Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 26. Máj 2019 | meniny má Dušan

Monitorujeme 1675 informačných zdrojov

  • 1

OneTwoSlim – ďalší podvod na chudnutie a falošný lekár Wohanka

22.05.2019 02:10 OneTwoSlim, alebo One Two Slim, sú zázračné kvapky na chudnutie. V skutočnosti je to len ďalší podvodný šmejd, ktorý má absolútne identické vlastnosti The post OneTwoSlim – ďalší podvod na chudnutie a falošný lekár Wohanka appeared first on HOAX.

Pozor na RhinoCorrect, akýsi zázrak na úpravu nosa bez zákroku

22.05.2019 02:10 Chcete mať krásny nos bez plastickej operácie? Vraj sa to dá pomocou malej násadky na nos, ktorá ho postupne vytvaruje. Volá sa Rhino Correct The post Pozor na RhinoCorrect, akýsi zázrak na úpravu nosa bez zákroku appeared first on HOAX.

Podvodníci babráci, falošný web na vybočený palec je “recyklovaný”

22.05.2019 00:39 Amaterizmus a babráctvo. Podvodníci, ktorí vytvárajú podvodné stránky okrádajúce ľudí o peniaze predajom šmejdov, si nemusia dávať veľký pozor. The post Podvodníci babráci, falošný web na vybočený palec je “recyklovaný” appeared first on HOAX.

Liek na kŕčové žily Varikosette a šialená nálož podvodných lží

22.05.2019 00:39 Máloktoré podvodné prípravky obsahujú na svojich stránkach toľko podvodných lží, ako tie na liečivo proti kŕčovým žilám. Kŕčové žily odstráni Varikosette The post Liek na kŕčové žily Varikosette a šialená nálož podvodných lží appeared first on HOAX.

Pozor na falošný obsah na stránke mojpreskumanie.com

22.05.2019 00:39 Upozorňujeme na stránky na adrese mojpreskumanie.com. Na prvý pohľad vyzerajú sľubne. Máte z nich pocit, že si dal niekto námahu a reálne testuje rôzne výrobky na internete The post Pozor na falošný obsah na stránke mojpreskumanie.com appeared first on HOAX.

Česká FB stránka Rady našich babiček a súťaž Škoda Superb RS

22.05.2019 00:39 Vždy, keď sa na Facebook stránkach koná nejaká súťaž o mimoriadnu cenu, zbystríme pozornosť. Občas ste prví vy. Nález na stránke s milým názvom "Rady našich babiček" The post Česká FB stránka Rady našich babiček a súťaž Škoda Superb RS appeared first on HOAX.

Ďalší podvod, falošný lekár pro. Michal Marek a liek TANERAL PRO

21.05.2019 23:13 Portál SME.sk vo svojej reklame prekvapil. Dnes večer nám zobrazil reklamu na zázračný liek na liečenie chorej chrbtice. Po kliknutí na reklamu sa dostávame na stránky The post Ďalší podvod, falošný lekár pro. Michal Marek a liek TANERAL PRO appeared first on HOAX.

  • 1
Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť