste nad tým nikdy nepremýšľali, no nemali by ste silu pracovného oblečenia podceňovať. Jednotné firemné oblečenie môže plniť hneď niekoľko dôležitých funkcií. 

Prečo je dobré doňho investovať?

Pracovné oblečenie je prostriedkom, ktorý posilní lojalitu vašich zamestnancov a vzbudzuje u klientov väčšiu dôveru. Dojem z firmy je rozhodujúci a jedným z výrazných faktorov, ktorý naň vplýva, je práve jednotnosť. Jednotný pracovný odev, ktorý svojimi farbami, dizajnom loga a identickými doplnkami vzbudzuje dojem jednotnej firemnej tváre spoločnosti, pôsobí dlhodobo ako nástroj na odlíšenie sa od konkurencie.

Budujte značku a ukážte svoju silu

Jednotné oblečenie je lepšie zapamätateľné a pokiaľ je dobre zvolené, zákazník si ho okamžite spojí s vašou spoločnosťou. Logo a názov firmy umiestnené na odeve je nielen vizitkou spoločnosti, má rovnaké účinky ako „chodiaca“ reklama. Všeobecne známym faktom je, že zamestnanci odetí do firemného oblečenia pôsobia na zákazníkov dôveryhodnejšie a evokujú pocit spoľahlivosti.

To však nie je všetko, o čo sa musíte pričiniť. Je veľmi dôležité, aby bola “rovnošata” vždy čistá a reprezentatívna. Upravenosť odevov zamestnancov je alfou a omegou, tento fakt je potrebné vštepiť aj zamestnancom. Zamestnanci oblečení do jednotného pracovného odevu zároveň fungujú ako vizitka vašej spoločnosti, nepodceňujte vplyv tohto efektu, v dnešnej dobe silnej konkurencie je mimoriadne dôležitý.

Nechajte svojmu tímu vytvoriť pracovné oblečenie

Je len na vás, ako budú vaši ľudia pôsobiť na okolie. Na trhu je široký výber pracovného oblečenia pre rôzne odbory. Nájdete medzi nimi textilné kúsky pre rôzne priemyselné odvetvia. Nie je problém vytvoriť unikátne pracovné oblečenie do autoservisov, na stavby, do rôznych odvetví gastronómie, zdravotnícke kúsky a mnohé iné typy pracovných oblečení, ktoré si necháte prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám. Nezabúdajte ani na vhodnú pracovnú obuv alebo ochranné prvky, ak to typ pracovného prostredia vyžaduje.

 

Zdroj obrázka: pixabay.com

 

 

Čítané: 3392 x