Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Pondelok 21. Október 2019 | meniny má Uršuľa

Monitorujeme 1668 informačných zdrojov

  • 1

Bazár mobilov a inzercia počítačov je rýchla cesta k technike za pár euro

10.10.2019 10:15 Potrebujete starší mobil alebo počítač pre dieťa? Či lacnú náhradu toho svojho, ktorý už doslúžil? Inzercia.sk ponúka bazár mobilov aj počítačov. Je to podobne ako s automobilom, len sa o tom menej hovorí. Kúpite si drahý notebook alebo mobilný telefón, a už vo chvíli, kedy vám dorazí domov, klesne jeho hodnota o 15 až 20 %. Veľmi často sa nám nová technika ani nevyplatí. Napríklad vtedy, ak ju kupujeme dieťaťu. Jej životnosť je totiž neistá. Veď keď vidíme mobily v detských rukách, máte často pocit, že je to snáď nejaká nová móda – rozbitý displej s výraznou pavučinou na skle. A presne takto vypadajú telefóny už po pár dňoch v rukách školákov. Lacnejším a efektívnejším riešením je preto nákup mobilného telefónu v bazáre. Bazár mobilov sa vyplatí hlavne u kvalitnejších značiek a drahších modelov Existuje celá skupina ľudí, ktorí zásadne starší model telefónu menia s príchodom ďalšieho modelu v poradí za nový. Starý obvykle predajú cez online bazár mobilov. A pre každého, kto túži po lepšej značke mobilu, je to tá správna príležitosť, ako si môcť dovoliť top značku a výrazne ušetriť. Typickými čakateľmi na super ponuky bývajú milovníci iPhone, ale aj drahších modelov Samsung. Chcete mať taktiež iPhone? Už viete, kde ho hľadať. Keď potrebujete počítač Inzercia.sk ponúka taktiež použité stolné počítače, notebooky i rôzne PC príslušenstvo. Na bazáre sa dajú kúpiť kvalitné herné počítače, ale aj notebooky, ktoré sú dnes preferované napríklad pre školákov či domácu pracovňu. Ich mobilu využije každý, nezaberajú príliš miesta a nie sú ani veľkými žrútmi energie. Vyplatí sa siahnuť po menej používaných zariadeniach, najlepšie opäť od kvalitných a osvedčených značiek. Rozhodne sa nemusíte báť Apple MacBook, teda notebookov od Apple. Ich životnosť je nezrovnateľne dlhšia než u iných značiek. Inzercia počítačov a mobilných telefónov na bazáre Inzercia.sk je cestou, ako si doma vytvoriť plnohodnotný „Apple ekosystém“ a prejsť na kvalitnejšiu a bezproblémovejšiu techniku. Že stojí viac aj tá bazárová, než iná nová? Má však neporovnateľne dlhšiu životnosť, je menej poruchová a vyhnete sa aj rôznym ďalším servisným zásahom v súvislosti s nefunkčným SW . Bazár poslúži, aj keď mobil alebo počítač ponúkate Inzeráty zadarmo na Inzercia.sk sú výhodné aj pre tých, ktorí stoja na opačnej strane barikády a naopak, ponúkajú. Zadarmo tu môžete zverejniť ponuku svojho staršieho mobilného telefónu, jeho príslušenstva, počítaču, notebooku, tabletu, počítačového príslušenstva, príslušenstva pre počítačové hry apod. Inzercia.sk vám však pomôže úspešne predať aj získať byt, dom, auto, domácich maznáčikov, elektrotechniku i nábytok. Obľúbená je inzercia detského oblečenia a rôzneho príslušenstva pre deti. Vrátane hračiek.

Viete, ako vyberať kvalitné náramky?

04.10.2019 18:01 Plánujete oživiť svoju kolekciu šperkov pekným náramkom? Výber potenciálnych možností je prakticky neobmedzený, stačí len vedieť, čo chcete. V tomto článku vám poradíme, aké aspekty pri výbere náramku zvážiť a ako vybrať náramok, ktorý bude stáť za to! Hneď na úvod je potrebné podotknúť, že hoci náramky sa javia ako čisto ženská parketa, sú dobrým doplnkom aj pre mužov. V tomto článku sa síce budeme venovať primárne náramkom pre ženu, no ak chcete štýlový náramok kúpiť aj svojmu partnerovi, pokojne sa držte nasledujúcich tipov. Je fakt, že štýlový náramok vedia oceniť aj muži a takýto doplnok dokáže výrazne pozdvihnúť ich image. Hoci náramky sú považované za menej nápadné šperky, na človeku sú ihneď viditeľné. Už pri prvom kontakte, ktorým je zvyčajne podanie ruky. Rukami gestikulujeme, jeme, podávame veci kolegom, jednoducho, sú skutočne podstatnou a viditeľnou časťou tela, Práve preto na výbere správneho náramku tak záleží. Dobre zvolený náramok dokáže pozdvihnúť váš image na novú úroveň, kým nevhodný kus dokáže pokaziť celý váš outfit. Ako teda pri výbere správne postupovať? Pri akých príležitostiach náramky nosíte? Každá žena by mala mať viacero náramkov na rôzne príležitosti. Do práce sú vhodné decentné náramky, ktoré skvele zapasujú k formálnemu oblečeniu. Ak vyberáte náramok na formálne aktivity, voľte modely bez zbytočných príveskov a žiarivých prvkov. Naopak, pri náramkoch na voľnočasové nosenie sa medze nekladú. Špecifickým typom sú tzv. slávnostné náramky, ktoré nosíte len pri výnimočných udalostiach. Oplatí sa mať jeden exkluzívny náramok s drahokamom, prípadne iným výnimočným prvkom, ktorý budete nosiť na veľkolepé udalosti. Základné typy náramkov a materiály Najjednoduchším typom sú bangle náramky, ktoré sú vyrobené z jedného kusu kovu. Majú oválny tvar a na ruku sa nasádzajú buď nasunutím, alebo odklopením jednej časti. Ozdobené môžu byť rôznymi drahokamami. Veľmi obľúbeným typom sú reťazové náramky, ktoré môžu byť vyrobené z rôznych kovov, často zlata, striebra. Moderným hitom sú reťazové náramky s príveskami, ktoré si môžete častokrát individuálne dokupovať. Zabúdať nemôžeme ani na kožené, korálkové či tzv. tennis náramky, ktoré sú tvorené za sebou idúcimi drahokamami. Výber vhodného materiálu závisí od toho, kde plánujete náramok nosiť. Vyberajte kvalitu Keď si určíte, kde plánujete daný náramok nosiť a zistíte veľkosť svojho zápästia , prichádza rad na výber samotného náramku. Odporúčame voliť kvalitu, s exkluzívnym a štýlovým náramkom zažiarite všade, kde sa pohnete. Skvelou voľbou sú náramky prestížneho výrobcu Tous. V ponuke Tous nájdete náramky pre ženy, mužov, ale dokonca aj deti. Stačí si len vybrať!

Všetky chovateľské potreby na jednom mieste? Máme pre vás tip!

01.10.2019 00:33 Splnili ste sebe alebo svojim deťom sen a kúpili ste si domáce zvieratko? Zohnať všetky chovateľské potreby môže byť niekedy celkom náročné, my vám v tomto článku poradíme, kde ich zoženiete najrýchlejšie a za najlepšie ceny! Snáď neexistuje dieťa, ktoré by nechcelo nejaké domáce zvieratko. V dnešnej dobe sú možnosti domáceho chovu zvierat prakticky neobmedzené, čo sa prejavuje aj na záujme ľudí o rôzne exotické jedince. Kým v minulosti sme boli zvyknutí len na mačky, psy, škrečky či rybičky, dnes sa do popredia dostávajú čoraz viac plazy – rôzne jašterice a hady. Mnohí si obľúbili exotické pavúky a škorpióny. Domácim zvieratkám sa medze nekladú, základom je však zabezpečiť vášmu jedincovi správne životné podmienky. Predtým, ako vôbec budete uvažovať o kúpe domáceho zvieratka, či už tradičného alebo netradičného, mali by ste sa ubezpečiť, že máte k dispozícii všetky potrebné chovateľské potreby. Taktiež si odpovedzte na otázku, či budete mať skutočne dostatok času na starostlivosť o zviera. Ak tieto základné podmienky spĺňate, zostáva vám už len zaobstarať si dané zviera a chovateľské potreby. Z pohodlia domova Výhodou moderného sveta je najmä nakupovanie cez internet. Výnimkou nie sú ani chovateľské potreby, prakticky všetko viete zohnať rýchlo a jednoducho online. Napríklad, na portáli Mall.sk. Nájdete tu komplexnú ponuku chovateľských potrieb, v ktorej nájde každý to, čo potrebuje. Kúpite tu základné vybavenie – klietky, teráriá, piliny, substráty, lampičky, dekorácie a ďalšie prvky, ktoré spríjemnia život vášho zvieraťa. Okrem toho tu môžete rovno kúpiť aj krmivo pre rôzne zvieratá a v neposlednom rade aj doplnky výživy a ďalšie drobnosti. Na svoje si tu prídu aj priaznivci koní, ponuka totiž zahŕňa rôzne prípravky na starostlivosť o srsť, krmivo či vitamíny. Už žiadne chodenie po meste a nekonečné zháňanie chovateľských potrieb. Na Mall.sk zoženiete všetko na jednom mieste z pohodlia domova!

  • 1
Následujúci mesiac

Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť