Rozšírené hľadanie
Piatok 12. August 2022 |
meniny má Darina
Multifunkčné, praktické a odolné detské cyklovozíky

12.08.2022 11:30 Čo si predstavíte pri vyslovení slovného spojenia detský cyklovozík? Ako prvá sa vám iste vybaví pomôcka pre cyklistov, ktorá sa upevňuje za bicykel.

Detský turistický nosič vyberajte s ohľadom na pohodlie dieťaťa

12.08.2022 11:30 Rodinné výlety sú jedinečnou možnosťou ako zažiť nové dobrodružstvá spoločne, ako utužiť rodinné vzťahy a zároveň ako upevniť svoje fyzické i duševné zdravie.

Ako tvoriť zaujímavé bannery, ktoré oslovia každého

12.08.2022 11:30 Návštevnosť či interakciu vášho webu s potencionálnymi alebo už aktuálnymi zákazníkmi môžete zvýšiť aj pomocou kvalitných online bannerov. V dnešnom online svete patrí medzi najefektívnejšie SEO služby aj tvorba webových bannerov. Kvalitná SEO agentúra vám aj v našich končinách neponúka len obsahový marketing, práve správny dizajn tejto reklamy môže znamenať pre vás ten správny prelom v podnikaní. Pozor na The post Ako tvoriť zaujímavé bannery, ktoré oslovia každého first appeared on Fanpage.sk.

Najväčšie nástrahy zimných ciest

11.08.2022 16:45 Posledné roky sú zimy na Slovensku v nížinách takmer bez snehu. Preto si veľa šoférov odvyklo od pravidiel, ktoré naši predkovia dodržiavali celú zimu. Ešte horšie je to so šoférmi začiatočníkmi.... The post Najväčšie nástrahy zimných ciest first appeared on Magazín Adresár.

Pripravte sa na leto ako na jeden súvislý žúr

11.08.2022 16:45 Poďte od jari do jesene dohnať, čo ste zmeškali. Oslávte vo veľkom štýle narodeniny, výročie svadby, promóciu, krstiny… vlastne čokoľvek ste nemohli kvôli rôznym obmedzeniam robiť podľa svojich predstáv. A to všetko na záhrade vášho domu či chalupy. Prichýli vás veľký záhradný stan. Nie je lepšie miesto pre súkromné a rodinné oslavy, ako záhrada. Problémom The post Pripravte sa na leto ako na jeden súvislý žúr first appeared on Fanpage.sk.

Čo by nemalo v žiadnej záhrade chýbať?

11.08.2022 16:45 Uvažujete nad tým, čo si na ďalší rok zaobstaráte do záhradky a čím si ju vylepšíte? Viete, že by v nej rozhodne nemal chýbať bazén a gril? Milovníci záhradných párty by nemali zabúdať ani na poriadne výčapné zariadenie. Vlastná záhrada je snom mnohých z nás Kto by netúžil mať pri dome alebo byte aspoň kúsok zelene, Príspevok Čo by nemalo v žiadnej záhrade chýbať? zobrazený najskôr Mesto Bratislava.

Ako kontrolovať tlak v pneumatikách

11.08.2022 16:45 Kontrola tlaku v pneumatikách je najdôležitejšou časťou starostlivosti o pneumatiky. Ak nebudete tlaku venovať dostatočnú pozornosť, vaše pneumatiky sa opotrebujú závratnou rýchlosťou a podobne závratnou rýchlosťou sa zvýši spotreba vášho vozidla. Viete, ako správne merať tlak a ako predchádzať poškodeniu pneumatík? Kde nájsť údaje o správnom tlaku Každé vozidlo má určené hladiny tlaku v pneumatikách, ktoré by ste mali dodržiavať. Je The post Ako kontrolovať tlak v pneumatikách appeared first on ÚSPEŠNÝ.SK | Internetový magazín pre úspešných.

Ukončenie pracovného pomeru počas koronavírusu – viete na čo si dať pozor?

11.08.2022 06:45 Momentálna situácia s koronavírusom môže mať rôzne negatívne dôsledky. Jedným z nich je aj obava z výpovede v práci. Pracovný pomer tak môže skončiť rôzne. Nárok na podanie výpovede má zamestnávateľ, ale aj zamestnanec. V článku sa dozviete na čo by ste si mali dať pozor pri výpovedi. Spôsoby ukončenia pracovného pomeru V prvom rade The post Ukončenie pracovného pomeru počas koronavírusu – viete na čo si dať pozor? appeared first on bankar.sk.

Kratšia či dlhšia dovolenka? So strešným boxom sa zbalíte na každú cestu

11.08.2022 06:45 Kto by nemiloval dovolenky a cestovanie všeobecne, že áno? Single cestovanie nie je problém. Problém nastáva,… Príspevok Kratšia či dlhšia dovolenka? So strešným boxom sa zbalíte na každú cestu zobrazený najskôr Destinácia.sk.

Ford Mustang Mach 1 – Novinka z výstavy áut v Prahe

11.08.2022 06:45 Zdá sa vám, že v poslednej dobe sú všetko iba elektroautá ? Vo Forde nie. Okrem elektrického Mustangu Mach-E je tu priestor… The post Ford Mustang Mach 1 – Novinka z výstavy áut v Prahe appeared first on Hybridné auto.sk.

Stolcek servirovaci

10.08.2022 11:45 0918415589 Príspevok Stolcek servirovaci je zobrazený ako prvý na Tvorte s nami.

Stolcek

10.08.2022 11:45 0918415589 Príspevok Stolcek je zobrazený ako prvý na Tvorte s nami.

Aké vlastnosti musia spĺňať pneumatiky na elektromobily?

10.08.2022 11:45 Už ani na našich cestách nie je zvláštne vidieť elektrické automobily. Ich prevádzka je ekologická a veľa motoristov im preto dáva prednosť pred… The post Aké vlastnosti musia spĺňať pneumatiky na elektromobily? appeared first on Hybridné auto.sk.

Núdzové snehové reťaze nemusia byť nutne len núdzové

10.08.2022 11:45 Textilné snehové reťaze veľa šoférov považuje iba za núdzové. Je pravda, že kovové reťaze dobre zaberajú na snehu i na ľade, ale sú situácie, kedy sa textilné javia ako veľmi dobrý nápad. Tento fakt dokázali aj mnohé testy reťazí, ktorých výsledky boli prekvapivé. Nelámte palicu nad textilnými reťazami a dajte im šancu. Nie vždy sú určené len The post Núdzové snehové reťaze nemusia byť nutne len núdzové appeared first on svetkolies.sk.

Úspora a ekologickosť nových pneumatík pre nákladné vozidlá

10.08.2022 11:45 Vlastniť vozový park a venovať sa logistickým službám so sebou nesie obrovské náklady na prevádzku vozidiel a ich údržbu. Preto ak vlastníte firmu venujúcu sa doprave, iste oceníte pneumatiky pre nákladné vozidlá, ktoré sú ekonomicky a ekologicky úsporné. Goodyear vie, ako usporiť na palive Spoločnosť Goodyear je známa svojimi inováciami vo sfére výroby pneumatík. Ich letné či zimné The post Úspora a ekologickosť nových pneumatík pre nákladné vozidlá appeared first on svetkolies.sk.

Následujúci mesiac