Registrovať
Zabudol som svoje heslo

Nedeľa 24. Marec 2019 | meniny má Gabriel

Monitorujeme 1683 informačných zdrojov

Namiesto záhradiek chce postaviť obchodný dom, ľudia výstavbu odmietajú

24.03.2019 15:30 Namiesto záhrad dve vysoké budovy a obchodný dom. Takýto zámer má investor so záhradkárskou kolóniou Krčace na území dvoch bratislavských mestských častí. Tie výstavbu výškových objektov odmietajú a ich rozmery sú neprimerané aj podľa odborníka. Podľa územného plánu je to územie určené na výstavbu.

Tomáš nevidí dôvod na predčasné voľby. OĽaNO by za ne hlasovalo

24.03.2019 15:30 Poslanec Národnej rady Erik Tomáš verí, že otázka finančnej pomoci z USA na opravu vojenských letísk nie je témou, pre ktorú by mala vláda SR padnúť. Dôležitou bude až finálna verzia, ktorá dosiaľ neexistuje.

Smer sa chce prispôsobiť dobe, premiér v TA3 hovoril i o Ficovi

24.03.2019 14:31 Premiér Peter Pellegrini nechce míňať svoj čas na problémy, ktoré nie sú reálne, neexistujú a sú len vymyslené. Taktiež sa mu nepáči vzrastajúce napätie a nervozita v slovenskej spoločnosti. Povedal to v našej relácii V politike.

Odborník na samosprávu M. Kaliňák o volebných obvodoch

24.03.2019 11:14 Systém s jedným volebným obvodom začína robiť problémy. Myslí si to odborník na samosprávu Michal Kaliňák. Podľa neho je príčinou toho, že sa do Národnej rady dostávajú aj neštandardné strany, ktoré pre úspech nepotrebujú podporu celej krajiny. Tvrdí, že Slovensko by malo jeden volebný obvod nahradiť ôsmimi.

Po rozšírenej D1 budeme jazdiť neskôr. Diaľničiari prezradili termín

24.03.2019 10:10 Diaľnica D1 medzi Bratislavou a Trnavou má byť kompletne rozšírená v roku 2028. Počíta s tým aktuálny harmonogram prác, ktoré TASR poskytla Národná diaľničná spoločnosť. Diaľničiari ešte minulý rok terminovali kompletné rozšírenie D1 medzi hlavným mestom a Trnavou na rok 2027. Teraz priznávajú zdržanie už v prvej etape prác, a to v úseku Bratislava – Triblavina.

POČASIE: Predpoveď na dnes

24.03.2019 07:11 Polooblačno až oblačno, spočiatku prechodne aj jasno. Postupne miestami prehánky, na hrebeňoch Tatier snehové. Zrána ojedinele hmla. Najvyššia denná teplota od 12 st. na severe do 22 st. ma juhozápade. Slabý alebo severný vietor do 20 km/h.

SNS by predčasné voľby podporila, Most chce diskutovať

23.03.2019 19:31 SNS je sklamaná, že premiér Peter Pellegrini uprednostňuje pri debate o Dohode o obrannej spolupráci so Spojenými štátmi americkými predčasné voľby. Strana avizovala, že ak to považuje za jediné riešenie, jeho návrh podporí. Podľa strany Most-Híd je potrebné o tom diskutovať.

Slovensku hrozí žaloba pre skládky odpadu, opatrenia nestačili

23.03.2019 19:31 Slovensku opäť hrozí žaloba pre skládky odpadu. Podľa Bruselu nedodržiavame pravidlá Európskej únie v súvislosti s niektorými skládkami. Rezort životného prostredia v súčasnosti pripravuje odpoveď, pričom hovorí, že od roku 2016 zaviedol niekoľko opatrení. Podľa odborníka ale komplexné riešenie stále chýba a povedomie občanov o ochrane prírody je nízke.

Kočner komunikoval s desiatkami ľudí z politiky či podsvetia

23.03.2019 17:12 Z uznesenia o vznesení obvinenia voči Marianovi Kočnerovi v prípade vraždy Jána Kuciaka, o ktorom informuje Denník N vyplýva, že podnikateľ aktívne komunikoval s desiatkami ľudí z prostredia politiky, štátnej správy, či podsvetia. Vyšetrovatelia zistili, že po vražde novinára chcela dať obvinená Alena Zsuzsová zavraždiť aj námestníka generálnej prokuratúry pre trestný úsek.

Kočner aktívne komunikoval s desiatkami ľudí z politiky či podsvetia

23.03.2019 16:13 Z uznesenia o vznesení obvinenia voči Marianovi Kočnerovi v prípade vraždy Jána Kuciaka, o ktorom informuje Denník N vyplýva, že podnikateľ aktívne komunikoval s desiatkami ľudí z prostredia politiky, štátnej správy, či podsvetia. Vyšetrovatelia zistili, že po vražde novinára chcela dať obvinená Alena Zsuzsová zavraždiť aj námestníka generálnej prokuratúry pre trestný úsek.

Treba si naliať čistého vína. Šefčovič chce vysvetliť Čaputovej prax

23.03.2019 15:09 Prezidentská kandidátka Zuzana Čaputová by mala vysvetliť okolnosti svojej koncipientskej praxe.

S Obchodnou chcú urobiť poriadky, zvýšiť by sa mala najmä bezpečnosť

23.03.2019 13:06 Ulica s množstvom nedostatkov, ale aj potenciálom. Aj tak by sa dala opísať Obchodná ulica v centre hlavného mesta. Cez deň tam bije do očí najmä všadeprítomná reklama, v noci sa zase hlásia návštevníci pohostinstiev rôznej úrovne. Magistrát chce spraviť Obchodnú bezpečnejšou, na ulici by mala pribudnúť pobočka mestskej polície.

Hľadajú riešenie problémového parkovania, problém je vo financovaní

23.03.2019 13:06 V Žiline hľadajú riešenie problémového parkovania. Preto chcú výmenníkové stanice centrálneho zásobovania teplom využiť ako parkovacie domy. Otázkou ale zostáva, kto bude takýto projekt financovať. Ľudia chcú totiž parkovať zadarmo.

Ak sú predčasné voľby jediným riešením, SNS Pellegriniho podporí

23.03.2019 12:05 SNS je sklamaná, že premiér Peter Pellegrini uprednostňuje pri debate o Dohode o obrannej spolupráci so Spojenými štátmi americkými predčasné voľby. Strana avizovala, že ak to považuje za jediné riešenie, jeho návrh podporí.

Národniari reagovali na premiérove slová o predčasných voľbách

23.03.2019 11:08 SNS je sklamaná, že premiér Peter Pellegrini uprednostňuje pri debate o Dohode o obrannej spolupráci so Spojenými štátmi americkými predčasné voľby. Strana avizovala, že ak to považuje za jediné riešenie, jeho návrh podporí.

Následujúci mesiac


Copyright © 2009 news.sk Všetky práva vyhradené. Autor a prevádzkovateľ nezodpovedajú za obsah a jeho následky.

Na tejto stránke používame cookies viac informácií

Pridať server: 

Do kategórie:

Pridať

Zrušiť

Pridať novú kategóriu

Pridať

Zrušiť