Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 17. Jún 2019 | meniny má Adolf

Monitorujeme 1672 informačných zdrojov

  • 1

Osviežujúce dezerty: Citrónové rezy, krém, cheesecake alebo crinckles

12.06.2019 12:04  Vybrali sme recepty, v ktorých hojne využijete citróny a citrónovú šťavu. Vyberte si či sa pustíte do jednoduchších koláčov, alebo časovo náročnejších zákuskov. Na letnej oslave bude citrónový zákusok ozdobou. Diskusie Naničmama.sk:

Recepty na medové rezy, zákusky a koláče s medom

12.06.2019 00:06  Medové zákusky a koláče nie sú len zimnou záležitosťou. V mnohých rodinách sú prítomné pri každej slávnostnej príležitosti a často ani príležitosť netreba. Vyskúšajte klasické rezy, marlenku bez vaľkania, medový mrežovník, roládu a ďalšie chutné dezerty s medom. Diskusie Naničmama.sk:

100 jarných kilometrov II - príbeh lesa

09.06.2019 00:15  Pokračujem , či skôr obrodou duše a tela. Aspoň tak to vyzeralo, pri našom ďalšom nedeľnom výlete, v lese u nás za rohom. Zistila, som, že chodiť aj vládzem, aj kopčeky sú už lepšie ..., len tuším chodím stále pomalšie a pomalšie. Lebo ja sa kochám, rozplývam úplne nad všetkým ... A tentoraz sme vzali so sebou aj veľký foťák, ta to vôbec nem dopadlo dobre.

Jasovská jaskyňa, Kláštor premonštrátov a rýbník

03.06.2019 15:06  Pokračujeme v poznávaní širšieho okolia Košíc. Jasov, nachádzajúci sa cca 25 km od východoslovenskej metropoly, má ozaj čo ponúknuť. Nájdete tu jednu z jaskýň Slovenského krasu, ale aj Kláštor premonštrátov, ku ktorému vedie príjemný náučný chodník s krásnymi vyhliadkami a rýbníkom.

  • 1
Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť