Rozšírené hľadanie
Pondelok 28. November 2022 |
meniny má Henrieta
Užite si voľno! Stolný futbal bude baviť dievčatá aj chlapcov

28.11.2022 01:00 Kto z nás by nechcel mať voľný deň, ktorý si môže spoľahlivo užiť? Hľadáte spôsob, ako si oddýchnuť hneď po príchode z… The post Užite si voľno! Stolný futbal bude baviť dievčatá aj chlapcov appeared first on Hattrick.sk.

Trápi vás väčší výskyt vyrážok? Takto to vyriešite!

28.11.2022 01:00 To, že máte vyrážky je normálne, no niekedy to môže signalizovať aj problém. Vyrážky… Príspevok Trápi vás väčší výskyt vyrážok? Takto to vyriešite! zobrazený najskôr Cocktail.sk.

Express doprava – čas sú peniaze

28.11.2022 01:00 Ako už z názvu vyplýva, express doprava sa vyznačuje predovšetkým rýchlosťou doručenia a taktiež je neoddeliteľnou súčasťou JUST IN TIME logistiky. Prečo vo svojom e-shope ponúkať expresnú dopravu a prečo si ju ako zákazník vybrať? Ak, ako zákazník, zháňate darčeky na poslednú chvíľu alebo sa jednoducho neviete dočkať  vašej zásielky, rozhodne hľadajte e-shop, ktorý vám ponúka možnosť expresnej dopravy. Na druhej strane, ak ešte ako začínajúci alebo už zabehnutý e-shop neponúkate zákazníkom túto službu, určite to neváhajte napraviť. V dnešnej dobe je každý z nás uponáhľaný a nemá čas na zbytočné zdržanie, preto práve express doprava môže byť kľúčová pre získanie nových zákazníkov. Zákazníci si porovnávajú ceny a služby, a ak zistia, že vaša konkurencia im doručí daný produkt v kratšom časovom rozmedzí, je viac ako pravdepodobné, že si vyberú práve ich. Vianočný zhon a darčeky na poslednú chvíľu Do uponáhľaného života každý rok prichádza aj vianočný čas a s tým neodkladne spojené vianočné nákupy. Hlavne v tomto období je teda rozhodne nevyhnutné poskytovať expresnú dopravu vo vašom e-shope. Asi každému z nás už prišla do života situácia, kedy na poslednú chvíľu potreboval zohnať darček pre niekoho blízkeho. Tak sme si teda otvorili internet a hľadali, kto nám balík stihne doručiť včas, ale vo viacerých prípadoch, bohužiaľ, neúspešne. Preto, ak na svojom e-shope ponúkate možnosť expresnej dopravy, iste to žiadny zákazník neodmietne a už vôbec nie v období Vianoc. Balík mi pred Vianocami síce stihne prísť, ale čo ak príde poškodený? Samozrejme, táto situácia by sa nemala stávať vôbec, avšak ak príde ešte aj v časovej tiesni, dokáže nám to spôsobiť poriadny stres. Túto situáciu vám tiež pomôže zvládnuť práve expresná zásielka. Pri tomto spôsobe dopravy za balík preberá prepravná spoločnosť plnú zodpovednosť a teda je vaša zásielka v oveľa väčšom bezpečí ako obvykle. Zdroj: Zbynek Burival | UNSPLASH.COM The post Express doprava – čas sú peniaze first appeared on MILOTA.

Ideálny darček na výročie pre partnera? Toto sú naše tipy!

28.11.2022 01:00 Blíži sa výročie s vaším partnerom a vy si lámete hlavu nad tým, čo mu… Príspevok Ideálny darček na výročie pre partnera? Toto sú naše tipy! zobrazený najskôr internetový magazín Bývať.

Fotovoltika patrí na južne orientovanú časť strechy. Alebo nie úplne?

28.11.2022 01:00 Fotovoltické panely, ktoré umožňujú vyrábať si vlastnú elektrickú energiu zo slnka, sú tu s nami už dlhšiu dobu. A aj keď veľa ľudí hovorí o ochrane životného prostredia, v konečnom dôsledku často zohrávajú rolu financie. A v čase závratne rastúcich cien energií sa investícia do fotovoltiky vypláca čoraz viac. Fotovoltika vyrába najviac elektrickej energie vtedy, keď ju zvyčajne najmenej potrebujeme Ak aj vy uvažujete nad inštaláciou fotovoltiky, zrejme ste si už čo to o tejto problematike naštudovali. A pravdepodobne už viete, že fotovoltické panely sa v optimálnom prípade inštalujú na južne orientovanú časť strechy. Avšak aj inštalácia na západne orientovanú časť strechy môže mať svoje opodstatnenie. V akých prípadoch? Jedným z problémov fotovoltiky je, že pri nej panuje akýsi časový nesúlad medzi výrobou a spotrebou elektrickej energie. Dôvod je logický, slnečné žiarenie je najintenzívnejšie a teda fotovoltické panely dokážu vyrobiť najviac elektrickej energie v hodinách okolo poludnia. Ale vtedy sú ľudia zvyčajne v práci, či v škole. Západná inštalácia ponúkne vyrovnanejší výkon. Ale optimalizovať spotrebu môžete aj inak Naopak, najviac elektrickej energie spotrebujeme ráno a hlavne večer, keď naopak fotovolitka produkuje elektriny menej. Práve spomínané umiestnenie panelov na západne orientovanú časť strechy síce zníži ich celkový energetický zisk, ale výkon bude počas dňa vyrovnanejší. Dá sa však zvýšiť aj spotreba počas dňa. A nie, nebude to zahŕňať plytvanie elektrickou energiou. Mnohé elektrické spotrebiče majú funkciu časovača, prípadne ich môžete spustiť na diaľku cez váš smartfón. Práve inštalácia fotovoltiky je ideálny čas na to, aby ste tieto funkcie začali využívať aj ak ste to doteraz nerobili. Umývačka riadu, či práčka vám tak môže „bežať“ počas dňa, keď je výroba elektrickej energie z fotovoltiky najvyššia.   Zdroj obrázka: Autor: Studio Harmony / Shutterstock.com The post Fotovoltika patrí na južne orientovanú časť strechy. Alebo nie úplne? first appeared on MILOTA.

