Rozšírené hľadanie
Piatok 7. Máj 2021 |
meniny má Monika
Pergola ukotvená k domu – multifunkčný priestor vášho bývania

06.05.2021 20:15 Záhradné stavby sú súčasťou každej modernej záhrady. Trendom súčasnosti sa stávajú predovšetkým pergoly, ktoré vyhrávajú ako po estetickej, tak aj po funkčnej stránke. Inovatívne metódy pri ich výrobe, rozmanitý dizajn a všestranné využitie predurčujú pergolám stať sa hitom niekoľkých nasledujúcich rokov. Ak uvažujete o kúpe pergoly, môžete sa rozhodnúť medzi voľne stojacim typom alebo pergolou The post Pergola ukotvená k domu – multifunkčný priestor vášho bývania appeared first on Magazín bývanie | Magazín o bývaní, záhrade, stavbe a rekonštrukcii.

Letáky a supermarkety online – to je Kupino

06.05.2021 12:45 Projekt Kupino.sk čistí naše schránky a prináša nám dokonalý prehľad o výhodných nákupoch. Už sa nemusíte báť, že vám bez letáku v schránke niečo utečie. Dajte si na schránku „Nevhadzujte letáky“ a začnite svoje obľúbené supermarkety a ich letáky sledovať online na Kupino.sk. Konečne doháňame našich susedov. V Českej republike sleduje službu Kupi.cz, ktorá je Príspevok Letáky a supermarkety online – to je Kupino zobrazený najskôr Wellness magazín.

Revitalizácia alebo založenie záhrady? Žiadny problém vďaka záhradnému projektu

06.05.2021 12:45 Na založenie novej záhrady alebo revitalizáciu starej je potrebný záhradný projekt, ktorý bude vypracovaný s… Príspevok Revitalizácia alebo založenie záhrady? Žiadny problém vďaka záhradnému projektu zobrazený najskôr internetový magazín Bývať.

Svadba v športovom svete? Očakávajte celý tím

06.05.2021 12:45 Svadba je udalosť, ktorú, ak máte šťastie, zažijete práve raz za život. Niektorí ju zažijú viackrát, iní ani raz. Nuž, sú veci, ktoré dokážeme ovplyvniť a veci, ktoré naopak neovplyvníme. Čo sa lásky ako takej týka a vlastne aj svadby, ako sa hovorí, treba na to dvoch. Svadby poznáme rôzne, pričom závisia od veľkého množstva Príspevok Svadba v športovom svete? Očakávajte celý tím zobrazený najskôr Na svadbe - svadobný magazín.

Viete čo je to cukrovka a aké riziká sa s ňou spájajú?

05.05.2021 06:00 Cukrovkou trpí nie malá časť populácie. Je viac typov cukrovky, avšak netreba podceňovať ani ten najjednoduchší priebeh. Pokiaľ sa liečbe nebudeme dostatočne venovať, je možné, že sa to bude len zhoršovať. Aj keď samozrejme, najlepšie je sa tomuto ochoreniu úplne vyhnúť. Diabetes najčastejšie postihuje ľudí, ktorí trpia obezitou, tehotné ženy, či ľudí, ktorých rodinný príslušníci The post Viete čo je to cukrovka a aké riziká sa s ňou spájajú? first appeared on Hladanie.sk.

Poisťovne zaznamenali rapídny nárast záujmu o PZP online. Je poistenie online výhodné a bezpečné?

05.05.2021 06:00 Pandémia výrazne ovplyvnila spotrebiteľské správanie zákazníkov a má veľký vplyv na zmenu životného štýlu každého z nás. Nové návyky, ktoré si vytvárame budú pretrvávať aj po skončení krízy. Vybavovanie každodenných povinností či nákupov sa takmer úplne presunulo do online prostredia a poistenia nie sú výnimkou. Je preto dôležité naučiť sa orientovať vo svete online poistení The post Poisťovne zaznamenali rapídny nárast záujmu o PZP online. Je poistenie online výhodné a bezpečné? first appeared on Hladanie.sk.

