Rozšírené hľadanie
Streda 23. September 2020 |
meniny má Zdenka
Klasické a nadčasové dámske topánky na jeseň

23.09.2020 21:06 Aj keď v skutočnosti by sa dalo povedať, že každá móda sa míňa – existujú klasiky žánru, ktoré sa nikdy nenudia. Z elegantných odevov by sa dalo označiť napríklad večerné šaty pre dámy a nadčasový oblek pre mužov. Čo nikdy nevyjde z módy, pokiaľ ide o obuv? Chelsea čižmy – vždy módne Mnoho dám spája ... Príspevok Klasické a nadčasové dámske topánky na jeseň zobrazený najskôr Pisem.sk.

Overená online drogéria a jej bezprostredné výhody

23.09.2020 20:04 Za posledných dvadsať rokov došlo k dramatickému posunu v nakupovaní, a to v zmysle nakupovania online, čiže… Príspevok Overená online drogéria a jej bezprostredné výhody zobrazený najskôr Cocktail.sk.

Formujte postavu pomocou domácich posilňovacích strojov

23.09.2020 18:49 Chcete v pohodlí domova efektívne cvičiť, chudnúť, spaľovať tuky a budovať svalstvo? Poradíme vám, ktoré posilňovacie stroje sú vhodné na kúpu do domácnosti. Väčšina z nich nezaberie veľa miesta a ani ich cena nezaťaží rodinný rozpočet. Stacionárny bicykel Stacionárny bicykel je posilňovací stroj, ktorý si našiel svoje miesto v mnohých domácnostiach. Je skvelou náhradou za klasický bicykel. Môžete sa vďaka The post Formujte postavu pomocou domácich posilňovacích strojov first appeared on Pridajte sa.sk.

Rebrík vhodný na viacero úkonov v rôznych výškach

23.09.2020 17:32 Teleskopické rebríky sú preferovaným prístupovým zariadením, ktoré sa dá použiť nielen na pracovné, ale tiež súkromné účely. Sú kompaktné a ľahko sa prepravujú, pričom za zmienku stojí aj fakt, že poskytujú možnosť nastavenia správnej výšky. Vďaka tomu vám postačí jeden rebrík na viacero úkonov v rôznych výškach, čo je nielen praktické, ale tiež ekonomicky výhodné riešenie. Výhodou je, že teleskopické rebríky majú zabudované bezpečnostné prvky, avšak to neznamená, že nemusíte byť ostražitý. Aké ďalšie kritéria  si všímať pri výbere správneho rebríku? Ešte pred tým, ako použijete rebrík, nezabudnite na ... Pred každým stúpaním po rebríku sa oboznámte s ochrannými prvkami a The post Rebrík vhodný na viacero úkonov v rôznych výškach first appeared on Časopis Home.sk.

Bazénové príslušenstvo: Tieto kúsky by vám rozhodne nemali chýbať

23.09.2020 16:06 Plánujete záhradný bazén? Určite by ste si k nemu mali zadovážiť aj príslušenstvo, ktoré vám uľahčí samotnú prevádzku. Čo by ste si mali zaobstarať k novému bazénu? Rozhodne sa vám zíde a veľkú službu vám urobí set na sprevádzkovanie bazéna. Sada obsahuje bazénovú podložku, ktorá je dôležitou ochranou dna bazéna pred poškodením, plavák na chlórové tablety, základný set chémie a testovaciu sadu. Bazénová chémia vám v žiadnom prípade nesmie chýbať. Alfou a omegou čistej a zdravotne nezávadnej vody v bazéne je stabilné pH v rozmedzí 6,8 -7,2. Je potrebné ho preventívne merať raz do týždňa pomocou testerov a stabilizovať ho The post Bazénové príslušenstvo: Tieto kúsky by vám rozhodne nemali chýbať first appeared on Časopis Home.sk.

Žltá sedačka je bestseller roka. Prezradíme dôvody

23.09.2020 14:07 Žltá nie je farbou roku 2020 – tou je tzv. klasická modrá. Napriek tomu niekoľkoročná… Príspevok Žltá sedačka je bestseller roka. Prezradíme dôvody zobrazený najskôr internetový magazín Bývať.

Pozor na výber vhodného rebríku pre vašu prácu

23.09.2020 12:30 Existuje niekoľko druhov rebríkov vyrábaných na rôzne účely. Znalosť dostupných rebríkov vám umožní zvoliť si ten správny rebrík pre danú prácu, a práve výber ideálneho typu je alfou a omegou. Aká by mala byť správna dĺžka rebríka? V prvom rade je potrebné zvoliť správnu dĺžku rebríka. Nie je bezpečné používať príliš dlhý alebo príliš krátky rebrík. Napríklad

Vyšetriť znamienka by sme si mali dať aspoň jedenkrát za rok

23.09.2020 11:11 Rakovina kože je veľký strašiak. Najčastejšie sa vyskytuje medzi 40. a 50. rokom, avšak môže sa objaviť aj omnoho skôr. V poslednom desaťročí sa výskyt malígneho melanómu zdvojnásobil a ohrozuje hlavne ľudí s rodinnou anamnézou jeho výskytu, plavovlasých a rusovlasých, ľudí so svetlou pleťou a tých, čo majú veľký výskyt materských znamienok a tzv. dysplastické znamienka.

3 najčastejšie predsudky o golfe - veríte im tiež?

23.09.2020 10:08 Snáď neexistuje žiadny iný šport, s ktorým by sa spájalo také množstvo mýtov a predsudkov ako práve s golfom. Ktoré patria medzi tie najčastejšie a čo je na nich pravdivé?

Farby na kov a drevo – čo by ste mali vedieť aj vy?

23.09.2020 08:48 Vo všeobecnosti je možné na drevo použiť aj farbu určenú na kovové povrchy, a to v rôznych farbách ako je zlatá, chrómová, strieborná či medená. Avšak pred tým, ako sa rozhodnete aplikovať farbu na kov či drevo, je nutná príprava daného materiálu, ktorý musí byť čistý a suchý. To platí nielen v prípade kovu, ale predovšetkým dreva, The post Farby na kov a drevo – čo by ste mali vedieť aj vy? appeared first on BOD.sk - spravodajský informačný portál.

4 dôvody prečo by ste mali nechať upratovanie kancelárie na firmu

23.09.2020 07:31 Čistota pracovného prostredia pravdepodobne nie je na prvom mieste v zozname konateľov alebo podnikateľov vlastniacich kancelárske priestory. Čistý a zdravý pracovný priestor je jedným zo základným kameňov úspešného podnikania. Väčšina podnikateľov začne situáciu riešiť, až keď sa úplne vymkne spod kontroly. Preto musíte zapezpečiť, že vaše kancelárie sú pravidelne čistené a udržiavané. Je dokázané, že zamestnanci sú šťastnejší, The post 4 dôvody prečo by ste mali nechať upratovanie kancelárie na firmu appeared first on BOD.sk - spravodajský informačný portál.

Kulma na vlasy je dôležitým pomocníkom na ceste k vysnívanému účesu

23.09.2020 06:01 Po kučeravých vlasoch túži nejedna žena. Príroda ich ale nenadelila každej. Vďaka kulmám si môžeme kučeravé vlasy či módne vlny dopriať tiež. Určite však stojí za to zainvestovať do takej kulmy, ktorá ponúka moderné vymoženosti a neničí naše vlasy. Historické kulmy boli obyčajným železom. To sa rozžeravilo v ohni a naň sa potom namotali vlasy, The post Kulma na vlasy je dôležitým pomocníkom na ceste k vysnívanému účesu appeared first on BOD.sk - spravodajský informačný portál.

Aké typy olejov na drevo poznáme?

23.09.2020 04:14 Drevný olej sa stal jedným z najpopulárnejších spôsobov povrchovej úpravy dreva. Vyrába sa extrakciou a varením prírodných olejov ako je ľanový olej, ba dokonca je možné pridať aj sójový olej,... The post Aké typy olejov na drevo poznáme? first appeared on Magazín Adresár.

Úprava motora Jawa 350/639

23.09.2020 03:08 Časť 1: Demontáž motora z rámu Hlavná úloha znie vymeniť kľukový hriadeľ za športový, teda odľahčený. Ide o amatérsku prácu a teda v žiadnom prípade nie o návod ako to robiť. Ide o zábavu. A prečo vlastne odľahčený kľukový hriadeľ? Kvôli rýchlejšej odozve motora, skráteniu času jeho rozbehu a dobehu. Veličina, ktorá tento čas z pohľadu mechaniky ovplyvňuje, sa volá moment zotrvačnosti.Jeho vzorec znie I = 1/2. m.r2, I je moment zotrvačnosti, m je hmotnosť a r polomer zotrvačníkov kľukového hriadeľa. Z toho jasne plynie, že moment sa mení exponenciálne s polomerom zotrvačníka kľuky. Teda bude exponenciálne klesať aj dĺžka rozbehu a dobehu kľukovky, ak jej polomer zmenšíme. Obrázok ukazuje uvažovanú odľahčenú ako aj už vybratú pôvodnú kľukovku. K samotnému vytiahnutiu kľuky je však ešte dlhá cesta. A kedže na jej výmenu musíme motor rozpoliť, treba ho najprv vybrať z rámu. Tak poďme na to. Ale pozor, ide o amatérsky zásah

Prečo platí rovnica – auto rovná sa sloboda?

23.09.2020 01:31 Skutočná sloboda je nastavenie mysle. Nejdeme tu ale zachádzať do filozofických koncepcií, to necháme iným. My sa budeme baviť o autách. Auto… The post Prečo platí rovnica – auto rovná sa sloboda? appeared first on Auto4x4.sk.

Následujúci mesiac