Rozšírené hľadanie
Pondelok 22. Júl 2024 |
meniny má Magdaléna

Stavebné stroje CAT od Zeppelin SK: letná 25 % zľava na filtre + darček

Datum: 01.07.2021

Zeppelin SK, distribútor stavebných, zemných, lomových strojov a energetických systémov značky CAT, si pre vás pripravila akciu. V nej môžete získať nielen 25 % zľavu na sadu filtrov pre váš stroj, ale aj šikovné darčeky k tomu. Prečítajte si, ako na to.

Nepodceňte výmenu filtrov

Výmena oleja, olejového a vzduchového filtra patrí medzi najdôležitejšie a najčastejšie servisné úkony na všetkých spaľovacích motoroch. Inak to nie je ani pri pracovných a stavebných strojoch. Iba pravidelnými výmenami podľa servisného plánu dosiahnete spoľahlivosť a životnosť, na akú bol stroj navrhnutý.

Aby ste mali prípravu na letnú stavebnú sezónu jednoduchšiu, Zeppelin SK vám do 31.7.2021 poskytne na sadu filtrov pre stavebné stroje zľavu vo výške 25 %.

Pre minibager, nakladač a všetky BCP stroje

Pri kúpe balíka filtrov pre BCP stavebné stroje, tj. rýpadlo-nakladače 416-446, dozéry D2-5, nakladače 902-938, IT14/38, minirýpadlo, resp. minibager radu 301-308, šmykom riadené nakladače 216-299, teleskopické manipulátory, získate ako darček malé kladivo CAT.

Kladivo je vyrobené z odolnej kalenej ocele tvrdenej uhlíkom. Precízna povrchová úprava s lešteným povrchom zabraňuje korózii. Ergonomická rúčka z protišmykového TPR materiálu zase bráni vykĺznutiu kladiva z ruky a absorbuje aj silné nárazy.

Pri kúpe balíka filtrov pre stroje LCP (tj. všetky stroje okrem BCP), získate ako darček sekeru CAT. Aj tá je, rovnako ako kladivo, vyhotovená z odolnej kalenej ocele. Má porisko z pevného skleneného vlákna, ktoré je starostlivo vyvážené pre pohodlnú prácu. Využijete na rúbanie menších polien, pri pokrývačských či klampiarskych prácach, ale napr. aj pri kempovaní.

Nezmeškajte ponuku do konca júla

Uvedená akcia vrátane zľavy a darčekov platí pre pultový predaj do 31.7.2021. Pre jej využitie môžete tiež kontaktovať svojho obchodného zástupcu PSSR.

Nemáte vlastné stroje? Riešením je požičovňa stavebných strojov Zeppelin SK.

 

 

Čítané: 3273 x