Koľko stojí PZP? Aktualizované ceny pre rok 2021

05.05.2021 06:00 Rast cien povinného zmluvného poistenia ovplyvňuje viacero faktorov. Môže to byť zmena limitov krytia PZP, vyššie ceny za opravy vozidiel či za konkrétne diely, najdôležitejšie sú ale základné údaje o vozidle a jeho majiteľovi. Ako si overiť ceny PZP pre rok 2021 a získať prehľad aktualizovaných ponúk? Online porovnanie má vždy aktualizované ceny PZP! Aktuálne The post Koľko stojí PZP? Aktualizované ceny pre rok 2021 appeared first on Dialnice.

Čo je to elektromagnet a kde sa s ním môžeme stretnúť?

05.05.2021 06:00 Elektromagnet je zariadenie ktorým meníme elektrickú energiu na vyvodenie určitej sily. Pracuje na princípe elektromagnetickej indukcie. Pri pohybe magnetického materiálu v cievke, či okolí vodiča, vzniká vo vodiči elektrický prúd. Magnetické pole Lenže elektromagnet pracuje principiálne opačne.To znamená, že pri pretekaní  prúdu vodičom vzniká v jeho okolí magnetické pole. To následne pôsobí na feromagnetické materiály The post Čo je to elektromagnet a kde sa s ním môžeme stretnúť? appeared first on inmagazin.sk.

Poznáte transformátor a viete na čo slúži?

05.05.2021 06:00 Mnohí z nás o tom ani nevedia, ale s  transformátormi sa stretávame každý deň. Transformátory sú takmer vo všetkých elektrických spotrebičoch, ktoré nám prídu na um. Čo je to transformátor? Je to netočivý elektrický stroj, ktorý pracuje na princípe elektromagnetickej indukcie. Mení elektrickú energiu jedného napätia na elektrickú energiu ďalšieho, buď iného, alebo rovnakého napätia, keď je cieľom galvanicky oddeliť dva elektrické obvody. Mení prúdové napätie aj napäťové pomery v obvode, avšak frekvencia zostáva zachovaná. Z čoho sa skladá transformátor? Skladá sa z dvoch alebo viacerých cievok, ktoré majú jeden spoločný magnetický obvod. Ten sa využíva ako konštrukčný prvok. V The post Poznáte transformátor a viete na čo slúži? first appeared on Časopis Home.sk.

Chystáte sa zatepľovať dom? Viete aké existujú možnosti a dostupné materiály?

05.05.2021 06:00 Zatepliť dom, alebo nezatepliť? Jednoznačná odpoveď je áno. Zateplený dom má niekoľko podstatných výhod. V lete sa udržiava vo vnútri budovy chládok a v zime teplo. Investícia sa nám do pár rokov vráti Zľahka obmedzí zvuky z vonkajšieho prostredia a tak sa zvýši kvalita bývania Zvyšuje požiarnu bezpečnosť Predlžuje životnosť konštrukcií Najčastejšie používané spôsoby zateplenia domu, sú: Fúkaná celulózová izolácia Fúkaná izolácia je veľmi obľúbená hneď z niekoľkých dôvodov. Aplikácia je veľmi rýchla. Nepotrebujeme miesto na uskladnenie a neostáva žiaden prebytočný materiál, či odpad. Koľko je potrebné, toľko sa použije nič viac, nič menej. Má ako aj tepelný, výborný akustický The post Chystáte sa zatepľovať dom? Viete aké existujú možnosti a dostupné materiály? first appeared on Časopis Home.sk.

Vôňa na každý deň: Stavte na neutralitu

05.05.2021 06:00 Pri výbere vône je dôležité vedieť, na akú príležitosť ho vyberáte a aké vône preferujete. Dávate prednosť kvetinovým jemným tónom alebo siahnete po výrazných korenistých a orientálnych vôňach? Vône nás priťahujú už od pradávna, naši predkovia ich používali do kúpeľov, vonných esencií či olejov. S vôňou sa nám spájajú najrôznejšie spomienky. Správny parfém podtrhne osobnosť jeho nositeľa, ale tiež pozdvihne sebavedomie či zlepší náladu. Ale ako vybrať parfum, ktorý budete nosiť každý deň? Stavte na jemné vône Jemné kvetinové vône sú ideálne na každý deň. Pri výbere sa riaďte tým, čo máte radi – dávate prednosť vôni jarných fialiek, intenzívnej ruži alebo pivonke? The post Vôňa na každý deň: Stavte na neutralitu appeared first on Magazín SEN.

