Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Utorok 18. Február 2020 | meniny má Jaromír

Monitorujeme 1650 informačných zdrojov

  • 1

Kritika dnešnej spoločnosti týkajúca sa potláčania kreativity detí, slobody prejavu a iných pálčivýc

19.05.2019 03:30 Kritika vie niekedy zaťať presne do živého. Najmä ak je oprávnená. Na dnešnej spoločnosti by sa toho dalo kritizovať celkom dosť, čo poviete? Veď sa tak aj pravidelne deje, či si už niekto berie servítku pred ústa alebo do toho ide na plné obrátky. Špecifickou kategóriou sú rôzne kresby a ilustrácie, ktoré kritizujú nepriamo – Príspevok Kritika dnešnej spoločnosti týkajúca sa potláčania kreativity detí, slobody prejavu a iných pálčivých tém v kreslených obrázkoch zobrazený najskôr popularne.sk.

Oči zvierat z mikroskopickej blízkosti Ti ukážu skutočnú krásu a rozmanitosť zvieracieho oka

19.05.2019 03:30 Už sme vám spomínali pána Manvelyana, arménskeho fotografa, ktorý nafotil snímky ľudského oka z absolútnej blízkosti. Išlo o fantastické zábery, pripomnínajúce obrazy z iných galaxii. Čím iným teda môže nadviazať na svoj predošlý projekt, ako makro fotografiami očí zvieracích – v galérii s názvom Animal Eyes. Zadívajte sa do okien duše našich zvieracích priateľov bez Príspevok Oči zvierat z mikroskopickej blízkosti Ti ukážu skutočnú krásu a rozmanitosť zvieracieho oka zobrazený najskôr popularne.sk.

TOTO je slávny japonský spôsob, ako schudnúť a zlepšiť si držanie tela. Stačí ti 5 minút a uterák!

19.05.2019 03:30 Zaručených spôsobov ako schudnúť sa na internete povaľujú tisícky. Niektoré zaberajú viac, niektoré menej, niektoré vôbec. Každý si musí nájsť tú svoju cestu k vysnívanému telu, nanešťastie neexistuje univerzálny recept pre všetkých. My vám predstavíme jeden, ktorý prišiel až z ďalekého Japonska. Jeho „autorkou“ je miestna doktorka Toshiki Fukutsudzi, ktorá sa však pôvodne snažila prísť Príspevok TOTO je slávny japonský spôsob, ako schudnúť a zlepšiť si držanie tela. Stačí ti 5 minút a uterák! zobrazený najskôr popularne.sk.

  • 1

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť