Rozšírené hľadanie
Nedeľa 21. Júl 2024 |
meniny má Daniel
9 “zdravých návykov”, ktoré spôsobia zhoršenie zdravotného stavu

20.07.2024 23:15 Existuje veľké množstvo ľudí, ktoré sa pokúšajú schudnúť, ale nesprávnym spôsobom. Ak sa pozriete na internete na stránky o chudnutí zistíte, že každá  a hovorí niečo iné a často si aj protirečia. V prípade, že obezita spôsobuje aj iné zdravotné komplikácie, je načase vyhľadať lekára namiesto rád na internete od necertifikovaných výživových poradcov. 1 Príspevok 9 “zdravých návykov”, ktoré spôsobia zhoršenie zdravotného stavu zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Čo viete o stanoch na auto?

20.07.2024 13:32 Čo všetko viete o stanoch na auto? A viete vôbec, čo je stan na auto a ako sa dá použiť? Klasické stany vám asi nemusíme predstavovať.

Hisense celosvetovým číslom dve na trhu televízorov

20.07.2024 13:32 7.3.2023 – Spoločnosť Hisense sa stala v roku 2022 druhým najväčším dodávateľom televízorov na svete, vyplýva to z dát analytickej spoločnosti Omdia. V decembri 2022 sa pritom podľa Inštitútu pre výskum trhu AVC Revo umiestnila s rekordným predajom 2,326 milióna televízorov dokonca na prvom mieste a postavila sa tak na čelo celosvetového trhu TV.

Hľadáte možnosti zábavy? Vyskúšajte jazdu na štvorkolke

20.07.2024 13:32 Štvorkolky sa stali populárnym spôsobom zábavy pre ľudí všetkých vekových kategórií. Tieto robustné vozidlá ponúkajú širokú škálu možností pre zábavu od adrenalínovej off-road jazdy cez šport až po zábavnú jazdu v teréne s celou rodinou. Ako vyťažiť zo štvorkolky maximum zábavy?

7 krokov údržby štvorkolky

20.07.2024 13:32 Štvorkolky sú skvelými vozidlami na jazdu v prírode, ale dokážu tiež urobiť kus práce na poli, okolo domu, v lese a v záhrade. Aby ste si mohli užívať svoju štvorkolku čo najdlhšie, je dôležité ju pravidelne udržiavať a opravovať.

Prírodná oáza oddychu: Zvýraznite záhradu tehlovou stenou

20.07.2024 03:47 Trendy v záhradnom dizajne sa už dávno nezameriavajú len na okrasné rastliny a dokonalý anglický trávnik. Nahliadnite do sveta záhrad, v ktorom… The post Prírodná oáza oddychu: Zvýraznite záhradu tehlovou stenou appeared first on Magazín Village.

Vibračný podávací systém: Kľúčový prvok modernej automatizácie

20.07.2024 03:47 Vibračné podávacie systémy zohrávajú neodmysliteľnú úlohu v automatizácii rôznych priemyselných procesov. Tieto systémy umožňujú efektívne a presné podávanie a orientovanie dielov, čo… The post Vibračný podávací systém: Kľúčový prvok modernej automatizácie appeared first on Pokrok.sk.

Na čo slúžia mostové žeriavy a aké sú ich výhody?

20.07.2024 03:47 Mostové žeriavy sú neoceniteľným nástrojom v priemyselných halách a na stavbách, kde je potrebné manipulovať s ťažkými bremenami. Tieto zariadenia umožňujú efektívny… The post Na čo slúžia mostové žeriavy a aké sú ich výhody? appeared first on Pokrok.sk.

Ako účinný je telemarketing?

20.07.2024 03:47 Telemarketing je jednou z najúčinnejších metód na zvýšenie predaja a získanie nových zákazníkov. Využíva sa v rôznych odvetviach, vrátane finančných služieb, poisťovníctva… The post Ako účinný je telemarketing? appeared first on Pokrok.sk.

Najlepšie pláže v Tunise pre dokonalú letnú dovolenku

20.07.2024 03:47 Tunis, hlavné mesto Tuniska, patrí medzi obľúbené destinácie mnohých turistov. Známe je svojou dlhou históriou, ktorá sa odráža vo veľkom počte pamiatok, zaujímavou architektúrou a širokými možnosťami, ako tráviť voľný čas. Zvažujete, že ho tento rok navštívite a strávite v ňom zopár dní? Spísali sme pre vás tie najkrajšie pláže nachádzajúce sa v jeho blízkom The post Najlepšie pláže v Tunise pre dokonalú letnú dovolenku first appeared on Família.

Prírodná vlasová kozmetika a starostlivosť o vlasy

20.07.2024 03:47 Starostlivosť o vlasy je neoddeliteľnou súčasťou osobnej hygieny a vzhľadu. Prírodná vlasová kozmetika získava stále väčšiu popularitu vďaka svojmu šetrnému prístupu k vlasom a pokožke hlavy. V tomto článku sa pozrieme na výhody prírodnej vlasovej kozmetiky, najlepšie praktiky v starostlivosti o vlasy a význam profesionálnych kaderníckych služieb. Výhody prírodnej vlasovej kozmetiky Prírodná vlasová kozmetika je The post Prírodná vlasová kozmetika a starostlivosť o vlasy first appeared on Família.

Vibračný podávací systém a jeho využitie v rôznych priemyselných odvetviach

20.07.2024 03:47 Vibračné podávacie systémy sú inovatívnym riešením pre mnohé priemyselné odvetvia. Tieto systémy umožňujú efektívne a presné dávkovanie, triedenie a manipuláciu s materiálmi. Sú neoceniteľné pre zlepšenie efektivity výrobných procesov a znižovanie nákladov. V nasledujúcom článku preskúmame rôzne aplikácie vibračných podávacích systémov v priemysle a ich prínosy. Základné vlastnosti a princíp fungovania vibračných podávacích systémov Vibračné Príspevok Vibračný podávací systém a jeho využitie v rôznych priemyselných odvetviach zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Jar s dieťatkom. Ako vybrať športový kočiar

20.07.2024 03:47 Teplejšie počasie nabáda k tomu, aby sme sa nielen ľahšie obliekali, ale tiež deti vozili v športovom kočiari. Športový kočiar praje aktivitám rodičov a dieťaťu umožňuje lepší kontakt s okolím. Vníma nové podnety a život okolo seba.

Sprievodca výberom pneumatík

20.07.2024 03:47 Kúpili ste si vaše prvé vozidlo a práve pred vami stojí úloha v podobe kúpy nových pneumatík? Pre laika a začiatočníkov môže byť vcelku problematické sa vyznať vo výbere pneumatík.

Nový Startup FUERGY

20.07.2024 03:47 Pre koho je produkt/služba vhodný/á? S našimi riešeniami vie ušetriť každý odberateľ alebo výrobca elektrickej energie. Výsledný finančný efekt však vždy záleží od profilu výroby a spotreby elektrickej energie u zákazníka a od jeho celkového regulačného potenciálu. Čím viac vieme výrobu a spotrebu energie u zákazníka regulovať, či už prostredníctvom batériového úložiska alebo služby flexibility, The post Nový Startup FUERGY appeared first on Infostránka.sk.

Následujúci mesiac