Aké dva typy osvetlenia hrajú prím v doplnkovom svietení?

27.11.2022 15:45 Minulosťou sú časy, kedy bola každá miestnosť v dome osvetlená len lustrom alebo stropnicou. Dnešné trendy v bývaní sú jasné.

Štýlové plavky na rok 2022: Aký trend si zamilujete?

27.11.2022 15:45 Vybrali sme pre vás najhorúcejšie trendy tohtoročnej plavkovej sezóny. Či už preferujete jednodielne plavky, bikiny alebo fandíte neobvyklým strihom, aj vy si vyberiete model v ktorom zažiarite ako na pláži, tak pri rybníku. Vypočujte volanie divočiny Stavíte na neodolateľné kvety alebo snáď nasadíte zvieraciu kožu? Inšpirácia prírodnými vzormi je totiž trendy aj tento rok. Nemusíte The post Štýlové plavky na rok 2022: Aký trend si zamilujete? appeared first on inmagazin.sk.

Vchodové dvere do domu – ako zvládnuť ich výber?

27.11.2022 15:45 V skutočnosti môže modernizácia vchodových dverí ovplyvniť to, akú konečnú hodnotu bude mať vaša nehnuteľnosť.

Aké vchodové dvere sú pre vás vhodné?

27.11.2022 15:45 Nájsť vhodné vchodové dvere, ktoré budú z hľadiska kvality na prvotriednej úrovni, a teda vám vydržia pokojne aj desiatky rokov, sa nemusí javiť ako jednoduchá záležitosť.

Nie sú dvere ako dvere. Podľa čoho si vybrať bezpečnostné vchodové dvere?

27.11.2022 06:15 Krádeže, vlámania, týchto tém je v televízii plno, ale vašej domácnosti ani kancelárii sa takéto nešťastie prihodiť vôbec nemusí. Stačí si zaobstarať kvalitné bezpečnostné dvere. Na čo si pri výbere vchodových dverí dať pozor, aby ste sa mohli tešiť nielen z ich dizajnu, ale aj funkčnosti? Nie sme takí bohatí, aby sme si mohli dovoliť kupovať lacné veci Táto veta pri kúpe vchodových dverí platí dvojnásobne. Naša domácnosť ukrýva pár cenností, a hlavnou z nich je život osôb, ktoré v nej žijú. Potom sú tu aj detaily ako elektronika, šperky, nábytok či finančná hotovosť. Aby sa stalo nešťastie, nemusíte vycestovať The post Nie sú dvere ako dvere. Podľa čoho si vybrať bezpečnostné vchodové dvere? appeared first on Magazín SEN.

Aký pršiplášť vybrať pre outdoorové aktivity

27.11.2022 06:15 Obdobie, kedy sa prebúdza príroda je najkrajšou časťou roka. Jar vie prekvapiť nielen farbami, ale tiež premenlivým počasím. Vyjdete na prechádzku a slnko praží ako v lete. O pol hodiny nie je po… The post Aký pršiplášť vybrať pre outdoorové aktivity appeared first on Karpaty.

Neviete čo darovať mužovi? Netreba sa trápiť! Inšpirujte sa nasledovnými nápadmi!

27.11.2022 06:15 Trpíte dilemou, čo kúpiť svojej rodine, kamarátom či priateľovi? Práve kúpa darčeka partnerovi či partnerke býva mimoriadne náročným orieškom. Často to neodhadnú… The post Neviete čo darovať mužovi? Netreba sa trápiť! Inšpirujte sa nasledovnými nápadmi! appeared first on Zalesactvo.sk.

Podlahové kúrenie. Do akých priestorov je vhodné a kde zvoliť iný typ vykurovania

27.11.2022 06:15 Myšlienka kúrenia, ktoré nevidíte, ale prehreje príjemne celú miestnosť, je veľmi lákavá. Preto sa podlahové kúrenie stáva trendom v oblasti vykurovania.... The post Podlahové kúrenie. Do akých priestorov je vhodné a kde zvoliť iný typ vykurovania first appeared on Internetový magazín dt.sk.

Aký typ vchodových dverí je najideálnejší?

27.11.2022 06:15 Väčšina vchodových dverí je zložená z kombinácie rôznych typov materiálov. Mnohé dvere môžu mať drevené rámy, pričom sú primárne vyrobené napríklad z ocele alebo sklolaminátu.

Ako si zariadiť domov lacno a zároveň pekne?

26.11.2022 11:15 Zvlášť v tejto ekonomicky ťažkej dobe hľadáme všetci spôsob, ako objaviť nejaké zľavy či výhodné ponuky. Inflácia predsa negatívne dopadá na nás všetkých. Dotýka sa aj ľudí, ktorí si práve kúpili dom či byt, a chcú si zariadiť svoj budúci domov. Určite sa zhodneme na tom, že na zariadení svojho bytu či domu neradno šetriť, pretože je to miesto, kde budete tráviť množstvo svojho času. Ponúkame vám tri tipy, ako si uľahčiť zariaďovanie bytu a zároveň skrášliť svoj budúci domov. Tapeta vás prenesie do iného mesta Predstavte si, že žijete v Bratislave či Košiciach, no chceli by ste sa preniesť povedzme do newyorského Central

Následujúci mesiac