Rozšírené hľadanie
Štvrtok 25. Február 2021 |
meniny má Frederik
Počuli ste o liečivej sile grepových jadierok? Vyskúšajte toto prírodné antibiotikum

25.02.2021 11:18 Užívať lieky pri každom zdravotnom probléme nie je nevyhnutné. Okrem prevencie by ste mali vyskúšať výživové doplnky, ktoré často pomáhajú rýchlejšie ako lieky, a to bez vedľajších účinkov. Jedným z takýchto doplnkov sú extrakty z bylín a rastlín nahrádzajúcich antibiotiká. Napríklad grepové jadierka, ktoré dokážu zničiť mnohé vírusy a baktérie. Extrakt z grepu je zázrakom prírody Grepy patria medzi obľúbené ovocie. Príspevok Počuli ste o liečivej sile grepových jadierok? Vyskúšajte toto prírodné antibiotikum zobrazený najskôr Wellness magazín.

Ortopedický matrac vie pomôcť, ale nie každému

25.02.2021 10:14 Zdravie človeka dokážeme zlepšiť nielen rôznymi ortopedickými pomôckami, ale aj matracom. Hoci spojenie ortopedický matrac evokuje pozitíva pre ľudské telo, nie každému vie spánok na ňom pomôcť. V čom spočíva jeho výnimočnosť? Ak sa povie ortopedický matrac, pokojne si pod ním môžeme predstaviť výrobok s najvyššou kvalitou a vlastnosťami pre našu chrbticu. Výnimočné sú v tom, že nie sú Príspevok Ortopedický matrac vie pomôcť, ale nie každému zobrazený najskôr Wellness magazín.

F1: Prvotriedna športová šou, kultúrny vplyv aj kopa peňazí

25.02.2021 08:30 Futbal nie je iba o jednej lopte a 22 hráčoch, hokej nie iba o puku a dvoch mužstvách. Takisto, Formula 1 nie je iba o rýchlych autách a o tom, kto prejde cieľom ako prvý. Samozrejme, výsledky a to, kto je najlepší po konci súťaže je veľmi dôležité a vo veľkej miere aj mienkotvorné, ale The post F1: Prvotriedna športová šou, kultúrny vplyv aj kopa peňazí first appeared on Banner.sk.

Ako vyhľadávať chemické látky?

25.02.2021 06:38 Poradíme vám, ktorý údaj vám bude nápomocný pri hľadaní chemikálií v databázach a tiež uvedieme príklady dvoch látok, ktoré s ním nájdete. Čo je pri prehliadaní databáz rozhodujúce? V databáze sortimentu väčšiny distribučných spoločností zameraných na predaj chemických látok, ako je napríklad Alchimica, možno konkrétne chemikálie vyhľadávať buď prostredníctvom ich anglického pomenovania alebo s pomocou čísla CAS. Ide o registračné číslo, The post Ako vyhľadávať chemické látky? first appeared on Banner.sk.

Nemáte radi nudu? Vyskúšajte niektorý z adrenalínových športov

25.02.2021 05:35 Mnohí ľudia majú strach pri jazde na detských kolotočoch a iní si nevedia bez stúpajúceho adrenalínu v tele predstaviť život. Adrenalínové alebo extrémne športy sa na prvý pohľad javia ako nebezpečný koníček, ale pri dodržaní istých zásad vedia byť spestrením všedných dní. Skúste do svojho života priniesť trochu vzrušenia a vyskúšajte niektorý z adrenalínových športov. Prečo extrémne športy lákajú The post Nemáte radi nudu? Vyskúšajte niektorý z adrenalínových športov first appeared on Banner.sk.

Plechové strešné krytiny do hôr či do nížin

25.02.2021 04:00 Moderné stavebné materiály, kvalitné profily okien či strešná krytina, ktorá odolá všetkým nástrahám počasia, sú… Príspevok Plechové strešné krytiny do hôr či do nížin zobrazený najskôr internetový magazín Bývať.

Aj deti si zaslúžia kvalitný a zdravý spánok

25.02.2021 02:11 Každý rodič chce, aby sa jeho dieťa budilo nielen oddýchnuté a šťastné, ale aj zdravé.… Príspevok Aj deti si zaslúžia kvalitný a zdravý spánok zobrazený najskôr Cocktail.sk.

Parapety sú nedocenený doplnok každého okna

25.02.2021 01:11 Pohľad cez krásne okno je naozaj upokojujúci. Či už hľadíme smerom von, alebo zvonka na dom. Málokto z nás si však uvedomuje, že krása okna nespočíva len v okne samotnom. Okno musí… The post Parapety sú nedocenený doplnok každého okna appeared first on 2020.sk.

Najlepší priatelia dneška? Ochranné rúško a dezinfekcia na ruky

24.02.2021 23:30 Hoci sa nám to zdá zvláštne, v súčasnosti sa našimi najvernejšími spoločníkmi stali ochranné rúško a dezinfekcia na ruky. Máme ich stále poruke, a ak na ne náhodou zabudneme, ochotne sa po ne… The post Najlepší priatelia dneška? Ochranné rúško a dezinfekcia na ruky appeared first on 2020.sk.

Malotraktory Branson – nový pohľad na techniku

24.02.2021 21:30 Práca v malých alebo väčších hospodárstvach sa na prvý pohľad môže zdať veľmi namáhavá a vyčerpávajúca. Starostlivosť o domáce zvieratá, o pôdu, veľké trávnaté pozemky či nekončiace sa rady viníc alebo ovocných sadov pôsobia pre nezainteresovaných naozaj hrozivo, až priam odstrašujúco. No skúsený farmár vie, že pomocou kvalitnej techniky a s dobrým manažmentom sa dá zvládnuť naozaj všetko. Keď malotraktor, tak The post Malotraktory Branson – nový pohľad na techniku first appeared on Gazda.sk - informačný portál.

Drobnohľad: Ako Red Bull investuje do futbalu

24.02.2021 20:15 Keď sa povie Red Bull, väčšine ľudí okamžite po rozume behá známy energetický nápoj, ktorý je vo svojom odvetví na prvom mieste. Ale Red  Bull už dávno nie je “iba” o výrobe a predaji tohto nealkoholického nápoja. Na nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na to, ako táto rakúska spoločnosť investuje financie do futbalu, rozvoja hráčov a The post Drobnohľad: Ako Red Bull investuje do futbalu appeared first on bankar.sk.

Prvý raz vo fitness centre. Poradíme vám aké pravidlá treba dodržať

24.02.2021 18:34 Posilňovanie je efektívne cvičenie, pri ktorom schudnete a vyformujete si postavu. Pevné svaly znamenajú zdravé a odolné telo. Pre ľudí, ktorí ešte vo fitness centre nikdy neboli, môže byť prvá návšteva stresujúca. Nemusíte sa však ničoho báť, každý si predsa takýmto začiatkom prešiel. Postupne sa vo fitku budete cítiť ako doma a pravidelné tréningy sa pre vás stanú The post Prvý raz vo fitness centre. Poradíme vám aké pravidlá treba dodržať appeared first on bankar.sk.

Pravidelná starostlivosť o motorkárske oblečenie sa naozaj vyplatí!

24.02.2021 17:04 Ste vášnivým motorkárom a o svojho dvojkolesového tátoša sa staráte ako o vlastné dieťa? Tento prístup vám chválime. Nezabudli ste však na niečo? Starostlivosť o motorku… The post Pravidelná starostlivosť o motorkárske oblečenie sa naozaj vyplatí! appeared first on Prenocuj.sk.

Okná z rôznych materiálov. Je to vôbec možné?

24.02.2021 15:51 Rozmýšľate nad kúpou nových okien a dverí, no stále sa neviete rozhodnúť, ktorý materiál a výrobcu vybrať? Výmena okien nie je lacnou záležitosťou a preto… The post Okná z rôznych materiálov. Je to vôbec možné? appeared first on eMagazin.sk.

Ako si vybrať správny typ rebríka podľa materiálu?

24.02.2021 14:00 Ak hľadáte ideálny rebrík, ktorý vám ponúkne jednoduchý spôsob prístupu k poschodiu či vyššie položeným miestam, pričom je zároveň pekný a môže sa pochváliť… The post Ako si vybrať správny typ rebríka podľa materiálu? appeared first on eMagazin.sk.

Následujúci mesiac