Rozšírené hľadanie
Pondelok 4. December 2023 |
meniny má Barbora
Prerazte vo svete IT. Tieto KURZY vám s tým pomôžu

04.12.2023 10:30 Nechajte sa zlákať odborom, ktorý panuje dnešnej dobe.

Hlavu rozhodne potrebujeme! Ako ju chrániť pri práci?

04.12.2023 10:30 Ochrana hlavy je základným poslaním bezpečnosti pri práci.

Kupujete rebrík? Poradíme vám, akému by ste mali dať prednosť

04.12.2023 10:30 V každej väčšej domácnosti sa zíde minimálne menší rebrík alebo schodíky. V rodinných domoch je rebrík priam nevyhnutnou pomôckou. Drobné práce okolo domu alebo menšie opravy v interiéri by ste bez rebríka nezvládli.

Prečo sa firme oplatí mať vlastnú autonabíjačku

04.12.2023 10:30 Komerčné nabíjacie stanice sú pre firmy, ktoré vlastnia elektrické vozidlá výhodné z viacerých dôvodov. Najmarkantnejší v tomto smere je fakt, že sieť nabíjacích staníc sa na Slovensku rozširuje len veľmi pomaly.

Výhody esenciálnych olejov pre prirodzenú starostlivosť o pleť.

04.12.2023 10:30 Prirodzená starostlivosť o pleť sa stáva čoraz populárnejšou vo svete a rady fanúšikov sa počítajú na milióny a to nielen preto, že je udržateľnejšia, ale aj preto, že používanie prírodných produktov má na pokožku lepší vplyv v súčasnej dobe znečistenia vzduchu, pitných zdrojov, hromady syntetických produktov, či priemyselne spracovávaných potravín. Potrebujeme myslieť na to, že koža je náš najväčší The post Výhody esenciálnych olejov pre prirodzenú starostlivosť o pleť. first appeared on INSPIRIT.sk.

Do akých domácností sú vhodné tepelné čerpadlá

04.12.2023 10:30 Z každej strany nás bombardujú reklamy o šetrení a ekonomickom zmýšľaní. Veľa ľudí podľahne tlaku a rozhodne sa investovať do tepelného čerpadla.

Zistite, kedy je najlepší čas na prerábku obývačky 

04.12.2023 10:30 Najobľúbenejšou miestnosťou v každom domove je obývacia izba. Trávime v nej najviac času a často sa mení napríklad na detský kútik, hosťovskú izbu alebo pracovňu. No môže sa stať, že časom zatúžime po zmene a osviežení. Ak sa rozhodujete nad rekonštrukciou a zmenou v jednom, inšpirujte sa našimi radami. Lámete si hlavu nad tým, kedy Príspevok Zistite, kedy je najlepší čas na prerábku obývačky  zobrazený najskôr Staviteľ.sk.

Novoročný fotokalendár

04.12.2023 10:30 Možno patríte k tým, čo kupujú darčeky k Vianociam priebežne alebo sa snažíte vyhnúť predvianočnému stresu, a tak nakupujete už od jesene. Ak už v podvedomí premýšľate o darčekoch máme pre vás tip. Čo tak… See More Príspevok Novoročný fotokalendár je zobrazený ako prvý na Tvorte s nami.

Novoročný fotokalendár

04.12.2023 00:45 Možno patríte k tým, čo kupujú darčeky k Vianociam priebežne alebo sa snažíte vyhnúť predvianočnému stresu, a tak nakupujete už od jesene. Ak už v podvedomí premýšľate o darčekoch máme pre vás tip. Čo tak… See More Príspevok Novoročný fotokalendár je zobrazený ako prvý na Tvorte s nami.

Prečo sa oplatí podnikať? Fakty, ktoré je treba zvážiť

04.12.2023 00:45 Začiatok podnikania je veľkým krokom pre každého. Podnikanie je ideálne pre ľudí, ktorí túžia po slobode, kreativite a ekonomickej nezávislosti. Dôležité je dôkladne zvážiť všetky možnosti, dobre sa pripraviť a vybrať formu podnikania, ktorá zodpovedá vašim cieľom v podnikaní. Ktoré odvetvia sú momentálne najvýnosnejšie a akou formou je výhodné podnikať? Príprava je základ úspechu Pred začatím The post Prečo sa oplatí podnikať? Fakty, ktoré je treba zvážiť appeared first on ÚSPEŠNÝ.SK | Internetový magazín pre úspešných.

Vplyv medzinárodnej prepravy na globálny obchod

04.12.2023 00:45 Medzinárodná preprava tvorí neodmysliteľnú súčasť globalizovaného sveta. Rýchlosť, dostupnosť a rôznorodosť v oblasti prepravy, umožňuje firmám a spoločnostiam obchodovať cez hranice a vytvárať tak celosvetové dodávateľské reťazce. Význam medzinárodnej prepravy Medzinárodná preprava tovaru patrí medzi najdôležitejšie faktory, ktoré výrazne ovplyvňujú rozvoj globálneho obchodu. Jej cieľom je umožniť spoločnostiam rozširovať svoju pôsobnosť na zahraničných trhoch a The post Vplyv medzinárodnej prepravy na globálny obchod appeared first on Magazín bývanie | Magazín o bývaní, záhrade, stavbe a rekonštrukcii.

Zakladáte s.r.o.? Nechajte celé založenie na profesionáloch!

04.12.2023 00:45 Založenie novej s.r.o. môže byť náročným procesom, ktorý vyžaduje poznanie právnych predpisov a administratívnych postupov. V snahe uľahčiť si proces zakladania stúpa popularita služieb ponúkaných firmami, ktoré sa špecializujú na zakladanie eseročiek na kľúč. Prečo je pre podnikateľov výhodné založiť eseročku prostredníctvom firmy? Odborníci a špecialisti na danú problematiku Firmy zamerané na založenie s.r.o. disponujú hlbokými ... Príspevok Zakladáte s.r.o.? Nechajte celé založenie na profesionáloch! zobrazený najskôr Pisem.sk.

Vplyv stresu na trávenie

04.12.2023 00:45 Určite ste počuli o tom, že črevo je označované ako druhý mozog. Je to preto, lebo črevá obsahujú neurotransmitery, podobne ako centrálny nervový systém mozgu. To znamená, že stav čriev do značnej miery ovplyvňuje naše duševné rozpoloženie. Podpora trávenia je tým pádom jedným z prostriedkov, ako si poradiť nielen s tráviacimi problémami spôsobenými stresom, ... Príspevok Vplyv stresu na trávenie zobrazený najskôr Pisem.sk.

Hazardné hry ako skvelý spôsob zábavy: Aké prinášajú výhody?

04.12.2023 00:45 Niektorí ľudia berú hazardné hry len ako istú formu zisku, no v skutočnosti ide o skvelý spôsob zábavy. Pokiaľ vám už dochádzajú nápady, čo… The post Hazardné hry ako skvelý spôsob zábavy: Aké prinášajú výhody? appeared first on Kankán online magazín.

Aké vlastnosti by mal mať úspešný podnikateľ? Pracujte na svojom rozvoji

04.12.2023 00:45 Začiatok podnikania je výzva, ale vďaka rozvoju psychických vlastností a so správnym prístupom je možné dosiahnuť úspech. Prijmite výzvy s odvahou a nebojte sa učiť z každej skúsenosti, dokonca aj z negatívnej. Nebojte sa snívať a premeniť svoje sny na realitu. Aké charakterové rysy sú kľúčové pre úspech v podnikaní a ako dané rysy rozvíjať? Vlastnosti, ktoré Príspevok Aké vlastnosti by mal mať úspešný podnikateľ? Pracujte na svojom rozvoji zobrazený najskôr MAGAZÍN BOLD.

Následujúci mesiac