Hrebeň, ktorý si zamilujete

04.05.2021 22:45 Máte problém s rozčesávaním vlasov? Klasické hrebene ich môžu zbytočne ťahať, lámať a vytrhávať. A to nehovoriac o tom, keď ich chcete rozčesať za mokra. Ale už ste počuli o Tangle Teezer? Tento hrebeň si stopercentne zamilujete. Koniec šklbaniu vlasov pri česaní Rozčesať vlasy je niekedy pekná drina. Obyčajné hrebene a kefy ich často len zbytočne poškodia alebo ešte viac zamotajú. Vnútorná štruktúra vlasov je tak narušená, čo vedie k rozštiepeným končekom a zamotaným vlasom a tvorbe chuchvalcov, ktoré často nedokážete rozčesať. Tak na toto už zabudnite a vymeňte svoj starý hrebeň za Tangle Teezer – ktorý si poradí s rozčesaním zamotaných, mokrých aj vlhkých vlasov bez ťahania a vytrhávania vlasov. Prečo je Tangle Teezer dokonalý hrebeň? Rôzna dĺžka flexibilných štetín na hrebeni spôsobuje to, že poškodenie vlasov je redukované na minimum. Štetiny sú navyše špeciálne navrhnuté tak, aby dokázali predchádzať rozštiepeným končekom, lámaniu vlasov a ich poškodeniu. Navyše suché vlasy po rozčesaní neelektrizujú, čo ocení nejedna žena, najmä ak vás trápia suché vlasy, či v zimných mesiacoch. Vlasy budú po rozčesaní krásne hebké a lesklé. Hrebeň môžete použiť na každý typ a štruktúru vlasov. Stačí si vybrať hrebeň určený na kučeravé, husté, jemné či krehké vlasy. Navyše si ho zo sebou môžete zobrať kamkoľvek, keďže je dostupný aj v cestovnom prevedení s krytom pre ochranu štetín. Hrebeň ideálny aj pre malé princezné Rozčesávanie detských vláskov je častokrát komplikovanejšie, než je tomu pri tých dospeláckych. Keďže malé princezné chcú dlhé krásne vlasy, môže byť ich česanie nočnou morou. Jemné vlasy, ktoré sa na končekoch krútia, vytvárajú uzle, ktoré sa česaním len uťahujú nie sú pre Tangle Teezer problém. Rovnako tak ani kučeravé a husté vlasy. Deti sa s hrebeňom Tangle Teezer dokážu bez problémov učesať aj sami bez toho, aby to pre nich bola nočná mora. The post Hrebeň, ktorý si zamilujete first appeared on MILOTA.

Ako profesionálne upratať kanceláriu?

04.05.2021 07:15 Nie je dôležité mať len čistú kanceláriu. V dnešnej dobe musí byť aj zdravotne bezchybná. Ideme do obdobia chrípok a nachladnutí a preto okrem estetického… The post Ako profesionálne upratať kanceláriu? appeared first on eMagazin.sk.

Tipy na odstránenie rôznych nečistôt z koberca

04.05.2021 07:15 Kto má doma deti alebo domáceho maznáčika, vie, že boj s nečistotou je nekonečný boj, ktorý ale nemusí byť márny. Koberec dostáva pravidelne zabrať z každej strany a po čase sa môže stať, že jeho vzhľad už zďaleka nie je taký vábny ako pri kúpe. Prezradíme vám ale pár tipov, ako škvrny z koberca odstrániť bez poškodenia materiálu. Čo The post Tipy na odstránenie rôznych nečistôt z koberca first appeared on Fanpage.sk.

Opel Mokka – stavte na spoľahlivé a dostupné SUV

03.05.2021 23:30 Predstavte si výrazne športový zovňajšok, pod ktorým sa skrývajú mimoriadne úsporné pohonné jednotky, prelomové technológie a výnimočné jazdné vlastnosti.

Následujúci mesiac