Rozšírené hľadanie
Utorok 20. Február 2024 |
meniny má Lívia
Dnes oslavuje meniny Lívia, aký je význam tohto mena? Zaujímavosti, ktoré treba vedieť

20.02.2024 13:00 Dnes oslavuje meniny Lívia, aký je význam tohto mena? Zaujímavosti, ktoré treba vedieť. Čo by ste o tomto mene mali vedieť, ak sa vám páči, a premýšľate nad takým menom pre svoje dieťatko, alebo sa tak voláte?

Známa mama po viac ako 3 rokoch dojčenia odstavila dcérku, pre kritikov má jasný odkaz

20.02.2024 13:00 Známa mama po viac ako 3 rokoch dojčenia odstavila dcérku, pre kritikov má jasný odkaz. Pre obľúbenú speváčku je jej dcérka najdôležitejšia osoba v živote a majú medzi sebou krásne a silné puto. Monika patrí k mamičkám, ktoré sa rozhodli pre dlhodobé dojčenia, no dnes priznáva, že prišiel čas dojčenie ukončiť:

Každá žena po pôrode dokáže prirodzene schudnúť na svoju pôvodnú váhu, vysvetľuje lekárka: Ak sa jej to nedarí, robí túto 1 chybu

20.02.2024 13:00 Každá žena po pôrode dokáže prirodzene schudnúť na svoju pôvodnú váhu, vysvetľuje lekárka: Ak sa jej to nedarí, robí túto 1 chybu . Ženy, ktorým sa nedarí po pôrode schudnúť, robia niekde chybu. Môže ich byť niekoľko, ale jedna je dosť zásadná, vysvetľuje obezitologička a vedkyňa, lekárka Adela Penesová.

Čo to je za kočík? Môže bábätkám uškodiť? Na Dominiku sa zniesla spŕška kritiky od ostatných mamičiek

20.02.2024 13:00 Čo to je za kočík? Môže bábätkám uškodiť? Na Dominiku sa zniesla spŕška kritiky od ostatných mamičiek. Obľúbená herečka sa tentoraz nedočkala pozitívnych reakcií. Všetko spôsobila jediná fotka jej sestry Janky, ktorá má dvojičky. Čo bolo dôvodom rozruchu u jej sledovateliek?

Pozor, zmeny! Daňový bonus na dieťa pre rok 2024 a 2025: Čo sa mení, kto má nárok a ako si ho uplatniť v plnej výške? Všetko, čo potrebujete vedieť

20.02.2024 13:00 Pozor, zmeny! Daňový bonus na dieťa pre rok 2024 a 2025: Čo sa mení, kto má nárok a ako si ho uplatniť v plnej výške? Všetko, čo potrebujete vedieť. Vedeli ste, že tento rok je druhým z prechodného obdobia, kedy si uplatníte daňový bonus vo výške až 140 eur a od budúceho sa znižuje nielen veková hranica, ale aj výška? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť podľa Finančnej správy SR.

Na superliek, ktorý máte doma a zadarmo, upozorňujú slovenskí odborníci: Podporuje aj imunitu detí - dôležité je však správne zloženie

20.02.2024 13:00 Na superliek, ktorý máte doma a zadarmo, upozorňujú slovenskí odborníci: Podporuje aj imunitu detí - dôležité je však správne zloženie. Sezóna akútnych respiračných ochorení a chrípky a chrípke podobných ochorení je na vrchole. Práve toto je obdobie, počas ktorého podľa odborníkov ÚVZ SR sa zrejme bude zvyšovať počet chorých najmä medzi deťmi v predškolskom a školskom veku. Ako môžete pomôcť a podporiť imunitu? Kyslá kapusta je superliek, tvrdí RÚVZ SR v Bratislave.

Každá žena po pôrode dokáže prirodzene schudnúť na svoju pôvodnú váhu spred tehotenstva, vysvetľuje lekárka. Ak sa jej to nedarí, robí túto 1 chybu

20.02.2024 02:45 Každá žena po pôrode dokáže prirodzene schudnúť na svoju pôvodnú váhu spred tehotenstva, vysvetľuje lekárka. Ak sa jej to nedarí, robí túto 1 chybu . Ženy, ktorým sa nedarí po pôrode schudnúť, robia niekde chybu. Môže ich byť niekoľko, ale jedna je dosť zásadná, vysvetľuje obezitologička a vedkyňa, lekárka Adela Penesová.

Jarné prázdniny sa začali: Aké bude počasie pre jednotlivé kraje a čo s deťmi podniknúť? TOP tipy kam vybehnúť - pozrite si náš prázdninový prehľad

19.02.2024 17:00 Jarné prázdniny sa začali: Aké bude počasie pre jednotlivé kraje a čo s deťmi podniknúť? TOP tipy kam vybehnúť - pozrite si náš prázdninový prehľad. Vytúžené voľno je konečne tu! Ak sa chystáte do prírody, na lyžovačku, užite si, no nezabudnite na bezpečnosť – HZS varuje, že počas posledných rokov cez jarné prázdniny zažívajú najviac tiesňových volaní! Ak neviete, čo s deťmi robiť, tu je niekoľko tipov a rád.

Večná dilema: Nechať dieťa spať spolu s nami v jednej posteli?

19.02.2024 17:00 Večná dilema: Nechať dieťa spať spolu s nami v jednej posteli?. Azda najväčšia dilema mnohých mamičiek. To, či necháte spolu s vami spať v posteli vaše dieťatko je len na vašom zhodnutí. My sme tie svoje k sebe pustili. A vôbec to neľutujeme...

Môj manžel ma podviedol po 30tich rokoch vzťahu: Mám mu zbaliť kufre, alebo bojovať?

19.02.2024 17:00 Môj manžel ma podviedol po 30tich rokoch vzťahu: Mám mu zbaliť kufre, alebo bojovať?. Čo by mala podvedená žena urobiť? Prerušiť kontakt? Počkať, kým pominie počiatočné pobláznenie a bojovať o manželstvo? Odborník vás zbaví akýchkoľvek ilúzií.

Po viac ako troch rokoch definitívne ukončila dojčenie: Bol to krásny čas. Pre niekoho možno príliš dlhý, pre nás tak dlhý, ako mal byť...

19.02.2024 17:00 Po viac ako troch rokoch definitívne ukončila dojčenie: Bol to krásny čas. Pre niekoho možno príliš dlhý, pre nás tak dlhý, ako mal byť.... Pre obľúbenú speváčku je jej dcérka najdôležitejšia osoba v živote a majú medzi sebou krásne a silné puto. Monika patrí k mamičkám, ktoré sa rozhodli pre dlhodobé dojčenia, no dnes priznáva, že prišiel čas dojčenie ukončiť:

Odišla k priateľovi a malého syna nechala doma, druhá si odskočila zalyžovať... Kedy sú deti NAOZAJ pripravené ostať samé? A stačí ich nechať na stráženie staršiemu súrodencovi?

19.02.2024 17:00 Odišla k priateľovi a malého syna nechala doma, druhá si odskočila zalyžovať... Kedy sú deti NAOZAJ pripravené ostať samé? A stačí ich nechať na stráženie staršiemu súrodencovi?. Odpovedajú odborníčky. Pretože tieto otázky vyvstali nielen u nás, ale aj na medzinárodnej scéne po tom, ako bola vo Francúzsku odsúdená matka 9-ročného chlapčeka. Odišla bývať k priateľovi a dieťa nechala samé 2 roky v byte prežívať len na sladkostiach a koláčoch, bez teplej vody aj kúrenia. V Taliansku zase opustila česká matka kvôli lyžovačke deti a zavrela ich v aute samé.

Kristína Tormová: SOM divadelné decko

19.02.2024 07:15 Kristína Tormová: SOM divadelné decko. Prinášame vám dvadsiatyôsmy diel pravidelného blogu Kristíny Tormovej, ktorý nájdete exkluzívne len ako užívateľ služby Aktuality Navyše.

Ženu vykázali z lietadla, pretože pred štartom príliš často používala toaletu: V akých prípadoch sa vám to ešte môže stať?

18.02.2024 20:30 Ženu vykázali z lietadla, pretože pred štartom príliš často používala toaletu: V akých prípadoch sa vám to ešte môže stať?. Počas letu, ale aj pred ním, sa môže stať veľa vecí.

Známa herečka a dvojnásobná mamina čelí kritike: Žiada peniaze na podporu športového tímu svojho syna, pričom by to mala radšej zasponzorovať sama?

18.02.2024 10:30 Známa herečka a dvojnásobná mamina čelí kritike: Žiada peniaze na podporu športového tímu svojho syna, pričom by to mala radšej zasponzorovať sama?. Herečka Alyssa Milano , známa napríklad z obľúbeného seriálu Čarodejnice, je v súkromí dvojnásobnou mamou. S manželom Davidom Bugliari spoločne vychovávajú dcéru Elizabellu Dylan a 12-ročného syna menom Milo Thomas.

Následujúci mesiac