Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 17. Jún 2019 | meniny má Adolf

Monitorujeme 1672 informačných zdrojov

  • 1

Hádanky o zvieratkách

15.06.2019 20:35 Vráťte sa spolu s nami do detských čias. Pripravili sme pre vás tie najlepšie hádanky o zvieratkách, ktoré nielenže potrápia hlavičky najmenších, ale zároveň zabavia celú rodinu. V tráve žijú, ver mi, muzikanti čierni.... The post Hádanky o zvieratkách appeared first on AlinkaBook.

5 úprimných citátov o priateľstve

15.06.2019 13:35 Rodinu si nevyberáme, priateľov však áno. Citáty o priateľstve učia, čo pre nás priateľ musí znamenať a aké je priateľstvo nielen v dnešnom svete cenné. Priateľstvo si cenila každá generácia, už od počiatku vekov.... The post 5 úprimných citátov o priateľstve appeared first on AlinkaBook.

Ako a kedy ukončiť priateľstvo

15.06.2019 13:35 Nie všetky priateľstvá v našich životoch pretrvávajú od škôlky až za hrob. Niektoré zaniknú prirodzene, no niektoré je potrebné ukončiť. Pýtate sa prečo? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch. Priateľstvo je totiž vzťah, ktorý by... The post Ako a kedy ukončiť priateľstvo appeared first on AlinkaBook.

Vinše k narodeniu dieťaťa

14.06.2019 23:37 Príchod bábätka na svet je vždy dôvodom na oslavu. Ak chcete originálnym spôsobom pogratulovať šťastným rodičom k ich uzlíčku šťastia, máme pre vás skvelé tipy na vinše k narodeniu dieťaťa. Dievčatko Krásnu zdravú dcérku... The post Vinše k narodeniu dieťaťa appeared first on AlinkaBook.

Kalkulačka na výpočet výšky materskej v roku 2019

14.06.2019 13:05 Každú ženu, či už tehotnú alebo iba pripravujúcu sa na rolu matky zaujíma, aká bude výška jej materskej. Počas materskej dovolenky, ktorá sa dovolenkou nazýva iba zo zvyku budete od štátu dostávať peňaždnú dávku,... The post Kalkulačka na výpočet výšky materskej v roku 2019 appeared first on AlinkaBook.

Hry na dovolenke

14.06.2019 02:36 Pri príprave na dovolenku treba myslieť aj na to, že môžu prísť aj daždivé dni a pribaliť do batožiny pre istotu aj spoločenské hry, knižky, omaľovánky s pastelkami, skladačky. Ideálne je však tráviť dovolenku... The post Hry na dovolenke appeared first on AlinkaBook.

Poľovníkov vodopád, skvelé miesto na rodinnú prechádzku

14.06.2019 02:36 Je nádherné babie leto a tak sme si nenechali újsť príležitosť na krásnu prechádzku jesennou prírodou. K poľovníkovmu vodopádu. Tentoraz to bola prechádzka nenáročná, pri ktorej sme si vzali so sebou aj kočík. Zase... The post Poľovníkov vodopád, skvelé miesto na rodinnú prechádzku appeared first on AlinkaBook.

Recept na chutné zeleninové lasagne pre vegetariánov

14.06.2019 02:36 Čo takto trošku odľahčiť od mäsa a pripraviť si vegetariánske lasagne? Zeleninové lasagne sú skvelou, ľahkou pochúťkou. Budete potrebovať: lasagne pláty 2 baklažány portobelo šampiňóny 3 plechovky paradajkovej omáčky čerstvé lístky bazalky 2... The post Recept na chutné zeleninové lasagne pre vegetariánov appeared first on AlinkaBook.

Familypark Neusiedlersee

14.06.2019 02:36 Ak hľadáte pre vaše deti nezabudnuteľný zážitok v podobe dňa plného hier, kolotočov a atrakcií, zábavný park v Neusiedlersee je pre vás to správne miesto. Len pár kilometrov za rakúskymi hranicami objavíte fantastický rozprávkový... The post Familypark Neusiedlersee appeared first on AlinkaBook.

Kliešťová sezóna je v plnom prúde! Ako kliešťa vybrať a kedy navštíviť lekára?

10.06.2019 09:32 S pribúdajúcim teplom postupne pribúda aj aktivita kliešťov, pre všetkých dobre známych pôvodcov infekčných a vírusových ochorení. Ako to teda s nimi v skutočnosti je? Na Slovensku nájdete asi 20 druhov kliešťov, pričom je potrebné podotknúť, že nie... The post Kliešťová sezóna je v plnom prúde! Ako kliešťa vybrať a kedy navštíviť lekára? appeared first on AlinkaBook.

Anglické básničky

06.06.2019 18:03 V anglickom jazyku by sme s deťmi mali začať komunikovať v čo najskoršom veku. Výborným prostriedkom sú anglické básničky. Deti sa ich rýchlo naučia a učenie formou básne je zábavou. Najobľúbenejšie básničky v anglickom... The post Anglické básničky appeared first on AlinkaBook.

Básničky o jeseni

06.06.2019 18:03 Dostala som pár básničiek od nádejného básnika, pána Jakuba Jahodu, ktorý by chcel svoju tvorbu aj takýmto spôsobom spropagovať. Za ne mu veľmi pekne ďakujem a budem sa tešiť na ďalšiu tvorbu. Krátka básnička... The post Básničky o jeseni appeared first on AlinkaBook.

Zažiarte v tom správnom outfite na záverečných skúškach

04.06.2019 12:14 Každý z nás aspoň raz v živote skladal tzv. skúšku dospelosti – maturitu. Okrem toho, že sme všetci prežívali nervy a stresy zo skúšania, chceli sme na skúšajúcich zapôsobiť nielen svojimi vedomosťami, ale aj oblečením. Predsa len... The post Zažiarte v tom správnom outfite na záverečných skúškach appeared first on AlinkaBook.

  • 1
Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť