Rozšírené hľadanie
Utorok 20. Február 2024 |
meniny má Lívia
Zvierací spoločník a ľudská psychika majú k sebe blízko

20.02.2024 13:45 Seniori sú dôležitou súčasťou našej spoločnosti. Majú rokmi nadobudnuté skúsenosti a môžu byť veľmi cenným zdrojom pre mladšie generácie. Ich životné príbehy neraz pomáhajú lepšie porozumieť minulosti a poučiť sa z nej. Aj preto je dôležité venovať im pozornosť, podporovať a rešpektovať ich. Diskontný reťazec Lidl svoju snahu byť nápomocným pretavil v roku 2020 do úspešnej potravinovej zbierky Podeľ sa The post Zvierací spoločník a ľudská psychika majú k sebe blízko appeared first on WomanMan.

Chorvátsko dokáže návštevníka zaujať a prekvapiť aj v zime

19.02.2024 17:30 Pre nás je Chorvátsko synonymom letnej destinácie, jeho pôvab však presahuje teplé letné mesiace. Tunajšia zima je očarujúca. Tým, ktorí hľadajú dobrodružstvo, ako aj milovníkom prírody, odhaľuje inú tvár krajiny – veľa krás a nespočetné množstvo aktivít. Prekvapí a zaujme aj tých najskúsenejších cestovateľov. Rušné pláže a promenády sa menia na pokojnú zimnú krajinu, zahalenú The post Chorvátsko dokáže návštevníka zaujať a prekvapiť aj v zime appeared first on WomanMan.

Šteklivá romanca Iba medzi nami od T.L.Swan

19.02.2024 17:30 Skvelá romanca, v ktorej nechýba troška erotiky, vášnivé scény, k tomu humor, ktorý vás rozosmeje. Výborne vykreslené postavy a dialógy, ktoré si budete užívať. Chris a Hayden sú ako noc a deň, absolútne rozdielni ľudia a predsa – život a osud sa vedia s nami pekne zahrať.Iba medzi nami je 4.diel mimoriadne obľúbenej a šteklivo-zábavnej série Milesov The post Šteklivá romanca Iba medzi nami od T.L.Swan appeared first on WomanMan.

Podporná iniciatíva, ktorá chce motivovať deti k čítaniu kníh

19.02.2024 17:30 Čítanie kníh ti otvára dvere do nekonečných svetov plných dobrodružstiev, tajomstiev a vedomostí. Každá stránka knižky ti ponúka príležitosť stať sa časťou príbehu, objavovať nové krajiny a stretnúť fascinujúce postavy. Nielenže rozvíjaš svoju predstavivosť a kreativitu, ale zároveň si rozširuješ slovnú zásobu a zlepšuješ čitateľské schopnosti. Knihy ti tiež pomáhajú lepšie pochopiť svet okolo seba, The post Podporná iniciatíva, ktorá chce motivovať deti k čítaniu kníh appeared first on WomanMan.

Bardejovské Kúpele majú za sebou úspešnú  vlaňajšiu kúpeľnú sezónu

17.02.2024 14:45 Ako každý podnik, aj Bardejovské Kúpele na začiatku roka hodnotia ten vlaňajší.  Môžu sa pochváliť dobrými výsledkami: za rok 2023 dosiahol počet osôb, ktoré ich navštívili, 28 744 a počet prenocovaní 230 265. Návštevnosť sa tak oproti roku 2022 zvýšila o 2,15 % a počty prenocovaní o 5,12 %. Počet samoplatcov dosiahol 60,45 % zo všetkých klientov.  ,,Zaznamenali sme turbulentný rok, The post Bardejovské Kúpele majú za sebou úspešnú  vlaňajšiu kúpeľnú sezónu appeared first on WomanMan.

Túžbe po dieťati neraz treba pomôcť

16.02.2024 19:00 Vytúženým naplnením harmonického manželského a partnerského vzťahu je dieťa. Nejednému súčasnému páru sa však nedarí naplniť túžbu po rodine. Kým v niektorých prípadoch bráni splodiť potomka závažný zdravotný problém na strane muža alebo ženy, v iných stačí identifikovať príčinu neúspechu a zmeniť nezdravý a stresujúci životný štýl…   V minulosti sa za bezdetné manželstvo častejšie obviňovali The post Túžbe po dieťati neraz treba pomôcť appeared first on WomanMan.

Medové týždne s romantickým odkazom v Medolandii nielen na Valentína

15.02.2024 21:30 Obec Dolná Krupá pri Trnave je známa svojou romantickou históriou. Hudobný skladateľ Ludwig van Beethoven práve tu v kaštieli prežil svoju veľkú lásku k mladej grófke počas svojho pôsobenia v Dolnej Krupej. Predpokladá sa, že práve tu zložil aj svoju slávnu Sonátu mesačného svitu. Na túto romantickú udalosť tento rok nadviazali a od sv. Valentína zriadili Beethovenovu The post Medové týždne s romantickým odkazom v Medolandii nielen na Valentína appeared first on WomanMan.

Mixit termosky nie sú len obyčajné. Sú vlastne hot! A zároveň cool

15.02.2024 10:45 Všetci sme to už zažili: zatúžime po lahodnej šálke teplého čaju, ale ten náš sa po niekoľkých minútach mení na nechutný odvar. Keď sa už zmierujete s tým, že zas budete piť len studenú nudu, prichádza záchrana v podobe Mixit 2go termosky s čajovým sitkom a tajnou skrýšou. Na pohľad cool, ale obsah je hot! Internetový The post Mixit termosky nie sú len obyčajné. Sú vlastne hot! A zároveň cool appeared first on WomanMan.

Mary Baloghová a jej nová romanca Viac než milenka

14.02.2024 13:00 „Osamelosť nie je vždy to isté ako samota,“ vysvetľovala. „Najmä ak sa človek naučí mať rád seba a svoju spoločnosť. Predpokladám, že možno byť osamelý, aj keď má človek rodičov a súrodencov, ak nemá rád sám seba. Ak má dojem, že nie je hoden lásky.“ Máme pre vás novú Mary Baloghovú, ktorá je u slovenských čitateliek neuveriteľne The post Mary Baloghová a jej nová romanca Viac než milenka appeared first on WomanMan.

Romantický Paríž už nie je pre nás na sv. Valentína destináciou číslo jeden…

14.02.2024 13:00 Radi cestujeme nielen na dovolenky, ale už aj na kratšie víkendové výlety, napríklad i na sviatok zamilovaných. Takmer rovnaký počet Slovákov kupuje letenky na Valentína sólo ako v pároch. Mestom lásky však podľa zabookovaných letov prostredníctvom Kiwi.com už nie je Paríž, ale Londýn, v ktorom je kolíska súčasnej podoby sviatku lásky. Sviatok zamilovaných tento rok pripadol The post Romantický Paríž už nie je pre nás na sv. Valentína destináciou číslo jeden… appeared first on WomanMan.

Pre všetky ženy, ktoré nechápu, prečo dopadli tak, ako dopadli…

14.02.2024 13:00 Nell je späť. Jej život sa stále nevyvíja podľa plánu. Stále si kladie otázky a nedostáva žiadne odpovede. Ako sama vraví, jej podcast „je určený pre tých, ktorí majú pocit, že im ušiel vlak a že zablúdili v slepej uličke, a pre tých, ktorí sa zúfalo usilujú dať si do poriadku svoj život, zatiaľ čo všetci okolo vás The post Pre všetky ženy, ktoré nechápu, prečo dopadli tak, ako dopadli… appeared first on WomanMan.

Thom Artway prichádza s prvým česky spievaným albumom – Trhám mraky

13.02.2024 16:30 Spevák Thom Artway práve vydáva tretí štúdiový a zároveň prvý česky naspievaný album, plným osobnej nádeje a optimizmu – keď sa trhajú mraky, ustáva dážď a objavuje sa slnko… Nový album obsahuje dvanásť piesní a jeden bonus track, v jednej skladbe hosťuje aj oskarová Markéta Irglová a v titulnej piesni Štěpán Urban. Podieľala sa na ňom aj popredná česká klaviristka, speváčka a skladateľka The post Thom Artway prichádza s prvým česky spievaným albumom – Trhám mraky appeared first on WomanMan.

Každej žene sa z neho trasú kolená. O koho ide?

13.02.2024 16:30 Milióny žien po celom svete si prajú, aby videli talianskeho herca Michele Morroneho. Nedávno sa ukázal v Budapešti. Krásavec, ktorý hrá mafiánskeho bossa Massima Torricelliho, uverejnil 22. januára na Instagrame fotografiu, pravdepodobne prevzatú z hotela Four Seasons Gresham Palace, na ktorej je na osvetlenom večernom budapeštianskom reťazovom moste. Snímka sa stretla s obrovským záujmom medzi ženami, The post Každej žene sa z neho trasú kolená. O koho ide? appeared first on WomanMan.

Práve začína Valentínska kvapka krvi. Pridáte sa?

13.02.2024 16:30 V stredu 14. februára sa začína 29. ročník Valentínskej kvapky krvi, kampane Slovenského Červeného kríža zameranej na podporu bezpríspevkového darcovstva krvi. Do kampane, ktorá sa tradične spája s témou lásky, vstupujeme tento rok so sloganom: Buďme k sebe láskaví, veď sme +/- rovnakí. Valentínska kvapka krvi potrvá do 13. marca 2024. Hoci tohtoročný slogan v The post Práve začína Valentínska kvapka krvi. Pridáte sa? appeared first on WomanMan.

DOBROBORCI pomohli ľuďom bez domova hromadným otužovaním

12.02.2024 21:00 Nezisková organizácia Depaul Slovensko sa snaží všemožne pomáhať ľuďom bez domova. Počas zimy, keď chladné a mrazivé dni ešte viac ohrozujú ľudí na ulici, je jej úloha nezastupiteľná. Hromadným vstupom stovky otužilcov – DOBROBORCOV – do jazera Zlaté piesky v Bratislave chcela organizácia Depaul Slovensko upriamiť pozornosť širokej verejnosti na dôležitosť pomoci ľuďom bez domova. Ukázali, že The post DOBROBORCI pomohli ľuďom bez domova hromadným otužovaním appeared first on WomanMan.

Následujúci mesiac